Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Alex; Severus Snape/ novicka
Shrnutí: Severuse Snapea prožitá utrpění změnila v nepřítele lidského rodu
Poznámka: Děkuji Moon-Angel za korekturu
Dopsáno v roce 2005

Nepřítel svého rodu

Severus Snape zavřel oči a vychutnával si horkou koupel. Poslední dobou měl dost volného času na to, aby si mohl tenhle luxus dovolit. Normálně byl pracovně vytížený až moc. Voldemort mu dával úkoly nejvyšší důležitosti, ale ty byly taky nejnáročnější. Občas měl Severus vztek, že Lucius si jen chodí poklábosit s ministryní, zatím co on nastavuje krk venku v mrazu, dešti, blátě i horku. Být pravou rukou a důvěrným přítelem nejmocnějšího kouzelníka Anglie mělo občas i své nevýhody. Ale Severus by se za nic na světě svého postavení nevzdal. Občas si stěžoval, ale po pravdě se mu to líbilo. Nebezpečí, risk, adrenalin – Severus musel cítit, že žije. Nebyl typ, který by vydržel sedět s rukama v klíně, ačkoli když bylo třeba uměl být trpělivý, pokud byl přesvědčen, že mu to poslouží.
Severus pohodil hlavou a do očí mu sklouznul pramen mokrých modro-černých vlasů. Olíznul si tenké rty. Kdybyste se zeptali kterékoliv ženy, kdo jí přijde nejkrásnější, určitě by vám řekla Lucius Malfoy. A přece kdykoli vešel Severus do místnosti, všechny ženy se dívaly na něj. Severus neměl Luciusovu atletickou postavu a fyzickou krásou se mu nemohl rovnat. A přesto měl v sobě něco, co ženy přitahovalo jako plamen nočního motýla.
Na rozdíl od Luciuse se Severus musel o své místo na slunci porvat. Ačkoli měl stejně dobrý rodokmen jako Lucius, nikdy se nestýkal s tou nejvyšší společností, protože jeho rod z ní byl už dávno vyloučen. Severus nedostal nic zadarmo. Proto byli tak rozdílní. Severus byl silný, soběstačný, nežádal soucit a sám ho nedával, staral se jen o sebe a ostatní bral jako potenciální nepřátele popřípadě kořist. Lucius nebyl slaboch, ale život v přepychu a nadbytku otupil to ostří, které si Severus zachoval, a které způsobovalo, že byl Severus pro ženy tak přitažlivý. Jenže Severus v ženách viděl jen způsob, jak ukojit svoji touhu, nic víc. Bylo to tím, že Severus jako dítě nikdy nepoznal lásku, bezpečí, nikdy se nikdo nestaral o to, co cítí nebo chce. Jeho otec byl zahořklý sobec, který za své neúspěchy vinil ostatní, a často propadal záchvatům zuřivosti. Svým způsobem to byl vlastně psychicky nemocný člověk. Severusova matka byla provdána za Snapea proti své vůli a proto z celé duše manžela nenáviděla, takže mohla jen těžko milovat dítě, které s odporem počala, s nechutí nosila a v strašných bolestech přivedla na svět. Možná kdyby měla mléko a kojila ho, získala by ke svému synovi nějaký vztah, ale místo toho se o Severuse starala kojná a jeho vlastní matka se o něj zajímala stéle méně a méně. Její vlastní syn jí byl na obtíž. Často ho přirovnávala k ocelové kouli, kterou jí Snape uvázal u krku. Severus vyrůstal v atmosféře nevraživosti, hádky byly na denním pořádku. Když povyrostl byl často bez důvodně surově bit, prostě jen proto, že se připletl rodičům pod ruku. Časem k tomu všemu otupěl a mlčky to lhostejně přijímal. Uzavíral se do sebe a rozvíjel svůj intelekt. Po emocionální stránce však jeho vývoj stagnoval. Do světa, do kterého se narodil, city nepatřily, a tak se podle toho zařídil. Ve škole se stal vyvrhelem. Bez přátel, pronásledovaný všemi, šikanovaný Potterem a jeho bandou, uzavíral se Severus ještě více do sebe. Neustále napadán, neustále ve střehu, vyvíjel se Severusův charakter rychle a jednostranně. Stával se úskočnějším, lstivějším, zákeřnějším, neštítil se využít sebemenší i nefér výhody. Jeho tělo bylo hubené, ale pružné, mrštné, vytrvalé. Byl samý sval a šlacha. Nebyla v tom žádná krása jen čistá účelnost. Musel takový být, aby přežil. Jeho tělo bylo neustále poznamenáno utrženými ranami, jeho duši drásalo ponížení, které musel snášet. Vydrážděný a utýraný Severus nenáviděl slepě všechny a všechno. Severus Snape byl nebezpečný jako divoká šelma. Nepotřeboval důvody, stačil mu jen pocit, že je ohrožený, aby útočil. A útočil rychle a nemilosrdně. Proto se tolik zalíbil lordu Voldemortovi. Stal se z něj Voldemortův chráněnec, získal moc a respekt. Ale zůstal děsivý a nebezpečný. Zdálo se, že už se nemůže ani trošku změnit. Byl příliš tvrdě uhněten.
Smrtijedi se Severuse Snapea báli. Měli strach z jeho pomstychtivosti. Naučili se, že je lepší mít s ním neutrální vztahy a jít mu z cesty, než s ním být ve sporu. Ale nejvíc se ho báli ženy. Snad proto, že ho jeho matka odvrhla, možná kvůli tomu, že jedinkrát ve svém životě pocítil lásku, kterou však Lily Evansová neopětovala, Severus to vnímal tak, že pohrdla jeho city, zacházel se ženami jako s věcmi.
Severus byl panic až do osmnácti. Nebylo to tím, že by snad s ním žádná dívka nechtěla nic mít, avšak Severus nestál o to být něčí trofejí a už vůbec nechtěl, aby to pak dotyčná vyprávěla celé škole a on musel snášet další ponížení. Vyhýbal se dívkám a nenáviděl je, protože podle jeho mínění byly všechny falešné jako Evansová.
První sexuální zkušenosti však Severus nesbíral s dívkami, ale s chlapci. Když Severus ukončil školu, odešel s Voldemortem. Přesněji utekl z domova. Byl plnoletý, už ho žádná moc nemohla udržet tam, kde to z duše nenáviděl. Avšak než se mohl stát Smrtijedem a Voldemortovou pravou rukou, musel zlepšit své schopnosti a znalosti. Voldemort poslal Severuse do starého Řádu, který se po staletí zabýval výcvikem mladíků v umění černé magie. Pro Severuse to byla tvrdá zkouška.

Byl přidělen k Mistru Gahretovi, což byl vysoký, ramenatý muž. Vlasy mu sahaly až na ramena a nosíval je stažené do culíku. Jizvy v jeho tváři svědčily o tom, že vybojoval mnoho bitev. Už od pohledu to byl člověk nelítostný a surový.
Voldemort Severusi popřál štěstí a povzbudivě se na něj usmál. Severus, ač v hloubi duše vyděšený a nejistý, odešel s Mistrem s hlavou vztyčenou. Ani náznakem nedal najevo, co si myslí, či cítí.
Odvedli ho do malé, okrouhlé místnosti někde v podzemí.
„Svléknout!“ poručil mu Mistr.
Severus zaváhal, ale pak se pomalu začal svlékat. Pečlivě skládal své šaty. Do jeho holé kůže se zakousnul svými mrazivými zuby chladný vzduch. Sundal si boty a stáhnul si kalhoty. Byl teď už jen ve slipech a ponožkách.
„Tak dělej!“ vyštěkl Mistr.
Severus stiskl čelisti. Sundal si ponožky a pak i slipy. Mistr se zadíval na Severusovo nahé tělo. Severus si rozpačitě držel ruce před tělem, aby aspoň částečně zakryl svoji nahotu, a třásl se zimou. Mistr ho obešel. Když Severus ucítil jeho ruku na zádech, naskočila mu husí kůže. Mistr jel dlaní po Severusově páteři dolů přes zadek. Prohmatal mu nohy. Odtáhl mu paže od těla. Osahal mu hrudník i břicho. Severus se cítil jako kůň na trhu. Čekal, kdy se mu Mistr podívá i na zuby, jako by byl nějaké zvíře. Chvěl se zimou i odporem.
„Trochu moc hubený, ale má pevné svaly a dobrou stavbu těla,“ ohodnotil ho Mistr.
Severus se zadíval s kým to vlastně Mistr mluví. Stál tam starý, šlachovitý muž. Tvář měl vrásčitou, ale krok pevný a jistý. Severus netušil, že je to sám Velmistr Řádu.
„Vydrží?“ otázal se Velmistr.
„Mohl by,“ přikývl Mistr.
Velmistr pokýval hlavou a odešel. Severus byl přijat.
Severusi už zimou začínaly drkotat zuby. Mistr mu položil jednu ruku mezi lopatky a druhou mu obtočil kolem pasu. Přitáhl si Severuse blíž. Jedna jeho ruka přejela přes Severusovo břicho a pak sklouzla Severusi mezi nohy. Severusův penis se zimou smrskl na nejmenší možnou velikost. Mistr kolem něj sevřel prsty, pak ho pustil a chvíli si pohrával se Severusovými varlaty. Severusi se to ani trochu nelíbilo. Málo kdy onanoval. Ve škole k tomu byla zřídka kdy příležitost, když neměl ani chvilku klidu. Mistr plácnul Severuse přes zadek.
„Tohle si vezmi,“ vtiskl Severusi Mistr nějaký smotek látky do ruky, „svoje věci necháš tady. Od teď budeš nosit tohle.“
Severus zjistil, že je to bederní rouška – pruh béžové látky v předu a širší pruh v zadu, nic víc. Zatvářil se rozmrzele, ale neměl moc na výběr. Připevnil si ji. Přišlo mu to stejné jako být nahý. Poté ho odvedli do velké místnosti plné postelí, kde bylo spousta jiných chlapců v rozmezí sedmnácti až devatenácti let. Všichni měli stejnou bederní roušku. Severusi byla přidělena postel v rohu.
Severus se na ni posadil a cítil se dost nepohodlně. Odhadoval, že je tu kromě něj ještě něco kolem dvaceti chlapců. Zvědavě si ho prohlíželi. Jeho hubené, šlachovité, pevné tělo se výrazně lišilo od těch jejich. Někteří byli poněkud silnější v pase, jiní měli svaly ochablé jako bláto. Jen jeden či dva se mohli rovnat Severusově postavě, ale žádný nebyl tak hubený jako on.
K večeři dostali kus vařeného masa, krajíček chleba a ovoce. Bylo toho přesně tolik, kolik tělo potřebovalo, ale ani o sousto navíc. Severus byl zvyklý být často o hladu, takže mu to nevadilo. Avšak některým jeho společníkům se to vůbec nelíbilo. Byli většinou zvyklý na vybrané lahůdky.
Severus se mlčky najedl a rozhodl se, že bude nejlepší jít spát. Netušil, co ho zítra čeká a chtěl být vyspalý a připravený na vše. Postel vypadala velice obyčejně, byla však nad očekávání pohodlná. Stočil se pod tenkou přikrývkou do klubíčka. Nebyla mu zima, ale cítil se tak mnohem lépe.

Výcvik byl tvrdý. Jídla bylo přesně tolik, tolik na den potřebovali sil. Avšak vody a spánku měli dostatek. Přesto Severus musel sáhnout až na dno sil, aby vydržel. Nároky byly obrovské. První týden se mu často stávalo, že v sobě neudržel snídani a pozvracel se. Byl na tom však lépe než mnozí jiní, kteří se často zhroutili do prachu a zvedli se, až když je bolestivě šlehnul bič. Tehdy se rovněž Severus střetnul tváří v tvář se smrtí. Jeden plnoštíhlý, ale ne vyloženě tlustý, chlapec se na konci prvního týdne složil. Škubal sebou na zemi, z úst mu odkapávala pěna a přidušeně chroptěl. A pak najednou ztichnul. Jeho otevřené oči byly bez života upřeny do stropu. Tady přežili jen silní.
Na začátku jich bylo třicet. Po prvních třech týdnech jich zbylo jen dvacet. Severus si za tu dobu pomalu zvykl na tvrdý režim, jeho svaly dosáhly pevnosti ocele. Rovněž těla jeho společníků, Severus je nevnímal nikdy jako přátele, se zpevnila. Čtvrtý týden začali s magií. Jeden den nacvičovali, avšak hned druhý den museli prokázat, že to ovládají. Jako rychlý učební prostředek se používala bolest. Severus byl velice schopný, ale i on se často vracel do pokoje zkrvavený. Jednou blokoval Mistrův útok příliš brzy a dostal plný zásah do stehna. Kost se zlomila a protrhla sval. Krve bylo všude jako na jatkách. Severus bolestí skoro omdlel. Jen silou vůle se udržel při vědomí. Avšak to nebylo nic proti tomu, když mu Mistr pomocí magie, kost rovnal. Pět chlapců muselo Severuse držet. Naštěstí kost dobře srostla. Několik dní Severus kulhal a byl oslabený, ale zotavil se. Jiní neměli takové štěstí. Severus byl často svědkem, jak některý z chlapců přišel o prsty, jeden o celou ruku. Viděl, jak špatně provedené kouzlo obrátilo chlapce naruby. Při pohledu na ještě pracující orgány se Severusi chtělo zvracet. Smrt byla všudypřítomná. V noci měl Severus někdy pocit, že ji slyší obcházet kolem.
Po půl roce jich zbylo jen dvanáct. Jejich schopnosti a dovednosti však byly vybroušeny až na hranici možností. Nastalo období klidu. Už jim nehrozila denně smrt. Byl čas zabývat se i jinými věcmi. A právě v té době Severus shledal, že se v něm hromadí stále víc sexuální touha. Sex mu zaměstnával myšlenky skoro při každé volné příležitosti. Potřeboval ukojit ten chtíč svého hormony přeplněného těla. Jenže nebylo kde. Nechtělo se mu dělat takovou čistě soukromou věc v místnosti, kde bylo dalších jedenáct cizích lidí. Avšak pomalu se to stávalo nesnesitelným.

Severus zamrkal a uvědomil si, že se mu to nezdá. Někdo se ho dotýkal. Něčí ruka laskala jeho pevné pozadí. Chtěl se vzepřít, ale když ono to bylo tak příjemné! A on byl tak nadržený. Tiše zasténal. Široko daleko nebyla jediná ženská, Severus předpokládal, že to musí být někdo z kluků. Bylo mu to jedno. Vychutnával si tu slast. Ruka zajela Severusi mezi půlky a Severus znovu zasténal a nadzvednul se. Ucítil, jak druhá ruka zručně sevřela jeho varlata a začala je třít. Severus přivíral oči, těžce oddechoval a občas zasténal. Jeho tělo bylo rozpálené chtíčem, že by se na jeho kůži dala smažit vajíčka. Chtěl víc. Potřeboval víc! Obrátil se a přitáhl si ho blíž. Byl to chlapec stejně starý jako Severus. Měl krátké blond vlasy, modré oči a moc pěkné tělo. Severus netušil, jak se jmenuje. Nezáleželo na tom. Stejně od prvního doteku nebyl schopný myslet, spalující chtíč mu to nedovolil. Severus neměl příliš velké vědomosti o homosexualitě. A i kdyby měl, asi by mu na tom teď nezáleželo. Zvědavě a nedočkavě zkoumal rukama chlapcovo tělo. Bylo tak podobné tomu jeho a přece tak odlišné. Chlapec toužebně zasténal, když Severus sevřel jeho zadek. Severus byl vzrušený a všimnul si, že chlapec taky.
„Páni,“ vydechl chlapec, když uviděl Severusův penis a bez váhání ho začal laskat.
Severus zaklonil hlavu a zasténal.
„Ten je velký,“ zašeptal chlapec a pomalu zpracovával Severusův roztoužený penis.
Severuse nějak nenapadlo věnovat se svému partnerovi. Sobecky si vychutnával tu rozkoš.
„Jinak já jsem Alex,“ zašeptal mu chlapec do ucha a přejel prstem po Severusově krví naběhlém žaludu. A pak Severusi něžně vložil vlastní ztopořený penis do ruky.
Severus nezaváhal. Sevřel Alexův penis a začal mu ho honit. Možná neměl zkušenosti, ale fakt, že měl jen málo příležitostí onanovat, naučil Severuse vychutnávat si každou chvilku na plno. Severusovy dlouhé prsty rozehrály své umění a Alex hlasitě sténal rozkoší.
Oba byli nadržení a dlouho nevydrželi. Severus začal sténat a z jeho chvějícího se penisu vystříkl mohutný proud jeho mladistvého, táhlého, horkého semene. Potřísnil Alexovi ruku. Alex se udělal chvíli na to. Severus pustil jeho ochabující penis a stáhnul se ke straně. Dýchal mělce a zrychleně. Alex si Severuse prohlížel. I v klidu měl Severusův penis slušné rozměry. Rozhodně byl větší než Alexův, výrazně větší ale taky štíhlejší.
„Díky, bylo to skvělý,“ zašeptal Alex, „když budeš chtít. Můžeme si to někdy zopakovat…,“ Alex se odmlčel.
Severus pochopil, na co Alex čeká.
„Severus.“
„Těší mě,“ usmál se Alex.
Severus zaslechl podezřelé zvuky a otočil se. Na druhé straně místnosti se na jedné posteli cosi hýbalo. Zřejmě nebyl Alex jediný, kdo měl podobný nápad, jak uspokojit chtíč. Severus se znovu zadíval na Alexe. Nechtělo se mu spát. Měl chuť ještě něco zkusit. Alexovi neunikl ten chtivý lesk v Severusových černých očích.
„Už ti ho někdy někdo kouřil?“ zeptal se Alex.
Severus pozvedl obočí. O tomhle ještě neslyšel.
„A tobě?“ odpověděl Severus otázkou.
„Ne,“ řekl Alex, na chvíli se odmlčel a pak se váhavě zeptal: „ Chceš to zkusit?“
„Ty první,“ vyzval ho Severus.
Alex se přitiskl k Severusi a políbil ho. Severus se odtáhnul. Tohle se mu nelíbilo. Alex naznačil Severusi, že si má lehnout na záda a přemístil se mezi jeho nohy. Severus byl pln očekávání. Alex mu prohrábl ochlupení v rozkroku a začal mu hladit už napůl ztopořený penis. Najednou se sklonil a přejel škádlivě špičkou jazyka přes žalud Severusova penisu. Severus se zachvěl. Bylo to skvělé! Báječné! Tiše zasténal, což jen Alexe povzbudilo. Jemně sevřel rty špičku Severusova penisu a sál ji dokud se mu plně neztopořil. Severus se svíjel rozkoší, muchlal pod sebou prostěradlo a dost hlasitě dával najevo, jak se mu to líbí. Severus vyšel vstříc boky Alexovým ústům. Alex pootevřel pusu a nechal Severusův penis vklouznout dovnitř a zase ven a dovnitř. Dráždil Severuse a doháněl ho tím k šílenství. Nakonec položil ruku na Severusovu pánev, přitlačil ho k posteli a uchvátil, co nejvíc z délky jeho penisu do svých úst a začal ho intenzivně sát. Jednou rukou svíral kořen Severusova penisu, zakulatil rty do O a pohyboval s nimi po té impozantní erekce a přitom ho sál. Na chvíli přestal, aby jazykem prozkoumal otvor ve špičce a pak znovu pokračoval. Druhou rukou masíroval Severusi varlata. Severus dýchal rychle a mělce, sténal a zmítal sebou. Nikdy ho nenapadlo, že mu jeho tělo dokáže poskytnout takovou rozkoš. Podvědomě tušil, že ho obyčejné onanování už nikdy neuspokojí, když poznal tohle.
Severus vykřiknul, prohnul se v zádech a bez varování začal ejakulovat do Alexových úst. Alexe to zaskočilo. První dávku nezvládnul. Skoro se udávil a semeno mu vytékalo koutkem úst. Trochu se stáhnul a přijímal Severusovo horké sperma. Bylo bez chuti, husté a trochu lepkavé. Polykal ho dokud nepřestal stříkat. Severusův ochabující penis vyklouzl z Alexových úst. Alex polknul poslední zbytky semene, lehnul si na záda, opřel se o lokty a roztáhnul nohy nabízeje teď Severusi svůj tvrdý penis vlhký touhou.
Severusi chvíli trvalo než popadnul dech. Bez váhání se pak vrhnul na Alexe. Vzal jeho penis do pusy a jazykem zkoumal ta nejskrytější místa. Alex slastně zavzdychal. Severus rejdil jazykem všude možně, olízal Alexe jako nějakou lahodnou zmrzlinu a pak mu ho začal sát. Alex zasténal a bez rozpaků ho vrazil Severusi hluboko do pusy. Severus se musel stáhnout.
Najednou Severus ucítil něčí ruku na zádech. Chtěl se podívat, kdo to k sakru je, ale Alex mu jednou rukou tlačil hlavu do svého rozkroku. Cizí ruka se přesunula na Severusův zadek a přidala se k ní ještě jedna. Nebylo to nepříjemné, takže si to Severus nechal líbit a znovu se plně soustředil na Alexe. Někdo mu začal laskat jeho ochablý a od posledního orgasmu mokrý a trošku ulepený penis. Přitom mu stále masíroval zadek. Severus by rád věděl, kdo to je, ale nemohl se otočit. Cítil však, že začíná na doteky reagovat. Jeho penis se už po třetí za noc dostával do formy. Severus zintensivnil své snažení a Alex vydal několik hlasitých vzdechů zakončených táhlým sténáním. Jedna ruka se přesunula mezi Severusovy půlky a nezbedný, zvědavý prstíček zkoumal okolí Severusova análního otvoru. Bylo to nezvyklé, ale ne nepříjemné.
„Máš pěknou prdelku,“ zašeptal vzrušením zastřený hlas Severusi do ucha, „chceš to udělat?“
Severus odstrčil Alexovu ruku a zvednul hlavu. Jeho pohled se setkal s očima vysokého, svalnatého černocha. Alex nespokojeně zavrčel.
„Záleží na tom co,“ odpověděl Severus.
„Sex, styk…už jsi to někdy dělal?“
Severus zavrtěl hlavou, ale byl tak rozvášněný, že měl chuť to vyzkoušet. Proč troškařit? Provokativně zavrtěl zadkem. Černoch se usmál. Namočil do čehosi prst a pomalu ho začal Severusi zasouvat do konečníku. Zpočátku to bylo nepříjemné. Severus se trochu odtáhnul.
„Nehýbej se a uvidíš, že se ti to bude líbit,“ slíbil černoch.
Alex se přesunul tak, aby dobře viděl. Černoch pomalu zasunul prst do Severusova zadku. Severus svraštil obočí. Moc se mu to nelíbilo. Ale jak se prst v jeho těle pohyboval, potřený něčím kluzkým, a Severus si na ten pocit zvykal, začala se jeho tělem šířit slast. Alex měl rozšířené zorničky a hltal každý detail. Severusi se to viditelně líbilo stále víc a víc. Začínal tiše sténat a přirážet proti prstu.
„Ne, nehýbej se,“ zašeptal černoch a pomalu zasunul do Severusova těla druhý prst.
Severus zasténal, roztáhnul nohy a sám si začal masírovat penis. Černoch usoudil, že je vhodná chvíle. Rychle prsty vytáhnul a začal Severusi do zadku strkat svůj penis. Severus zasyknul, ovšem ne rozkoší, ale bolestí. Do jeho úzkého konečníku se cpalo něco tlustého jako štangle salámu. Pokusil se odtáhnout, chtěl pryč, ale tmavá paže ho pevně držela. Severus zavyl bolestí, když černoch pomalu, ale plynule nasoukal svého macka do Severusova análního otvoru. Chvíli se nehýbal, aby si Severus zvyknul. Teprve po chvíli začal přirážet. Severus vykřikl, ale tentokrát to bylo rozkoší, jakou ještě nepoznal. Ten pocit být naplněný! Ta slast, když se v jeho těle pohyboval! Severus začal vzdychat a přirážet proti pohybu černochovi pánve. Alex neváhal. Nasoukal se pod Severuse, který byl na všech čtyřech. Měl tak dokonalý přístup k Severusově penisu a Severus sám mohl pokračovat na Alexovi tam, kde přestal. Navíc měl Alex perfektní výhled na tmavý, macatý penis, který projížděl Severusovu prdelku. Zpočátku Severusi nestačil dech, ale rychle přišel na to, jak sladit dýchání i pohyby. Severusi to přišlo prvnímu. Skoro se mu zatmělo před očima. Ze zadu se mu až do žaludku šířilo příjemné mravenčení, zatím co jeho penis byl uvězněný v Alexové puse. To nemohl vydržet dlouho. Teď už toho pro Alexe neměl tolik, ale i tak měl Alex, co dělat, aby ani kapka nepřišla nazmar. Jako druhý se s divokým výkřikem udělal černoch. Když Severus ucítil, jak jeho tělo plní horké sperma, skoro se udělal ještě jednou. Alex mu důrazně připomněl, že mu ho má kouřit. Severus se na to vrhl s takovou vervou, že mu to bohatě vynahradil. Alex zaskučel a Severus ucítil v puse pachuť semene. Potlačil ošklíbnutí a statečně to polykal. Černoch opatrně s mlasknutím vytáhnul svůj penis ze Severusova pozadí a začal Severusi lízat zadek. Zajížděl jazykem i dovnitř a vychutnával si chuť vlastního spermatu. Když takhle Severuse pěkně očistil, plácnul ho přes zadek a šel spát. Alex se taky vrátil do své postele. Severuse trochu pálil konečník, žaludek i střeva měl plná spermií, ale byl spokojený i uspokojený. Zachumlal se do deky a vyčerpán usnul.
Od té doby to dělali skoro každý večer. Různě se střídali. Severusův penis se ukázal jako stvořený pro anální styk, protože byl pěkně velký, ale štíhlý. Někdy se pořádali hromadné orgie, po kterých Severuse pořádně bolel zadek, ale potřeboval někde vybít sexuální touhu a ženská nebyla po ruce.
Za další půl rok se jejich kolektiv zmenšil na osm. Víc se jich k závěrečné zkoušce nedostalo. Alex zkoušku nepřežil. A Severus s neskutečnou krutostí a cynismem konstatoval, že to je dobře, protože v poslední době se s ním stále častěji chtěl Alex líbat. Ať už byla sexuální orientace toho kluka jakákoli, zdálo se, že se do Severuse zamiloval – nebo aspoň do jeho části. Severuse však mužské tělo nevzrušovalo, přestože to s muži dělal. Jeho jednání vždy řídil mozek, srdce měl Severus Snape už dávno proměněné v kámen.

Severus Snape vylezl z vany a dlouho se díval na své mokré, nahé tělo do zrcadla. Byl v tom kousek narcismu. Obléknul si černý, saténový župan, který se na jeho mokré tělo provokativně přilepil. Vyšel z koupelny, nalil si na dva prsty kvalitní whisky a pomalu upíjel, zatím co se jednou rukou bezmyšlenkovitě hladil pod županem mezi nohama. Ještě měl něco na „práci“. 
Odložil dopitou sklenku a vešel do ložnice. Na jeho poseli, na černém saténovém povlečení ležela nahá žena – spíš dívka. Severus obešel postel a kochal se pohledem na to „mladé masíčko“. Strašně rád to dělal s pannami. Miloval ten pocit, když jako první poskvrnil jejich nevinnost. Župan měl už ve předu viditelně vyboulený. Pohladil si ho přes tenkou, chladivou látku. Proto měl tak rád satén, pro ten pocit, když se látka dostala do kontaktu s nahou kůží. Posadil se na postel. Dívka byla k posteli připoutána za zápěstí a kotníky tenkými lany. Jistě mohl použít kouzlo, ale ty provazy tomu dodávaly šmrnc. Pousmál se svým typickým, pokřiveným úsměvem. Bylo tak snadné omámit ji sladkými řečičkami, pak ji opít vínem. Když ji svlékal, vychutnal si každou vteřinu. A teď přišla chvíle trochu se pobavit. Pohladil ji po tváři. Dívka procitla a vyděšeně vykřikla. Severus se ušklíbnul. Mohla si řvát, jak chtěla. Nikdo ji neuslyší. Dívka zoufale tahala za provazy. Severus si lehnul vedle ní a osahával ji, dokud se nenabažil toho mlaďoučkého těla. Pak se přesunul na ni. Váha jeho těla ji přibila k posteli. Lusknul prsty a provazy ji uvolnily. Začala se bránit. Tohle obzvláště miloval. Vzrušovalo ho to ze všeho nejvíc. Měl daleko větší sílu. Jednou rukou ji chytil obě ruce a přitisknul jí je k posteli, pak ji políbil. Polibek byl záměrně surový. Druhou rukou si stáhnul župan. Násilím ji roztáhnul nohy. Začala plakat a prosit, aby ji nechal jít. Kolikrát už tohle slyšel. Jako by si mysleli, že ho tím dojmou. Sevřel svůj penis a na jediný příraz do ní proniknul. Vykřikla bolestí. Držel jí ruce a líbal ji na rty. Kousla ho. To ho rozzuřilo a dal jí facku. Začala sebou zmítat. Sevřel jí zápěstí a přimáčknul jí ruce podél hlavy. Pak začal přirážet. Plakala bolestí i strachem. Byla uzounká. Jeho penis byl pro ni velký, navíc byla úplně suchá a on ji rozdíral jemnou kůži tím, jak bezohledně a záměrně surově přirážel. Modlila se, aby se udělal rychle a měla to za sebou. Ale to se přepočítala. Vždycky když cítil, že už bude, přestal. Pro dívku to bylo zdánlivě nekonečné. Přece se dočkala. Severus se s chraplavým sténáním udělal a naplnil její tělo horkým produktem svého chtíče. Chvíli v ní zůstal, aby si to plně vychutnal. Pak ho vytáhnul a přistrčil jí ho k obličeji. Zhnuseně odvrátila od jeho mokrého, ochablého penisu hlavu. 
„Jen do toho, maličká,“ zasyčel, „a opovaž se mě kousnout,“ dodal výhružně. 
S výrazem nejvyššího odporu otevřela ústa a on jí ho tam strčil. Statečně přemáhala nutkání zvracet i stisknout zuby. Severus zvrátil hlavu dozadu. Začal jí ho vrážet do krku, až se dusila. Netrvalo dlouho a dosáhnul toho, že se mu znovu postavil. Divoce přirážel, že se chvílemi dotýkal špičkou penisu až jejích mandlí, což jí vůbec nebylo příjemné. Za to Severus sténal stále hlasitěji, jak se blížil k orgasmu. Těsně před vyvrcholením ho vytáhnul a postříkal jí obličej. 
Když odezněl poslední dozvuk rozkoše, pustil jí ruce, které jí svíral tak silně, že jí udělal modříny, a vstal z ní. Dostal, co chtěl. Teď mohla odejít. Už ho nezajímala. Obléknul si župan, ale nechal ho rozevřený, a šel do vedlejšího pokoje. Nalil si další sklenku, rozvalil se v křesle. Zatímco upíjel whisky, dívka posbírala své věci a ve vší tichosti vyklouzla z ložnice. Jen se mihla, jak rychle proběhla pokojem a byla pryč. Na Severusovým retech se objevil zlý úšklebek. Žádná novicka nevstoupila mezi Smrtijedy jako panna. O to se postaral. Některé to poznamenalo na celý život. Jedna kvůli tomu spáchala sebevraždu. Těžko říct, zda ho víc uspokojoval sex, nebo to, jak prosily, plakaly, ta moc nad nimi. Severus si přejel přes jizvu na penise. Udělala mu ji jeho matka, když mu bylo dvanáct. Vzala ho horkým pohrabáčem přímo mezi nohy. Bylo to záměrné, žádná nehoda. Ještě předtím mu totiž nařídila, že si musí svléknout kalhoty. Na tu bolest nikdy nezapomněl. Jako ostatně na nic, co mu jeho matka udělala. Když byl hodně malý, zavírala ho do přístěnku na košťata pokaždé, když se ho chtěla zbavit. Někdy ho tam nechala celé hodiny v té tmavé, špinavé díře. Od osmi ho zavírala do studeného, tmavého sklepa. Když ho trestala, pokaždé se musel před ní svléknout, už to bylo ponižující, a bila ho přes rozkrok, aby ho to co nejvíc bolelo. Když mu bylo třináct tak na něj zapomněla a nechala ho ve sklepě pět dní bez jídla a vody. V zoufalství olizoval vodu, která se srážela na kamenech. V patnácti ho svlékla do naha a nechala ho v zimě na mrazu. Dobře si pamatoval, jak stál nahý po kolena ve sněhu. Kdyby se nad ním neslitoval jejich domácí skřítek, snad by ho tam nechala umrznout. A co teprve ty muka, když se dostal do tepla a rozmrzal. Měl omrzlý penis, nos uši, bál se, že přijde o nohy. Nenáviděl ji a zároveň se ji léta bál. Teď už byl strach pryč. Zbavil se ho, když ji Smrtijedi přivedli k Voldemortovi. Když viděl, jak ji zlomili, jak prosila. Umřela jako pes na kolenou a s prosíkem. Jeho otec aspoň umřel jako muž - v boji. Severus se ho bál, ale jen k ní cítil tu palčivou nenávist. Teď je oba žrali červy. Pro Severuse neznamenali nic – jen dvě další mrtvoly. Tohle byla válka – Severusova osobní válka proti vlastnímu rodu. Severus Snape nenáviděl lidi. Sám už snad ani nebyl člověk. Jeho duše potemněla, jeho mysl byla pokřivená. Veškeré dobré vlastnosti, které dostal Severus při narození do vínku, skomíraly. Byly tak hluboko, že ani Severus sám se jich už nedokázal dotknout. 
Severus odložil sklenku a usmál se, když zjistil, že ještě nemá dost. Nebylo divu. Měl teď dost práce. Na zábavu nebyl čas. Severus si začal jemně masírovat svůj tvrdnoucí penis a přemýšlel, jestli už Lucius Malfoy šel spát. Mohli by si trochu zašpásovat. Severus tiše zasténal. Ano, půjde najít Luciuse…ale…až…za …chvil…za chvilku………

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský