Fantasmagorium

Autor: Heleantess
Hlavní postavy: Ginny Potterová / Draco Malfoy
Shrnutí: Harry a Draco sa stále nenávideli a Draco sa mu snaží pomstiť. Ktorá rana bolí najviac, ak nie tá, keď ublíži niekomu, koho Harry miluje?
Poznámka: Betaread: Tess

Pomsta je sladká

Ginny ovanul studený nočný vzduch, ktorý prúdil do tmavej miestnosti cez pootvorenú okenicu. Striasla sa chladom a konečne sa ako tak prebrala z omámenia. Hlava ju nepríjemne bolela a ona mala dojem, že sa jej rozletí na kúsky. V ústach mala sucho, ale jej oči boli mokré od sĺz a tvár nimi mala zmáčanú. Vlasy jej povievali okolo tváre pod nápormi vetra. Všimla si, že v kúte miestnosti horí svieca, lenže ona sa nemohla ani pohnúť. Sporo odetá stála pri kamennej stene v nejakom výklenku s rukami zdvihnutými vysoko nad hlavou a sputnanými. Cit v nich stratila už dávno. Avšak to nebolo to najhoršie. Z druhého konca miestnosti k nej doliehali tiché vzlyky, ktoré nepredstaviteľne mučili jej predstavivosť. A ako zo zlého sna k nej prichádzali desivé stony sprevádzané tlmenými výkrikmi. Netušila, ako sa sem dostala a vôbec nevedela, prečo sa tu ocitla. Niekto ju uniesol, ale stále nevedela kto. Bola tu už tri dni. Mala toľko pohodlia koľko bolo nevyhnutné. Všetko, čo jej dovolili bolo najesť sa a ísť na toaletu. Avšak nedávno prišiel akýsi škriatok a oznámil jej, že sa má okúpať. Povedal čosi, že jeho pán chce, aby bola preňho pripravená a preto musí byť čistá. Vôbec tomu nerozumela, ale keď sa pýtala, škriatok len luskol prstom a jej sa jazyk prilepil na podnebie. Ale okúpala sa. Urobila to pre seba. Tvár, telo i vlasy mala špinavé a tak bola rada, keď mohla zo seba zmyť pach potu i nánosy špiny, ktoré sa na ňu za ten čas väznenia nalepili. Len čo sa okúpala a utrela do sucha, škriatok jej podal čisté veci. Bola to čierna hodvábna nočná košieľka, ktorá jej sotva zakrývala oblý zadoček. Avšak musela si ju obliecť, ak len nechcela ostať úplne nahá. Potom ju škriatok znova pripútal k stene a povedal, že jej čas sa blíži.
Triasla sa na celom tele ako osika, keď začula známy vrzgot otvárajúcich a zatvárajúcich sa dverí. Tieň, ktorý predtým vídala len matne sa teraz tiahol celou miestnosťou pomaly ako zvíjajúci sa had priamo k nej. Všimla si, že dievča na druhej strane sa zachvelo a stočilo sa do klbka. Ale ona nie. Ona nebola z tých, ktorý sa len tak ľahko vzdávajú.
„Prišiel tvoj čas,“ ozvalo sa priškrteným hlasom a ona pozrela priamo do mrazivých modrých očí, ktoré nenávidela najviac na celom svete. „Ginevra Potterová ...“ jej meno sa kĺzalo na jeho jazyku ako ocmúľaný cukrík trpkej chuti.
„Kto ste?“ osmelila sa opýtať.
„Ja som ten, ktorý ťa donúti za všetko pykať!“ odvetil a ona konečne rozoznala jeho hlas. Nebol to nik iný ako Draco Malfoy. Muž, ktorého nenávidela najviac na svete.
„Čo odo mňa chceš? Prečo ma tu väzníš?! Odpovedz!“ zvolala a ťažké okovy, ktoré obopínali jej zápästia hrozivo zarinčali.
„Dozvieš sa. Mám, čo som chcel. Dve Potterove fľandry. Je skvelé zahrávať sa s vami,“ riekol a natiahol jej ruku odhrnúc jej vlasy z pleca na chrbát. Jeho oči skĺzli k jej výstrihu a plným prsiam, ktoré sa vystavovali na obdiv v hlbokom výstrihu priesvitnej košieľky. Natiahol ruku a pohladil jej zamatovú pokožku klenutých pŕs, skĺznuc ním do priehlbinky medzi prsiami.
„Nedotýkaj sa ma, bastard!“ zvolala a snažila sa cúvnuť, keď jej na tvár dopadla jeho ruka a udrela ju. Hlavu jej vyvrátilo do boka a z kútika úst sa jej spustila krv. Avšak aj napriek tomu mu napľula do tváre.
„Veď ja ťa skrotím, beštia!“ šepkal jej do ucha a jeho horúci dych ju nepríjemne pálil. „Presne tak, ako som skrotil tú druhú!“ povedal a cúvol späť. Ginny si myslela, že odíde preč a dá jej pokoj, ale mýlila sa. Poodstúpil, aby si dal dole svoj čierny plášť a s potešením sa pozeral na jej strach, ktorý sa odrážal v jej očiach. Gombíky na snehobielej košeli si rozopínal jeden po druhom. Vytiahol si ju z nohavíc a onedlho mu skĺzla z pliec. V matnom svetle horiacich sviec sa mu na hrudi zaleskli zlatisté chĺpky, ktoré sa v úzkom pásiku strácali za pásom nohavíc. Keď k nej znova pristúpil, zacítila jeho prenikavú vôňu a zakrútila sa jej hlava.
Prečo musel voňať tak príťažlivo? Prečo musel používať rovnaký parfum ako Harry!“ zúfala si a snažila sa cúvať pokiaľ jej to len reťaze dovoľovali.
„Márne sa snažíš, svojmu osudu neunikneš!“ šepkal a na tvári sa mu zjavil zlomyseľný úsmev. Nasilu ju zovrel vo svojom náručí uchopiac ju za zadoček a pritiahol ju k sebe. Ginny zalapala po dychu, keď pod látkou čiernych nohavíc ucítila jeho pulzujúcu túžbu. Chcel ju pobozkať na ústa, ale odvrátila hlavu. Znova sa len zasmial a rukou ju schmatol za vlasy. Vykríkla, keď ju za ne silno potiahol a on to hravo využil. Umlčal jej krik drsným bozkom. Bol ako hladný vlk, ktorý má korisť v svojich pazúroch. Keď jej znova uvoľnil ústa, jeho pery sa presunuli na jej labutí krk. Nechápala ako tak ľahko našiel jej citlivé miestočko pod pravým uchom. Presne tam, kde jej sedelo rozkošné malé znamienko. Láskal ho jazykom a jemne hryzkal. Netrvalo dlho a Ginny prvý raz zastonala. Od úľaku vytreštila oči. Tak rýchlo sa nechcela vzdať!
„Draco, prosím ... prosím ... nechaj ma ísť,“ žiadala ho. Čo iné jej ostávalo? Nemala svoj prútik, Harry jej pomôcť nemohol. Bola mu vydaná na milosť – nemilosť.
„Prečo by som to robil?“ opýtal sa, neprestávajúc v bozkávaní. Perami jej kĺzal po pleci a zubami zovrel ramienko jej nočnej košieľky, sťahujúc jej ho dolu.
„Pretože ... pretože ti Harry ... pomohol ti ... vtedy ... z plameňov,“ jachtala.
„Možno by som mohol, ale už jednu službu mu urobím. Vrátim mu ťa živú. To je viac ako dosť,“ riekol pokojne a o malý krôčik od nej odstúpil. Prenikavo si ju premeral od hlavy k päte. Jeho zrak sa zastavil na plných prsiach, ktoré sa jasne črtali pod bielizňou, prešiel na oblé boky a štíhle nohy a znova sa vrátil k poprsiu. Natiahol ruky a poťažkal ich v dlaniach.
„Draco ... prosím,“ zaševelila, ale nepočúval ju.
„Páčia sa mi. Sú väčšie ako tie jej,“ riekol a hlavou ukázal na kút miestnosti, kde ležala skrčená druhá ženská postava. Palcami jej pohladil bradavky, ktoré okamžite stuhli premeniac sa na drobné tvrdé hrčky. Zovrel ich medzi palec a ukazovák a skrútil ich. Nie surovo, ako by možno čakala, ale jemne. Raz, druhý raz a potom znova. Zohol sa k nej a dotkol sa perami jednej bradavky cez tenučkú látku košieľky. Zovrel ju v ústach a vzápätí ju oblízal. Ginny zatajila dych, keď ju uhryzol a jemne zaťahal za jej zahalený púčik. To isté urobil s druhou bradavkou. Potom sa postavil a v rukách zovrel lem jej spodného prádla. Stačilo mu raz silnejšie myknúť, aby sa látka povolila a Ginny si uvedomila, že jediná vec, ktorá ju ako tak zahaľovala leží teraz roztrhaná pri ich nohách. Striasla sa ešte väčšmi, avšak tentoraz za to nemohol chlad v miestnosti, ale Dracova prítomnosť a to, čo s ňou robil. Nenávidela sa za to, ale vzrušovalo ju to.
Ginny zavrela oči a pootvorenými ústami nasala vzduch, keď sa jej prsia znova ocitli v Dracových teplých dlaniach a v zovretí jeho dlhých prstov. Hnietol jej ich, stláčal a masíroval, skúmajúc ich guľatý tvar, farbu zdurených bradaviek, ktoré jej svietili na belostných ňadrách ako krásne, malé broskyňové majáčiky. Keď ich bral do úst a vášnivo ich cical, mala dojem, že sa zblázni. Jeho pery boli striedavo prilepené k jednej, či druhej bradavke, zatiaľ čo ruky hladili jej chrbát, láskali a hnietli pevný zadoček. Draco si pred ňu zrazu kľakol a rukami zovrel jej boky. Jazykom si vyznačoval cestu od priehlbinky medzi prsiami k pupku, ktorý obkrúžil a pár krát sa doň vnoril. Pohladil jej s neskrývaným obdivom ploché bruško a jeho pohľad zaujalo jej obnažené lono. Jemné, svetlohnedé chĺpky na venušinom pahorku ukrývali vchod do jej hniezdočka.
Draco sa chvíľu díval na tú zakázanú záhradu rajských rozkoší, kým sa do nej odhodlal vstúpiť.
„Voniaš ako Venuša,“ zašepkal a hladiac jej rukami hebké stehná, krúžil okolo jej lona. Pobozkal ju. Priamo tam, na jemné chĺpky, pretože chcel poznať ich zamatovú hebkosť. Až potom prenikol prstami do vnútra. Celkom opatrne, celkom pomaličky do nej vsúval ukazováčik. Keď narazil na jej krvou naliaty klitoris, Ginny sa zachvela a z úst sa jej vydral hlasný ston.
„Si tak krásne vlhká,“ zašepkal s perami pri jej rozkroku, „a horúca,“ a ukazovákom vnoreným v jej lone. Jeho polodlhé vlasy ju šteklili na brušku i na stehnách, ale oveľa intenzívnejšie vnímala jeho dlhý prst, ktorý pátravo sliedil v jej roztúženej húštine. Keď ho odtiaľ po chvíľke vybral, mala chuť zakričať, či sa načisto zbláznil ... On však urobil niečo nehorázne. Oboma rukami ju uchopil za zadoček a pritiahol si jej rozpálenú mušličku k ústam.
„Draco ... čo – čo to robíš?“ hlesla neveriacky, keď sa jej z pootvorených úst vydral chrapľavý vzdych. Ucítila jeho jazyk na svojom najintímnejšom mieste. Láskal jej klitoris a krúžil okolo klzkých stien nedočkavej dierky. Špičkou jazyka vošiel dnu, ale len natoľko, aby ju vydráždil ešte viac. Bola taká sladká, taká vlhká. Jej boky sa mu samé ponúkali a vystavovali jej roztúženú jaskynku jeho ústam ako opojný predkrm. Jej vnútro sa bolestne sťahovalo a bolo pripravené prijať ho, keď ju zrazu pustil. Vstal a Ginny sa podlomili nohy v kolenách. Dýchala namáhavo a srdce jej búšilo opreteky. Pootvorila viečka a uvidela, ako si Draco sťahuje nohavice. Avšak toľké sklamanie nečakala. Jeho penis bol ... malý! Veď jej Harry bol oveľa väčší chlap ako on! Ako ju chcel upokojiť obyčajnými desiatimi centimetrami?! spytovala sa v duchu. Ale aj na tento problém existovalo riešenie. Draco sa natiahol za svojím prútikom a namieril ho na svoj vztýčený penis.
„Engorgio!“ šepol a Ginny vytreštila oči, keď videla, ako sa jeho penis zväčšil dvojnásobne. Predtým mala obavy, že ju nedokáže uspokojiť, teraz sa bála, že sa do nej nevojde.
Draco k nej pristúpil a rukou si hladil svoj tvrdý úd po celej jeho dĺžke. Luskol prstami a dievča z kúta k nemu v mihu pribehlo. Kľakla si pred neho na kolená a kým Draco znova hladil Ginnine veľké ňadrá, dievčina pri jeho nohách cmúľala jeho penis. Robila to veľmi zručne a robilo jej to očividnú radosť. Usmievala sa, keď sa prštekom dotkla jeho fialového žaluďa a pozerala sa, ako sa zachvel. Bol taký obrovský a lesklý. Ginny sa zachvela, keď jej Draco znova zaboril prsty do pochvy. Sledovala jeho obrovskú kopiju, ktorá bola pripravená k boju. A ona vedela, že dobije jej pevnosť hravo. Čcho Čangová kľačala na kolenách, rukami sa pridržiavajúc jeho pevných stehien a on ju držal za vlasy a svoj penis jej vrážal hlboko do úst, zasúvajúc jej ho tam až po koreň. Keď ju potom od seba odhodil ako špinavú, použitú handru, Ginny sa striasla. Aj ju takto odkopne? Ako prašivú suku, keď si s ňou užije?
„Tak veľmi ťa chcem,“ hlesol nedočkavo robiac si miesto medzi jej roztiahnutými nohami. „Budeš moja. Naveky. Každú noc mi budeš zohrievať posteľ. A ja si s tebou budem robiť, čo sa mi zažiada.“ Uchopil svoj úd a nasmeroval ho do jej rozochvenej dierky. Už keď sa jej dotkol, z hrdla sa mu vydral chrapľavý ston. Bol taký nadržaný, že ho do nej vrazil na jeden raz. Chytil ju za zadok a donútil ju, aby ho nohami objala okolo pásu. Potom prirazil a Ginny vykríkla. Bol v nej tak hlboko ako sa len dalo. Tak ďaleko sa nedostal ani jej manžel. Pobozkal ju. Divoko, vášnivo, nespútane a už vôbec nie citlivo. Bolo jej jasné, že bude mať opuchnuté pery a nielen to. Keď sa v nej konečne pohol, prehla sa v páse čo najviac. Jeho výpady boli prudké a tvrdé, presne ako to mal rád. Ale nechcel jej ublížiť, preto si dával pozor. No nemusel. Jej jaskynka bola preňho ako stvorená. Narážal do nej a ona slastne vzdychala zmietajúc sa v kŕčoch rozkoše, ktoré jej vystreľovali do celého tela. Prisal sa na jej prsia, ktoré vystavovala jeho ústam na ochutnanie a on ich neodmietol. Cmúľal ich, sal a hnietol, nepoľaviac na tempe, akým sa do nej zabáral svojím objemným falusom. Cítil, že za chvíľu dosiahne vrchol. Nemohol to dlhšie udržať. Keď konečne vykríkol z plného hrdla, aj Ginny dosiahla brány extázy v rovnakej chvíli. Vykríkla, cítiac ako sa vlhké brány jej mušličky sťahujú okolo jeho hrubého penisu.
Avšak už nebola v tej temnej, chladnej miestnosti a nebol s ňou Draco. Sedela na svojej posteli a jej manžel sa preberal zo spánku. Uvedomila si, že znova mala taký živý erotický sen, až sa to zdalo byť neskutočné. A s Dracom. To, čo sa stalo v tú jedinú noc pred necelý rokom v nej hlboko zarezonovalo. Nemohla naňho prestať myslieť. Znásilnil ju, ale spravil to tak ohľaduplne, tak vášnivo a dokonale, že to pokladala skôr za búrlivé milovanie. Také, aké s Harrym nikdy nezažila. Vzdychla si a otrela si z čela drobné kropaje potu.
„Ginny, čo sa stalo?“ ozval sa Harry rozospato.
„Nič, nič miláčik,“ upokojovala ho. „Bol to len zlý sen,“ šepla a jej hlava klesla do perín. Zavrela oči a pokojne oddychovala, aby sa upokojila. Harry sa prevalil na jej stranu postele a objal ju. Možno práve to potrebovala, aby konečne pokojne spala. A aby zabudla na muža, ktorého pomsta bola taká ... sladká.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský