Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Sirius Black; Severus Snape/ Lily Evansová
Shrnutí: Severus Snape je posedlý touhou dostat znovu Siriuse a ještě k tomu Lily Evansovou. Léto strávené s jeho novým přítelem Voldemortem ho ovlivnilo natolik, že vymyslí plán, jak dostat, co chce
Poznámka: Navazuje na povídku Můj nejlepší nepřítel Děkuji Moon - Angel za korekturu
Dopsáno v roce 2005

Můj nejlepší nepřítel II

Severus seděl v lavici a výklad o přípravě nového lektvaru zcela ignoroval. Letos si vybral lavici až úplně vzadu, ačkoli rok co rok už pět let sedával v první lavici. Jenže tentokrát se spousta věcí změnila. On se změnil. Prázdniny ve společnosti lorda Voldemorta z něj učinili sebevědomého, arogantního a velice schopného mladého muže. Už se nemusel sklánět před tyranií Pottera a jiných. Jeho fyzické i magické schopnosti přes letní volno výrazně posílily. Místo posměšných přezdívek si o něm teď dívky šuškaly jiné věci. Byla to příjemná změna. Co na tom, že jméno jeho rodiny upadalo v zapomnění stále rychleji. On byl svým pánem. Nikdo si na něj nedovolil, protože trestal tvrdě a nemilosrdně. Nikdy nežádal slitování a teď ho taky nedával. Kdyby chtěl, mohl by se stát školním tyranem a vládcem, ale on nebyl z těch, kteří musí být za každou cenu vidět. Daleko výhodnější bylo stát v pozadí a manipulovat lidmi. Báli se ho, věděl to a líbilo se mu to. Celé to mělo jen dvě chyby – Sirius Black a Lily Evansová – ani jeden s ním nechtěl nic mít – pochopitelně po sexuální stránce. Sirius se mu od toho loňského incidentu vyhýbal. Lily zase jeho jasný návrh s erotickým podtextem odmítla s tím, že je hulvát. Ta malá mudlovská šmejdka si mu dovolila odporovat, i když se před ním celá škola třásla a nikdo se k němu neotáčel pro jistotu zády. Mělo by ho to naštvat, ale paradoxně to jen zvýšilo její cenu. Chtěl je – oba. A nejlépe dohromady.
Severus se díval na Blacka, který seděl o tři lavice před ním, a nepřítomně se hladil přes kalhoty mezi nohama. Bylo to jako posedlost. Jistě přes léto se nejen naučil z magie víc než za pět let ve škole, ale získal rovněž spoustu sexuálních zkušeností se ženami a…s Luciusem, který, jak se rychle ukázalo, sdílel Severusovu chuť na něco…netradičního. Přesto Sirius Black byl pro Severuse pořád přitažlivý a Lily Evansová o nic méně. Přitlačil si ruku mezi nohy a ucítil, jak jeho penis tvrdne. Voldemort ho učil dostat vždy to, co chce, nehledě na překážky. Přivřel oči. Všichni věnovali pozornost výkladu. Rozepnul si pod hábitem poklopec a našel ve slipech svůj tvrdnoucí penis. Přejel prstem po vlhké špičce a potlačil zasténání. Bylo to vzrušující dělat to tady, profesoru lektvarů a celé třídě přímo pod nosem. Bylo klidně možné, že na to někdo přijde, jenže to ho na tom vzrušovalo ze všeho nejvíce. Lucius o něm jednou v létě prohlásil, že je zvrácený. Když Severus vynechal fakt, že od Luciuse to opravdu sedělo, možná na tom něco bylo. Jenže nemohl být po letech šikany jiný. Vzal do chvějících se prstů pravé ruky brk a napsal si několik poznámek, zatímco levá ruka pomalu, avšak nepřetržitě zpracovávala jeho tepající orgán. Zachvěl se a kousnul se do dolního rtu. Voldemort ho mimo jiné naučil perfektnímu sebeovládání, takže nevydal ani hlásku. V duchu si představoval zvuk jeho semene pleskajícího o kamennou podlahu učebny. Měl to už perfektně zvládnuté, aby na jeho šatech nezůstala ani skvrnka. Upravil se a začal s přípravou lektvaru. Bylo na čase ukázat těm neumětelům, jak pracuje mistr.

Lily od něj od té chvíle, co ho viděla na nástupišti nemohla odtrhnout pohled. Jak strašně se přes prázdniny změnil. Z nevzhledného, nejistého a poněkud zakřiknutého, pomstychtivého kluka se vyloupl pohledný, sebevědomí, elegantní mladý muž. Přestal se hrbit, takže Lily s překvapením zjistila, že je skoro tak vysoký jako Sirius a ten byl nejvyšší z ročníku. Jeho pohyby byly ladnější, hlas hlubší, sametově jemný a nevtíravě podmanivý – prostě byl sexy. Člověk se na Severuse Snapea nemohl dívat a netoužit po něm. Jistě s jeho novým, nehorázně vysokým sebevědomím šla ruku v ruce i jistá dávka arogance, ale to neměnilo nic na tom, že Lily doháněl k šílenství. Měl ve zvyku nosit těsné kalhoty z nejjemnější černé kůže, která dávaly vyniknout jeho dlouhým, štíhlým nohám, úzkým bokům a perfektnímu pozadí. Kluci často říkali, že má zadek a nohy jako ženská, ale byla to jen čirá závist. Severus Snape měl nádhernou postavu. Vysoký, štíhlý, svaly jako z ocele – na škole nebyla holka, která by se za ním neotočila. Bohužel nic z toho nezměnilo fakt, že to byl úplně stejný mizera jako Potter. Lily chápala, že po čtyřech letech tvrdé šikany nemůže být veselý a příjemný, ale doufala, že se nad to povznese. Když jí nenápadně naznačil, že by ji chtěl, musela Lily vynaložit veškeré síly, aby ho odmítla a řekla mu, že je hulvát. Několik holek chtělo podniknout nájezd na zmijozelskou chlapeckou koupelnu, aby zjistilo, jestli to, co má Snape mezi nohama, je tak dobré, jako to na pohled v těsných kalhotách vypadá. Pochopitelně žádná to neudělala, ale všechny o tom mluvily.
Severus věděl, že ho Lily pozoruje, ale nedal to nijak najevo. Nešlo tu ani tak o to, že Velká síň byla plná nežádoucích jedinců, kteří byli sice tupí, ale všímaví k tomu, do čeho jim nic nebylo. Severusi se v hlavě zrodil nápad. Ještě jednou si přečetl dopis od rodičů, který dostal před dvěma týdny. Dopis? Spíš jen krátké sdělení, že přes Vánoce budou pryč, takže má zase zůstat ve škole. I úřední list by byl vřelejší a podrobnější. Severusi to bylo jedno, protože doby, kdy ho ničil nezájem matky a vzájemná nenávist s otcem, byly dávno pryč. Kdyby mu nešlo o dostudování školy, dávno by si sbalil věci a vypadnul. Uměl by se o sebe postarat, nemluvě o tom, že Voldemort by ho nenechal v kaši. Severus potřásl hlavou, aby vyhnal zcestné myšlenky z hlavy. Jeho plán byl odvážný, ale pokud by vyšel, byly by to nejlepší Vánoce jeho života. Chtělo to jen trochu amorálního chování, ždibec talentu, kousek magie a špetku štěstí. A protože nechtěl, aby měla Lily v rozhodující chvíli podezření, tak se už čtrnáct dní tvářil, že ho vůbec nezajímá. Jeho plán byl velice prostý. Na čtyři dny má volný celý dům, nebude tam živá duše kromě skřítků. Byl by hřích nevyužít takovou příležitost. Pak musel zajistit, aby Sirius i Lily zůstali v Bradavicích. Se Siriusem to bude snadné. Stačí mu zařídit výlet na ošetřovnu dostatečně dlouhý, aby nemohl odjet s Potterem pryč. Lily jezdila každý rok domů, takže bude nutné zajistit, aby se jí dostal po její sově dopis, že letos přijet nemůže. S paděláním písma měl Severus bohaté zkušenosti. Konec konců ve třeťáku zfalšoval podpis matky na povolení k návštěvě Prasinek. V pátém ročníku bez skrupulí otcovým jménem odepsal na stížnost, kterou na něj ředitel jejich koleje poslal domů, protože Potterovi začaroval uprostřed chodby přede všemi trenky scvrkávacím kouzlem. Severus se při vzpomínce, jak Potter poskakoval uprostřed chodby a pištěl pomalu sopránem, musel usmát. Možná by to nebyl takový průšvih, kdyby to se sílou kouzla v záchvatu vzteku nepřehnal a Potterovi tak nenaštípnul pánev. Ale co, stálo mu to za to.
Sirius sklouzl pohledem ke Snapeovi. Znervózňovalo ho, jak Snape přes prázdniny vyspěl. Vzpomínky na jejich společnou noc se stávaly o to palčivější. Snape několikrát naznačil, že by spolu mohli znovu a Sirius vždy odmítl. Ale Sirius nezapomněl ani na vteřinu z toho, co se Snapem prožil. Do té doby masturboval jen občas v soukromí své postele, v naprosté tichosti, aby nikoho nevzbudil. Teď to musel dělat každý večer, protože na Snapea v těch nestydatě těsných kalhotách narážel všude. Kamkoli se hnul, tam byl i Snape a ten svůdný, sebevědomý úsměv, na jeho tenkých rtech, které dokázaly ty fantastické věci, dokázal Siriuse zcela vykolejit. Byl ale rozhodnutý, že se nepoddá, že bude vzdorovat.

Sirius se zamračil, když otevřel poštu. Včera ho pustili z nemocnice a James mu už psal, aby přijel. Byla to zvláštní shoda náhod. Sirius se rozhlédl po Velké síni. Snape seděl na svém obvyklém místě a něco čmáral na kus pergamenu. Sirius si byl jist, že to on zařídil, aby na něj spadlo to brnění, ale neměl jediný důkaz. Byl to jen ten nedefinovatelný pocit, že tohle je přesně ve stylu toho prašivého kojota.
Severus vnímal, že ho Sirius pozoruje a to usilovněji se soustředil na nesmyslnou čmáranici na pergamenu před sebou. Na téhle chvíli záviselo všechno. 
Lily překvapeně otevřela pusu. Ten pitomeček Potter ji zval na Vánoce k nim. Bylo to ještě nečekanější, než zpráva rodičů, že letos bude muset zůstat v Bradavicích, protože oba dostali chřipku a nechtějí ji nakazit. Prvním impulsem bylo odmítnout. Co si to vůbec Potter dovoloval?
Na perfektním načasování záviselo všechno. Severus se zvedl a pomalu došel k Lily.
„Copak? Zůstala jsi letos ve škole? Možná bys uvítala…společnost…na osamělé večery,“ ušklíbnul se Severus.
„Ne, díky. Nepotřebuji, protože v Bradavicích nezůstávám, víš,“ odpověděla Lily, zvedla se a odešla z Velké síně. Chvíli po ní odkráčel i Sirius.
Severus se usmál, zatím vycházelo vše podle plánu. Ale to nejtěžší musel teprve přichystat a nehodlal marnit drahocenný čas.

Lily vyjekla, když ji Letaxová síť doslova vyhodila z krbu a vletěla někomu do náruče.
„Siriusi?“
„Lily?“
„Co tu děláš?“ řekli oba zároveň. „Ty první.“
„Dáma má přednost,“ prohlásil Sirius.
„James mě pozval. Chtěla jsem…,“ Lily spolkla, že se chtěla zbavit Snapea a místo toho raději řekla: „Chtěla jsem strávit Vánoce jednou jinak.“
„James mě taky pozval, ale neříkal nic o tobě, ani o tom, že se sejdeme na takovém místě,“ Sirius mávl rukou za sebe.
Lily mu rozuměla. Místnost ve tvaru šestiúhelníku měla podlahu z černého mramoru, zdi vykládané mahagonovým dřevem a strop tvořila mozaika ze třech druhů dřeva. Vedlo odtud pět dveří a jedno schodiště z bílého mramoru se zlatým zábradlím. Potterovi si sice žili dobře, ale tohle bylo příliš honosné.
„Takže jste tu…jak rozkošné.“
Sirius se prudce otočil. Na schodiště vyšel ze stínu Severus. Měl na sobě jako obvykle těsné kalhoty z černé kůže, černou hedvábnou košili rozhalenou provokativně až do půlky hrudníku a černé vlasy měl stažené do ohonu. Vypadal jedním slovem božsky.
„Co to má znamenat?“ vyštěkl Sirius.
„To znamená, že jste mými hosty,“ usmál se Severus studeně.
Sirius si odfrkl a obrátil se ke krbu.
„Nesnaž se, Siriusi, nemá to smysl. Tenhle krb byl jen cesta sem,“ uculil se Severus.
Lily popošla k velkým vyřezávaným dveřím.
„A dveře jsou zavřené rodinným kouzlem, které můžu otevřít jen já,“ Lily zkusila vzít za kliku. „Co jsem říkal.“
„Co chceš?“ zeptal se Sirius útočně.
„Nic,“ odpověděl Severus klidně a pomalu k nim po schodech sešel.
„To ty jsi napsal ty dopisy, že jo?“ probodla ho Lily pohledem.
„Záleží na tom?“ zeptal se Severus a došel k jedněm dveřím. „Máte hlad?“ zeptal se jich a nečekaje na odpověď otevřel obě křídla dveří.
Nejistě ho následovali do velké jídelny osvětlené křišťálovými lustry. Na dlouhém stole byly vybrané pochoutky, které v Bradavicích nikdy nebyly – ústřice, humři, kaviár a kromě toho hovězí a vepřové na několik způsobů, kuřecí rolky a další lahodné pokrmy. Severus si sednul do čela stolu a vybídl je, aby se taky posadili.
„O co ti jde, Snape?“ zeptal se Sirius.
„O hezké Vánoce,“ ušklíbnul se Severus, pokapal si ústřici citronem a vypil obsah lastury.
„Fůj,“ otřásla se Lily.
„Je to vynikající. Zkus to,“ vybídl ji Severus. „A taky to prý povzbuzuje chuť na…sex,“ poslední slovo vyslovil Severus s nečekanou smyslností.
„To jsem si mohla myslet!“ zamračila se Lily. „Jdu pryč!“ a zvedla se ze židle.
„Nikam nejdeš!“ řekl Severus ostře a dveře jídelny se zabouchly Lily před nosem. „Sedni si,“ nařídil Severus.
Lily se posadila.
„Nevím, za koho mě máš. Máš snad strach, že tě tu povalím na zem a znásilním?“ zeptal se Severus ostře. „To není můj styl.“
„A co je tvůj styl?“ zeptal se Sirius.
„Ty…to přece víš,“ zašeptal Severus a olízl si rty. „Dejte si ústřice.“
„Ne, díky,“ odmítla Lily.
„Řekl jsem, dejte si ústřice! Hned!“ zasyčel Severus.
Lily a Sirius si nejistě vyměnili pohledy. Bylo jim jasné, že Severus je má ve své moci, a tak se natáhli každý pro jednu ústřici.
„Citron?“ zeptal se Severus a přistrčil jim lahvičku s podezřelou tekutinou.
„Ne,“ odmítl Sirius a snažil se ignorovat tu třesoucí se hnusnou hmotu, kterou měl pozřít.
„Citron?!“ zvýšil Severus hlas a přistrčil jim lahvičku blíž.
Lily ji uchopila. Vůbec to nevypadalo jako citron. Lahvička byla neprůhledné, ale tekutina uvnitř byla červená. Tohle si Severus na svoji ústřici nedal.
„Co je to?“ zeptala se Lily nedůvěřivě.
„Citron,“ odpověděl Severus s úsměvem. „Co jsi myslela?“ dodal s šelmovským úsměvem.
Sirius si taky pokapal svoji ústřici a pak tu odpornou věc spolknul.
„Přece si nemyslíte, že bych vám podstrčil třeba…nějaké afrodiziakum,“ uculil se Severus, když oba ústřici snědli.
Lily sebou vylekaně trhla a Sirius zblednul. Severus se usmíval.
„A dál?“ špitla Lily.
Severus se jen zasmál a pak řekl: „Tak do jídla, vážení.“
Lily se Siriusem si vyměnili pohled, který jasně říkal: Co nám to sakra dal? Co teď?
Severus během jídla neustále dělal narážky na různá afrodiziaka, až se Lily i Sirius ujistili, že jim něco určitě podstrčil v té ústřici. Sirius si byl jist. Snape si prostě chtěl vynutit další sexuální kontakt. Byl to maniak, to bylo jasné.
Odmítla jsem ho a on „ne“ nevzal jako odpověď. Přemítala Lily a přesvědčovala se, že horko, které se šíří jejím tělem, je od nervů.
Jestli se o něco pokusí, ufiknu mu koule. Umiňoval si Sirius a snažil se nevnímat rostoucí erekci v kalhotách.
„Sex je vlastně umění,“ Severus se tvářil, jako by šlo o nezávaznou konverzaci a ignoroval jejich zaražené mlčení. „Člověk musí vnímat odezvy partnera, poddat se touze. To neumí každý.“
„Nemůžeš změnit téma?“ zavrčel Sirius.
„Proč?“ ušklíbnul se Severus. „Ty jsi ještě panna, viď, Lily?“
Lily zrudla a sklonila hlavu do talíře. Srdce jí bušilo jako o závod a tváře jí hořely, ale ne studem. Přemítala, jaké by to bylo, kdyby Severus byl její první, zrovna když se zeptal na její nevinnost.
„Je to vidět,“ zašeptal Severus. „Jsi jako bílá, čistá lilie. Lily – lilie,“ Severus se tomu příměru zasmál.
„Zavři zobák!“ vyštěkl Sirius.
„Jsi vzrušený?“ zeptal se Severus bez obalu.
Sirius zrudl a uhnul pohledem.
„Já,“ Severus si zajel mezi nohy. Lily znovu upřela pohled do svého talíře, „ ano. To budou ty ústřice. Já to říkal.“
„Ty nejsi normální!“ obvinil ho Sirius.
„Definuj mi, co je normální. A já ti pak řeknu, jestli jsem nebo ne,“ odpověděl Severus s úsměvem a obrátil se zpátky k Lily: „Řekni, už jsi viděla nahého muže?“
Lily zrudla jako rajče.
„Nemusíš se stydět. Nahé ženské tělo je…div přírody. Už jsi měl tu čest něco takového vidět, Siriusi? Držet to? Nebo víc?“ Severusův hlas dostal erotický podtón.
Sirius něco zamumlal a díval se mezi mísy s jídlem.
„Ne, jistě že ne. Tys ještě ženu neměl. Já zapomněl,“ ušklíbnul se Severus a jeho pozornost se znovu obrátila k Lily: „Neodpověděla jsi mi.“
„Já…,“ Lily se zajíkla a sklopila zrak.
„Ne,“ odtušil Severus. „A co na obrázku? Nikdy tě to nezajímalo? Jak to vypadá?“ culil se a lehce pozvedl černé obočí v půvabném gestu.
Lily něco zakoktala a zakryla si tvář dlaněmi.
„Přestaň!“ vykřikl Sirius a vztekle vstal.
„Ale, ale,“ uculil se Severus a jeho pohled se upíral na Siriusův rozkrok, kde se v jeho kalhotách rýsovala impozantní boule.
Sirius si rychle sednul a zase zrudnul. Lily to už nevydržela a vyběhla z místnosti. Dveře šly otevřít bez problémů.
„Tvůj pokoje je po schodech a doprava. Dveře jsou otevřené,“ křikl za ní Severus.
„Ty hajzle!“ Sirius vstal a šel k Severusi.
„Co uděláš? Zase se porveme?“ zeptal se Severus výsměšně, rozepnul si kalhoty a stáhnul si je níž. 
Sirius odvrátil od jeho rozkroku pohled. Severus zase neměl slipy.
„Copak? Nelíbím se ti?“ ušklíbl se Severus. „Podívej se! Podívej, co jsi mi udělal!“ zasyčel Severus a přitáhl si Siriusovu hlavu ke slabinám, kde se mu táhla tenká jizva. „Nemáš ani představu, jak příšerně to bolelo. Ta jizva je tvoje práce, Siriusi,“ zašeptal Severus.
Sirius sklouzl pohledem na Severusův napůl ztopořený penis. Cítil nutkání se ho dotknout. Jeho vlastní vzrušení rostlo.
„Udělej to,“ zašeptal Severus měkce, jako by tušil, nač Sirius myslí. „Prosím,“ dodal tiše a v hlase mu zaznívala touha.
Sirius se už nedokázal ovládat. Pomalu pohladil Severusova štíhlá stehna a zajel rukou mezi ně. Postupoval dlaní nahoru dokud mu v ní nespočinula Severusova varlata, opatrně je sevřel a přejel po nich palcem. Severus vydechl, zavřel oči a zaklonil hlavu. Sirius polkl a pak Severusi stáhnul kalhoty až ke kotníkům. Severus z nich vystoupil, odkopnul je pryč a opřel se opěradlo židle, aby se mu snáze udržovala rovnováha. Teď mu nic nebránilo v tom, rozkročit se a dát tak Siriusi víc prostoru. Sirius zajel rukou dozadu a ukazováčkem přitlačil na anální otvor, ale hned se zase stáhnul. Kleknul si a druhou rukou sevřel Severusův penis.
„Dělej,“ vydechl Severus.
Sirius stáhl předkožku dozadu – jednou, dvakrát – Severus zasténal. Sirius vystrčil jazyk a olízl špičku penisu. Severus zavrčel a pokusil se dostat svůj penis do jeho úst, ale Sirius se stáhnul. Olízl mu penis po celé délce a teprve pak ho vzal do úst. Jednou rukou svíral kořen penis a druhou masíroval varlata. Severus z toho šílel. Cítil, jak v Siriusových ústech pomalu roste, až dosáhl plné erekce. Siriusův jazyk prozkoumal každičké místečko a pak začal sát. Severus tiše sténal. Žádná ženská mu to nemohla nikdy takhle udělat. Jen muž věděl, jak způsobit takovou slast. Sirius se přestal věnovat Severusovým varlatům a natáhl ruku dozadu. Našel vstup do Severusova pozadí a pomalu tam začal zasouvat ukazováček. Severus zasyknul, ale nijak neprotestoval. Kousek po kousku mizel Siriusův prst ve vnitř. 
„Bože!“ vydechl Severus, když Siriusův prst našel jeho prostatu a začal jí jemně dráždit.
Sirius cítil, jak se Severusi chvějí nohy, dech se mu krátil. Přestal ho dráždit a vytáhl prst ven.
„Ne,“ zašeptal Severus a jeho hlas vzápětí přešel v dlouhý sten, protože Sirius začal jeho penis intenzivně sát.

Lily našla pokoj a zhroutila se tam do postele, kde se rozvzlykala do polštáře. Nějakou chvíli jí trvalo, než se uklidnila, ale pak se rozhodla, že půjde Severuse požádat, aby je nechal jít. Sešla po mramorovém schodišti a zamířila ke dveřím do jídelny. Když z nich vyběhla, nikdo je za ní nezavřel. Lily zaslechla tiché sténání a vzdychání. Zastavila se a zaváhala. Něco jí říkalo, že by měla odejít, ale jiná věc, mnohem silnější než ona, ji přesvědčila jít se podívat. Severus stál nahý od pasu dolů, rozkročený a opírající se o židli zády k ní. Sirius před ním klečel a jedna jeho ruka, zrovna zkoumala Severusův zadek. Lily vytřeštila oči.
„Ne,“ hlesl Severus a Lily viděla, jak Sirius vytahuje prst ze Severusova pozadí. Severus začal sténat o poznání hlasitěji.
Lily tajila dech a pozorovala je.
„Siriusi!“ vykřikl Severus a Lily se zachvěla.

Sirius ucítil, jak se Severusovo tělo napnulo, pak to v jeho penise zaškubalo.
„Siriusi!“ zavyl Severus a v několika mohutných výstřicích naplnil Siriusova ústa svým horkým spermatem. 
Siriuse to zaskočilo, i když se na to připravoval. Sperma mu teklo po bradě, protože ho bylo moc. Statečně Severusovu bílou smetánku polykal. Bylo to ještě lepší než si pamatoval. Severusův penis ochabl a vyklouzl ze Siriusových úst. Severus se vyčerpaně posadil na židli.
„A jéje,“ utrousil Sirius, protože když si Severus sednul, uviděl Lily.
Severus se otočil a jeho prvním impulsem bylo zakrýt rukama svoji nahotu. Lily zrudla.
„Já…já…já…,“ koktala.
„To nevadí,“ zarazil ji Severus a vstal.
Lily vykulila oči a nedokázala od Severusova rozkroku odtrhnout oči. I v klidu měl Severusův penis na to, že mu bylo jen šestnáct let, zajímavé rozměry.
„Navrhuji, Siriusi, přesunout se do ložnice,“ řekl Severus a zvedl ze země svoje kalhoty. Neobtěžoval se obléknout. „Lily se může…dívat, když ti to nebude vadit. A nebo se může přidat, když bude chtít.“
„Spíš by ses měl obléknout a na vše zapomenout,“ odpověděl Sirius a snažil se nemyslet na to, jak by vrazil svůj penis mezi ty Snapeovi úzké, svůdné rty.
„Teď? Neblázni, čeká nás skvělá noc. Navíc ti něco dlužím,“ řekl Severus s šelmovským úsměvem.
Lily stála ve dveřích a hltala pohledem Severusovu nahotu. Toužila se ho dotknout, prozkoumat ten orgán, pohrát si s ním. Vešla do jídelny.
„Copak? Zvědavá?“ ušklíbl se Severus.
Lily zrudla.
„Možná bys si chtěla rozšířit obzory,“ navrhl Severus, odstrčil několik mís, sednul si na stůl a roztáhl nohy.
„Nech toho,“ špitla Lily.
„Jak říkám, nejlepší je ložnice. Jdeme,“ rozhodl Severus a sklouzl ze stolu. Lily i Sirius sledovaly pohyb jeho hýždí, když odcházel z jídelny. „Tak co je s vámi?“ zeptal se, když byl už u schodů.
Sirius a Lily polkli a…šli za ním jako by jejich počínání už neřídil jejich rozum.

Severusův pokoj byl zařízen velmi vkusně a nákladně. Vše bylo laděno do tmavých barev a pokoji dominovala především velká postel s černým saténovým povlečením. Severus si sundal košili a nenuceně si lehnul na postel.
„Líbí?“ zašklebil se.
„Jo, je to tu…hezké,“ osmělila se Lily, ačkoli jí pokoj přišel ponurý.
Severus vstal a došel k Siriusi.
„Pojď,“ zašeptal, „něco ti dlužím. Lily se může dívat,“ jeho hlas byl zabarven erotickým podtónem a začal Siriuse pomalu svlékat.
„Ne,“ hlesl Sirius, ale nezmohl se na výraznější odpor.
„Siriusi, Siriusi, copak ty nechceš?“ zašeptal mu Severus do ucha.
Lily se cítila nepohodlně a pomalu se plížila pryč v naději, že si toho Severus nevšimne.
„Promiň, ale musíš chvíli počkat,“ řekl Severus a chytil Lily za ruku. Usadil jí do pohodlného koženého křesla a drsně jí políbil na rty. „Trpělivost, má drahá,“ řekl jí a vrátil se k polonahému Siriusovi. Shodil ho na postel a sundal mu kalhoty a vzápětí i slipy.
Lily si nemohla pomoct, ale musela se dívat. Sirius její pohled vycítil, zahleděl se na ní a zrudnul. Lily rychle uhnula pohledem.
„Snad se nestydíš, Siriusi?“ zasmál se Severus.
„Hele, tohle zašlo fakt moc daleko,“ začal Sirius a chtěl se zvednout.
Severus si na něj lehnul a váha jeho těla přibila Siriuse k posteli.
„Ty mě nechceš?“ zeptal se Severus vyčítavě.
„Severusi, proboha nech nás jít. Tohle je přece nenormální,“ řekla Lily vstala a hrdá na svou odvahu šla ke dveřím.
„Ne nikdo z vás neodejde,“ řekl Severus klidně.
Lily vzala za kliku a zjistila, že je zamčeno.
„Nemůžete odejít,“ usmál se Severus, „dokud vám to nedovolím,“ dodal a políbil Siriuse na rty.
Sirius se pokusil vzepřít, ale Severus líbal příliš dobře. Nemělo smysl bojovat a Sirius se proti vlastnímu přesvědčení poddal. Vsunul jazyk do Severusových úst a cítil, jak se jeho tělem šíří požár vášně. Položil Severusi ruce na ramena a pomalu ho začal tlačit dolů. Severus se od Siriuse odtáhl a přes tenké rty mu přeběhl úsměv.
„Áno,“ vydechl Severus a přitiskl rty na Siriusův krk do míst, kde pulzovala jeho krční tepna. Na chvíli se opájel představou, že by stačilo kousnout a Sirius by umřel. Ta moc, kterou teď na těmi dvěma měl, byla neuvěřitelná. Jemně Siriuse kousnul a pak rty putoval dolů po linii krku, přes klíční kost a zastavil se na jeho hrudi, aby poškádlil bradavku. Siriuse zasténal a Severus opatrně stisknul tvrdou bradavku mezi zuby.
Lily se těžko dýchalo. Chtěla odejít, ale nemohla a tak ji nezbylo než si sednout do křesla a snažit se nedívat. Vzrušení prostupovalo jejím tělem jako elektrický výboj, když poslouchala to tiché sténání a šustění saténu a nakonec se začala dívat.
Severus si pohrál i s druhou bradavkou a pak znovu postoupil o kousek níž. Sirius mu zabořil ruku do vlasů a snažil se to urychlit, ale Severus měl své vlastní tempo. Jazykem obkroužil pupík a nadzvedl se. 
„Severusi,“ zasténal Sirius prosebně.
„Trpělivost,“ odpověděl Severus a pravou rukou prohrábl ochlupení v Siriusově rozkroku. Poté vzal do ruky jeho penis a pečlivě odstranil několik uvolněných chloupků.
Severus se podíval na Lily. Nemusel se jí ptát, jestli jí to vzrušuje pozorovat je, viděl jí to na očích. Na chvíli měl chuť vykašlat se na Siriuse a jít ukojit její chtíč, ale ovládl to. Nejdřív Sirius a pak Lily – musí být důsledný a nejednat impulzivně. Přesto se rozhodl ji trochu vydráždit. Pomalu si vsunul prst do pusy a pak jím přejel po Siriusově penise. Viděl, jak se Lily zachvěla, když Sirius zasténal. Nechtěl ale Siriuse trápit moc dlouho, takže vytěsnil Lilynu přítomnost z mysli, roztáhl Siriusi nohy, pevně sevřel kořen jeho penisu a olízl naběhlý žalud. Sirius zavyl jako pes a pokusil se vrazit ho Severusi do pusy. Severus položil Siriusovi ruku na bok a přitisknul ho k posteli. Olizoval ho jako velkou, lahodnou zmrzlinu, nejvíc se soustředil na špičku penisu. Sirius vzdychal a muchlal v rukou peřinu pod sebou.
Lily měla oči doširoka rozevřené a sledovala každý Severusův pohyb, vnímala každý Siriusův sten.
Severus sevřel špičku penisu rty a jemně Siriuse kousnul, pak zakulatil rty do O a vzal do úst z něho do úst co nejvíc, což Sirius ocenil hlasitým zasténáním. Severus ho začal intenzivně sát.
Lily vstala z křesla a došla k nim blíž. Sirius ležel na zádech, nohy roztažené co to šlo, oči zavřené a hlasitě oceňoval Severusovo snažení. Severus klečel mezi jeho stehny a Lily nesmírně přitahoval ten jeho pevný vystrčený zadek. Váhavě si sedla na postel a přemítala, jestli se do toho má nebo nemá míchat. Nakonec se rozhodla. Letmo přejela Severusi přes zadek a pak zajela mezi jeho stehna.
Když Severus ucítil na svém penise její ruku, zarazil se, což se Siriusi, který byl téměř na vrcholu, moc nelíbilo. Severus se podíval přes rameno na Lily, která se nejistě pousmála a stáhla ruku zpátky. Severus se usmál a naznačil jí, že má pokračovat, pak se vrátil k zpracovávání Siriuse. 
Lily jednou rukou hladila Severusovo vypracované, pěkně tvarované pozadí a druhou zkoumala jeho penis. Aniž by se přestal věnovat Siriusi, natáhl Severus ruku mezi své nohy a začal vést Lilynu ruku, aby jí ukázal, jak to má rád. Učila se rychle a Severus brzy zjistil, že mu dochází dech. Naštěstí se Sirius prohnul v zádech a s výkřikem slasti obdaroval Severuse dávkou svého horkého semene. Severus měl co dělat, aby se neudusil. Lačně polykal, co mu Sirius dával, a že toho nebylo málo, přivíral oči a vnímal vlastní rostoucí touhu. Lily byla talentovaná, ale přece jen to nebylo ono. Sirius odpadl a jeho ochablý penis sám vyklouzl ze Severusových úst.
Severus se odtáhl od Siriuse i Lily a snažil se popadnout dech. Sirius se spokojeně usmíval a Lily se toužebně leskly oči.
„Tak co, Lily?“ zeptal se Severus.
Lily uhnula pohledem.
„Řekni, chceš to?“ dorážel Severus.
Lily mlčela. Sirius napnutě čekal, jak se to vyvine.
„Záleží jen na tobě. Nikdo tě nebude nutit a nikdo si o tobě nebude myslet nic špatného, když budeš chtít,“ pokračoval Severus.
Lily se podívala na Siriuse, pak na Severuse a sklopila oči.
„Siriusi, vypadni,“ nařídil Severus.
„Co?“
„Jdi si dát sprchu, něco k pití – prostě vypadni!“ řekl Severus a vystrkoval Siriuse z postele.
Sirius se nakonec neochotně zvedl a šel ke dveřím, které šly tentokrát bez problémů otevřít. Severus se přisunul k Lily blíž.
„Je pryč, teď to bude jen mezi námi,“ zašeptal.
„Já…mám strach,“ hlesla Lily.
„Neboj, budu moc opatrný,“ slíbil Severus.
Lily zavrtěla hlavou.
„Ne, to nejde. Nechci být v tom a na nějaké budu opatrný….“
„Toho se bát nemusíš. Vše je zařízeno, věř mi.“
„Ne, Severusi…ty si to představuješ strašně jednoduše.“
„Ale ono to jednoduché je, Lily,“ pousmál se Severus.
„Prostě ne.“
„Myslíš si, že bych risknul, že budeš v tom? Víš v jakém průseru bych pak byl? Fotr by mě nechal vykleštit, kdyby to zjistil,“ zavrčel Severus. „A to by byla ještě ta lepší verze,“ dodal ponuře.
„Vážně?“ Severus se na ní uraženě zadíval. „Dobře, já vím, že tohle bys neriskoval, ale…já nejsem žádná…víš, co.“
„To si přece o tobě nikdo nemyslí. Ale nezval jsem tě sem proto, abys se jen dívala, jak si…užíváme. Uvolni se, dopřej si trochu té radosti. Uvidíš, že se ti to bude líbit,“ řekl Severus a začal Lily pomalinku svlékat.
„Ne!“ vyjekla Lily a vyškubla se mu.
Severus si přitáhl její ruku mezi nohy.
„Chci tě, straně moc,“ zachraptěl.
Lily přejížděla prsty po jeho štíhlém, tvrdém a horkém penisu.
„Proč to děláš?“ zašeptala a pak ho políbila.
Severus ji položil na postel, aniž by se jejich rty oddělily, a začal ji svlékat. Lily se už nevzpírala, plně se podala své touze. Její ruce se vydaly na průzkumnou cestu po jeho těle. Vnímala jeho horké polibky, jeho pevné tělo, které se tisklo k ní. Všechny rozumné argumenty se rozpustily ve víru vášně.
„Severusi,“ vydechla.
Lehnul si na ní a ona ho sevřela svými stehny. 
„Pomoz mi,“ zašeptal ji do ucha.
Na chvíli zaváhala, ale pak vsunula ruku mezi jejich těla a navedla ho na správnou cestu. Vnikl do ní pomalu, plynule. Bylo to zpočátku trochu nepříjemné, ale nebolelo to, jak tvrdily některé holky. Pohladila ho po tváři. Severus se vzepřel na rukou a začal pomalu přirážet. Zavřela oči a vychutnávala si jeho blízkost, to intimní spojení jejich těl. Ztratila pojem o čase, všechny problémy byly pryč – byla jen ona a on. Na ničem jiném teď nezáleželo.
Severus se už nedokázal držet zpátky. Jeho přirážení bylo rychlejší, kratší, přivíral oči. O téhle chvíli snil celé roky a nikdy nevěřil, že se to stane skutečností. A přece v tuhle chvíli byla jen jeho. Nedokázal rozlišit, jestli sténá on nebo ona a vlastně mu to bylo jedno. Na těle mu vystoupil pot, snažil se to protáhnout, co to šlo.
Lily ucítila, jak se jeho tělo napnulo a pak tiše zasténal. Chvíli zůstali bez hnutí přitisknutí jeden k druhému, aby si vychutnali ten pomíjiví okamžik fyzického uspokojení.
„Bylo to krásné,“ zašeptala.
Unaveně se usmál a odtáhl se od ní.
„Půjdu si dát sprchu,“ prohlásil a vstal z postele.
Dívala se na jeho nahé tělo a přemítala, zda by někdy svolila mít s ním něco, kdyby jí nepomohl tím lektvarem. Byl v něm něco zvráceného a to ji paradoxně lákalo. Záviděla mu, jak se dokáže otočit k světu zády, určit si vlastní pravidla a manipulovat s lidmi tak, aby dosáhl svého. Svým způsobem byl svobodný, nesvázaný společenskými konvencemi. Zatímco ona tiše přijala fakt, že je mudlovská šmejdka. Severus a Sirius – jak si byli podobní – oba se vzepřeli a odmítli postavení, které jim jejich původ vnucoval. Možná to měl Severus usnadněné o to, že jeho rodinu vyloučili čistokrevní kouzelníci ze svého středu. Ale oč víc byl pronásledován a týrán, o to víc se uchyloval k vzdorovitému a extrémnímu chování. Měla by ho nenávidět za to, co jí udělal, ale ona byla šťastná, že zrovna on byl jejím prvním – na okolnostech už nezáleželo.

Severus vyšel na chodbu a otřásl se. Byla mu přece jen trochu zima. Protáhl se a přes tenké rty mu přeběhl nepatrný úsměv. Ránu vůbec nečekal. Zavrávoral, chytil se rukou na žaludek a klesl na jedno koleno.
„Ty svině!“ zasyčel Sirius.
Severus vzhlédl. Black tam stál bílý vzteky, oblečený do svých šatů a v očích opovržení, jaké Severus ještě neviděl.
„Cos to udělal?! Cos jí to udělal?!“ vykřikl Sirius a znovu Severuse udeřil.
Severus ránu blokoval příliš brzy a dostal plný zásah. Další rány následovaly. Severus se snažil dostat na nohy, ale Sirius využil momentu překvapení dokonale.
„Zabiju tě!“ zachraptěl Sirius a udeřil Severuse do obličeje.
Severus si setřel krev, která mu tekla z nosu, a konečně se mu podařilo odrazit Siriusův útok a postavit se.
„Hraješ si na hrdinu? Chtěla to sama!“ odsekl Severus a tentokrát to byl on, kdo tvrdě udeřil Blacka do břicha.
„LHÁŘI!“ zaječel Sirius a skočil po Severusi jako smyslů zbavený. 
Severus ztratil rovnováhu a oba se skutáleli ze schodů.
„Přestaňte!“ vykřikla Lily a seběhle za schodů. Na sobě měla Severusův černý župan a byla rozcuchaná.
„Hajzle!“ zavyl Sirius a začal do Severuse, který se po pádu ještě nevzpamatoval, kopat.
„DOST!“ zakřičela Lily a chytila Siriuse za ruku. „Zbláznili jste se?“
Severus se postavil. Na těle měl spoustu podlitin a několik tržných ran, přesto ani teď nepřestával působit dojmem někoho, kdo má celou dobu navrch.
„Celou dobu si s námi hraje! Copak to nechápeš? Zneužil nás!“ prskal Sirius.
„Sami jste to chtěli,“ odsekl Severus.
„Až na to, žes nás donutil vypít ten lektvar!“
„A myslíš, že to vyřešíš tím, že se porvete?“ zamračila se Lily.
„Ne, vyřeším to tím, že ho toho bastarda zabiju!“ vyštěkl Sirius.
„Nikdo tady nikoho do ničeho nenutil!“ 
„Zavři zobák, ty úchyle!“ vyjel na Severuse Sirius.
„Ten lektvar byl proti početí. Malá pojistka, kdyby došlo na…věc,“ ušklíbl se Severus.
Sirius se tvářil vztekle a viditelně mu nevěřil ani slovo. Lily ale zbledla.
„Mohli jste říct ne,“ řekl Severus.
„Tys nám nedal…?“ začala Lily.
„Co si o mě myslíš?“ ušklíbl se Severus. „Znásilnění není můj styl. Oba jste to udělali dobrovolně. Pouze jste byli přesvědčeni, že jsem vám dal afrodiziakum a tím jste si ospravedlnili svoje chování. Ale já vás do ničeho nenutil!“
„Chytré, ale mohli jsme tě odmítnout,“ řekla Lily.
„To bylo riziko. Jenže…oba jste to chtěli,“ Severus pokrčil rameny. „Teď když dovolíte, jdu si dát sprchu,“ otočil se k nim zády a vyšel po schodech nahoru.
„My mu…naletěli,“ zašeptal Sirius.
„Vypadá to tak. Když se nad tím zamyslím…nejspíš nám vážně nic nedal,“ povzdechla si Lily.
„Má nás v šachu! Může to klidně vykecat!“ 
„Ne, Siriusi, to neudělá. Tím by prozradil, že…prostě to neudělá. Sám by z toho měl problémy,“ potřásla Lily hlavou. „Jdu se obléknout,“ dodala a odešla do pokoje.
Sirius si došel pro tašku. Vedle krbu v hale už byla nádoba s letaxovým práškem. Nabral si hrst a vhodil ji do ohně.
„Bradavice,“ řekl a vstoupil do plamenů.
Severus stál na schodech a díval se, jak Sirius mizí ve smaragdových plamenech. Věděl, že to je definitivní konec. Nepochybně by si teď měl dávat na Blacka pozor, protože za to, co mu udělal, se mu bude chtít pomstít. Byl si jist, že o tom nikde mluvit nebudou. Vrhalo by to špatný dojem i na ně. Ne, nikdo se o tom, co se tu stalo nedozví.
„Měl by ses obléknout. Nebo jsi tak pyšný na své tělo?“
„Odcházíš?“
Lily přikývla.
„Když budeš chtít, můžeme někdy…“
„Na to zapomeň, Severusi. Nepopírám, že se mi to líbilo, ale…už to nezkoušej.“
„Chápu,“ přikývl.
„Nechápeš nic. Lidi jsou pro tebe jen hračky. Nechci být tvoje hračka…ani já, ani Siriusi, ani nikdo jiný,“ řekla Lily a prošla kolem něj po schodech dolů. V hale se ještě naposledy otočila. Byl to mizera, ale zatraceně krásný mizera.
„Sbohem,“ řekla a nabrala si hrst letaxového prášku.
„Nashledanou,“ zašeptal Severus, když zmizela v plamenech.
„Kdy si už přestaneš hrát a začneš dělat něco pořádného?“
„Šmírování je tvou další zábavou?“ zeptal se Severus a otočil se k Voldemortovi čelem.
„Jak se to vezme. Ale měla pravdu, měl by sis něco obléknout…nastydneš.“
„Co tu vůbec děláš? Nemáš své vlastní práce dost?“ zeptal se Severus a kráčel ke svému pokoji.
„Ty jsi moje práce. Vidím, že ses z mých lekcí hodně poučil, ale pořád své schopnosti využíváš k dětinským hrám. Tebe čeká větší budoucnost,“ řekl Voldemort, složil ruce za záda a srovnal s ním krok.
„Nesnáším, když mi někdo linkuje život,“ odsekl Severus.
„Já vím, ale někdo tvé neposedné a…,“ Voldemort se pousmál a sjel pohledem Severusovo nahé tělo, „…nadržené mládí musí směrovat efektivnějším směrem.“
„Já nejsem nadržený,“ ohradil se Severus.
„Vážně?“ pousmál se Voldemort.
„A je to moje věc!“
„To nepochybně,“ přikývl Voldemort. „Jdi se obléknout. Chci využít zbytek volna, které máš, k pokračování v tvém výcviku. Zábava skončila.“
„Jo, to jsem si všiml,“ zavrčel Severus a prásknul za sebou dveřmi svého pokoje.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský