Fantasmagorium

Autor: Corny a Dominus
Hlavní postavy: Severus Snape/ Anna
Shrnutí: Severus Snape je člověk, který nedává své city najevo. Každá žena se však nedokáže přenést přes lásku na jednu noc…

Odpusť mi

Bylo mi tehdy dvacet let. Po Dvaceti kdy jsem tě poprvé spatřila. Od prvního okamžiku mi bylo jasné, že jsi to ty. 
Ten neuvěřitelně nudný večírek u Malfoyových se rázem změnil. Ty jsi vstoupil a pro mě všechno ztichlo. Ladnými dlouhými kroky jsi přešel k Luciusovi. Zachytil můj pohled a představil nás. Bylo mi jasné, že se ti líbím.
O několik hodin později jsem se ve tvém pokoji podivovala nad tvou inteligencí, všestranností, šarmem a vzděláním. Byl jsi krásný. Tak elegantně jsi se protahoval a elegantně mi do sklenky přiléval další ohnivou whisky. Zamilovala jsem se.
Poprvé v životě jsem poznala, že třepotající se motýli mi drtí vnitřnosti svými křídly, ostrými jako bolest raněné lásky. Ale to jsem tehdy neřešila. Byla jsem šťastná že muž jako ty má zájem o obyčejnou ženu jakou jsem byla já.
Naše rty se poprvé dotkly a já cítila, jak mnou prochází elektrický náboj. Cítila jsem tvou chuť a byla báječná. Znovu si mne vášnivě políbil a já věděla, že s tebou to bude poprvé.
Přesunuli jsme se na tvou postel s nebesy a já cítila jak mne znovu líbáš. Bývala bych dala nevím co za to, aby nikdy neskončil okamžik, ve kterém jsi mi přejel ústy po šíji. 
Rozechvěla jsem se a vnímala jen tvé doteky.
Rozepnul jsi mé šaty a hodil je na podlahu. Co mi záleželo na té bílé krajce, když jsem mohla cítit tvé rty na mém rameni a tvé prsty, které pomalu a něžně svlékaly mé spodní prádlo?
Ležela jsem před tebou celá nahá a tvé rty jsem měla přisáté na mých bradavkách. Když jsi se přesunul přes mé břicho až k vnitřní straně mých stehen. První polibek se mnou udělal to, co jindy ani mé vlastní doteky za celou noc. Potlačila jsem nutkání přitisknout tvé hebké rty do mého klína a vnímala jsem všechny tvé doteky. Dotek každou částí tvého těla mne přiváděl do extáze. Políbil jsi můj klín a já vzdychla. 
Zatajila jsem dech a jen velmi těžko se přinutila dýchat. Jak nádherné bylo, když ses mi do klína podepsal svým jazykem. Možná kdybych tehdy znala tohle tvé majetnické gesto, kterým si označuješ každou svou oběť, dokázala bych potlačit přicházející orgasmus.
Mé tělo se napjalo jako luk a pocítila jsem největší slast svého života. Jediné slovo, na které jsem v tu chvíli byla schopná myslet, bylo: Severusi!!! 
Jak jsem tohohle slova litovala. Tehdy ještě ne. Měla jsem zavřené oči, když jsi klekl nade mne a zcela nahý mne políbil. Obdivovala jsem tvé nádherné svalnaté tělo. 
Věděla jsem, co přijde a moc jsem to chtěla. Bylo to největší přání mého života. Pohlédl jsi na mne a já přikývla. Když jsi našel cestu do mého těla, bylo to trochu nepříjemné, ale překonala jsem to. Věděla jsem, že ty jsi se mnou a to mi pomohlo překonat všechnu bolest světa.
Když ses na chvíli zastavil, pohlédli jsme si do očí. Políbil jsi mne a prudce jsi přirazil v harmonii proti mému tělu. Bolest v mém těle jsem si přestala uvědomovat a pohltila mne neuvěřitelná slast, která s každým tvým pohybem rostla.
Vzepřel ses na loktech a já byla znovu na vrcholu. Ucítila jsem v sobě horkou tekutinu. Tekutinu slasti z tvého nitra.
Lehl sis vedle mne a já byla šťastná. Objala jsem tě a políbili jsme se. 
Usnul jsi tvrdým a klidným spánkem. Fascinovaně jsem sledovala jak tvá vypracovaná hruď klesá a zvedá se. Bylo mi krásně. Usnula jsem s vědomím, že mě miluješ. 
Jak jsem byla pošetilá.
Ráno jsem se probudila a ty jsi byl pryč. Připravila jsem ti snídani až se vrátíš a odešla jsem. 
Bylo zvláštní, že ses neozval. Trpěla jsem. Znovu a znovu jsem se k tobě vracela v myšlenkách. 
Proč to tak muselo být? Přišla jsem až k tvému domu a bláhově jsem zazvonila. Pustil jsi mne dovnitř a trochu udiveně jsi mi nalil víno. 
Řekla jsem tu osudnou větu „Chováš se, jako bys mě nemiloval!!!“
A tvoje slova zničila celý můj svět! „Vždyť se nemilujeme . Té noci nám šlo jen o sex!“ 
Ano. Byla jsem mladá a nedokázala jsem od sebe rozeznat sex a lásku. Neznala jsem muže. 
Vyběhla jsem na ulici a již jsem neviděla, jak se z koupelny vynoří nádherná dívka, sedne si ti na klín a ty ji políbíš stejně, jako včera mne. Pro slzy nevidím nic. 
Doma pohladím čepel stříbrné dýky a její tělo se ponoří do mého. Splyne s mým stejně, jako s ním včera splynulo tvé tělo. Jenže tohle bolí mnohem víc a k bolesti tělesné se přidává i to bodnutí u srdce které s dýkou nesouvisí. Motýli v mém břiše začnou útočit na mé srdce a svými ostrými křídly mne zraňují. 
A tentokrát tu není žádný Severus, který by mi pomohl bolest překonat.Žádné černé oči se na mne konejšivě nepodívají a neotřu se o jemné černé vlasy.
Odpusť mi. Byla jsem pošetilá, když jsem si myslela, že muž jako ty může milovat jednu obyčejnou ženu jako já Odpusť mi, protože jsem nepoznala rozdíl mezi touhou a láskou.
Odpusť, mi protože mé poslední slovo bylo stejné jako v nejšťastnější chvíli mého života.
„Severusi!“

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský