Fantasmagorium

Autor: kolektiv HSS
Hlavní postavy: Harry Potter/ Draco Malfoy
Shrnutí: Název říká vše - Jak Snape o vlásek přišel o sex s Potterem a ani o tom nevěděl
Poznámka: Sepsáno na sraz 21.4.2007

Jak Snape o vlásek přišel o sex s Potterem a ani o tom nevěděl

„Pottere...“ zasyčel Snape. Učebna lektvarů ztichla.

Draco pobaveně šťouchl loktem do Goyla.

„Ticho!“ vyrazil ze sebe profesor. „Ať nevzbudíte svého spolužáka,“ zkroutil rty v nebezpečném téměř úsměvu.

Třída poslušně zmlkla a do ticha, které bylo téměř hmatatelné, se ozvalo Harryho zachrápání. Hrobové ticho intenzitu zvuku umocnilo a Harry se probudil.

„Co?“ zamumlal a koukal jako vyoraná myš.

„Dobré ráno, Pottere,“ zasyčel Snape. „Zájem studentů o můj předmět mě vždycky potěší. Zřejmě už víte, co se stane, když smícháte skvrnivku lékařskou se slinami baziliška, když si můžete dovolit odpočívat.“

Harry se ještě nevidoucím pohledem rozhlédl po třídě. Zřejmě si pořád tak docela neuvědomoval, kde se to ocitl. Pohled do tváře profesora Snapea ho ovšem dokázal ve vteřině dokonale probrat. A div divoucí, tohle Harry věděl. Včera o bazilišcích přednášel Brumbálově armádě.

„To je základ Kostirostu..., pane,“ usmál se Harry sebevědomě. „A teď bych se rád vrátil k odpočinku,“ řekl Harry a znovu položil hlavu na stůl. Studenti překvapeně zalapali po dechu. Něco takového si ještě nikdy nikdo nedovolil a ani sám Harry Potter si nemůže dovolit dvakrát usnout na hodině Severuse Snapea. Nezdálo se, že by to Harrymu vadilo, neboť v okamžiku, kdy se jeho hlava dotkla lavice, už znovu spal.

Profesor Snape zrudl jako řiť paviána, došel k Potterově lavici a poklepal na ni svým dlouhým štíhlým prstem.

Potter zvedl hlavu.

„Ano, pane?“ otázal se nevinně.

„Odebírám Nebelvíru padesát bodů a máte školní trest!“ zasyčel Snape.

Harry se v duchu usmál. Konečně dosáhl svého. Profesor Snape... Profesor Snape v jeho objetí... On v Severusově náruči.... v jeho posteli... Profesor Snape peroucí Harryho ponožky...

V pondělí v šest večer..., Seve, pomyslel si Harry. Hermiona nechápavě zavrtěla hlavou. Dostat školní trest od Snapea, a ještě se usmívat... Všichni na škole věděli, že s Harrym není něco v pořádku... ale tohle? Ron se zaškaredil. Věděl o Harryho vzplanutí, ale netušil, že Harry opravdu bude mít tu odvahu nechat si dát trest.

Severus Snape mu JEHO HARRYHO brát NEBUDE!!! Ron cestou do Nebelvírské společenské místnosti vztekle kopal do všeho, co se v tu chvíli ocitlo na zemi. Náhodou zrovna Harry zakopl a upadl a jeho hlava se ocitla v nebezpečné blízkosti Ronovy nohy.

Ron napřáhl nohu. Znovu ho zaplavila vlna horkého vzteku. Vtom Harry zvedl hlavu a podíval se Ronovi do očí. Ron v nich uviděl bolest, strach a... lásku? Všechen vztek z něj vyprchal. Sklonil se a pomohl Harrymu na nohy. „Díky, Rone,“ řekl Harry a rukou jakoby letmo zavadil o Ronův poklopec. Zakolísal a chytil se Rona za loket. Do nebelvírské koleje doklopýtal zavěšený na Ronově paži a Ron přesvědčoval sám sebe, že to není tak, jak si myslí, že Harryho školní trest nebyla záminka, že Harry vůbec Snapea nechce... a že dnešní, zítřejší i pondělní večer zase stráví spolu v posteli, jako každý den... každou noc...

Nemohl vědět, že Harry teď myslí na něco úplně jiného. ...pozítří, pozítří..., nepřestávalo se Harrymu honit hlavou a stále nemohl uvěřit své odvaze. Tolik dní už o něm snil, v noci si místo pihovaté kůže představoval bledou, Ronovy rudé vlasy se ve tmě zdály skoro černé... jenže to byly jen fantazie a čím víc přemýšlel, tím víc ho nahlodávaly pochybnosti. Co když Snapeovi nebude stačit, vždyť kolik má zkušeností? Co když se jen ztrapní a... a zničí svoji jedinou šanci?

Ten osudný večer se Harry vytratil ze společenské místnosti již po vyučování. Musel se přece důkladně připravit. Ron mu prozradil heslo do prefektské koupelny.

Harry zavřel dveře, a zatímco se napouštěla voda, svlékl se.

„Harry?“ vyjekl Draco. Mžitky před očima náhle vystřídaly smaragdově zelené oči, smaragdově zelený ručník, kterým se Harry snažil tak dojemně (a nešikovně) zakrýt svou nahotu, smaragdově zelený pen... (ale fuj!) penál...

„Malfoy?!“ vyjekl Harry. (Tato věta byla určena čistě zmateným či sklerotickým čtenářům, kteří si nemohli vzpomenout, jak se ten malý platinový blonďáček – slaďouššš jeden – jmenuje.)

„Koupelna prefektů... Harry... je ti líto, že tě Brumbál neudělal prefektem?“ zeptal se, skoro až lítostivě, Draco. „Jestli chceš, nikomu to neprozradím... za úplatek...“ Draco výjimečně vypustil obvyklý proud nadávek. Jeho Harry... (Všímáte si, jak jsou v této povídce všichni majetničtí?)

„Úplatek?“ zamyslel se Harry.

„Malý úplatek,“ upřesnil Draco, když Harrymu spadl ručník z beder.

Poté, co se Dracův zrak zastavil na „jistém“ místě Harryho těla, opravil se: „Velký úplatek.“

Harry vyvalil oči a nechápavě se na Draca podíval.

„Co tím myslíš?“ zeptal se nejistě.

Draco protočil panenky. „Merline, Pottere, ty jsi ale pako.“

Harry se konečně dovtípil, zrudl až za ušima a už už se chystal rozhořčeně ohradit, když tu si uvědomil, jaká se mu tu nabízí výborná příležitost na poslední chvíli se pocvičit. Začne svůdným úsměvem.

„Kdepak, Draco. Jen jsem zvyklý na jinačí předehru,“ řekl a směle k němu vykročil.

Draco zamrkal. Ani se mu nesnilo, že by ho Harry mohl vzít za slovo. A k tomu tak... dychtivě. Srdce se mu rozbušilo vzrušením a než ho napadlo, že by to mohl být jen promyšlený trik, Harry už stál před ním, už si klekal, už mu bez váhání přejížděl jazykem po stehně. K jazyku se vzápětí připojily prsty, a když Dracovi unikl první slastný sten, netušil, že Harry právě zapomněl na vysněného Snapea a propadl hebkosti a vůni a kráse těla, které měl před sebou.

Harry olízl Dracův penis a pak ještě jednou a vzal špičku do úst. Když Draco zakňučel rozkoší, Harryho matně napadlo, proč tohle nikdy nezkusil s Ronem, ale to už mu Draco zajel rukama do vlasů a Harry konečně přestal přemýšlet. Soustředil se jen na to, jak ze svého milence vyloudit další vzdechy, jak ho dovést k vyvrcholení – a jak ho pak přimět, aby mu to Draco oplatil. Ještě nikdy se necítil tak vzrušený, připadalo mu, že ještě nikdy po nikom netoužil víc.

A najednou se Dracovy prsty v jeho vlasech bolestivě zatnuly, Draco mu parkrát přirazil proti patru a než se překvapený Harry stačil přizpůsobit, ústa mu zalilo nečekaně slané sperma a Draco klesl na kolena vedle něj. Harry ho bez rozmýšlení objal a přitiskl se k němu svým rozpáleným údem. Draca nemusel pobízet; hladově se políbili a Draco ho jemně položil na záda a pustil se do uskutečňování svých nejtajnějších snů.

O mnoho hodin později Harry ležel po Dracově boku na hromadě osušek, příjemně malátným mozkem se mu honilo, jak to zařídit, aby zítra večer usínal v Dracově posteli, a poprvé v životě zalitoval, že Moudrý klobouk přemluvil, aby ho neposílal do Zmijozelu.

Na školní trest se Snapem ani nevzdechl.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský