Fantasmagorium

originál
Autor: Rex Luscus
Překlad: bedrníka
Hlavní postavy: Severus Snape/ Kingsley Pastorek
Shrnutí: Kingsley poskytuje občasné útočiště svému špehovi.
Poznámka: Pocta povídce Dovnitř ze zimy od Beth H.

Bod klidu

Ze začátku to často ani nestihli do postele. Dělali to přitisknutí na těžké dveře hotelového pokoje, záda otlačená od zámků a řetízků a klik, kalhoty stažené do půli stehen a košile přidržené stranou, zatímco se o sebe otírali a přiráželi k sobě, otevřená ústa spojená polibky mezi horečnými vzdechy.

Později, náležitě svlečení a natažení na škrábavé hotelové peřině z umělotiny, spolu souložili s pomalou rozvážností, Severus s bradou položenou na Kingsleyho rameni a koleny pevně sevřenými kolem Kingsleyho žeber. Kingsley se častokrát vzepřel na loktech a díval se, jak se s každým hlubokým přiražením zachvějí víčka protkaná modrými žilkami, jak se tenké rty (lesknoucí se Kingsleyho polibky) trošičku pootevřou, jak se na štíhlém krku napnou šlachy. Pak vždycky zrychlil tempo a rukama objal Severusovu hlavu – aby ji při souloži uchránil nárazu na zeď, ale také aby beze slov řekl: „Chráním tě; neopustím tě, až budu mít, co potřebuju.“

Někdy, když byl čas, to dělali také v koupelně, Severus opřený rukama o skříňku, a sledovali, jak se zas a znova trhaně přibližují ke svému vlastnímu obrazu zamženému Severusovým horkým dechem. Potom Kingsley ozdobil Severusovy lopatky vlhkými polibky a Severus se přitom podíval z pod černého obočí do svých mračících se zarudlých očí a řekl třeba: „Co tady děláš?“ a Kingsley vždycky odpověděl, jako by ta otázka byla namířená na něj, i když si byl docela jistý, že nebyla.

Zpátky v posteli Severus pokaždé usnul s hlavou v Kingsleyho podpaží, dlouhý studený nos přitisknutý na Kingsleyho lechtivá žebra, dýchání tak pomalé a hluboké, že ho Kingsley jednou nebo dvakrát skoro probudil, aby se ujistil, že se nezastavilo. O hodiny později ho Kingsley vzbudil jemnýma rukama ve vlasech, aby si mohli vyměnit útržky informací, o kterých předstírali, že jsou důvodem jejich schůzek. Pak někdy Severusovi dopřál dalších pár hodin, protože věděl, že tenhle smrti podobný spánek v jeho náručí, je jediný skutečný odpočinek, kterého se Severusovi dostává.

Kingsley se často ptal, napůl z legrace, jestli se k němu Severus vrací kvůli sexu nebo kvůli spánku. Ani jedna ani druhá odpověď mu nevadila.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský