Fantasmagorium

originál
Autor: Isis
Překlad: anonymní
Hlavní postavy: Severus Snape/ Zlatoslav Lockhart
Shrnutí: Severuse zajímají informace o incubech

Dopisování s Lockhartem

Vážený pane Lockharte,

nedávno jsem si přečetl Vaši knihu "Procházky s démony" a moc mne zaujala. Mohl byste mi, prosím, něco vysvětlit? Jde o incident popsaný na str. 96. Vždy jsem měl za to, že incubové, démoni mužského rodu, útočí pouze na ženy. Proto jsem věřil, že vzhledem k mé homosexuální orientaci, mohu-li psát upřímně, se mohu setkání s nimi vyhnout. Ovšem to, co jste psal, jakkoli stručný popis byl, mě poněkud znepokojilo. Jak to tedy je? Může mě, jako muže, incubus napadnout? Pokud ano, byl bych Vám vděčen za jakoukoli radu, co v takovém případě dělat.
S úctou
S.Snape

*****

Vážený pane Snape,

jsem rád, že se Vám má kniha líbila. Zřejmě Vás potěší informace, že v létě vyjde můj životopis nazvaný "Mé magické JÁ". Nezapomeňte si ho koupit.

K Vašemu dotazu o setkání s incubem. Musíte pochopit, že po dohodě s vydavatelem jsem musel pomlčet o některých faktech. Vždyť víte, že mé knihy čtou čtenáři všech věkových kategorií. Především pak čarodějky. Určitě byste nechtěl, aby se děti Vašich známých dozvěděli něco o sexuální magii! Pokud mě přesvědčíte, že už Vám bylo sedmnáct let, seznámím Vás s podrobnostmi. A pokud jste krásný a osamělý, mohl bych i víc.

Posílám Vám svou fotografii s autogramem a děkuji za Váš dopis.

Upřímně Váš
Zlatoslav Lockhart

*****

Vážený pane Lockharte,

netrpělivě očekávám vydání Vašeho životopisu. Děkuji, že jste si našel čas a odpověděl mi. Doufám, že mi popíšete své setkání s incubem.

Nejsem žádný krasavec, ale jsem sám. Už dávno mi není sedmnáct, jak vidíte na přiložené fotografii. V současné době vyučuji lektvary na velmi prestižní škole čar a kouzel. Doufám, že od příštího roku budu navíc přednášet obranu proti černé magii.

Doufám v brzkou odpověď
S.Snape

*****

Drahý S.,

Vy jste tedy mistr lektvarů! Jaké dokonalé elixíry jste schopen připravit, kolik umu věnujete zázrakům bublajícím ve Vašem kotlíku! Vím, o čem mluvím. Já sám jsem se naučil připravovat paměťový lektvar. Jedna jediná kapka tohoto lektvaru mě zachránila před strašlivou smrtí z rukou… ale to teď není důležité.

Zajímáte se o poměrně intimní zážitek, který mě málem stál život. Jak jistě víte, incubové a succubové jsou démoni, kteří na sebe berou podobu toho, koho jejich oběť považuje za velmi přitažlivého. To se stalo v jedné malé řecké vesničce. Jedno z těch stvoření mě napadlo ve spánku, vzalo na sebe podobu nádherného černovlasého mladíka.

Když se dívám na Vaši fotografii, kterou jste mi laskavě poslal, objevuji určitou podobu mezi Vámi a tím chlapcem. Ta představa ve mně probouzí přání konkrétně Vám předvést, co se tenkrát stalo. Jak jsem se ho dotýkal. Zároveň si představuji, jak se dotýkáte Vy mě.

Když se ke mně incubus přiblížil, myslel jsem, že je to sen. Ale jaký sen! Ale než Vám popíšu, jak jsem se s démonem miloval, než jsem ho zahnal, rád bych slyšel nějaké Vaše tajemství.

Dotýkáte se sám sebe, když se díváte na mou fotografii? Tak jako já, když se dívám na Vaši?

Zlatoslav, kterého jste okouzlil.

P.S. Oslovujte mě, prosím, jménem. Když mi říkáte "pane Lockharte," připadám si dost staře.

*****

Drahý Zlatoslave,

fyzická krása pro mě nemá žádný význam. Cením si na lidech talent, um, inteligenci a vzdělání. Váš dopis na mě velmi zapůsobil. Kdybych dokázal tak skvěle psát, napsal bych Vám mnohem víc.

Hořím netrpělivostí zjistit, co bylo mezi Vámi a incubem.

Čekám na odpověď
S.Snape

*****

Můj drahý, záhadný S.

rád bych věděl, jestli když čtete můj dopis, berete do ruky svůj tvrdý penis, laskáte ho a hladíte po celé délce. Je silný, vím to… silný a dlouhý a… tak moc bych ho chtěl vzít do úst, abych Vám dokázal, že umím víc, než zahánět démony. Líbilo by se Vám to? Děláte si to právě teď? Chcete vědět, co jsem dělal s incubem, nebo co bych udělal s Vámi?

Co znamená to "S"?

Vzrušený Zlatoslav

*****

Drahý Zlatoslave,

k čertu! Máte pravdu. Ve všem.
Upřímně Váš S.Snape Severus

*****

Můj drahý Severusi,

jak nádherné jméno! Tak nádherně se hodí k Tvé tváři, která na mne hledí z fotografie. Představuji si, jak se změní výraz v Tvé tváři, až si sundám hábit. Ano, udělám to jen pro Tebe. Škoda, že nemůžeš vidět to, co Tvá fotografie. Mou vypracovanou hruď, štíhlý pas, tvrdý penis v okruží světlých chloupků. Ano, jsem vzrušený, jen si na Tebe vzpomenu, můj Severusi. Opřel jsem fotografii o stoh knih na stole a odsunul křeslo, abys mě mohl vidět. Brk mám v pravé ruce, penis v levé. Lehce se ho dotýkám, dráždím se a sním o tvých dotecích. Oh, teď už chci víc. Pevně svírám svůj penis, pohybuji rukou a je to velmi příjemné. Vidím, že mé písmo je téměř nečitelné. Raději použiji bleskobrk.

Tak, takhle je to lepší. Teď mám obě ruce volné. Dokážeš si představit, jak hladím sám sebe a myslím přitom na Tebe? Na Tvé ruce, na Tvé rty. Oh ano. Šukal bych Tě do pusy, držel bych Tě za vlasy… Hm… Udělal bych se Ti do pusy, spolkl bys to, že… Potom bys mě položil na stůl, roztáhl mi nohy, strčil do mě své úžasné prsty. Přesně tak, jak si to teď dělám sám. Přestavuji si, že jsi to Ty. Ano… je to tak skvělé, vzrušující. Potom bys ho do mě strčil. Oh, tak tvrdý a velký penis! Ošukej mě, prosím!

Škoda, můj drahý Severusi, že jsi neposlal fotku celého těla. Mám pocit, že Tvému portrétu se líbilo, co viděl. Doufám, že Tobě také.

Celý Tvůj
Zlatíčko

*****

Drahý Zlatoslave,

včera večer jsem dostal Váš dopis a bylo mi s ním moc hezky. Chtěl jsem se s ním potěšit i ráno, ale shořel. Zjevně jste na něj použil samolikvidační kouzlo. Mrzí mě to. Nemohl byste mi ještě něco napsat?
Váš Severus

*****

Můj zklamaný Severusi,

mrzí mě, že jsem Ti ten dopis nemohl nechat. Nemohu připustit, aby tak kompromitující věci přišly do špatných rukou. O Tobě nepochybuji, ale dokážeš si představit, co by se mohlo stát. Přišel bych o dobré jméno. Mé knihy by se přestaly prodávat. Teď musím o svou pověst dbát víc, než kdy dřív. Stanu se učitelem, představ si to! Ano. Nabídli mi místo učitele obrany proti černé magii v Bradavicích - nejprestižnější škole čar a kouzel. Co tomu říkáš? Až se tam zabydlím, napíšu Ti ještě lepší dopis.

Chybíš mi
Zlatíčko

*****

Pane Lockharte,

jděte do prdele.

S.Snape

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský