Fantasmagorium

Autor: Trpaslenka
Hlavní postavy: George Weasley/Remus Lupin; Severus Snape/Sirius Black
Shrnutí: George chce Removi dokázat, že jej opravdu miluje a tak přemluví Severa i Siria ke spolupráci
Poznámka: jedná se o volnější pokračování povídky Bludička. Autorka by ráda podotkla, že se jedná o přepis jejího zvráceného snu, kde své místo přenechala Georgeovi (jenž je jí nejsympatičtější z kouzelného světa) a zároveň by si ráda touto povídkou pogratulovala k narozeninám. Velký dík za beta-read patří D.J. Přeju krásné čtení.

Psí kusy

„Víš určitě, že to chceš udělat? Stmívá se,“ zařízl se sametový baryton Severa Snapea do ticha a majitel hlasu pomalu rozsvěcel svíčky v patře Chroptící chýše. Světýlka tančila na stěnách a mihotavě osvětlovala postavu sedící na staré, rozvrzané pohovce. Zrzavé vlasy spadaly podél obličeje dolů a oči soustředěně sledovaly ruce. Nervózně si hrála s prsty.
„Myslím, že o tom už jsme mluvili, Severe. Miluju Rema a vždycky budu, miluju ho každou chvilku kdy jsem s ním, i kdy nejsem. Pořád. Občas se tváří, jako by si myslel, že je to z mé strany jen úlet, nebo že to celé není správné. Nechci, aby musel pochybovat.“
Severus hůlkou zapálil poslední svíčku a přisedl vedle nervózního chlapce.
„Podívej, i když jsem se snažil, aby se Remus ve vlčí podobě choval podle pudů a po přeměně si všechno pamatoval, nemůžu ti zaručit, že ten lektvar bude fungovat stoprocentně... A navíc-vlčí páření se od milování docela liší. Možná to bude bolet.“
George vzhlédl. Podíval se staršímu muži do tváře a bojácně se usmál.
„Nemyslím si. Jen.. se musím trochu uklidnit.“
Po krátkém zaváhání pokračoval.
„Když jsem to plánoval, celé to znělo jako neuvěřitelný sen. Moc příjemný, samozřejmě... Velmi si vážím toho, že jste se Siriem souhlasili.“
„Osobně si myslím, že Lupinovi to jen prospěje a míchat vlkodlačí a afrodiziakální lektvar v jednom mě vyloženě bavilo. No a Sirius... on je pro každou psinu, abych to tak řekl.“
George se zasmál. Chvíli seděli mlčky. Severus vstal.
„Řekl bych, že Remus i Sirius tu za chvíli budou.“
„Mám se začít připravovat?“
„Popravdě, možná bych tě měl připravit radši já. Lupin při přeměně roste a v některých oblastech zejména. Jestli si zítra chceš sednout...“ výmluvně pokrčil rameny. George trošku zčervenal, jak mu to probíhalo hlavou. Na druhou stranu věděl, že Severus má pravdu a tak nerozhodně postával a čekal na Severa.
Ten zatím došel ke skříni a vytáhl předem nachystaný lubrikační lektvar. Pochopitelně mohli použít lubrikační kouzlo, ale měl za to, že technika použití lubrikačního gelu Georgea připraví lépe.
Severus otevřel lahvičku s lektvarem a ještě jednou jej kouzlem překontroloval. Byl v pořádku.
„Mám to chápat tak, že přijímáš mou pomoc?“ zeptal se, když viděl, že George stále ještě přešlapuje vedle gauče a k ničemu se nemá.
„Asi jo“, usmál se zrzek, „jak mě chceš?“
Severus ignoroval dvojsmysl ve větě-tohle bylo Weasleymu podobné. Nejspíš se začínal zase dostávat do svojí kůže.
„Svlékni se, klekni si na gauč a opři se o opěradlo.“
George udělal žádané.
Severus přisedl na gauč, nabral na prsty trochu lubrikantu a začal jimi kroužit okolo Georgeova análu. Zkusil zasunout jeden prst dovnitř. George nekladl odpor. Severus pomalu několikrát zasunul a povytáhl prst, než přidal další a roztahoval a třel a uvolňoval. Zdálo se mu, že George dýchá mělčeji a tentokrát již zcela úmyslně přejel prsty jeho prostatu. George zavrtěl zadkem.
„Hmm, to není fér, chtěl jsem prvním dnešním orgasmem poctít Rema a ty takhle“, zakňučel afektovaně George.

*****

„Kdy přijdou?“ zeptal se George nedočkavě.
„Už brzo, myslím, že Sirius má problém přesvědčit vlka, aby nepřefikl první, co uvidí, a šel nahoru.“
George, který téměř ustal v pohybu, když slyšel „brzo“, povzdechl a nebyl si jist, jestli to má být vyjádření frustrace nebo nadrženosti a zasunul prsty hluboko do sebe. Opět se prsty dotkl své prostaty a v duchu se pomodlil, aby Remus brzo přišel, nebo opravdu praskne. Severus se mezitím sám připravoval stejným způsobem, jako předtím George. Ten po něm sem a tam vrhl zvídavý pohled. Myšlenka na to, co bude a pohled na Severa, jak se šuká prsty, ho k nevydržení rajcoval už teď.

*****

Po starých, rozvrzaných schodech, se ozvalo ukvapené staccato zvířecích drápů. Dvě těla se jako o překot hnala nahoru. Dveřmi se protáhl velký, černý pes a drátovitou srstí a hned za ním dovnitř vstrčil čumák vlk. Byl světlé, prošedivělé barvy a mohutné postavy, mocný hrudník se zdvíhal ve výšce hlavy sedmiletého dítěte a v očích se blýskalo. Oba dva pozorně zavětřili a jejich zornice se rozepjaly vlnou čiré sexuální stimulace.
Černý pes se běžel přivítat se svým člověkem. Ten ležel nahý na špinavé podlaze na zádech, podepřený lokty, aby dobře viděl. Vlk si jej nevšímal. Uprostřed podlahy klečela na všech čtyřech nádherná, zrzavá čubička a vystrkovala na něj svou ošukáníhodnou prdelku. Jeho druhá část ji znala a cosi křičela, ale teď to byl on, vlk, který ji tak moc chtěl, jehož zduřený, zarudlý penis ztvrdl na kámen a dvojnásobně se zvětšil, byl to on, vlk, který si čichl k jejímu lůnu. Jak sladce vonělo a jak krásně kníkala na čubička, chtivá rozmnožovacího aktu. Jeho ostré smysly se toho všeho nemohly nabažit. Všechny přetékaly: rozkošný obraz nadržené feny, její hlasité, mělké oddychování, vzduch prosycený atmosférou sexu, nasládlá vůně nadržených zvířat. Ochutnal ji. Zkroutila hřbet a vydechla. Udělal to ještě několikrát.
Pro George to byl nepoznaný pocit. Už jen to, že Remus je vlk a tohle provádí, docela bezostyšně, zvířecky a majetnicky rejdí jazykem na jeho anále, hrázi i šourku, jej přiváděla téměř na vrchol blaha. Ale potřeboval víc. Mnohem víc.
Vlk to vycítil. Vrhl se na tu křehkou čubinku, přitiskl předními běhy její zadek k sobě a rychlými krouživými pohyby pánví hledal úzký kruh vášně. Nalezl jej. Přirazil. To horké peklo a nebe zaráz jej ochromilo. Přirazil ještě jednou. A znovu. Víc, rychleji, hlouběji. Nemohl se toho pocitu nabažit.
George se kroutil, vzdychal a hlasitě sténal-bylo to o tolik lepší než myslel! Cítil se tak úžasně naplněný, tak zvrácený! A líbilo se mu to. Příšerně, děsivě a úžasně se mu to líbilo. Remus do něj přirážel s takovou silou, že měl kolena i předloktí zčervenalá a místy i sedřená a ta bolest jen stupňovala jeho vášeň.
Severův penis se rozhodl, že vyjádří svůj názor na situaci a tak celý brunátný chtíčem ztvrdl. Siria celá scenérie fascinovala, ale rozhodně ne tak, že byl přimrzl k zemi a zíral. Chtěl sex. Jeho chlouba bolestivě pulzovala a pohled na jeho Severa byl zkrátka k nevydržení. Studeným čumákem šťouchl do jeho šourku a olízl celou rýhu od jamky za análem až k hrázi. Severus vzdychl a zvrátil hlavu. Sirius zjistil, že je moc příjemný pocit mít člověka takhle ve své moci. Lízal, čumákem šťouchal, dýchal a dráždil, jak mohl. Ve psí podobě to bylo jiné. O dost jiné. Nemohl se ani honit, jako to dělával, když uspokojoval Severa ústy v lidské podobě, a tak se plně soustředil na svůj drsný, ke zbláznění dlouhý jazyk kmitající po celém Severově klíně, vnitřní straně stehen a jeho jazyk sem a tak zabloudil do úzké štěrbiny mezi Snapeovy půlky.
Severus klesl z loktů, zády položil na podlahu a nechal blaho, aby jej ovládlo. Hříšně roztahoval pokrčené nohy v němé prosbě o víc a Sirius mu vycházel vstříc.
Kousíček od sebe spatřil Georgeův zarudlý obličej. Remus do něj přirážel na doraz a na Georgově reakci se to nedalo nepoznat. Vzdychal, sténal a křičel . Celé jeho tělo skoro bolestivě tepalo žádostivostí. Plně se tomu pocitu poddal, klepala se mu stehna a on se zalykal rozkoší, skoro plakal a prosil o víc, víc, jen víc.
Severus se podsunul pod něj. George položil hlavu na jeho bledou hruď. Severus se mu začal přehrabovat ve vlasech. George mu skousl bradavku a on sykl. Sténal už tak, ale chtěl víc. Se Siriem se vždy při sexu vzrušovali mluvením. Říct co nejkrásnější prasárničku a pak ji spolu zrealizovat, detailně o tom promlouvat mezi přírazy a vzdechy.
Syčel Georgeovi do ucha nepřístojnosti, úpěl rozkoší a požadoval odpovědi. George křičel, kňoural a vzlykal. Ze Severa se vyhrnula další dávka nádherných obscénností spolu s dávkou spermatu, která mu dopadala na břicho v dlouhých, křečovitých výstřicích. Severus táhle, hrdelně zasténal.

*****

George probudilo lepkavé vlhko v kalhotách od pyžama a zklidňující se dech. Neměl náladu vstát ani nic čistit. Může to udělat ráno, do kterého nejspíš moc nezbývalo.
Přetočil se na druhý bok a uvelebil se. Před usnutím jeho mysl prořízla myšlenka: proč jen se mi vždycky už týden předem zdá o tom, co plánuju?

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský