Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Severus Snape/ Mary Ann, Severus Snape/ Simona
Shrnutí: Otec mladého Snapea by se zjevně rád znovu oženil. Severus Snape je však rozhodnut udělat pro ochránění památky své matky cokoli.
Poznámka: Děkuji Moon-Angel za korekturu
Dopsáno v roce 2004

Nevlastní sestry

Severus vztekle nakopl skřítka, až se skutálel ze schodů. Věděl sice, že to ubohé stvoření za nic nemůže, ale byla to jediná živá věc v jeho okolí, na které si mohl vybít vztek. Severusi Snapeovi bylo sedmnáct let. Byl to vysoký, štíhlý mladík širokých ramen a pevných svalů. Měl dlouhé černé vlasy skoro až na ramena, temně černé oči a bledou pleť. Jeho povaha byla spletitá a nevypočitatelná, ale jeho chování se dalo shrnout jedním slovem – problematické. Severus byl takové nešťastné dítě. Nenarodil se do dobře fungující rodiny. Otec panovačný tyran, který nešel pro ránu daleko, matka křehká, ale laskavá. Ačkoli všichni říkali, jak se Severus podobá otci, pravdou bylo, že se nepodobal nikomu. Na rozdíl od otce nebyl tak mohutný, ani neměl tak snědou pleť. Byl po matce hubený a bledý. Měl její oči i vlasy, ale rysy jeho tváře jako by příroda okopírovala od jeho otce. Ani povahově se Severus nezdařil jednoznačně. Měl v sobě matčinu laskavost, citlivost i pochopení, ale v posledních letech převážila arogance, ješitnost, pomstychtivost a sklon k panovačnosti až tyranii, které zdědil po otci. Mladší studenti si dělali čárky, kdy už Snape vypadne ze školy, protože z něj měli panickou hrůzu. Severus nebyl v jádru špatný kluk, ale když mu před rokem zemřela matka, už ho nikdo nechránil před vlivem otce. Severus svého otce vlastně nenáviděl, ale poslouchal ho – více méně. Žil podle hesla: slabé utlačuj, silné respektuj. Avšak v poslední době v něm jeho přítel Voldemort, takový neškodný snílek, ale velice schopný mág, podporoval vzdor. Teď však Severuse doslova stravoval plamen nenávisti. Jeho otec mu oznámil, že se hodlá zasnoubit. Pro Severuse to bylo porušení památky jeho matky a zuřil. Kdyby se nebál, snad by se na otce vrhnul. Místo toho teď ve svém pokoji vzteky ničil vše, co mu přišlo pod ruku. Teprve když rozmlátil benátské zrcadlo a pořezal si ruku, tak se uklidnil. Přísahal, že při památce své matky udělá vše, aby z té svatby sešlo!

Severus nožem systematicky rozpitvával svoji snídani. Byl rozhodnutý, že s otcem nepromluví ani slovo.
„Nerejpej se v tom a jez!“ napomenul ho otec.
„Hm,“ zavrčel Severus, ale nepřestal.
„Řekl jsem, abys se v tom nerýpal!“ 
Severus automaticky uhnul před fackou a vzápětí dostal hned tři. Byl zvyklý. Položil nůž a civěl do talíře.
„Až se najíš, půjdeš si sbalit. Večer odjíždíme.“
„Hm.“
„Nezajímá tě kam?“
„Hm.“
„To neumíš sakra nic jiného?!“
Severus dostal další facku.
„Pojedeme k Birgit, nevím proč, ale ráda by tě viděla.“
„Hm,“ zavrčel Severus a myslel si, že jí to pěkně osladí.
„Budeme tam přes víkend…sakra posloucháš mě?!“
Další dvě facky přistály na Severusově tváři. Od smrti matky ho otec mlátil skoro neustále. Už to ani nevnímal. Bylo mu to jedno.
„Já se na tebe nebudu koukat! Vypadni!“ vyštěkl na Severuse otec.
„Myslel jsem, že se nejdřív můžu najíst,“ odsekl Severus.
Tentokrát to nespravila facka. Otec odkudsi z hábitu vytáhl jezdecký bičík. Chytil Severuse za ruku a odtáhnul ho od stolu tak prudce, že Severusova židle spadla na zem. Jezdecký bičík několikrát dopadl bolestivě na Severusova záda. Pak ho od sebe otec odstrčil, až Severus upadl.
„Vypadni!“
Severus se zvedl a odešel do svého pokoje. Důkladně za sebou prásknul dveřmi, čímž si vysloužil další výprask bičíkem. Ale stejně musel mít poslední slovo a ukázal odcházejícímu otci vztyčený prostředníček. Bylo to užitečné gesto. Vyjadřovalo, co si Severus myslel, ale protože se to naučil od mudlovských šmejdů, otec ho nechápal a nechával to gesto bez povšimnutí.
„A laskavě se slušně oblíkni! Nemusíš mi dělat ostudu i před Birgit!“ zavrčel na něj otec přes rameno a prásknul za sebou dveřmi jeho pokoje.
Severus se posadil na postel. Pokoj byl od jeho posledního běsnění už uklizený a uvedený do původního stavu. Skřítkové si mákli. I zrcadlo bylo celé. Severus se na sebe do něj zadíval. Severus rozhodně nevypadal jako syn jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších kouzelníků. Ani o to nestál. Teď měl na sobě seprané džíny, které byly na kolenou roztrhané, a bílé tričko. Vypadal spíš jako mudla, takže nebylo divu, že si za svůj vzhled vysloužil už něco nadávek a facek. Ale bylo mu to jedno. Chtěl takhle vypadat. Na pohled ho nic nespojovalo s jeho otcem. S tichým povzdechem začal balit. Vlastně jen tak naházel to nejnutnější do tašky a kopnul to ke dveřím. Víc se neobtěžoval. Sednul si na postel, opřel se zády o zeď, zavřel oči. Zatímco v duchu svlékal Evansovou, zkoumal pravou rukou přes kalhoty svoji rozvíjející se erekci. Rozepnul si poklopec a zalovil ve slipech. Někdo zaklepal. Severus vztekle zaklel a zapnul si kalhoty.
„Tady nemá člověk ani chvíli soukromí! Co je?“ Severus vztekle rozrazil dveře.
„Když se budeš rozčilovat, tak tě z toho nakonec klepne.“
„Co ty tu děláš?“ zavrčel Severus.
Lucius Malfoy se zamračil.
„To je uvítání. Co ti zase přeletělo přes nos?“ 
„Hele, nech si toho, jo!“ vyštěkl Severus. Byl háklivý na jakékoli zmínky o svém nose nebo vlasech.
„Nemám náladu se s tebou hádat,“ zavrčel Lucius a vešel do Severusova pokoje, jako by tu byl doma. Otočil se na Severuse stojícího pořád u dveří a jeho pohled padnul na bouli v Severusových kalhotách, „jo aha, to jsi měl říct hned, že ruším,“ uchichtl se Lucius.
Severus vztekle prásknul dveřmi.
„Nejhorší jsou sexuálně frustrovaní puberťáci,“ prohlásil Lucius.
„Komu říkáš puberťák?!“ zasyčel Severus.
„Zkus hádat, můžeš třikrát. Ale klidně pokračuj, mě to vůbec nevadí.“
„Jsi padlý na hlavu? Přece si ho nebudu honit před tebou!“
„Detailisto,“ ušklíbl se Lucius.
Severus si sedl na postel, Lucius si přisedl.
„Tenhle víkend máme v plánu takovou akcičku. Napadlo mě, že bys se možná rád přidal. A jak tak koukám, potřebuješ to jako sůl,“ culil se Lucius.
„Nemůžu.“
„Proč?“ zamračil se Lucius.
„Jedeme pryč.“
„Kam proboha?“ pozvedl překvapeně Lucius obočí.
„Do toho ti, Malfoyi, sakra nic není!“ vyštěkl Severus podrážděně.
„No fajn, Snape, když se chceš hádat, tak se budeme hádat!“ oplatil mu Lucius stejným tónem.
Severus skrčil kolena a opřel se hlavou o zeď.
„Já se nechci hádat.“
„Vážně? Možná se budeš cítit lépe, když…,“ Lucius položil Severusi ruku na koleno, „… se o tebe postarám.“
„Jinak jsi normální?“ Severus se od Luciuse odtáhnul.
„A už jsi to někdy zkoušel, hm? Že to tak rychle odsuzuješ.“
„Luciusi, tobě snad mezi nohama něco chybí. Kolikrát ti mám říkat, že nemám zájem,“ Severus vstal a sednul si na svůj psací stůl.
„Tvoje mínus, nevíš, o co přicházíš,“ pokrčil Lucius rameny, „no, já půjdu. S tebou je dneska sranda jako na pohřbu. Pošli mi sovu, až tě to pustí. Můžeme něco podniknout,“
Lucius vstal a šel ke dveřím, „málem bych zapomněl. Bellatrix ti vzkazuje…“
„Nezajímají mě vzkazy od Blackové,“ přerušil ho Severus drsně.
„Ty máš náladu. Měl bys si to léčit. Ale pak si nestěžuj, že jsem ti to neřekl. Nemám zapotřebí dělat vám poslíčka. Sbohem!“ zavrčel Lucius a nasupeně odkráčel.
Lepší už to snad být ani nemohlo. Teď na něj měl vztek i Lucius a Severusi bylo jasné, že si to ještě odskáče. Ale teď mu na tom nezáleželo. Jeho vzrušení bylo to tam, náladu měl na bodu mrazu a cítil se nějak unavený. Svléknul se a vlezl si do postele. Nejlepší bude tenhle hnusný den zaspat.

Severus se probudil. Jeho pulzující penis se dožadoval pozornosti a Severus ho nemínil zklamat. Nedokázal si vybavit, co se mu zdálo, ale pořádně ho to vzrušilo. Sevřel svůj penis. Dneska se ještě nevěnoval téhle bohulibé činnosti.
„Co se válíš v posteli?!“
Severus zrudl. A pokusil se zaujmout pozici, ve které by svoji monstrózní erekci skryl. Nezdálo se, že by si toho otec všiml.
„Nečum na mě! Vstávej! Jdeme!“
Severus vztekle mrštil polštářem, který neškodně narazil do zavřených dveří jeho pokoje. Tenhle barák měl jídelnu velkou, že by z ní mohl být hangár pro malé letadlo, a dobrých pětatřicet pokojů. A stejně tu neměl soukromí! Nemluvě o tom, že by se už sakra mohl naučit klepat!
Severus vstal a oblékl se. Zapnul tašku, v které mu nějaký domácí skřítek pečlivě srovnal věci, hodil si ji přes rameno a s otráveným výrazem seběhl po schodech do haly. 
„Co ti tak trvalo?!“
Severus neodpověděl. Bylo mu stroze řečeno, kam se má přemístit. Severus počkal, až se přemístí otec. Pak vytáhl hůlku. Napadlo ho, že by to mohl uhrát na omyl při přemisťování, jenže to by mu otec asi nesežral. A tak se přemístil na požadované místo.

Takhle příšerné místo Severus už dlouho neviděl. Vždycky si myslel, že neexistuje větší zapadákov, než kde bydlel. Po návštěvě u Luciuse změnil názor, ale tohle byla hotová divočina. Jak tu proboha mohl někdo žít? Vždyť to bylo v lese! Lišky tu dávaly dobrou noc! Tady že má strávit celý víkend?! No to si z něj otec dělal legraci! Odtrhl pohled od depresivního výhledu a zaměřil pozornost na halu, kde se nacházeli. Naprosto nevkusné.
A kde je uvítací výbor?“ ušklíbnul se Severus. Dostal jako obvykle facku.
„Tak už jste tady!“
Severus si tu ženskou prohlížel. Vůbec nechápal, co na ní otec vidí. Osobně by s ní nespal ani po tmě.
„Birgit!“
Severus nelibě sledoval, jak se spolu ocucávají a připadal si, že je jaksi navíc.
„Tohle je můj syn Severus.“
Severus zabodl vzdorovitý pohled do té Brigit nebo Birgit, nebo jak se vlastně ta ženská jmenovala. 
„Ahoj.“
Severus mlčel.
„Neumíš mluvit?!
“Severus se přikrčil. Ne, že by se tolik bál facky, ale byla to osvědčená metoda, jak se té facce vyhnout. I na Birgit nebo Brigit či jak zabrala.
„Nech ho,“ zastala se Severuse Birgit. Pak se otočila a zavolala k Severusově zděšení:
„Simono, Mary Ann, pojďte sem!“
Ona má haranty? Jeho otec si chce vzít ženskou s dvěma harantama? No to už byl vrchol! Tady přestávala veškerá sranda. Téhle svatbě se muselo zabránit za každou cenu! Přece si nenechá hodit na krk nějaké dvě slepice! Tohle všechno proběhlo Severusi hlavou ještě, než je uviděl. Mary Ann byla zhruba v jeho věku, byla štíhlá, opálená, měla pěkná prsa a Severusi se docela líbila. Vlastně se mu líbila víc než jen docela. Musel si přidržovat tašku před tělem, protože jeho nevybouřené hormony dělaly psí kusy. Simoně bylo tak okolo třinácti let, podobala se své sestře, ale ještě to byla malá holka. Neměla ani prsa, ani zadeček jako její sestra, ale nebyla ošklivá.
„Ahoj,“ pozdravily obě.
Severus mlčel. Přece se s nimi nebude bavit! Ale když dostal facku, že neumí pozdravit, zavrčel něco mezi pozdravem a nadávkou.
„Dej si věci k holkám do pokoje, Severusi.“
„COŽE?!“ Severus měl pocit, že se musel přeslechnout.
„Budeš spát u holek. Nemáme tu pokoj pro hosty,“ vysvětlovala Birgit nebo Brigit. Severus si pořád nemohl zapamatovat, jak se jmenovala. A vlastně mu na tom nezáleželo.
„Jestli nechceš spát v hale na podlaze, tak si jdi dát věci k nim!“
„No, jestli si tedy můžu vybrat, beru tu halu,“ prohlásil Severus smrtelně vážně.
Otec ho probodl vzteklým pohledem.
„Já nemůžu spát u nich!“ zaprotestoval Severus tak hlasitě, aby to slyšel jen jeho otec.
„A máš k tomu nějaký důvod?“
„Jo, osobní,“ odvětil Severus tiše.
Viděl, jak se otec ušklíbnul. A pak Severuse natolik ponížil, že prohlásil: „No, tak si ho jeden víkend honit nebudeš. Ono tě to nezabije.“
Tentokrát Severus zrudl tak, že to bylo vidět i na jeho bledé tváři. Birgit si odkašlala. A Mary Ann se culila. Jen Simona nechápala. Severus měl pocit, že se hanbou propadne. Tohle mu otec udělal schválně! Za to zaplatí!

Severus strávil celý večer venku, protože se neodvážil jít mezi lidi. Pokud se tomu, co se vesele bavilo v obýváku, dalo lidi říkat. Byl přesvědčený, že si o něm ty holky teď šuškají. Nemluvě o té ostudě hned po příjezdu. Vrátil se teprve večer. Rychle se vykoupal a proklouzl do toho pokoje. Vědom si nejistoty svého soukromí, hbitě ze sebe shodil šaty a natáhl si trenky. Pak si vlezl do postele, ale nemohl usnout. Poprvé spal v dívčím pokoji. Bylo to divné. Cítil, že to dobře nedopadne. Když už usínal, jukla na něj jeho neuspokojená erekce. Severus váhal. Každou chvíli mohly ty holky přijít. Jenže bez pomoci tu bude jeho penis stát v pozoru ještě příští měsíc. Severus netušil, co má dělat. Když už se konečně rozhoupal k tomu, že se tedy o sebe postará, tak právě přišly. Severus zaklel a předstíral, že spí. Zvuky toho, jak se převlékaly ze županů do nočních košil, Severuse ještě víc rozdráždily. Doufal, že rychle usnou a on se bude moci ve vší tichosti postarat o své záležitosti. Jenže ony pořád o něčem klábosily. Severusi pomalu docházela trpělivost. A pak konečně zavládlo ticho. Severus chvíli počkal a pak si sundal trenky. Skrčil nohy, aby si pod dekou vytvořil prostor pro „manévrování“, sevřel pevně svůj penis a pomalu si ho začal zpracovávat. Nespěchal, vychutnával si každý pohyb své ruky podél celé délky svého penisu. Slastně přivíral oči a kousal se do spodního rtu, aby mu neunikl ani hlásek. Musel to dělat v naprosté tichosti a nebylo zrovna snadné. Občas mu nějaký ten tlumený vzdech unikl. Pomaloučku se blížil k vyvrcholení, když se ho najednou zmocnil takový divný pocit. Otevřel oči a zjistil, že ta starší sedí na posteli a dívá se na něj. Úplně cítil, jak hoří studem. Určitě jí bylo jasné, co dělal.
„Taky nemůžeš spát, co?“ prohodila Mary Ann ledabyle.
Severus mlčel. Třeba to nepoznala, třeba si myslí, že jen civím do stropu, přemítal Severus. Skutečně se zdálo, že Mary Ann netuší, co Severus dělal.
„Musíš mít asi na tátu pořádný vztek. Já bych měla, kdyby ze mě takhle udělal blbce. Rodiče jsou občas hrozní ignoranti.“
Severus pořád mlčel. Pod dekou svíral svůj ztopořený penis a netušil, co má dělat.
„Ty držíš bobříka mlčení?“ Mary Ann se na Severuse zadívala. A pak k Severusově hrůze vstala a šla k němu! 
„O co, že tě přinutím promluvit,“ v očích se jí šibalsky zajiskřilo.
Severus mlčel dál.
„Jestli pak jsi lechtivý, hm?“ usmála se.
Severus jí úsměv oplatil. Lechtivý tedy rozhodně nebyl. Jenže Mary Ann udělala něco úplně jiného. Bleskurychle chňapla přikrývku a stáhla ji ze Severuse na zem. 
„Co…co děláš!“ vykoktal Severus. Najednou před ní ležel nahý a jeho penis stál jako svíce. Severus si rozpačitě přikryl klín rukama a nejraději by se okamžitě přemístil někam hooodně daleko. 
„Ale, ale copak to tu máme,“ usmála se Mary Ann a vzala Severuse za zápěstí. Snažila se mu odtáhnout ruce pryč, ale Severus měl přece jen větší sílu, „proč se stydíš. Myslíš, že jsem ještě neviděla nahého chlapa, nebo co? Nó, možná tě přesvědčím jinak,“ vstala a svlékla si noční košili. Pak si sedl obkročmo Severusi na nohy, „ tak co teď?“ usmála se.
Severus nemohl uvěřit vlastním očím. Velice pomalu stáhl ruce. Mary Ann si zvědavě prohlížela jeho penis.
„Je moc pěkný,“ olízla si ukazováček a přejela jím po celé délce Severusova penisu, „a velký…hm…a celý rozpálený touhou. Tak co s tím budeme dělat?“ v očích se jí laškovně zajiskřilo.
Severus ji k sobě přitáhl a chtěl ji políbit. Uhnula.
„Nikdy se nelíbám na pusu s klukama, od kterých chci jen sex,“ prohlásila a políbila Severuse na tvář.
„Níž,“ zašeptal Severus.
Políbila ho na krk a pomalu dráždivě postupovala směrem dolů. Severus ale nechtěl čekat a jemně, avšak neústupně ji tlačil hlavu dolů. Nebránila se a za chvíli ucítil Severus její horký dech ve svých slabinách. Zavřel oči. Očekáváním byl úplně celý napnutý. A pak ucítil jej vlhký, teplý jazyk. Jen tak laškovně olízla špičku jeho penisu. A znovu a znovu. Bylo to sice pěkné, ale Severus chtěl víc. Mary Ann neváhala a vzala ho pořádně do pusy. Severus dost hlasitě zasténal. Mary Ann ho jemně, ale důrazně kousla. Severus zaskučel. Tohle se mu nelíbilo. Mary Ann zvedla hlavu.
„Musíš být potichu. Nebo tě kousnu pořádně!“
Tahle výhružka rozhodně zabrala. Mary Ann byla zkušená. Nejdřív Severuse olizovala jako velkou zmrzlinu a pak začala sát jako mimino. Severus si rozkousával dolní ret, jak se snažil být potichu. Vycházel jí vstříc boky a ona ho nechala dělat všechno, co chtěl. Nevydržel to dlouho a za chvíli s dost hlasitým výkřikem dosáhl orgasmu. Mary Ann přijímala jeho horké semeno a lačně ho polykala jako by to byla ta největší delikatesa. Když dostala ze Severuse i tu poslední kapičku, lehla si vedle něj. Severus by ji rád oplatil její péči, ale ona nechtěla. Naznačila mu, že si má lehnout na záda. Poslechl ji. Mary Ann si mu sedla na nohy a začala mu jemně masírovat záda, hladila a mačkala jeho pěkný zadek a občas zajela i mezi jeho nohy. Severus si to s chutí vychutnával. Stačili mu přesně dvě minuty, aby se zase dostal do formy. Mary Ann mu nabídla svůj klín. Severusův penis do ní zajel jako po másle. Bylo to docela dobrodružné milovat se, zatím co jen pár metrů od nich spala mladší sestřička. Jenže ona nespala. Ležela v posteli tichá jako myška a s vytřeštěnýma očima sledovala výjev na posteli naproti. Ti dva, zpocení, sténající a vzdychající, jí vůbec nevěnovali pozornost. Simona něco takového viděla poprvé v životě a strašně ji to vzrušilo. 
Mary Ann se prohnula v zádech, jak ji to jen Severusova váha dovolila, zasténala a její tělo sevřelo Severusův penis tak silně, že mu to přišlo prakticky zároveň s ní. Vyčerpaně se na ni zhroutil a vychutnával si její blízkost a vůni jejího potu.
„Já to na vás řeknu mámě!“
Severus zvedl hlavu. Simona stála nad nimi, oči se jí leskly vzrušením, ale obočí měla stažené v zamračeném výrazu. 
„Sim, neblbni. Co z toho budeš mít,“ namítla Mary Ann a jemně shrnula Severusi zpocené vlasy z čela. Pak ze sebe Severuse shodila a vstala.
Severus si lehl na bok a čekal, co bude dál. Osobně by uvítal, kdyby ho ta slepice práskla. Nepochybně by ze svatby sešlo. Simona se však neměla k odchodu. Fascinovaně zírala na Severusův penis. Mary Ann si toho všimla a zasmála se. Postrčila sestru k Severusově posteli.
„Sestřička je totiž ještě neposkvrněná, víš,“ zašklebila se Mary Ann na Severuse.
Severusi se zajiskřilo v očích. Pannu ještě neměl. Jen ta představa ho znovu vzrušila.
„Jééé,“ vyjekla Simona.
„Teda ty máš chutě,“ ušklíbla se Mary Ann.
Severus jen pokrčil rameny a otočil se na břicho, čímž Simonu viditelně zklamal.
„Já to nemyslela ve zlém. Možná…bys mohl mojí malé sestřičce rozšířit obzory,“ Mary Ann položila ruce Severusi na záda a jemně ho hladila. Pak kývla na Simonu, aby si přisedla.
Severus se otočil na záda. Simona nemohla od Severusova penisu trčícího do výše odtrhnout oči. Mary Ann vstala a přistrčila Simonu k Severusi.
„Já si jdu dát sprchu. Buď na ni hodný,“ řekla mu a odešla.
Simona si nervózně olízla rty. Severus si sednul a zajel jí rukou do vlasů. Roztřásla se. 
„Nemusíme, jestli nechceš,“ řekl měkce. Pak si přitáhl její hlavu a políbil ji. Moc to neuměla, ale snažila se.
„Já mám strach,“ špitla.
„A z čeho?“ pousmál se Severus a znovu ji políbil. Trochu se začervenala, když ji sundal noční košili.
Severus se na ni chvíli díval. Bylo to ještě dítě, ale nebyla ošklivá. Pro Severuse tohle byla nová role. Ještě nikdy žádnou pannu nezaučoval. A docela se mu to líbilo. Položil ji na postel a lehnul si vedle ní. Jeho nahé tělo se o ní otíralo. Cítil, že je napjatá a trochu se chvěje. Až úzkostlivě držela ruce tak, aby se ho nedotýkala. Severus si položil jednu její ruku na bok. Váhavě zkoumala prsty jeho kůži.
„Já nekoušu,“ zašeptal jí do ucha.
„Když já…já…“
„Co ty?“
„Já jsem nikdy…“
„Nepřemýšlej o tom. Udělej to, co bys ráda,“ šeptal jí Severus svým sametovým hlasem do ucha. Ucítil, jak se její ruka nepatrně posunula směrem k jeho slabinám.
„No tak, neboj se. Udělej to,“ pobízel ji Severus trochu netrpělivě.
Simona se však k ničemu neměla. Tak vzal její ruku a i přes to, že se mu snažila vysmeknout si ji položil do rozkroku.
„Jůůů!“ vypískla, když se její ruka dotkla Severusova penisu.
Severus se usmál. Její prsty zvědavě zkoumaly jeho penis. Byl to docela příjemné. Její nezkušené doteky rozechvívaly Severusovy slabiny zvláštním příjemným pocitem. Ale nakonec jí Severus musel ukázat, jak má zacházet s jeho nádobíčkem. Učila se docela rychle. Severus spokojeně přivíral oči. Strávili tím spoustu času. 
Mary Ann se vrátila, tiše se posadila na postel a sledovala, jak se její sestřička svíjí pod Severusovýma zkušenýma rukama. Konečně se Severus přesunul mezi její nohy a začal si hledat cestičku dovnitř. Mary Ann zdržela dech, když Severus pomalu, ale plynule vnikal do její sestřičky. Pak se zastavil a chvíli zkoumal ten zvláštní odpor, na který narazil. Trochu se stáhnul a pak prudce přirazil. Vnikl do ní a Simona hlasitě zasténala. Severuse potěšilo, že to šlo tak dobře a ani jí to nebolelo. Byla pěkně úzká. To měl Severus rád. Mary Ann se nedokázala jen dívat. Sedla si k nim na postel a jemně hladila Severuse po těle. Pak zajela mezi jeho nohy a sevřela jeho šourek. Severuse to příjemně překvapilo. Jen to zvýšilo jeho slast. Simona se už vůbec nekontrolovala a hlasitě sténala a zmítala se jako divá. Severus už nevnímal nic, než jen žádost vlastního těla. Zato Mary Ann nejistě pohlédla ke dveřím. Kdyby je někdo slyšel! Ale zdálo se, že je v domě klid. Severusovy pohyby byly stále rychlejší a divočejší a Mary Ann se znovu dala do smyslného dráždění jeho zpoceného těla. Severus několikrát divoce přirazil a zhroutil se na Simonu. Těžce oddechoval. Mary Ann vstala a přesunula se do své postele. Bylo už hodně pozdě a všichni byli přece jen utahaní. Simona zůstala v Severusově posteli. Usnuli spolu. A to byla velká chyba.
Ráno je všechny probudil jekot. Severus se prudce otočil, ale neuvědomil si, že leží na kraji postele. Nebylo to sice vysoko, ale přesto si vyrazil dech a zády mu projela ostrá bolest. Když otevřel oči, zjistil, že ve dveřích stojí Birgit nebo Brigit, to bylo fuk, a jeho otec. Severus zrudnul a přetáhl si přes sebe deku, která se válela hned vedle něj. Mary Ann se tvářila nezúčastněně a Simona se bleskově oblékla do noční košile. Severus se opatrně posadil. Záda ho pořádně bolela.
„Co to má znamenat!“ ječela Birgit.
Severus polknul a cítil takové podivné mravenčení v okolí žaludku a ve slabinách. 
„Ty úchyle!“ zavřeštěla Birgit, „zmizte! OBA!“ otočila se a odkráčela.
„Počkej, ty to schytáš!“ zasyčel na Severuse jeho otec.
Severuse polilo horko. Rychle se obléknul a sbalil si. Ani jedna z holek se nepokusila ho hájit. Celé to hodily na něj, jako by si on začal a svedl je. Na jeho hlavu dopadaly nejhorší nadávky. Brigit či Birgit, pořád si to nedokázal zapamatovat, ječela na jeho otce a bylo jasné, že ze zasnoubení sešlo a eventuelní svatba je zažehnána. Jenže za jakou cenu? Ale to nejhorší ho čekalo doma. Hned jak se objevili doma, neměl ani čas se vzpamatovat a už dostával jednu facku za druhou. A pak následovalo to nejpotupnější, co mohlo. 
„Sundej si kalhoty!“
„C-c-co?“ vykoktal Severus a sledoval, jak si jeho otec připravuje bičík.
„Řekl jsem sundej si kalhoty!“
Severus couvl. Jeho otec vytáhl hůlku a za chvíli stál Severus v hale od pasu dolů nahý. Bylo to tak ponižující! Zbytek si Severus pamatoval jen matně. Otec ho chytil a zmlátil ho jako ještě nikdy. Několik ran dopadlo i na Severusův penis. Ječel tak, že si málem vyřval hlasivky. Tři hodiny seděl schoulený za jedním z brnění v hale, než byl schopný se odbelhat do svého pokoje lízat si rány. Ale když bolest trochu polevila, došel Severus k závěru, že to za to stálo. Památka jeho matky zůstala neposkvrněná a docela si užil. Ale bolelo to jako čert! Na seznam věcí, které svému otci nezůstane dlužen, přidal Severus další. Však oni spolu jednou zúčtují! Momentálně však Severus přemýšlel, jak vyřeší fakt, že se mu chce na malou, jenže jeho „kamarád“ pulzuje příšernou bolestí a zadek má rozsekaný do krve. Snad má pod uvolněným prknem u okna schovaný nějaký léčivý lektvar nebo mast. 

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský