Fantasmagorium

Autor: maure
Hlavní postavy: Draco Malfoy
Shrnutí: Draco získal něco, co patřilo ženě, po které touží...
Poznámka: Třetí povídka ze série Panenky.
Za beta-read děkuji Nice a za téma své tříleté sestřence.

Panenky: Dotek chtíče v dětské kůži

Procházel prázdným sídlem. Všude cítil Její vůni, Její přítomnost. V tanečním sálu našel obraz, který Ji ukazuje jako dítě. Na klíně drží velkou panenku. Jsou stejné – nádherné, chladné, povznesené nad ostatní. Rozhodl se, že tu hračku musí získat.

Našel ji. Byla schovaná v domě Jejího dětství. Netrpělivě ji chytl do náručí a přemístil se s ní přímo do své ložnice. Něžně ji položil na postel.

Tiše se na ni zahleděl. Přesto, že byla vytvořena pomocí černé magie, byla čistá a dokonalá se svojí dětskou pokožkou a jemnými rtíky. Jemné plavé vlásky se jí v lokýnkách snášely na ramínka a v dětské tváři se vyjímaly bouřkově šedé oči. Oči, jaké podědil po Ní.

Cítil známé pnutí v kalhotách, pnutí, které cítil vždy, když viděl Ji. Pomalu si začal svlékat košili. Po ní následovaly i kalhoty a boxerky pod nimi ukryté. Jeho vzrušení bylo až bolestivé. Pomalu ji začal svlékat. Každou část jejího těla pokryl polibky a pohlazeními. Po chvíli ležely její šaty na zemi a jeho rty se přesunuly mezi dětské nohy. Nespokojeně se zašklebil. Sice jinak vypadala jako pravé dítě, v místě, které ho zajímalo nejvíc, nebyla vybavena. To napravil krátkým švihnutím hůlky.

Vrátil se k líbání jejího těla, lehce ji kousnul do palce u nohy, pak rychle začal laskat její dětskou hruď. Po chvíli to už nevydržel a jemným tlakem na čelisti jí otevřel ústa. Rychle ji políbil a přesunul se výš. Konečně! Zasunul svou erekci do úst panenky a rychle začal přirážet. Netrvalo dlouho a dosáhl orgasmu.

Vysunul se z jejích úst a hůlkou jí očistil. Nechtěl, aby na sobě měla produkt jeho chtíče, ještě ne, ještě neskončil. Znovu ji začal líbat po celém těle a postupně se dostal až k jejímu dětskému poupěti. Začal ji tam líbat a lízat, ne kvůli tomu, že by si nalhával, že bude mít nějaký požitek, ale kvůli tomu, co pro něj znamenala. Takovou péči by dopřál Jí. Při té vzpomínce se znovu vzrušil. Sedl si na ní a rukou začal přejíždět po penisu, který se dotýkal její jemné kůže. Druhou rukou si hladil jednu bradavku, pak druhou. Potom je drsně zmáčkl a hlasitým výkřikem vyvrcholil. Znovu čistící kouzlo.

Lehl si vedle ní a vzal ji do náruče. Dlouze jí hladil ve vlasech, pak po celém těle. Už se dlouho ovládal, rozhodl se vzít si, po čem toužil nejvíc. Položil ji na záda a přivolal si z nočního stolku gel. Roztáhl jí stehna a na jeden náraz se zasunul do jejího dětského, panenského poupěte. Chtěl si to co nejvíc užít, tak se vždy nejdříve co nejpomaleji zasunul, pak rychle vysunul, trochu podráždil okolí vstupu, a znovu zasunul. Přišlo mu, že to dělá celé hodiny. Najednou se rozklepal a se zachroptěním „Narciso“ vyvrcholil.

Očistil ji a šel spát. Zbývá mu ještě spousta krásných dní a let.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský