Fantasmagorium

Autor: Styx
Hlavní postavy: Severus Snape, Lucius Malfoy, Lord Voldemort a spol.
Shrnutí: Když smrtijedi nemají do čeho píchnout, vymyslí si zvrácenou hru pro pobavení

Smrtijedské hry

Kolem stolu se poflakovalo několik přiopilých mužů. Už dlouho se nekonala žádná pořádná akce a když smrtijedi nemají koho zabíjet nebo mučit, začnou se opíjet a z dlouhé chvíle vymýšlet drsné hrátky pro pobavení.

"To je nuda." Lucius se líně protáhl. Odložil sklenku s vínem, vzal do ruky nůž a sevřel čepel mezi prsty. K házení do bochníku sýra se už ale nedostal. Soustředěně se zahleděl na díry v ementálu.

"Já bych tak šoustal," zasténal.

"Řekni to mému zadku," zavtipkoval opilecky Rabastan a vydezinfikoval hrdlo další sprškou alkoholu.

"Neprovokuj, nebo si s ním vážně promluvím,"oplatil mu Malfoy.

"Taky nemám do čeho píchnout," zachechtal se Regulus a zvedl hlavu od Dolohovovy nahé kůže, do které vyřezával špičkou nože složité umělecké dílo.

"Co si trochu povyrazit?" Tony si slízl krev z paže, vychrstl na ránu proud skotské a shrnul rukáv. "Vybereme z nás jednoho šťastlivce, který bude se zavázanýma očima hádat, kdo mu to zezadu dělá. Užijeme si všichni," ušklíbl se. Nečekal, až mu ostatní jeho nápad schválí a už si rozepínal poklopec.

O chvilku později už kmitalo půl tuctu rukou v klínech nadržených smrtijedů.

"Kdo půjde klečet?" zavrčel Mulciber zadýchaně. "Jenom abych věděl, na co se mám těšit."

"Třeba nějaký panic?" Luciusův chlípný zrak sklouzl na Snapea, který jejich hrátky chladným pohledem zpovzdálí pozoroval.

"To už snad stačí," zhodnotil Rosier zkušeným okem míru ztopořenosti přítomných penisů.
Tajně se domluvili, kdo začne a všichni se svorně otočili ke Snapeovi.

Než vytušil jejich úmysly, klečel na čtyřech, na hlavě kápí, kalhoty na půl žerdi. Zaměstnal čtyři smrtijedy, než se jim povedlo udržet ho na kolenou v připouštěcí poloze.

"No táák, Severusi, jednou začít musíš," šeptal Lucius vzrušeně, leštíc si přitom rukou penis. Přiblížil se zezadu ke Snapeovi a toužebně pohladil jeho vystrčený bílý zadek. Stačil si pouze smilně olíznout ret, než mu na rameno dopadla kostnatá ruka. S hrůzou pohleděl do červených bělem.

Lord Voldemort několika rychlými pohyby dlaní přemluvil svůj gigantický penis k aktivitě a bez přípravy tvrdě pronikl do zmítajícího se Snapeova těla.

Křik najednou ustal a Severus zkoprněl.

"Pane?" zašeptal překvapeně.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský