Fantasmagorium

originál
Autor: LdyBastet
Překlad: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Lucius Malfoy
Shrnutí: Vztah Severuse a Luciuse je prostě...nekomplikovaný

Nekomplikované

Je v tom láska a nic jiného, pomyslel si Lucius, když studoval postavu muže spícího v jeho posteli. Tedy pokud se to dalo nazývat láska. Nepodobalo se to ničemu, co cítil ke své ženě a dokonce i synovi. Narcissa tomu rozuměla a nikdy se nesnažila s tím bojovat nebo to ze žárlivosti zničit. Možná se bála, jaké by něco takového pak pro ni mělo následky.

Láska byla něco, co Voldemort nemohl nikdy pochopit. Nenáviděl to a pohrdal tím poutem mezi těmi dvěma muži. Pouto, kterého se obával, bylo totiž silnější než pouto Znamení zla. Zkoušel to zničit, vklínit se mezi ně, dokonce se neštítil i manipulace a intrik…Ale od té doby, co se vrátil do svého fyzického těla, se tím Voldemort už nerozčiloval, prostě to ignoroval. Možná to prostě vzdal, když viděl, že za celé ty roky bez vůdce, se mezi Luciusem a jeho milencem vůbec nic nezměnilo, a nebo si možná myslel, že by se to pouto dalo nějak využít…Lucius věděl, že Pán zla s nimi nebyl zcela spokojen – nesnažili se ho nijak zvlášť přivést zpátky – ale taky věděl, že Voldemort může dovolit popravit jen ty, u kterých ji je jist, že ho zradili. Pán zla potřeboval stoupence. 

Lucius se přisunul blíž, přitiskl se tělem k Severusovým zádům. Téměř nepostřehnutelně pohnul boky, ale nepatrně se otíral, dokud se jeho tvrdý penis nezabydlel v prohlubni mezi pevnými půlkami, což způsobilo, že mu unikl vzdech.

Jak dokonale znal tohle tělo – každičkou reakci, každičký zvuk, všechny způsoby, jak je z něj vymámit a jak ho přimět, aby mu odpovídal. Lucius nacházel v tom, jak Severuse připravit o kontrolu, nesmírné potěšení; jak v něm vyvolat třes a přinutit ho téměř nesouvisle blábolit pod ním, zatímco od hluboko v něm přirážel nebo škádlil jeho penis jazykem a pusou, dokud černovlasý a obvykle nevrlý muž nevzdychal a neškemral…Lucius žil pro tyhle chvilky. Nacházel v nich sílu, kterou potřeboval, když svět kolem něj žádal víc, než chtěl dát.

Pochopitelně se po návratu Pána zla staly jejich schůzky mnohem pravidelnější. Ani jeden z nich z takového vývoje nebyl zrovna šťastný, ačkoli nikdy nezaznělo žádné znepokojení nebo jejich odpor. Nebylo to potřeba, rozuměli si beze slov a ani nepotřebovali nitrozpyt. Ne, tohle bylo na úplně jiné úrovni, byla to řeč těl a duší, instinkt. Prostě věděli.

*****

Pomalu se probudil s pocitem důvěry a spokojenosti. Luciusovy ruce byly ovinuté kolem něj a zlehka ho držely. Žádná ukázka síly nebo nadřazenosti mezi nimi nebyla potřebná, aby ukázali ostatním, že prostě patří k sobě. Severus cítil, jak se něco tvrdého otírá o jeho tělo a jako Lucius zbožňoval tuhle línou ranní slast. Tak jemné, jednoduché…žádné požadavky, žádné komplikace, žádná slova.

Ne, žádné ukázky moci a síly, pomyslel si Severus. Nicméně často se oddávali takovým věcem během jejich společných večerů a nocí. To pak Lucius hrubě shodil Severuse na podlahu, někdy používali provazy, někdy kožené řemínky. Ale měli proto důvod: líbilo se jim to. Bylo to neustálé poznávání a vychutnávání slasti. S Luciusem se všechno mohlo stát rozkoší a potěšením. Pokud to nebylo svazování a bolest, mohl to být třeba led přejíždějící přes Severusova stehna a citlivý penis nebo horká moč skrápějící jeho břicho. Když to nebyl zrovna sex, mohla to být hudba nebo výtečné jídlo. Ten Aristokrat totiž nikdy nenechal ničeho pokud byl přesvědčen, že to může přinést vzrušení a laskání každého smyslu, dokud neodhalil všechna tajemství a vychutnával si všechno, co mu mohl dát.

Přijde snad jednou den, kdy Lucius objeví všechna Severusova tajemství, kdy vášeň bude zcela prozkoumána, odhalena a Lucius dostane vše, co mu může Severus dát? Jenže Severus věděl, že má tajemství, o nichž Lucius ani netuší. Vždycky bude část jeho mysli skrývat něco, co ostatní nemohou vidět…vždycky bude něco, co se z něj Lucius bude snažit vylákat.

Přitiskl se dozadu k tomu horkému penisu klouzajícího podél rýhy mezi půlkami jeho zadku, cítil, jak se vlhká špička otírá o jeho kůži. Jak miloval tahle probuzení! V Luciusově posteli, a Luciusovým ptákem téměř…téměř tam a jejich sladěná dýchání, když leželi takhle blízko jeden druhého. Severus jemně zasténal, kdy Lucius změnil úhel, v jakém k němu tiskl své boky, a pomalu do něj pronikl.

Později budou pracovat na plánech, spřádat strategie, ale teď byl celý jejich svět neuspěchané pohyby, lehké ranní mazlení a sdílení pocitů, které pro ně byly stejně přirozené jako žít a dýchat. 

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský