Fantasmagorium

Autor: Seses - Mirale
Hlavní postavy: Severus Snape/Susan Airová/Jim Deir
Shrnutí: I niekto tak dokonalý ako Severus Sanpe má svoju úchylku
Poznámka: Dúfam že sa Vám to bude páčiť, je to prvé dielo ktoré zverejňujem. Možno časom by som na túto príhodu chcela nadviazať príbeh. Uvidím ako sa Vám to bude páčiť a potom sa rozhodnem. Tak prajem príjemné čítanie.

Snapeova úchylka

„Pán profesor, naozaj to mám urobiť?“ pred Profesorom stálo nádherné dievča.
„Slečna Airová, ak chcete V na skúškach je to nezbytné.“
„Pane, ale ja mám vedomosti na V.“
„To nepopieram, ale známky dávam ja-„
„Rozumiem pane.“
Dievča si rozoplo vrchnú časť habitu. Stála pred profesorom v čiernej podprsenke, sukni, pod ktorou mala na podväzkoch pripnuté pančuchy a na nohách obuté vysoké podpätky.
„Rozpustite si vlasy.“ Prikázal. Ona bez slova poslúchla a záplava čiernych vlnitých vlasov jej spadla na ramenná a chrbát.
„Krásna..“ vzdychol. Siahol do stolíka za ktorým sedel a vytiahol čierny obojok z vodítkom. „Kľaknúť!“ zavelil ticho.
Dievča si kľaklo. Pripol jej obojok. Zohol sa k nej a na jej pery vtisol vášnivý bozk. Postavil sa a pozrel do jej tváre. Nenašiel v nej žiadne stopy strachu, ktoré tam čakal. Videl jej oči zastrené vášňou a pootvorené pery, ktoré si pýtali viac a viac. Prekvapilo ho to no i potešilo.
„Dobé dievčatko.“ Pohladil ju po vlasoch.
„Poď.“ Potiahol ju za vodítko. Dievča poslúchlo a štvornožky ho nasledovalo. Profesor sa usadil v kresle za stolom.
„Pod stôl!“ prikázal. Znovu poslúchla. Keď bola pod stolom prisunul si k nej stoličku na ktorej sedel. Vtedy niekto zaklopal. Strnula.
Snape mávol prútikom a jej šaty čo ležali na zemi zmyzli. Kľudne si rozopol zips na nohaviciach a zo spodkov si vytiahol tvrdý pennis. Dievča, ktoré to všetko pod stolom pozorovalo užaslo nad jeho dĺžkou a hrúbkou. Jej telom prešla vlna vzrušenia. Profesor sa pod stolom natiahol a chytil ju za vlasy. Pritiahol si jej tvár až k pennisu a ona nemala na výber. Vzala ho do svojich horúcich a vlhkých úst. Profesor ticho vzdychol.
„Vstúpte.“ Povedal už nahlas. Dievčaťom trochu miklo ale profesorova ruka ju nekompromisne vrátila k predchádzajúcej činnosti.
Dvere sa otvorili a do miestnosti vstúpil chlapec zo Slizolinu.
„Zatvorte dvere pán Deir.“
Chlapec poslúchol a keď zatvoril postavil sa pred profesora, ktorý sedel za veľkým dreveným stolom.
„Viete prečo som si Vás sem zavolal?“
„Nie pane.“ Odpovedal čiernovlasý chlapec z hlbokými hnedými očami. Profesor chcel pokračovať ale slová sa mu na chvíľu zastavili v hrdle. To čo to dievča predvádzalo pod stolom bolo 100% lepšie ako si predstavoval. Musel uznať, že bola veľmi šikovná a mal veľké problémy aby si udržal ľadovú masku a nezačal vzdychať. Po krátkej odmlke, ktorá na chlapca pôsobila ako dobre nahraná dramatická pauza, mu profesor znovu venoval pozornosť.
„Pán Deir. Blížia sa posledné skúšky. Ako mi je známe prihlásili ste sa na skúšku z elixírov je tak?“
„Áno pane.“
„Určite by sa Vám hodila pozitívna známka.“ Profesor jemne vzdychol. Chlapec to postrehol ale nereagoval.
„Áno pane.“
„Môžete ju odomňa dostať. Ak budete chcieť.“
„Ďakujem pane ale som si istý, že vedomosti na túto známku mám.“
„To rozhodne pán Deira. To rozhodne. Ale známky udeľujem ja.“
„Rozumiem pane. Čo musím urobiť aby som dostal pozitívne ohodnotenie?“ povedal chlapec, ale cítil nespravedlnosť.
Profesor sa tajomne usmial. Zavolal si tohto chlapca hneď z niekoľkých dôvodov. Prvý dôvod bol, že ho ten chalan fascinoval. Nebol rovnaký ako všetci ostatný zo Slizolinu a jeho veľmi vzrušoval. Druhý dôvod bol, že o ňom niečo vedel. Severus Snape sa dozvedel, že tento chlapec je bisexuál a rozhodol sa to využiť.
„Vyzlečte sa pán Deir.“ Prikázal mu bez zmeny tónu v hlase.
Chlapec na neho vyvalil svoje úžasné oči. Profesor sa usmial.
„No len smelo do toho.“
Chlapec nemal na výber. Začal sa pomaly vyzliekať. Dievča pod stolom cítilo ako profesorovi pulzuje pennis a zatúžilo pozrieť sa na toho, ktorý tam stál. Nemohlo však a tak sa rozhodlo zvýšiť svoj výkon a začalo poriadne sať a hrať sa profesorovi z varlatami. Profesor prudko natiahol vzduch.
„I spodky.“ Prikázal.
Chlapec musel poslúchnuť. Ako si ich zložil zakryl si rukami rozkrok.
„Nehanbite sa pán Deir. Ruky dole“ Zložil svoje ruky. Profesor cítil, že sa blíži k vrcholu. Kochal sa jeho nádherným telom zatiaľ čo to šikovné dievča malo čoskoro dostať plody svojej práce. Profesor naraz vzdychol zatvoril oči a zovrel rukami operadlá svojho kresla. Dievča pahltne zhltlo všetko čo jej profesor dal. Profesor trhane vydýchol. Fakt že to všetko prehltla ho znovu vzrušil. Pozrel na chlapca, ktorý na neho nechápavo hľadel.
„Poďte sem.“ A mávol rukou na chlapca. Profesor vstal a vrchná košeľa mu zakryla rozhalený rozkrok. Profesor si sadol na stôl a rukou chlapcovi naznačil nech si sadne do jeho kresla. Po celý čas z chlapcom udržiaval zrakový kontakt aby si nevšimol dievča. Chlapec sa posadil a profesor si pomocou kúzla pritiahol stoličku na ktorej chlapec sedel bližšie. Chlapec sedel rovnako blízko dievčaťa ako predtým profesor a hlavu mal rovno pred profesorovým rozkrokom. Profesor sedel rozkročený na stole a kochal sa vystrašeným pohľadom chlapca.
„Chcem aby ste mi ho vyfajčil.“ Povedal a odhrnul si košeľu. Jeho pennis znova stál. Dievča pod stolom si všimlo, že sa chlapcov pennis prudko postavil. Nebol taký bravúrny ako profesorov ale len o niečo menší.
„Pane ja.“ Pokúsil sa niečo povedať ale profesor chytil jeho vlasy a jeho tvár si pritlačil do lona. Chlapec musel otvoriť ústa a nechať do nich vkĺznuť profesora.
„Ták, poslušný chlapec.“ Pochválil ho profesor.
„Za to i zaslúžiš odmenu.“ A poklopkal po stole. Dievča pochopilo a vzalo chlapcov pennis do úst.
Chlapec prekvapene vypustil profesorov pennis z úst a vzdychol. Profesor si ho vrátil do rozkroku.
„Len pokračujte pán Deir.“ Povedal z úsmevom profesor a oprel sa rukami dozadu.
Dievča sa činnilo a o pár minút cítilo šklbanie v chlapcovom pennise. Rovnako ako predtým i teraz všetko prehltla. Po tom sa mu začala hrať z guľkami. Začalo sa jej to páčiť.
Profesor si všimol chlapcovho vyvrcholenia. On sám bol od cieľa ešte ďaleko. Hoci i chlapec bol vo fajčený vcelku šikovný, trvalo by to dlho. A on chcel viac. Usmial sa svojim kryvím úsmevom a vytiahol si chlapca za vlasy z rozkroku.
„Páčilo sa Vám to pán Deir?“ otázka bola očividne zbytočná, ale on to chcel počuť.
„Áno pane.“
„Chceli by ste viac?“ prikývol.
„Nepočul som!“ a vtiahol si ho za vlasy až k tvári. Až tak že sa chlapec musel postaviť.
„Áno pane.“
„Výborne.“ Zašepkal pri ňom a pobozkal ho. Chlapec mu bozk vrátil. Keď sa od seba odtrhli profesor sa mu pozeral do očí.
„Slečna Airová poďte von.“ Chlapcovi sa rozšírili oči a pozrel sa k stolu. Spod neho vychádzalo krásne dievča. Dobre ho poznal. Páčila sa mu už tri roky no nikdy nenašiel odvahu prehovoriť s ňou. A to preto že on bol zo Slizolinu a ona z Chrabromilu. Bola drzá, inteligentná a nespútaná. Nikdy by si nebol pomyslel, že ju niekedy uvidí z obojkom na krku ako slúži Snapeovi. A hoci si to často predtavoval nikdy nedúfal, že by mu ho mohla vyfajčiť. A ono sa to práve stalo. Pozrela na stôl. To čo videla ju vzrušilo a nemohla odtrhnúť od toho obrázku oči. Profesor, ktorý sedel na stole zo stoporeným pennisom držal za vlasy chlapca, ktorého poznala a ktorého kedisy označila za veľmi príťažlivého. On na ňu hľadel vyjavene a zo záujmom. Jeho pennis znovu nadobúdal chválitebných rozmerov.
„Vidím, že sa poznáte.“ Prehodil profesor.
„Výborne, takže sa nemusíme zoznamovať.“ Pustil chlapca a zoskočil zo stola.
„sadnite si na stôl pán Deir.“ Prikázal. Chlapec poslúchol. Pritom stále pozeral na to nádherné dievča.
„Poď sem.“ Povedal smerom k dievčaťu a ono sa k nemu pohlo. Profesor ju schytil za vodítko a pritiahol si ju k sebe. Vášnivo sa jej prisal na pery. Dievča mu bozky oplácalo a keď profesor do jej úst vošiel jazykom urobila to isté. Chlapec sa na nich vzrušene pozeral. Profesor ju chytil pod krk a odtrhol ju od seba. Dievča na neho znovu pozeralo spoza privretých očí. Bola vzrušená. Jej šťava jej tiekla po stehnách. Profesor jej vyzliekol podprsenku a prisal sa na jej prsia. Vzdychla. Chlapec bol znova plne vzrušený a jeho hlava vypovedala poslušnosť. Rukou si začal prechádzať po pennise. Profesor si to všimol.
„Náš hosť potrebuje pozornosť.“ Povedal dievčaťu a naznačil jej hlavou smer. Ona sa otočila na chlapca a bez rečí sa zohla k jeho lonu. Vzala ho do úst a chlapec prudko vzdychol.
Dotkol sa jej vlasou a kochal sa pohľadom ako zachádza do jej úst.
Profesor sa postavil za dievča, ktoré bolo predklonené nad stolom. Vyhrnul jej sukňu a prešiel prstami po jej jaskynke. Vzdychla.
„Ste krásne mokrá slečna Airová.“ Dievča bolo vzrušené a túžobne čakalo čo profesor urobí ďalej, zatiaľ, čo ona venovala svoju ústnu pozornosť chlapcovi. Profesor si spustil nohavice a odkopol ich stranou. Jeho pennis trčal do priestoru. Jedným prstom jemne zašiel do jej svätyne. Po chvíli pridal ďalší. Dievča hoci sa venovalo chlapcovi sem tam z obavou pozeralo na profesora. On to vedel. Keď sa pripravil sa vstup zdvihlo hlavu a vystrašene na neho pozrela. On si pritiahol jej tvár k sebe.
„Budem opatrný, sľubujem.“ Zašepkal a pobozkal ju. Došlo to i tomu chlapcovi a naraz ho pochytila závisť. Bude ju mať prvý profesor. On získa jej nevinnosť. Ale nič s tým nemohol urobiť, len ticho závidieť. Profesor do nej pomaly vnikol. Dievča sa pridŕžalo stola a ticho vzdychlo. Profesor sa v nej začal pomaly pohybovať. Ucítila len jemnú bolesť a potom slasť. Z jej svätyne začala pri profesorových pohyboch tiecť krv a stekala jej po stehnách. Profesor ju kúzlom očistil a stále do nej prenikal čoraz hlbšie. Dievča začalo nepokryto vzdychať a keď profesor nahodil rýchle tempo na ktoré mu začala prirážať sklonil jej hlavu znovu do chlapcovho rozkroku. Chvíľu počkal a zavelil.
„Pobozkaj ho!“ dievča nečakalo a prisalo sa na chlapcove pery, Pre oboch to bolo niečo úžasné. Jazykmi zvádzali boj a nebolo jasné kto vyhráva. Jemne sa kúsali do pier a nemohli sa od seba odtrhnúť. Bolo to elektrizujúce. Obaja sa viac vzrušili. Profesor to videl a už po niekoľký krát sa usmial. Chytil dievča za vlasy a odtrhol ju od pier toho chlapca. Zalapali po dychu a profesor ju vrátil do jeho rozkroku. Potom to už netrvalo dlho. Najskôr sa urobil chlapec do jej úst. Bolo skoro nemožné oddialiť to keď videl ako si ju profesor berie odzadu. Všetko prehltla. Potom sa oprela o stôl a jej vzdychy sa naraz zrýchlili, telo jej stuhlo a ona dosiahla vrchol. V zápetí vrchol dosiahol i profesor a urobil sa do nej. Chvíľku v nej ostal a dal jej čas upokojiť sa. Potom ho z nej pomaly vytiahol. Sklamane zaskučala. Profesor sa usmial. Po bielych stehnách jej teraz tieklo jeho sperma.
„Airová sadnite si na stôl a Vy pán Deir oplaťte slečne jej láskavosť.“
Dievča si sadlo a profesor jej rozkročil nohy. Dievča bolo v extázy a nevnímalo nič okrem vzrušenia. Chlapec sa predklonil. Jazykom zlízal profesorove sperma a okúsil jej šťavu. Znovu sa vzrušil.
„Pán Deir ošukajte ju!“ prikázal profesor.
„Čože?“
„Nerozumeli ste? Vrazte ho do nej!“ prikázal znovu profesor za jeho uchom. Dievča na neho túžobne pozrelo a on do nej prudko vnikol. Obaja vášnivo vdýchli. Chlapec sa v nej začal prudko pohybovať a vychutnával si jej tesnosť, mokrosť a horkosť. Privrel oči. Šukal ju na profesorovom stole zatiaľ čo on ich pozoroval. Bolo na tom niečo úchylné ale neskutočne vzrušujúce. Zrazu medzi svojimi polkami ucítil niečo vlhké studené a klzké. Uvedomil si že je to profesorov prst potretý nejakou vazelínou. Hlasno vzdychol keď si uvedomil čo chce profesor urobiť. Agresívnejšie začal prirážať do dievčaťa, ktoré vzdychalo a hrýzlo sa do pier.
„To je ono pán Deir! Berte si ju!“ šepkal mu profesor zo zastreným hlasom do ucha.
Popri tom mu prstom vnikol so otvoru. Po krátkej chvíli pridal ďalší. Išlo to ľahko. Vytiahol prsty. To chlapec hneď ohodnotil zaskučaním.
„Nebojte sa, hneď dostanete čo si zaslúžite.“ Povedal a postavil sa za neho.
Chlapec sa hral z prsiami dievčaťa, sal ich jemne kúsal a poriadne ju šukal. Profesor si ho zrazu chytil a vrazil ho do jeho zadku. Chlapec hlasno vzdychol a urobil sa do toho krásneho dievčaťa.
„Ostaňte v nej.“ Počul znova profesora a poslúchol.
Dievča sa oprelo o lakte a videlo ako si profesor divoko berie chlapca, ktorý je stále v nej. Profesorove prudké vrážanie cítila priamo v sebe. Bolo to niečo úžasné. Chlapec bol totiž stále vzrušený a jeho pennis stále tvrdý. To ako ho profesor šukal a zároveň akoby šukal i ju bolo úžasné. Chlapec v strede sa cítil ako boh. Šukal a bol ošukávaný. Luxus. Dievča si k sebe pritiahlo jeho tvár a znovu sa vášnivo bozkávali. Chlapec to nevydržal a znovu sa urobil. Profesor sa hneď nato spravil do neho. Vytiahol ho a z jeho otvoru olizol svoje sperma. Chlapec vyjavene vydýchol.
„Oblečte sa pán Deir a môžete na teraz ísť.“ Povedal profesor a jemne chlapca odsunul od dievčaťa. Profesor do nej zasunul svoj pennis a začal ju prudko šukať. Chlapec ich pozoroval. Profesor sa na ňu celý zvalil a prisal sa na jej pery. Ona ho obýmala nohami i rukami a všade bolo počuť len ich tlmené vzdychy. Chlapec sa ich oboch zatúžil znova dotknúť. Profesor odtrhol svoje pery od dievčaťa a pozrel sa na chlapca. Na tvári sa mu objavil úškrn.
„Poď na mňa!“ prikázal dievčaťu. Profesor si ľahol a dievča si natočil tak aby chlapec videl celé jej telo z predu a hlavne aby videl ako do nej vniká. Šukal ju a ona vzdychala. Pozrela sa na chlapca z pohľadom zastreným vášňou. Vtedy sa jej telo naplo a ona znovu dosiahla vrchol. Znovu z profesorom. Zosunula sa na stôl vedľa profesora a rýchlo dýchala zatiaľ čo na stôl vytekala jej šťava a zmiešané sperma.
„Na čo ešte čakáte pán Deira?“ opýtal sa ho profesor z úsmevom.
„Ja pane.. Chcel..“
„Chcel by ste aby som Vás znovu pretiahol?“ povedal svojim hlbokým barytónom a už stál pri ňom. Prstami mu blúdil pri otvore. Chlapcov dych sa zrýchlil.
„Keď len to...“ skôr ako stačil chlapec reagovať profesor ho pritlačil k stene, zdvihol mu jednu nohu a vrazil mu ho do zadku. Chlapec zaryl svoje prsty do profesorových pliec. Profesor sa prisal na jeho pery.
„Páči sa Vám keď Vás šukám pán Deira?“
„Áno..“
„Áno čo?“
„Áno pane.“
„Chcete to hlbšie a rýchlejšie?“
„Áno pane.“
„Poproste.“ Oblizol mu krk a zakusol sa do neho. Chlapec hlasno vzdychol. Dievča na stole pozorovalo celú scénu.
„Prosím pane.“ Zaúpel. Profesor mu dal čo chcel. Prudko a rýchlo do neho vrážal. Bol tak úzsky že profesor neodolal a vystriekal sa do neho, čo chlapca hneď posunulo k vrcholu. Urobil sa na profesorovu košeľu.
Profesor ho z neho vytiahol. A chlapec sa zviezol popri stene na zem.
„Tú košeľu mi budete musieť vyprať pán Deira..“ povedal a rozopol si ju.
„Oblečte sa!“ Chlapec vstal a malátne prišiel k svojim veciam. Z problémami si obliekol nohavice a košeľu. Spodky, ponožky a kravatu strčil do vrecka. Obul sa a do rúk si vzal plášť a profesorovu košeľu.
„Nezabudnite sa rozlúčiť z Airovou.“ Povedal profesor a chlapec pozrel na dievča ktoré ležalo na stole. Prišiel k nej a ona sa k nemu natiahla. Pobozkal ju na pery potom na prsia a postupoval stále nižšie. Profesor ho schytil za vlasy a vytiahol ho k sebe.
„To by stačilo. Teraz už môžete ísť.“ A vtisol mu na pery bozk. Odstrčil ho k dverám a sám prešiel k dievčaťu. To sa na teraz už nahého profesora pozeralo z neskrývaným očakávaním. Profesor si ju na vodítku vytiahol na kolená, dva prsty jej vrazil do jaskynky a zmocnil sa jej pier. Chlapec vyšiel z profesorovej pracovne a oprel sa o chladné múry podzemia. Chvíľu dýchal, potom sa pozrel sa dvere, ktoré viedli do profesorovej pracovne a usmial sa. Z úsmevom sa pobral do Slizolinských komnát.

Profesor to dievča tak skoro pustiť nechcel. Bol rovnako ako ten chlapec bisexuál ale to dievča ho neustále vzrušovalo. Na túto možnosť čakal viac než 6 rokov a chcel ju poriadne využiť. Vedel, že to nieje naposledy čo ju má, čo má ich oboch. Ale teraz ju proste ešte chcel raz ošukať. Postavil ju na zem a otočil ju k sebe chrbtom. Túžil po tom znovu si ju vziať odzadu. Poslúchla a on do nej vnikol. Šukal ju najskôr pomaly. Vychutnával si jej vnútro. Potom pritlačil a zrýchlil. Otočil si k sebe jej tvár a pobozkal ju. Dievča ho pokúsalo do pery a on ju od seba prekvapene odstrčil. Keď videl že sa usmieva dostal nový nápad. Chytil ju pod krk a prudko ho do nej vrazil.
„Čo to malo znamenať?“ znovu ho do nej vrazil.
„Tak ty chceš kúsať?“ a znovu do nej prenikol až nadoraz. Dievča ticho vzdychalo keďže profesor ju škrtil.
„Opováž to urobiť znovu!“ profesor ju pustil a šukal ju ďalej. Znovu si ju pritiahol k perám po chvíli ho znova uhryzla. Profesor jej vlepyl facku. Nie moc silnú ale zabolela.
„Varoval som ťa.!“ Dievča na neho pozrelo zdola. V očiach malo slzy bolesti ale jej výraz bol na neopísanie. Sršala z neho nadržanosť. Profesor to tušil. Páčilo sa jej to.
„Tak tebe sa to páči maličká?“ nečakal odpoveď a pritiahol si ju za vodítko, začal do nej prudko vrážať zatiaľ čo jej bolestivo stláčal prsia. Vzdychala tak hlasno ako jej obojok pevne stiahnutý okolo krku dovoľoval. Keď jej ho profesor povolil otočila sa na neho a sama vyhľadala jeho pery. Hneď ako ich našla kusla ho.
„Ty malá mrcha.“ Hodil ju na stôl a plesom jej po zadku.
„Tebe sa páči keď ta takto šukám? Páči sa ti to? Odpovedz!!!“ Kričal a plieskal ju po zadku zatiaľ čo druhou rukou ju ťahal za vodítko.
„Áno pane!“
„A toto sa ti tiež páči?“
povedal a pustil vodítko. Chytil ju za boky a vrážal ho do nej až po koreň. Dievča to zabolelo a chcelo profesorovi ujsť ďalej aby ho necítila tak hlboko. Narazila však na okraj stola a už nebolo kam ujsť. Profesor ju schytil tak silno až skrýkla a vrážal ho do nej tak až jej z očí tiekli slzy.
„Tak čo ty malá kurvyčka, páči sa ti to?!!“
„Áno pane, ešte viac..“ dostala zo seba medzi výkrikmi.
„Popros..“ prikázal pri jej uchu. Zakrútila hlavou. Začal šukať viac.
„Popros!!“
„Nie!“ zakričala. Profesor sa usmial.
„Ale ty budeš prosiť.“ Povedal a prestal ju šukať ostal však v nej.
„Mám pokračovať?“
„Áno.“
„Popros o to.“ Znovu pokrútila hlavou. Profesor ho z nej začal pomaly vyťahovať.
„Nie!!! Zaúpela a snažila sa naraziť si ho znovu dovnútra.
„Popros ma o to, popros ma o to aby som ťa ošukal.“ Krútila hlavou. On jej pritlačil ruky k stolu a už bol v nej len žaluďom. Začul tichučké vzlyky.
„Prosím, ošukajte ma...“
„Čo hovoríš? Nepočujem ťa.“ A trochu ho do nej ponoril a znovu vytiahol. Dievča zdvihlo uslzenú tvár a zakričalo.
„Prosím pán profesor ošukajte ma!“
„Vidíš, že to ide...“ a vrazil ho do nej až po koreň. Dievča zakričalo a profesor si ju dravo bral. Dievča sa urobilo ako prvé. Jej telo sa zmietalo v úžasnom orgazmovom kŕči a keď povolilo profesor ho z nej vytiahol schytil ju za vlasy otočil ju k sebe. Padla na kolená a on jej ho vrazil do úst a urobil sa. Prehltla všetko až do poslednej kvapky.
„Šikovné dievča.“ Povedal a pobozkal ju na pery. Potom ju pustil a dievča sa zviezlo na studenú zem. Severus vedel, že by po svojich do klubovne v tomto stave neprišla. Preto ju kúzlom preniesol do svojej postele a ľahol si k nej. Ona zaspala a on si zaboril tvár do jej vlasou. Pritlačil sa k jej telu a znovu sa vzrušil. Roztiahol jej nohy a kým spala znovu ju ošukal a odbavil sa do nej. Potom ho v nej nechal a spokojný zaspal. Uprostred noci sa zobudil. Uvedomil si, že to krásne dievča stále leží pri ňom nahé a spí. Jeho pennis sa znovu postavil. Čo už, bol moc výkonný. Stále však bol vnútri jej jaskynky a tak sa jeho pennis postavil už rovno v nej. Jemne sa pohla. Profesor sa v nej začal pohybovať a zrýchlil svoje pohyby. Keď do nej už prenikal hlboko a dosť agresívne naraz sa zobudila. V prvom momente sa chcela brániť. Profesor ju spacifikoval a ľahol si na ňu. Ruku jej položil na ústa.
„Pšššst maličká.. Nechaj sa ošukať. Buď dobré dievčatko.“ Šepkal a ona si uvedomila kde je. Profesor jej dal ruku z úst dole a prisal sa na ne. Vrážal ho do nej a ona sa dostala k vrcholu. Zavŕšili tento nočný sex spoločne a on sa do nej znova spravil. Potom si znovu vedľa nej ľahol a strčil ho do nej.
„Kľudne spi, ošukám ťa znovu keď mi na teba príde chuť.“ Dievča sa usmialo a pobozkalo profesora na ústa.
O chvíľu na to zaspala. Profesor sa počas noci na nej odbavil ešte dva krát. Ráno ju pomocou kúziel obliekol no nemohol odolať poslednému šukaniu. Otočil ju na chrbát pomocou kúzla si ju nastavil a urobil sa do nej znovu zozadu. Ani sa nečudoval, že sa nezobudila, bola úplne vyšťavená. On sám to prehnal z elixírom na zvýšenie výkonnosti, no keby si ho nevzal z každým by dal jedno číslo a skončil by. Takto si to poriadne užil. Pobozkal ju a kúzlom ju poslal do jej postele v Chrabromilskej klubovni.

Keď sa dievča zobudilo zavrtelo sa v perinách. Nik pri nej nebol a na žaláre tam bolo moc svetla. Keď otvorila oči zistila, že je v klubovni vo svojej posteli. Chvíľku si myslela že sa jej to len zdalo ale keď zacítila, že z nej niečo vyteká a siahla si tam našla semeno. Usmiala sa. Pomaly a potichu vstala aby nikoho nezobudila a dokrivkala do kúpelne. Celé telo ju bolelo, ale bola to príjemná bolesť. Vyzliekla sa a obzrela sa v zrkadle. Po celom tele mala samé modriny a na krku cucfleky. Nevedela kedy prišla k nim ale mala pocit, že sa jej snívalo o tom ako ju profesor šuká a perami sa prisával k jej krku. Znovu sa usmiala a dala si horúcu sprchu. Nasledujúci deň celý prespala. Bolo celkom vhodné prespať nedeľu a psychicky sa pripraviť na pondelok a prvú dvojhodinovku z profesorom a Slizolinom.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský