Fantasmagorium

originál
Autor: tes_aidan
Překlad: Severka S. Rogueová

Hlavní postavy: Harry Potter/ Draco Malfoy
Shrnutí: Po válce, aby se zachránil před smrtí hlady, se Draco uvolí k nafocení lechtivých fotografií.
Poznámka: Pozn.Překladatele: Za beta-read povidky děkuji sssnake.

Nikdo na světě

Cvaknutí spouště. Dotek studeného vzduchu na nahém těle. Draco Malfoy zavřel oči a snažil se ignorovat pohled klouzající po jeho nahém a zjizveném těle. Místo toho se nutil myslet na lepší časy. Na dobu před tím, než mu ministerstvo zabavilo všechno, co měl. Než kouzelnický svět odmítl zaměstnat někoho jeho jména. Časy, kdy měl přátele. A i když neměl naději, aspoň neměl nikdy hlad.

Po hrudníku se mu rozběhly cizí prsty a roztíraly olej přes vystouplá žebra a propadlé břicho - důkaz měsíců o hladu, který ho přivedl k téhle práci.

„Musíš se tvářit, jako bys to chtěl,” řekl mu režisér. Tlustá ruka mu sevřela ochablý penis a jediné, co Dracovi zabránilo, aby se nerozvzlykal, bylo vědomí, že není Voldemortova. Ne… Pán zla byl mrtvý. Už ho nikdy nebude moci takhle zneužít (kromě nočních můr, které ho nikdy neopouštěly). „Mysli na něco žhavého. Na něco, co v tobě probudí chuť si zašukat.”

Co by ho mohlo po tom všem ještě vzrušit? Vzpomínka na Blaise přivázaného za ruce ke sloupkům postele a dráždícího jeho penis? To byly dobré časy. Ale Blaise po válce zmizel. Když dosáhl plnoletosti, zdědil po svém pravém otci nějaké peníze. Říkalo se, že matka ve svém synovi spatřila zlatý důl a jeho tělo bylo nyní pohřbeno někde v Indii. Myslet na šukačku s Pansy? Ne… ne, to by mu znovu ochabl. Jediná trojka, kterou si kdysi dopřáli s Crabbem a Goy… ne… ne… Jen tím vyvolal vzpomínky a chtělo se mu křičet. Co mu zůstalo? Na co ještě by mohlo jeho tělo reagovat? Jediné, co od konce války cítil, byly zármutek a prázdnota. Potom, co Harry u soudu promluvil v jeho prospěch, se mu dostalo odpuštění, ale zůstal bez domova, bez rodiny, bez přátel, peněz a života. Mohl jen dýchat, protože se nějaký nebelvírský bastard s neposednými vlasy a s těma nejzelenějšíma očima, které kdy viděl, rozhodl dát mu milost.

Zasraný Harry Potter. Měl ho nechat chcípnout. Nezůstalo mu nic, pro co by mohl žít. Nezůstalo mu nic. Jen bezcenné jméno, ke spaní tmavá ulička, hladovění a ruka okolo penisu, která se z něj snažila vymámit nějakou reakci.

„No tak, co tě jako první napadne, když si představíš šukačku?”

Harry. Protože Harry ho ojebal. Ne doslova, ale pořádně ho ojebal tím, že nenechal ministerstvo, aby ho zabili. Nikdy by si Harryho nespojoval s šukáním. I když v něm tahle myšlenka vyvolala představu prstů zhrublých famfrpálem, které hladí jeho ochablé tělo, a rozkousaných růžových rtů, které opisují kruhy na jeho krku. Pomalu se něžně prokousávaly k uchu. Šeptaly Dracovo jméno v odstínech bezdeché touhy namísto krutého opovržení…

Draco údivem otevřel oči, když si uvědomil, že je vzrušený.

„To je ono. Ať je to kdokoliv, stojí za hřích, co?” zeptal se režisér a zatahal za špičku Dracova penisu. Draco zakňoural, zděšený tím, jakým směrem se jeho myšlenky ubíraly. Představa Zlatého chlapce, který ho najde, jak spí na ulici, když se mu nepodařilo dostat se někomu do postele, slituje se nad jeho zlomenou duší a vezme ho domů. A tam si ho Harry nechá. Připraví mu skutečnou koupel a něžně ho políbí tak, jak ho nikdo z těch, kterým se prodal, nikdy nepolíbil. A Draco se mu odevzdá. Přitiskne Harryho k sobě a vykřikne, až se jejich těla konečně spojí. Bude ho prosit, aby si ho nechal, aby ho neposílal pryč a už ho nenechal prodávat své tělo jen proto, že nechtěl umřít hlady. A Harry bude souhlasit. Slíbá mu slzy z tváří a Draco bude konečně milován – tak, jak nebyl svými rodiči, jak nebyl Voldemortem či svými přáteli, a jak rozhodně nebyl v tuhle chvíli.

„To je ono,“ slyšel Draco z povzdálí, když režisér odstoupil. „Máš to nafocené?“

„Jo, šéfe.“

„Hlaď se. Dělej, mladej.“

Draco si přikryl obličej rukou, když mu z šedých očí vytryskly slzy. Někdo ho ale vzal za zápěstí a ruku mu stáhl.

„Neschovávej se před fotoaparátem,” vyštěkl režisér tvrdě. Draco se chvěl. Jednu ruku si ovinul kolem těla. Přestal naslouchat hlasům a ponořil se do snění.

Neobjímal se sám, byl to Harry. To Harry se nad ním sklonil, když Draco naříkal. Šeptal mu slovíčka útěchy a slíbával mu z tváří slané potůčky slz. Postupoval po krku dolů, dokud nedospěl do ohbí, které dychtivě líbal. Draco zvrátil hlavu dozadu a představoval si doteky Harryho jazyka, lehké jako motýlí křídla. Zasténal. Vyrazil boky kupředu, víčka sevřel ještě pevněji. Hlas režiséra, který šeptem uděloval rozkazy fotografům, Dracovi splynul s Harryho posměšky, že Draco není schopný vydržet v klidu. Cvakání fotoaparátu se slilo s cvaknutím uzávěru lahvičky lubrikantu, který si Harry nanesl na prsty. Šelestivý pohyb kroků na linoleu zase se zvukem pokrývky, která se s každým Harryho pohybem mezi jeho stehny posunula. Draco víc roztáhl nohy, aby měl přízrak v jeho mysli víc místa. Nebyly žádné objektivy, které by fotily. Byly to jen Harryho oči.

A byly to Harryho rty, které se jako duch pohybovaly po špičce jeho ztopořeného penisu, když šeptal slovo: “můj”.

Draco bouřlivě vyvrcholil a bez rozmyslu vykřikl jeho jméno. Jeho tělo se prohnulo a on sklouzl z pódia. Sperma mu potřísnilo hrudník a jeho svět explodoval.

Když se jeho vědomí začalo vracet do reality, uvědomil si, že postel, ve které se nachází, není Harryho a že poblíž nejsou žádné ruce, které by ho objaly a sevřely, utišily jeho pláč. Slyšel jen smích.

„Sní o Harry Potterovi!” vykřikl jeden z přítomných fotografů.

Draco se jen překulil na bok, plakal a objímal sám sebe, protože na světě nebyl nikdo jiný, kdo by to pro něj udělal.


Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský