Fantasmagorium

originál
Autor: inell
Překlad: Gift
Hlavní postavy: Hermiona Grangerová/ Ginny Weasleyová
Shrnutí: Hermiona (se) potřebuje odvázat
Poznámka: Beta-Read Patoložka

Tanec

„Potřebuješ se odvázat.“
Hermiona protočila panenky a upila trochu z ovocného drinku, který jí objednala Ginny. Štiplavá citrusová chuť skoro přehlušovala tu silného alkoholu, což jí umožňovalo si drink vychutnat. Jen vyjímečně pila alkohol, jeho chuť jí neseďela, ale musela uznat, že tento nebyl špatný.
„Nekoulej na mě očima, mladá dámo,“ řekla Ginny.Tento pokus o imitaci její mamky se nevydařil, když se při posledních dvou slovech začala chichotat.
„Víš, přávě jsem mohla sedět doma a s hrnkem dobrého čaje s medem si užívat svou novou knížku,“ zdůraznila Hermiona, když pohledem sklouzla přes malý stolek na Ginny.
„ Už jen skutečnost, že to bereš jako příjemnou alternativu k vyjití si a popíjení s jednou z tvých nejlepších kamarádek dokazuje, že se potřebuješ odváza,“ řekla jí věcným tónem Ginny. „Je ti dvacet sedm, Hermiono, ne sedmdesát sedm.“
„Jsem si dobře vědoma svého věku, Ginevro,” řekla suše. „Nerada piju, davy mě znervózňují a pěkně to tu smrdí. Byla bych mnohem sťastnější, kdybych si s tebou mohla vypít skleničku vína někde v klidnějším prostředí. Nevím, proč by to mělo znamenat, že jsem upjatá.”
„Sklenička vína v klidnějším prostředí,” zopakovala Ginny a potřásla hlavou. “To je něco, co dělají staříci.”
„Ne, to je něco, co dělají dospělí lidé. Ti kteří si nelibují v tlačenicích v zasmrádlé hospodě a naopak preferují smysluplnou konverzaci před tím být očumováni skupinkou ožralých chlápků.”
„Dívají se na nás ožralí chlápci? Kde jsou?”
Hermiona nadzvihla obočí při Ginnyně tónu a nenápadně pokynula hlavou směrem ke dvěma mužům, kteří stáli u baru a posledních deset minut z nich nespustili oči. „Támhleti dva zírají a očividně si nalévají zobáky. Nemám tyhle situace ráda, Ginny. Když jsi chtěla, abychom si spolu vyrazily, předpokládla jsem, že to bude někam, kde se nám bude líbit oběma.”
„Přestane je to bavit a najdou si někoho jiného,” prohlásila Ginny potom, co si oba muže neskrývaně prohlídla. Pohledem se vrátila k Hermioně a usmála se, když pohodila svými vlasy přes svá nahá ramena. „Kdybys přestala pořád jen držkovat, možná by sis to i užila.”
„Nedržkuju,” zabručela Hermiona, než se znova napila.Rozhlédla se po Klubu, přičemž ji napadlo, jestli sem Ginny chodí každý týden. Bylo tu až moc lidí. Většina z nich tančila nebo prováděla jakýsi druh pohybu, který spíš připomínal sex. Každopádně to nazývali tancem. Zápach byl odporný - směsice parfému, potu, kolínské a pravděpodobně sexu. Už to možná bylo chvilku zpátky, co si tuto konkrétní aktivitu s někým užívala, ale jsou věci, na které člověk jednoduše nezapomene.
Hudba byla velmi hlasitá a nevypadalo to, že by měla nejaký konkrétní styl nebo rytmus. Rozhodně to nebyl typ místa, které by si sama vybrala. Když si vyšla s přáteli, což, pokud měla být upřímná, nebylo moc často, bylo to do obyčejné hospody a ne do míst, jako bylo toto. A pak uvěřte Ginny, že se může na tomto místě bavit.
„Jak se má Katie?”
Ginnyna otázka přesunula její pozornost zpět od dvou mužů, kteří zrovna tančili a navzájem se o sebe třeli. „Naposledy, co jsem s ní mluvila, se měla fajn.“ řekla a pokrčila rameny, než se střetla se zvědavým Ginnyným pohledem. „Rozešly jsme se přátelsky a pořád se stýkáme. Ale je s Harpiemi stále na cestách. Už to bude nějaký čas, co jsem ji naposledy viděla, třebaže si čas od času vyměníme sovy.”
„Neměla ses s ní zaplést,” řekla jí Ginny. „Vůbec nebyla tvůj typ, až moc poddajná a dívčí. Každopádně měla moc hezký kozy. Možná to tedy byla jen fyzická záležitost.”
„Nebyla to jen fyzická záležitost,” popřela Hermiona. „ Katie je moc milá. Užily jsme si spolu několik krásných měsíců a pak jsme přišly na to, že by to neklapalo. Trávím až moc času v kanceláři a ona je věčně mimo město se svým týmem. Takže jsme se vlastně nevídaly tak často, aby se dalo mluvit o opravdovém vztahu. Ve skutečnosti jsme byly kamarádky, které, když byl čas, spolu měly sex. Obě si zasloužíme ale něco víc než jen tohle.”
„Každopádně má hezký kozy,” zdůraznila s úšklebkem opět Ginny. „Neslyšela jsem tě to popřít.”
„Její prsa jsou krásná,” souhlasila s jemným úsměvem Hermiona předtím, než si opět upila ovocné směsy, která se stávala s každým dalším douškem lepší a lepší.
„Ty máš skvělý kozy. Nevím, proč je pořád schováváš. Kdybych měla kozy jako ty, nosila bych naschvál oblečení, které by je zdůraznilo, a ne se neustále oblékala do volných věcí, které je naopak schovává,” prohlásila Ginny a objednala jim další rundu.
Nad Ginnyným doznáním se Hermiona začervenala a sklouzla pohledem ke své hrudi. „Nejsou nic vyjímečného,” zamručela nakonec. Už to bylo nějakou dobu, co ji někdo složil podobným způsobem kompliment, a dokonce ještě déle, co jí někdo řekl, že má hezká prsa. Pozvedla hlavu a usmála se. „Tvoje jsou také hezké.”
“Pche,” odfrkla si Ginny a potřásla nesouhlasně hlavou. Pramínky vlasů jí tak spadly do obličeje a musela si je stáhnout zpět, aby se mohla podívat na Hermionu. „Jsou moc malá. Dokonce i Harry si během našeho randění myslel, že jsou moc malá.”
„Z nějakého neurčitého důvodu o tom pochybuju,” odpověděla Hermiona se smíchem, než sjela Ginny hodnotícím pohledem. „Tvoje prsa k tobě sedí, Ginny. Máš útlou atletickou postavu a tvá prsa jsou dívčí a pevná. Nejsou moc malá, ledaže ten, kdo by je držel, by měl moc velkou ruku.”
„Jsou hezčí než její?”
„Koho?”
„Katie. Jsou moje kozy hezčí než její?”
„Odmítám srovnávat prsa své bývalé přítelky s tvými,” řekla jí Hermiona. Vzala si od servírky nový drink a rozhodla se, že to bude její poslední. Už měla dva, což nebylo moc, ale likér byl silný a ona neměla v plánu se opít.
„A co Pansy? To nikdy nebyl opravdový vztah, že ne? Jednoduše jen aférka. Někdo, koho jsi potkala a spala s ním potom, co jste se s Ronem rozešli.” Ginny si zhluboka upila, než Hermioně věnovala upřený pohled.
„Ta hudba je moc nahlas,” poznamenala Hermiona, přičemž záměrně ignorovala Ginninu otázku. Neměla v úmyslu s Ginny probírat své dřívější milostné vztahy, ne že by jich tedy bylo tolik. Pansy byla první žena, se kterou se vyspala potom, co zjistila, že ji přitahují nejen muži ale i ženy. Je fakt, že to nebyl opravdový vztah, přesto se to mezi nimi vyvinulo v překvapivé přátelství, které přesahovalo jen rámec sexu. Když se Pansy minulý rok vdávala, šla jí Hermiona za družičku. Stále byly kamarádky, přestože fyzičnost jejich vztahu vydržela jen o něco déle než pár měsíců. Proto by jí to přišlo jako zrada, probírat s někým detaily o jejich vztahu. A to, i když ten někdo byl Ginny.
„Už to bude víc jak rok, co ses s Katie rozešla, a stále nikoho nemáš,” upozornila ji Ginny.
„Je to proto, že ke Katie stále něco cítíš? To proto sis s nikým nezačala?“
„Ginny, vysvětli mi, co má můj milostný život dělat s tím, že si užívám večer se svou kamarádkou?” zeptala se po chvilce Hermiona.
„V posledních deseti letech jsem měla tři milence a dvě milenky. Všechny mé vztahy byly svým způsobem přátelsky ukončené, a tím mám na mysli to, že se se všemi můžu doteď přátelit. Dva vztahy byly vážnější a tři vlastně jen fyzické, ale nemám v úmyslu ti vyprávět podrobnosti ani o jednom z nich. Máme se snad začít bavit o tvé minulosti?”
“Myslím, že jsi měla dost času na to si někoho najít,” řekla Ginny jednoduše, než se zahleděla na taneční plochu. „Jsem si jistá, že máš dost příležitostí. Jsi sice netrpělivý, panovačný rýpal, který je pro většinu lidí moc chytrý, ale jsi zároveň i hezká a máš skvěle stavěnou postavu, takže je mi jasné, že nejsi bez nabídek.”
„Před vztahem s Katie jsem byla tři roky sama. Rok není moc dlouhá doba. A co se nabídek týče, rozhodně nejsou tak časté, jak si představuješ. Jen kvůli tomu, že jsem bisexuál neznamená, že na mě čekají zástupy mužů a žen, kteří by se mnou chtěli sdílet postel,” řekla pohrdavě Hermiona. „Vlastně mám spíš pocit, že mají sklon se koncentrovat víc jen na tu namyšlenou panovačnou část než na cokoli jiného. Nedostala jsem šanci odmítat nabídky, čímž nechci říct, že bych po nich hned skočila, kdyby s nimi někdo přišel. Jednoduše jsem žádné nedostala.”
„Pojďme si zatancovat,” navrhla Ginny po chvíli ticha. Sklouzla ze stoličky a uhladila si své šaty, než natáhla ruku směrem k Hermioně.
„Zatancovat?” Hermiona se při pohledu na přeplněnou taneční plochu zašklebila. Samozřejmě neměla problém s Ginny tancovat, ale ta písnička byla příšerná a parket úplně plný. Ginny se na ní s nadějí usmála, tudíž si jen povzdechla: „Tak dobře.”
Vzala Ginny za ruku, přičemž se neubránila překvapení, když se prsty její kamárdky pevně stočily kolem jejích předtím, než je Ginny začala vést směrem k parketu. Bylo nemožné se prodrat skrz dav, aniž by se její tělo neotřelo o těla ostatní. Kupodivu jí to bylo ale příjemné. V okamžiku, kdy konečně našly volné místečko blízko zdi, se hudba změnila.

Ginny se přiblížila k Hermioně a položila jednu ruku na její kříž a druhou na rameno. Začaly tancovat, ale moc dlouho jí netrvalo, než pochopila, že Ginnyna představa tance se podobá tomu, co prováděly na parketě ostatní. Bylo to spíš klouzání a otírání těla o tělo a to způsobem, který Hermioně připomínal sex. Ginnyni nohy se posunuly mezi její a ona při tom na ní přitlačila své tělo tak, že se jejich prsa o sebe třela.
„Možná bysme mohly tohle vynechat,” řekla Hermiona, jakmile začala cítit, že její tělo reaguje na podobný druh pohybu. Přestože věděla, že je to pouze Ginny, její nejbližší kamarádka, sestra jejího bývalého přítele a bývalá přítelkyně jejího nejlepšího kamaráda, její tělo to očividně nezajímalo.
„Ne,” zavrněla Ginny hlavou, přičemž její ruka sklouzla dolů a chytla Hermionu za zadek způsobem, který rozhodně nebyl platonický. „Chci tancovat.”
„Tohle není tanec,” oponovala Hermiona a posunula boky kupředu, když se na ní jedna Ginnyna noha přitlačila tak, že už nemohla uvažovat.
„Užíváš si to,” řekla Ginny samolibě. Stiskla Hermioně zadeček a přitlačila se ještě blíž. Její rty se objevily u Hermionina krku jen okamžik předtím, než začala slízávat cestičku k jejímu uchu. „Jednoduše upusť páru, Hermiono. Potřebuješ se uvolnit... nech mě ti pomoct.”
„Proč?” zašeptala Hermiona, když otočila hlavu, aby mohla Ginny pohlédnout do očí. „Nehodlám tě využít, Ginny.”
„Chci, abys mě využila,” řekla upřímně, když si Hermionu přitáhla proti své noze. Hermionina sukně se vyhrnula až k jejím stehnům, čehož Ginny využila a třela své stehno mezi Hermioninýma nohama. „Jsem už unavená z čekání na to, až pochopíš, že jsem tady a svolná. Takže si teď jen beru, co chci.”
„Ale ty nejsi...”
„Já a Luna jsme si to rozdávaly během šestého ročníku, když jsi ty, Harry a Ron zahraňovali svět,” přerušila ji Ginny. „Někdy se ještě scházíme, když jsme obě nadržené a potřebujeme si zašukat. Ale já chci něco víc. Chci tebe.”

„Oh.” Všechny její argument byly najednou vyvráceny. Proč doteď nevnímala Ginny taky jako ženu? Neměla by mít na podobné věci něco jako šestý smysl? Ginnyna ruka sklouzla z jejího ramene a lehce jí sevřela ňadro, což Hermionu přinutilo zapomenout na šestý smysl a rozladění z toho, že neměla už dříve tušení. Rozhlédla se kolem sebe a zašeptala: „Nemůžeme...”
„Proč ne?” vyzývavě se zeptala Ginny, než se přitiskla na Hermionino stehno. Její sukně se také vyhrnula a Hermiona mohla cítit vlhkou látku kalhotek, která klouzala proti její hole kůži. „Nikdo se nedívá. Ale komu záleží na tom, jestli přece jen? Pravděpodobně by si to užívali, kdyby se mohli dívat se na dvě atraktivní ženy, které si to prakticky rozdávají na parketu.”
„Někdo nás může vidět,” zašeptala podrážděně Hermiona, když se pokoušela setřást Ginnynu ruku ze svého prsa.
„A to tě rajcuje, Hermiono,” odpověděla Ginny, když sklouzla rukou pod Hermionino tričko a posunula výš podprsenku. Její prsty se stočily okolo prsa a stiskly natolik silně, aby to donutilo Hermionu zanaříkat Poté zatahaly za bradavky a následně jimi zkroutily. „Katie pro tebe nikdy nebyla ta správná. Byla příliš něžná a laskavá. Chceš někoho agresivního a hrubého, není to tak? Někoho, kdo tě donutí být přesně tak hříšná a nemravná, jaká doopravdy pod tou upjatou fasádou jsi.”
Hermiona nebyla ten typ, co v podobné situaci jen nečinně přihlíží. Povytáhla tedy obočí a posunula svou ruku pod Ginny tričko. Laskala Ginny prso, přičemž si uvědomila, že do její ruky pasuje přesně a třela její bradavku. „Je tohle to, co chceš, Ginny?” zeptala se zastřeným hlasem a starala se pramálo o to, aby skryla své současné vzrušení.
„Tohle a mnohem víc,” zalapala Ginny podechu, když sunula své boky směrem k Hermioně a zároveň se třela o její stehno. Její ruka klouzala nahoru po Hermionině páteři, propletla prsty v jejích vlasech a přitáhla si krk do takového úhlu, aby ho mohla líbat. Lízala pulzující místečko a následně ho lehce zkousla. Přitlačila svou nohu proti Hermionině rozkroku a pomalými pohyby se přibližovala tak dlouho, dokud se jí bezprostředně nedotýkala.
Hermiona se rychle kolem sebe rozhlédla a s ulehčením zjistila, že nikdo nevypadal na to, že by si jich všiml. Samozřejmě, pokud to porovnala s ostatním děním na tanečního parketu, musela uznat, že jejich počínání bylo vlastně nevinné. Najednou překryly Ginniny rty její a Hermiona se na okamžik zarazila. Všechno bylo najednou reálnější, nešlo jen o vzájemné tření těl během tance.

Tohle byla Ginny, jedna z jejích nejbližších přátel. A tohle to všechno změní. Nic nezůstávalo stejné potom, co se do toho zapletl sex. Ale byl tu i malý hlásek v její hlavě, který našeptával, že vše by mohlo být dokonce lepší. S touto myšlenkou pootevřela rty a polibek jí vrátila. Nepřítomně vnímala skutečnost, že je hudba opět hlasitější a zpěv zní uječeně, ale nevěnovala tomu bližší pozornost. Místo toho se Hermiona soustředila na pocit, který vyvolávala Ginnyna noha přitlačená na její rozkrok, měkké tělo proti její ruce a teplá vlhká ústa, která se momentálně vpíjela do jejích.
Ginny zasténala proti jejím rtům, když se otřela o Hermionino stehno. Její kalhotky byly teď kompletně promáčené, a když se Ginny proti nim pohybovala dopředu a dozadu, mohla Hermiona cítit její vlkhost na své pokožce. Odvážně sjela volnou rukou mezi jejich těla a pokračovala pod Ginnynu sukni. Ginny měla na sobě titěrné krajkové kalhotky a Hermiona sklouzla prsty pod látkum mezi její vlhké chloupky a začala třít Ginnyn klitoris. Přestože preferovala partnery, kteří se nebáli být i hrubí, měla také ráda ten pocit, když přebírala kontrolu. A když už ji jednou přebrala, dělala to nejlíp jak uměla.
„A kurva,” zasténala Ginny. Odtáhla se od jejich společného polibku a zalapala po dechu. Sama se přitlačila proti Hermionině noze a ruce. Její dech se stával čím dál tím víc přerývavým až se najednou napjala a následně zachvěla. Zavlykala proti Hermionině krku, když se dostala na vrchol. Zapomněly na hudbu, když Ginny zavzdychala a pak políbila Hermionu způsobem, který ji málem připravil o dech. Jako další Hermiona zjistila, že byla přimáčknutá proti tmavé zdi klubu.
„Gin?” zeptala se bez dechu. Přitáhla se blíž, aby dosáhla na Ginnynu nohu. Ginny se zašklebila předtím, než vyhrnula Hermioninu sukni a podprsenku zrovna v tom místě, kde je mohl kdokoli vidět.
„Tak fantastický kozy,” zamumlala, než se sklonila a začala sát, lízat a okusovat Hermioniny bradavky, a to tak dlouho, dokud Hermiona nesténala chtíčem. Poté se posunula níž, klekla si na podlahu a vyhrnula Hermioně sukni. „Líbí se ti, že nás tu může každý vidět? Lidi se možná právě teď dívají, obdivují tyhle nádherný kozy a dělají si to sami pod stolem, když mě pozorují, jak ti sundavám kalhotky. Máš překrásnou kundičku, Hermiono. Tak vlhkou a horkou, už se nemůžu dočkat, až tě ochutnám.”
Na chvíli se Hermiona zamyslela nad tím, jestli se Ron svěřil své malé sestřičce s tím, že ji silně vzrušovalo slyšet sprostá slova, ale pak se rozhodla, že Ron nebyl ten typ, co sdílí detaily, a to i v případě, že byl hodně ožralý. Ginny to jednoduše nějak věděla, stejně jako věděla, že se jí tohle líbí a nutí jí to chtít ji mnohem víc. Její kalhotky se nacházely někde kolem jejích kolen, Ginny nasávala její vůni držící její sukni nad pupíkem, když vdechovala aroma sexu.
V místech, kde stály, bylo teď temněji než ve zbytku klubu. Stíny je chránily před zraky ostatních a zeď byla na dotek slizká proti jejím zádům, což v ní vyvolával potřebu sprchy. Potom. V tomto okamžiku měla před sebou překrásnou klečící zrzku. Hermiona roztáhla své nohy, co nejvíc jí to bavlněná látka dovolovala.
„Řekni mi, co chceš, Hermiono,” vyzvala ji Ginny, když vydechla teplý vzduch proti Hermionině citlivé a vlhké kundičce.
Hermiona se s ní střetla pohledem a řekla: „Chci tebe, Ginny. Lízej mě než se udělám. Dokonči tanec.”
Ginny se usmála a odsunula své kaštanové vlasy ze svého obličeje, než se naklonila kupředu a jazykem přejela přes Hermionin klín. Hermiona se sehnula, sevřela její vlasy a lehce zatáhla dopředu, aby dostala víc. Ginny ji přestala jen škádlit a začala naplno lízat. Její jazyk se ponořil do Hermioniny kundičky, slízaval vzrušení a nos zároveň třel při každém pohybu jazyka Hermionin klitoris. Byla už blízko vyvrcholení. Jejich tanec a Ginnino pevné stehno se postaraly o to, že už Hermiona nebyla daleko k tomu, aby si musela kousat do rtu, aby neupoutala pozornost hlasitým vzdycháním.
Dva tenké prsty vklouzly do ní, točily se a kroutily když se pohybovali dovnitř a ven. Ginny sála její klitoris. Napadala ho svým jazykem a zároveň šoustala Hermionu svými prsty. Třetí prst se připojil a ona se prohnula, natáhla dopředu, aby sevřela své prso a stiskla ho, když ji Ginny šukala. Udělala se spolu s výkřikem, chvěla se, a stále přirážela proti Ginnimu obličeji a ruce.
Když se přestala třást, Ginny se stáhla a zakřenila se. Její obličej byl přitom vlhký od vyvrcholení. Natáhla Hermioně zpátky kalhotky a upravila sukni. Postavila se a políbila Hermionu, přičemž s se ní podělila o její vlastní chuť, když se jejich jazyk opět otíraly. Hermiona si stáhla tričko dolů a uhladila své vzpurné vlasy z obličeje, když se upřeně zadívala na Ginny.
„Užila sis náš tanec?” zeptala se s uculením Ginny.
Hermiona protočila papenky a usmála se, když vzala Ginny za ruku. „Ano, užila,” přiznala se s úsměvem, který se pomalu stával stydlivým. „Jsme... myslím tím, co jsme teď?”
„Teď jsme to my,” rozhodla Ginny, když se její ruce stočily okolo Hermiony. „Jsi v pořádku? Nebyla jsem si jistá, jestli to nebylo moc hrr, ale flirtování a náznaky na tebe nikdy nepůsobily.”
„My,” opakovala si Hermiona. Líbilo se jí, jak to slovo znělo. „Jsem v pořádku, přestože v každém případě si potřebuji dát sprchu a vůbec by mi nevadilo si ještě zatancovat. Nejlépe v mé ložnici místo tohodle smradlavého místa. “
„Vážně se potřebuješ odvázat, Hermiono,” řekla Ginny s úšklebkem. „Myslím že jsem přesně ta správna osoba, která ti s tím může pomoct, nemyslíš?”
„Ano, myslím, že bys mohla,” zasmála se Hermiona před tím, než se začala soustředit na přemístění do svého bytu. Aby tam mohly pokračovat ve svém soukromém tanci.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský