Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Lucius Malfoy/ Draco Malfoy
Shrnutí: Lucius Malfoy se vrací domů v poněkud společensky unaveném stavu a v domě je tolik dveří a tolik pokojů…
Poznámka: Věnováno mé kamarádce Corny
Dopsáno v dubnu 2007

Ale, otče…

Dům tonul v sametové černi pozdních nočních hodin a téměř nábožné ticho narušoval jen monotónní hlas hodin odměřující se svou neochvějnou pravidelností čas zbývající do půlnoci.
Z krbu se nečekaně ozval šramot. Vzápětí byl klid spícího domu hrubě narušen mohutným výtryskem zelených, překvapivě studených plamenů. A z krbu poněkud nepříliš důstojně vylezl Lucius Malfoy.
Vše od rozcuchaných vlasů přes pomuchlaný hábit až po lehce vrávoravý krok nasvědčovalo tomu, že se dnes večer velmi dobře bavil. Ostatně jen nemalé alkoholové opojení mohlo být přijatelným vysvětlením, proč někdo s takovým původem a postavením cestoval tento večer Letaxem.
Nepil často. Avšak když už, tak to dělal jako všechno v duchu malfoyské velkoleposti. Jednoduše řečeno stálo to vždycky za to.
Lucius se poněkud kalným pohledem rozhlédl a shodil si z ramen plášť. Nejistým krokem zamířil ke schodišti a přitom se snažil neobratnými prsty svléknout hábit.
Stejně jako předtím plášť nechal i hábit prostě spadnout na zem. Látka jemně zašustila, jak klouzala po schodech dolů.
Lucius stoupal nahoru a potácel se od jednoho zábradlí ke druhému, což mu rozpínání hedvábné košile nijak neusnadňovalo. Tak jak byl za střízliva neskutečně trpělivý a dovedl vyčkávat na svou příležitost, tak byl opilý nedočkavý a vzteklý. Poslední knoflíčky prostě utrhl. Chladivý vzduch ho pohladil po hrudi, až mu naskočila husí kůže.
S rozepnutou košilí doklopýtal ke dveřím a opřel se o ně. Chtěl nahmatat kliku, ale zdálo se, že zlacený studený kus kovu v podobě hlavy hada najednou ožil a uhýbal.
Lucius po klice chňapnul, jako by skutečně chytal jedovatého plaza.
Dveře se zcela bezhlučně otevřely, jenže Lucius na to nebyl připravený. Vždyť těm dveřím ještě nedal svolení otevřít se.
Poněkud nedůstojně se zapotácel, ale podařilo se mu udržet rovnováhu. Vešel do pokoje a ihned si to namířil k posteli. Na spaní však neměl ani pomyšlení. Zrovna teď toužil zajet rukama pod přikrývku a pohladit Narcissino teplé spánkem zvláčnělé tělo, cítit vůni jejího rozespalého těla, k níž se rychle přidá pach vzrušení.
Cítil, jak mu tepající erekce napíná vepředu kalhoty.

Draco spal a zdál se mu zrovna velmi inspirativní sen o profesoru lektvarů.
Mezi kluky šla na koleji fáma, že přízeň především předčasně vyspělých studentek, které se nad očekávání profesor Snape těšil, nepramení z jejich sklonům k masochismu či špatného vkusu. Ona si totiž i ta prsatá blondýnka, co má normálně IQ svého kotlíku, dovede spočítat, že dvacet je víc než patnáct.
Draco by upsal duši ďáblu, aby si na něco takového mohl sáhnout. Problém byl v tom, že zájem profesora Snapea byl poněkud jiný. No, poněkud. Po pravdě odlišnější už být nemohl. A tak Dracovi nezbývalo než snít své nenaplněné sny.
Zdálo se mu o těch útlých rukách s dlouhými štíhlými prsty - jak mu vklouzly pod pyžamo a hladí ho. Vůbec nebyly studené, jak někteří tvrdívali, ale teplé a tak jemné…
Draco zamrkal. Nejdřív si myslel, že je ho nějakým způsobem jeho právě probuzený mozek klame. Pak si uvědomil, že se mu to nezdá. Někdo se ho skutečně dotýkal, hladil ho, dychtivě přejížděl po jeho kůži.
Prvním impulsem bylo vykřiknout, ale ovládl ho. Zůstal potichu a vychutnával si tu nečekanou pozornost.

Lucius se posadil na postel a vklouzl rukama pod přikrývku. Ani na okamžik se nepozastavil nad ním, proč má Narcissa pánské pyžamo. Jediné, po čem toužil, bylo sáhnout si na jemnou, hebkou kůži. A tahle byla skutečně jako samet. S rozkoší se jí dotýkal a jeho vzrušení se jen prohloubilo.
Nakonec stáhl peřinu na zem.
Draco se otočil a podíval se na svého otce. Předpokládal, že to je on, protože matčiny ruce znal, z občasných letmých pohlazení.
Lucius sevřel v jedné ruce okraj kalhot pyžama a začal ho stahovat dolů.
„Ale, otče…,“ šeptl Draco a cítil se na rozpacích.
Než však mohl cokoli udělat, chladný vzduch v pokoji políbil jeho obnaženou kůži.
Lucius na synova slova nijak nezareagoval. Zahodil kalhoty od pyžama a jeho ruce drsně prohnětly ten malý, rozkošný zadeček.
Draco zalapal po dechu, když mu ruce sevřely zadek a jeden prst přejel v rýze mezi půlkami. Bylo to trochu zvláštní a hloupé ležet tu od pasu dolů nahý. A vzrušený.
Lucius se nezdál být skutečností, že objekt jeho touhy má penis, nijak vyveden z míry. Jeho ruka sevřela ten horký, pulzující orgán v ruce a zcela samozřejmě ho začal třít.
Draco zasténal a jeho boky jako by o své vůli vycházely vstříc zkušené ruce, jež ho dováděla k šílenství. Honil si ho už několik let, vždy tajně, aby o tom matka nevěděla. Ale tohle bylo mnohem, mnohem lepší.
Lucius se stáhl a zvedl se z postele.
Draco zcela nedůstojně zafňukal a otočil se na záda, aby na otce viděl. A že bylo nač se dívat.
Lucius si rozepnul kalhoty a svlékl se. Zůstal tak jen v hedvábné rozhalené košili.
Draco věděl, že jeho otec je mimořádně krásný. Ostatně byl to první muž, u něhož si uvědomil, že ho vzrušuje. Ale že je až tak krásný…
Kolem perfektní postavy se lámalo těch několik paprsků měsíce, které sem vnikaly oknem. Dlouhé vlasy mu splývaly po zádech a ramenech.
Dracův pohled sklouzl níž - přes ploché břicho až do těch míst, která v něm vyvolávala to příjemné mravenčení. Z plavého ochlupení se tam zvedal velký, rovný penis s tmavým žaludem, který se vlhce leskl.
Draco zatoužil zjistit, jestli je stejně horký jako ten jeho. Přál si ochutnat ho. A rozhodl se, že v tuhle noc je dovoleno všechno.
Hbitě se obrátil na břicho a po čtyřech se doplazil k okraji postele. Vystrčil jazyk a zvědavě přejel špičkou po celé délce otcova penisu.
Lucius na okamžik zadržel dech. Pak bez skrupulí sevřel rukama hlavu svého syna a vsunul ho do těch horkých úst.
Draco se vysmekl z otcova sevření a stáhl se, protože se mu zvedl žaludek, jak mu ho otec strčil moc hluboko do krku. Jednu ruku položil otci na kyčel, druhou sevřel kořen jeho penisu a jeho jazyk začal zkoumat citlivý žalud. Laškovně vsunul špičku jazyka ho otvoru v žaludu, pak jazykem vymetl každé zákoutí, každičký záhyb a nemalý úspěch slavil, když plochou jazyka přejel po spodní straně penisu. S rozkoší naslouchal otcovu vzdychání a sténání. Jen litoval, že nemá ještě jednu ruku, kterou by si mohl honit svůj vlastní penis.
Lucius ale chtěl něco jiného. Odstrčil syna a drsně ho uchopil za rameno, aby ho přinutil se otočit.
Draco si olízl rty. Od chvíle kdy poprvé od starších spolužáků zaslechl o análním sexu - v jejich případech s holkou - toužil to vyzkoušet. Ovšem s mužem a nejlépe s profesorem Snapem. Takže i když byl teď rozechvělý, otočil se velmi ochotně.
Prsty mu přejížděly mezi půlkami a zdálo se, že je jeho otec poněkud rozmrzelý. Draco se už začínal bát, že z toho nic nebude, když mu otec hrubě roztáhl půlky.
Pronikl do něj na jeden jediný příraz bez jakéhokoli varování či přípravy. Dracovi vyhrkly slzy a téměř zakřičel bolestí. Včas se kousnul do ruky, aby výkřik udusil.
Lucius přirážel tvrdě a pronikal do svého syna hluboko.
Dracovi tekly slzy. Takhle si to nepředstavoval - s každým přírazem se bolest stávala téměř nesnesitelná. Cítil se jako nabodnutý na otcův penis. Jeho vlastní vzrušení opadlo a teď už se jen modlil, aby to měl konečně za sebou. Pak však jeho otec změnil úhel pronikání a Draco neměl daleko k tomu, aby viděl, jak se v knihách píše, hvězdičky.
„Ánóóó,“ to bylo jediné, nač se vyjma vzdychání a sténání zmohl.
Lucius sevřel synovy boky a několika krátkými přírazy dospěl k orgasmu.
Když Draco ucítil, jak se jeho tělem rozlévá takové zvláštní horko, a pochopil, co to znamená, udělal se taky.
Lucius se odtáhl a sledoval, jak jeho penis vyklouzl ven z toho hříšného pozadí.
Draco si lehl na břicho a lapal po dechu. Zadek ho pěkně bolel.
Lucius se natáhl vedle svého syna, oba je přikryl a usnul téměř okamžitě zmožen alkoholem i sexem.
Draco přemýšlel, jestli by neměl otci říct, aby šel spát do ložnice. Přece jen ráno to bude dost trapné. Nakonec si ale řekl, že to není jeho problém a schoulil se otci v náručí - vůbec poprvé ve svém dosavadním životě.
A usínající Lucius vůbec poprvé svého syna pohladil po vlasech.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský