Fantasmagorium

Autor: Bella, D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Lucius Malfoy
Shrnutí: Severus Snape si koupil novou hračku a hodlá jí patřičně vyzkoušet.
Poznámka: Děkujeme sssnake za beta read
Dopsáno v prosinci 2007

Hračka

Lucius zabušil na dveře Severusových komnat svou vycházkovou holí.
„Kdo je?“ ozval se Severusův lehce zastřený hlas.
„Hádej! Santa Klaus. Kdo jsi myslel?“ utrousil Lucius ironicky.
„Počkej chvíli,“ odpověděl Severus přes dveře.
Lucius se znuděně opřel o protější stěnu a vyčkával, dokud se nekonečně ozvalo cvaknutí zámku a Severus pootevřel dveře.
„Co je?“ otázal se Severus. „Co potřebuješ, Luciusi?“
„Jaké co je?! Přišel jsem na návštěvu. Nebo ty snad nestojíš o mou společnost?“ otázal se Lucius popuzeně.
„Jo...aha...no,“ ošil se Severus. „Vydrž chvíli,“ a zavřel dveře Luciusovi přímo před nosem.
Lucius se ušklíbl. Severus choval podivně víc než podivně. Už dlouho ho neviděl chovat se tak rozpačitě. Vlastně si ani nevzpomínal, kdy ho tak naposled viděl. Možná když byli ještě hodně mladí a Severus vstoupil do řád Smrtijedů, jako nováček.
Konečně Severus otevřel dveře a kývnutím hlavy naznačil Luciusovi, aby vešel. Přitom se snažil všemi možnými způsoby zamaskovat vybouleninu v kalhotách, ale tím spíš na ni jen upozornil.
„Jdu nevhod?“ pozvedl Lucius tázavě obočí a zkoumavě si Severuse prohlížel.
„Co? Totiž ne...Jistě že ne,“ odvětil Severus. „Víno?“
„Rád, děkuji,“přikývl Lucius, posadil se do křesla a rozhlédl se kolem. Všechno bylo jako vždycky a nic nenasvědčovalo, co nebo kdo Severuse tak vyvedlo z míry.
Severus nalil do dvou sklenic víno. Když podával Luciusovi pití, oči mu bezděčně sklouzly ke dveřím do ložnice.
„Tak to vyklop, Severusi! Jestli tu někoho máš, přijdu jindy,“ zavrčel Lucius a napil se.
„Jak jsi přišel na něco tak absurdního?“ ohradil se Severus. „Nemám tu nikoho. Klidně zůstaň.“
Zdálo se, že se pomalu začíná vracet do své kůže, nicméně jeho vzrušení zatvrzele přetrvávalo.
„Opravdu ti mám říct, jak jsem na to přišel?“ ušklíbl se Lucius a odložil sklenku. Položil ruku na Severusovo stehno a posouval ji víš, dokud nesjela na vnitřní. Lehce přejel prsty napjaté látce kalhot.
„Ze zkušenosti vím,“ pohladil Severusův vzrušený penis ještě jednou, „že tohle se nestane samo od sebe.“
Severus Luciuse odstrčil a postavil skleničku na stolek.
„Nevěříš mi? Chceš se přesvědčit? Fajn,“ zvedl se a přinutil Luciuse také vstát. Pak ho dostrkal ke dveřím své ložnice. Vešli a Severus své návštěvě předvedl, že tam opravdu nikdo není.
Luciusovi ale neuniklo, že postel nebyla ustlaná, což bylo u pořádkumilovného Severuse dost neobvyklé. Navíc se zdálo, že Severus něco spěšně sebral z postele a teď to schovával za zády. I když možná, že to bylo jen zdání.
„Nikdy jsem neřekl, že ti nevěřím,“ zapředl Lucius, přimáčkl Severuse ke dveřím a políbil ho. „Jen se chováš divně, příteli....“
Severus stiskl rty a vypadalo to, že se cítí dost nepohodlně. Ruku schovanou za zády měl přimáčknutou mezi vlastním tělem a dveřmi.
„Divně? No, všichni máme špatné...dny,“ sykl.
„To ano...,“ ušklíbl se Lucius. „Copak to schováváš?“ zeptal se škádlivě. Chytil Severuse za ruku, kterou schovával za zády, a přiměl ho ukázat, co se před ním snažil tak úporně skrýt - umělý penis velmi realistického provedení a velmi zajímavých rozměrů..
Severusova tvář dostala cihlově červený nádech.
Lucius na Severuse chvíli nechápavě hleděl a pak se ušklíbl: „Na co tohle potřebuješ, Severusi?“ A hbitě vykroutil Severusovi umělý penis z ruky, aby si ho mohl prohlédnout.
„To ti nestačím JÁ?“ vydechl a přitiskl se k Severusovi ještě těsněji. Stehnem mu roztáhl nohy a jejich oči se na okamžik setkaly.
Severus polkl.
„Ne, to ne,“ zašeptal tiše. Tváře mu hořely studem.
Lucius se přisál svými rty k jeho a vášnivě je líbal. Vyžádal si přístup do Severusových horkých úst a nemilosrdně je plenil.
„Ani nevíš, jak mě vzrušuje představa toho, co jsi s touhle věci dělal,“ šeptal mu do ucha, když se jejich rty oddělily.
Severus byl příliš vyvedený z míry tím, že Lucius o jeho hračce už ví, že hodnou dobu nebyl schopen nijak reagovat
„Necháš si to pro sebe?“ zeptal se nejistě.
Lucius se odtáhl, aby viděl Severusovi do očí.
„Nechám,“ ujistil přítele. „Když se okamžitě vzpamatuješ,“ dodal a přejel hřbetem ruky po Severusově čelisti.
„Nemám důvod o tom někomu říkat. Hm, chceš si hrát? zapředl Lucius a natáhl se na postel
„Vrátíš mi...ehm...tu věc?“ kývl Severus k hračce, kterou Lucius stále ještě svíral. Jeho tvář opět zčervenala, i když méně než předtím. Z nějakého důvodu se prostě styděl za fakt, že když zrovna není s Luciusem uspokojuje své potřeby tímhle způsobem.
Lucius si povzdechl a podal Severusovi umělý penis.
„Nechápu, proč tě to tak vyvádí z míry. Nic na tom přece není,“ ujistil ho. Jeho oči se třpytily vzrušením. Jen ta představa, jak se Severus ukájí, ho neskutečně vzrušovala.
Severus zaváhal, ale pak svou hračku raději uklidil do skříně. Teprve teď se uvolnil. Lehl si vedle Luciuse a zamyšleně přejel blonďákovi hřbetem ruky po čelisti, stejně, jako mu to udělal před chvílí on.
„Já nevím, je to takové...“ pokrčil profesor lektvarů rameny. „Hloupé.“
„No, možná trochu,“ připustil Lucius a přitáhl si Severuse k sobě. „Ale teď mi spíš řekni, co bys chtěl,“ zavrněl.
„Hm, tebe,“ odvětil Severus. „Na všechny způsoby. A co bys chtěl ty?“
„No, nudím se a hodlám s tím něco dělat,“ pousmál se Lucius a kouzlem Severuse svlékl.
„A chci tě ujistit, že to není tak, že... že bys mi nestačil... Jen jsou chvíle, kdy tu nejsi...“ Severus nechal větu nedokončenou.
„Dobře, ale teď už sklapni,“ sykl Lucius a sklonil se k Severusově hrudníku, který začal pokrývat drobnými polibky.
„Víš co chci, Severusi?“ šeptal proti milencově kůži. „Chci tě mučit tvou vlastní touhou,“ zasmál se a vsál do úst jednu Severusovu bradavku, zatímco dlaní přejížděl po jeho břiše.
Severus tiše zasténal a zabořil prsty do Luciusových vlasů.
„Takové mučení si nechám líbit,“ pousmál se. Jeho vzrušení, které do jisté míry vzalo za své, když ho Lucius přinutil ukázat, co schovává za zády, se vrátilo. Jeho penis rychle tvrdl a zvětšoval se.
Lucius věnoval Severusovým bradavkám poměrně hodně času, než se začal polibky posouvat níž. Pokrýval jimi milencovo pevné břicho. Úmyslně se vyhnul klínu. Místo toho Severuse přinutil, aby pokrčil nohy v kolenou a doširoka je roztáhl.
Když to černovlasý muž udělal, přisál se Lucius rty k vnitřní straně štíhlého bledého stehna. Pomalu postupoval nahoru, ke středu Severusovy touhy. Na chvíli se zastavil a vzhlédl. Volnou rukou sáhl mezi Severusovy nohy a polaskal jeho šourek.
„Zapomněl jsem… Co, že jsi to chtěl?“ ušklíbl se.
Severus zaklonil hlavu a těžce oddechoval. Jeho ruce s dlouhými štíhlými prsty křečovitě svíraly látku peřiny.
„Ošukej mně!“ zaúpěl Severus. „Rychle a tvrdě! Hned!“
„Hm, přesně tohle jsem chtěl slyšet,“ zavrněl Lucius spokojeně a přivolal si lubrikant. Namočil v něm tři dlouhé elegantní prsty, a když Severus ještě víc pokrčil nohy, vklouzl prvním z nich do jeho těla. Stále přitom pozoroval jeho tvář. Severus vypadal tak rozkošně, když byl vzrušený. Lucius přidal ještě druhý a vzápětí i třetí prst a rychle Severuse připravil. Ani on už nemohl déle čekat.
Vytáhl ze Severuse prsty a začal pokrývat svoji erekci lubrikantem. Ještě chvíli nechal Severuse trápit a pak do něj na jeden příraz vnikl.
„Ano!“ zasténal Severus. Zaklonil hlavu a sevřel Luciuse nohama kolem útlých boků.
Lucius se vzepřel na rukou a Severus si ho přitáhl do vášnivého polibku. Když se jejich rty oddělily, v Severusových očích se potměšile zablesklo. Pod každým Luciusovým přírazem nespoutaně, a hlavně hlasitě, sténal. To mu však nezabránilo v tom, aby natáhl ruku, do které mu po chvíli vklouzla jeho hůlka. Skříň za Luciusovými zády se pootevřela.
„Promiň,“ sykl Severus mezi spokojenými vzdechy a mávl hůlkou, než ji pustil na zem.
Do Luciusova těla bez varování pronikl umělý penis.
Lucius vyjekl z části překvapením, z častí bolestí mísící se s rozkoší.
„Prevíte!“ vydechl zastřeným hlasem a prudce proti Severusovi přirazil. Ten doslova zavyl rozkoší.
„Tohle jsem si plánoval už dlouho,“ zašeptal mezi slastnými steny.
„Jak...“ Luciusovy přírazy byly čím dál rychlejší a tvrdší. „Jak dlouho?“ dostal ze sebe ztěžka. Jeho vzrušení dosáhlo doslova magických výšin a on už se nedokázal držet zpátky. A vlastně ani nechtěl. Přitiskl se k Severusovi tak těsně, že se mu naběhlý penis jeho milence otíral o břicho, a divoce do Severuse pronikal.
„Asi....měsíc,“ zasykl Severus.
Lucius, nemilosrdně šoustán umělým penisem, který si za tímto účelem Severus pořídil, pronikal do jeho těla tak tvrdě jako ještě nikdy.
Hlasitě sténal. Ještě párkrát se ztratil v Severusově těle až po kořen a pak ho doslova smetla vlna silného orgasmu. Lucius se přimkl k Severusovi ještě těsněji a lapal po dechu. Několik dlouhých chvil měl pocit, že už se v životě nenadechne.
Když Severus ucítil Luciusovo horké sperma ve svém těle, poslalo ho to k vlastnímu hlasitému vyvrcholení. Naštěstí si zachoval dost duchapřítomnosti, aby umělý penis zastavil.
Lucius se zhroutil na Severusův hrudník a těžce oddechoval, jako by právě doběhl maratón. Sáhl po hůlce a vytáhl tu věc. Sám však zůstal hluboko v Severusově těle, dokud jeho penis neochabl a nevyklouzl z milencova těla samovolně.
„Tvá drahá polovička říkala něco o zamykání,“ ušklíbl se Lucius. „Já bych k tomu přidal ještě ztišující kouzlo.“
„Co tím chceš naznačit?“ opáčil Severus, ale pak se zvědavě zeptal: „Jaké to bylo?“
„Naprosto dokonalé,“ přiznal Lucius a konečně se od Severuse trochu odtáhl. Lehl si na bok vedle něj.
„Připouštím, že jsem to na tebe trochu sehrál,“ pousmál se Severus.
„Připouštím, že jsi to udělal zatraceně dobře,“ ocenil jeho nápad Lucius a vyhledal Severusovy rty. „Kdybys to provedl za jiných okolností… asi bych tě zabil, ale takhle...“
Severus si přitáhl Luciuse blíž. Vychutnával si polibek, pach potu a spermatu.
„Když budeš chtít, můžeme si to někdy vyměnit,“ navrhl. „A abych byl upřímný, je to docela povedená hračka pro osamělé večery,“ ušklíbl se. Přesto jeho tvář trochu zčervenala. „Ale tohle opravdu nikomu neříkej.“
„Mlčím jako hrob,“ zasmál se Lucius. „A to si piš, že budu chtít... Přece bych tě o to neochudil,“ zlomyslně se ušklíbl.
Severus přejel prsty po Luciusově pozadí.
„V to doufám, Luciusi. Zrovna jsem si chtěl... hm... pohrát, když jsi přišel. Trochu mě to přece jen rozhodilo. Víš, navzdory tomu, že to je skvělé, si u toho připadám poněkud... trapně,“ zašeptal Severus a olízl Luciusovy rty v dráždivém gestu.
„To chápu. Stejně bys mi někdy mohl ukázat, jak si hraješ,“ usmál se Lucius šelmovsky.
„No,“ ošil se Severus, „budu o tom přemýšlet.“
„Nechceš sprchu?“ změnil Lucius téma a protáhl se.
„ Jo, sprcha by byla fajn,“ přikývl Severus.
Lucius vytáhl Severuse na nohy a vedl ho ke koupelně. Pustil vodu a stoupl si pod ní.
Severus vzal do ruky mýdlo a měkkou houbu. Přitiskl se k mužovým zádům a začal ho mydlit a jemně umývat.
„Tohle se mi líbí,“ pochvaloval si Lucius spokojeně.
Severusovy dlouhé prsty klouzaly po Luciusově hrudníku a břiše. Jedna ruka roztírala mýdlo a druhá jej houbou smývala. Když přejížděl přes bradavky, vždy je neopomněl lehce stisknout.
„Ty ještě nemáš dost, nebo mě chceš jenom připravit o sebeovládání?“ ušklíbl se Lucius a naklonil hlavu na stranu hlavu, čímž nabídl Severusovi svůj krk.
Severus místo odpovědi přejel rty po Luciusově šíji a přitiskl se rozkrokem k blonďákově zadku. Jeho napůl vzrušený penis zapadl přesně do rýhy mezi půlkami.
„Nestačilo,“ usmál se Lucius a nepatrně začal pohybovat pánví, aby se Severusův penis otíral o jeho pozadí.
Severus dál líbal Luciuse na krk, občas ho jemně kousl a jeho ruce pomalu postupovaly níž, k Luciusově rozkroku.
Lucius se rukama zapřel o stěnu sprchového koutu, aby mu nepodjely nohy a zaklonil hlavu. Když se k němu Severus naklonil, políbil ho. Intenzivně cítil Severusův vzrušený penis, který se škádlivě otíral o vstup do jeho těla.
„Nejsem si jist,“ zašeptal Severus. „Možná to bude trochu štípat, ale není to nic závadného,“ potřel si penis tekutým mýdlem. Sevřel rukou Luciusovo rameno, aby udržel stabilitu, a začal do něj vnikat. Pěkně pomalu, kousek po kousku, aby Lucius cítil, jak ho pomalu roztahuje a naplňuje.
Lucius slastně sténal. Sice to bylo trochu nepříjemné, ale rozkoš, kterou cítil, byla daleko větší a plně mu to vynahrazovala. Pokusil se proti Severusovi přirazit, ale ten mu to nedovolil, a tak jen frustrovaně zasténal.
„Ššš. Trpělivost, příteli,“ zapředl Severus. „Trpělivost přináší nejen růže.“
Postupně do něj vnikl až po kořen. Setrval chvíli bez hnutí, aby oběma dovolil vychutnat si ten pocit. A pak začal pomalu přirážet.
Přitiskl se k Luciusovi a šeptal mu do ucha: „Je to zvláštní, když ležíš na posteli a místo aby sis ho honil, pomalu necháváš tu věc vnikat do svého těla. Cítíš, jak tě roztahuje, zasouvá se dovnitř. Je to ideální způsob, jak najít prostatu. Šukáš se sám, sám si vybereš intenzitu a úhel. Je to zvláštní, tak zvláštní. Cítíš se pošetile a propadl by ses hanbou, kdyby tě někdo takhle viděl, kdyby to někdo věděl. Ale je to tak skvělé, že pokračuješ. A přitom si druhou rukou honíš péro.“
Lucius slastně sténal a vycházel boky vstříc Severusovu tvrdému penisu. Proklínal jeho podmanivý tón hlasu. Nenáviděl, jak ho svými slovy nutil si to všechno představovat.
Severus moc dobře věděl, co tím způsobuje. Byl si vědom toho, že tím vůbec Luciusovi nepomáhá v tom, aby se ovládal. Ale přesně to teď černovlasý kouzelník chtěl. Toužil Luciuse zbavit sebekontroly. Tím si byl Lucius jistý.
„Chci... to vidět. Chci se dívat... jak se…ukájíš,“ vyrážel ze sebe Lucius mezi sténáním a pevně se chytil madel příhodně umístěných na stěně sprchy, protože se mu začala podlamovat kolena a on si nebyl vůbec jistý, jak dlouho ho nohy ještě udrží.
„Opovaž se upadnout!“ zasyčel Severus a jeho přírazy začaly být o poznání kratší a tvrdší.
„Chtěl bys to vidět?“ zavrněl přitom Luciusovi do ucha. „Chtěl bys vidět, jak tou hračičkou šukám sám sebe? Jak si hladím svoje péro? Nebo bys tou hračkou chtěl šukat ty mě? Tvrdě, až na doraz,“ názorně mu to předvedl. „Až bych prosil, a pak se udělal, jen pro tebe... jen pro tvé oči...“
„Chci… Chci... U Merlina… Severusííííí!“ zaúpěl Lucius a ve chvíli, kdy do něj Severus znovu tvrdě pronikl, vyvrcholil.
Severus rukama pevně sevřel Luciusovy boky a začal divoce přirážet jako smyslů zbavený. Jeho chraplavé vzdychání přešlo do hlasitého sténání. O chvíli později naplnil Luciusovo tělo produktem svého chtíče. Navzdory tomu, že to bylo dnes už po druhé, toho bylo pořád ještě dost a začínalo to stékat Luciusovi po noze.
Lucius se snažil popadnou dech a ze všech sil se pokoušel udržet na nohou.
„Chci vidět, jak si to děláš, když tu nejsem,“ dokončil myšlenku, když mohl zase mluvit.
Severus se nadechl a ušklíbl se. „To by se ti líbilo, co?“
Pak si olízl rty.
„Potřebuju si trochu orazit. Co to víno?“ vzpomněl si na sklenky, které nechali v pokoji.
„Víno bude fajn,“ přisvědčil Lucius a nechal vodu, aby z něj smyla zbytky následků jejich dovádění.
Severus se utřel a došel pro víno. Jako by mimochodem položil na vanu umělý penis. Jednu skleničku podal Luciusovi.
Lucius se napil.
„Výborné jako vždycky,“ pochválil uznale.
„Jako ty,“ zašeptal Severus a ochutnal víno z Luciusových rtů.
Lucius si na něco vzpomněl a kouzlem zamkl všechny dveře.
„Kdyby náhodu,“ vysvětlil.
Severus se usmál a přitom si se zájmem prohlížel prostornou vanu. Pohodlně by se tam oba vešli a ještě by zbylo místo.
„Chceš ji napustit?“ zeptal se Lucius a znovu s napil.
„Hm, myslím, že ještě ne,“ usmál se Severus tajuplně.
Lucius zkoumavě pozvedl obočí.
„Myslím, že dneska to jeden z nás ve zdraví nepřežije.“
„Myslíš? Jako že se ušoustáš k smrti?“ zasmál se Severus pobaveně a šel zkontrolovat, zda je opravdu zamčeno.
„Nevím, jen… Ani jeden z nás už není nejmladší,“ pokrčil Lucius rameny, ale rychle dodal: „Ačkoliv já problém nemám. A ty?“
„Nejmladší?“ odfrkl si Severus. „Osmatřicet není žádný věk!“ a zabodl do Luciuse vražedný pohled pro případ, že by ho napadlo odvážit se tvrdit něco jiného.
„Jak myslíte, pane profesore,“ zašklebil se Lucius pobaveně a nabídl Severusovi víno ze svých úst.
Severus se nenechal pobízet a s chutí ochutnal. Zdálo se ještě opojnější než ze sklenice.
„Lehni si do vany,“ zašeptal mu Severus do ucha.
„Nenapustíš ji?“ podivil se Lucius, ale přesto Severusovi vyhověl.
„Mám lepší nápad,“ uculil se Severus a polil Luciuse trochou vína, pak se sklonil a začal ho slízávat.
„Souhlasím, tohle je vážně lepší,“ zasténal Lucius a vzepřel se na loktech, aby mohl Severuse sledovat.
Ten zatím jazykem vylizoval víno z Luciusova pupíku.
Lucius zajel rukou do Severusových vlasů a jemně se jimi probíral. Už však nebyl tak nedočkavý jako před chvílí, a tak nikam nespěchal. Vychutnával si Severusovy pozornosti.
Severus nalil na Luciusovo tělo další víno a pokračoval v dráždění. Několik tenkých pramínků steklo Luciusovi po břiše až mezi nohy a Severusův jazyk ty pramínky pomalu sledoval.
Lucius se cítil znovu vzrušený a projevilo se to i na jeho těle.
„Mučiteli!“ zachraptěl a přitáhl si Severuse k polibku.
„Něco ti tu stojí, staříku,“ ušklíbl se Severus a přejel ukazováčkem po naběhlém žaludu Luciusova ztopořeného penisu.
Luciusovi se v očích zablesklo.
„Takhle mi už nikdy neříkej!“ zasyčel varovně. „A pokud jde o tu druhou věc, kdo za to asi může?“ ušklíbl se a úmyslně se svou erekcí otřel o tu Severusovu.
„Hm,“ zapředl Severus a polil Luciusův ztopořený penis vínem, aby si ho jak se patří vychutnal. Nejdřív ho olizoval a pak nechal Luciusův penis pomalu vklouznout do svých úst. Jazykem vymetl každičké zákoutí a občas lehoučce zuby poškádlil citlivý žalud. Z otvoru na špičce slízával čirou tekutinu a občas vnikl jazykem i dovnitř.
Lucius zaklonil hlavu a prohnul se v zádech, aby měl Severus lepší přístup. Ještě trochu víc roztáhl nohy a rukama se zapřel o dno vany. Zapřísahal se, že zůstane v klidu jak nejdéle to jen půjde... Tohle Severusovi nedaruje tak snadno.
Severus sevřel v ruce Luciusův šourek a jemně ho promnul mezi prsty, občas lehce zatahal. Jeden jeho prst se přitiskl k citlivému místu mezi šourkem a análním otvorem, aby mohl dráždit prostatu.
Luciusovi se přes zaťaté zuby vydralo zasténání. Po tak dlouhé době už Severus dobře věděl, jak to má jeho milenec rád a dokázal toho mistrně využít. Lucius se posunul trochu níž a nechal do sebe vklouznout Severusův prst. Zároveň začal boky vycházet vstříc jeho horkým ústům a jazyku, který byl snad všude.
Severus spokojeně zamručel a ten zvuk zavibroval kolem Luciusova penisu. Miloval, když měl Luciuse plně ve svých rukou. Ale nechtěl to takhle. Když cítil, že Lucius už víc nevydrží, všeho nechal a odtáhl se. Několikrát si přejel po svém vlastním penisu - vzrušeném, tvrdém, s kapkou čiré tekutiny, která stékala po žaludu dolů.
„U Salazara, Severusi, co myslíš, že děláš?!“ zavrčel Lucius podrážděně.
„Chtěl ses přece dívat, ne?“ ušklíbl se Severus a posadil se na okraj vany. Nohama se o něj zapřel, čímž poskytl Luciusovi dokonalý výhled.
„Podáš mi to?“ kývl hlavou k umělému penisu, který ležel na vaně poblíž Luciuse.
Lucius vypadal, že to zvažuje. Nakonec se pro tu věc natáhl a podal ji Severusovi. Pohodlně se opřel a se zájmem pozoroval, co se bude dít.
„Mám ale podmínku. Nebudeš si ho honit. Budeš se jen dívat. Tedy jestli to dokážeš…“ Poslední větu vyslovil Severus skoro posměšně.
Lucius se zamyslel.
„To nebude tak snadné,“ připustil. „Proč to nechceš?“
„Protože chci vidět, jak se svíjíš touhou se udělat,“ pousmál se Severus. Opřel se o stěnu a pečlivě začal potírat umělý penis tekutým mýdlem, když nebylo nic lepšího po ruce.
Lucius polknul.
„Když chceš. V tom případě, ale budu muset něco udělat,“ zabručel Lucius a pomocí kouzla si svázal ruce za zády. Hůlku nechal spadnou na široký okraj vany, aby na ni v případě potřeby zase dosáhl.
Severus si chtivě olízl rty. Přejel rukou po své penisu, jemně stiskl šourek a zvedl ho. Pak si olízl prst a pomalu ho vsunul do svého pozadí, co nejhlouběji to šlo. Tiše zasténal a zavřel oči. Pohyboval prstem dovnitř a ven. Nejprve pomalu, ale postupně zrychloval. Pak k němu přidal druhý prst.
Lucius ztěžka dýchal. Nepohodlně si poposedl a snažil se zachovat klid, vybavit si nějakou nejhorší vzpomínku, ale vůbec mu to nešlo.
A to ještě ani nezačal, blesklo mu hlavou.
Severusovi se zadrhl dech. Nakonec přidal třetí prst. Posléze je však vytáhl a uniklo mu frustrované zasténání, které se vzápětí změnilo ve spokojené vzdychnutí, když si do své chtivé prdelky zasunul umělý penis. Nechal ho tam a začal si rukou hladit penis, zatímco druhou si opatrně mačkal šourek. Silou vůle se přinutil otevřít oči, aby se podíval na Luciuse.
Ten měl pocit, že se musí každou chvíli zbláznit. Jeho tváře byly uzardělé a penis tak bolestivě tvrdý jako snad nikdy.
Severus pustil svůj penis a sevřel prsty kolem realisticky tvarovaných varlat umělého penisu. Skoro tu věc vytáhl a pak zasunul zpátky. Trochu změnil úhel a nedokázal v sobě zadržet hlasité zasténání, když se umělý žalud otřel o jeho prostatu. Protože se už dnes dvakrát udělal, nečinilo mu potíže vydržet. Poživačně se šukal tou věcí a dával hlasitě najevo, jak mu to dělá dobře. Druhou rukou si třel naběhlý žalud penisu. Jen žalud, nic víc. Svaly v těle se mu napínaly. Jeho penis sebou chvílemi křečovitě škubal jako by o své vůli.
Luciusovy svaly se bezděky stahovaly a on zasténal pokaždé, když tu věc Severus vytáhl ze svého těla a zase k ji tam vrátil. Co by v téhle chvíli dal za nějaký kus látky nebo alespoň matraci, o kterou by se mohl třít. Jeho penis divoce tepal a on měl pocit, že jestli si brzy nepomůže, tak umře touhou.
Severus sklouzl z okraje vany, protože se tam už nedokázal udržet. Nezadržitelně mu to přicházelo. Přisunul se k Luciusovi, vytáhl umělý penis ze svého těla a nabodl se na Luciusovo kopí, které zoufale volalo po úlevě. Stačilo sevřít Luciuse párkrát v sobě, několikrát se na něm pohnout a proud bílého spermatu pokropil Luciusův hrudník, břicho a něco dopadlo i na milencovu tvář.
Lucius vykřikl rozkoší, když se jeho penis ztratil v Severusově těle. Byl teď tak vzrušený a vydrážděný, že mu úplně stačilo cítil horkost Severusova těla, aby ho to poslalo rovnou na vrchol.
Severus se zhroutil na Luciuse. Sotva našel sílu, aby ho rozvázal.
„Myslím, že si dobře dva dny nesednu,“ ušklíbl se a slízal jazykem svoje sperma z Luciusovy tváře, pak hrudi a nepřestal, dokud do neočistil.
„Nápodobně....“ přitakal Lucius unaveně. „Vždycky to dopadne stejně.“
„Stejně?“ povytáhl Severus obočí a nespokojeně se zavrtěl. Přece jen pocit, jak z něj teče Luciusovo sperma byl divný. Cítil se jako dobře ošukaná děvka.
„Nikdy ti neodolám,“ objasnil Lucius spokojeně.
„Navrhuji přesunout se do postele,“ potlačil Severus zívnutí. „A věnovat se trochu méně náročné činnosti.“
„Souhlasím, ale měli bychom se alespoň opláchnout,“ přikývl Lucius a opatrně vylezl z vany.
Severus se ztěžka vyhrabal z vany a tentokrát se s Luciusem šel skutečně jen osprchovat.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský