Fantasmagorium

originál
Autor: Jade
Překlad: sssnake
Pár: Severus Snape/ Harry Potter
Shrnutí: Dvanáctiletý Harry je v sukýnce příliš sladký, než aby Severus Snape odolal

Třešnička

Neměl bych tu být.

Neměl bych tohle dělat.

Ale… Nedělám přece nic špatného. Jen jsem vzal oblíbeného studenta na něco dobrého… Konec konců jsme na veřejnosti a chováme se tak, jak se patří. 

Tu šílenou touhu z tváře však smazat nedokážu. Nikdo ale nemůže nic říct. 

Nemohl jsem odolat tomu pokušení, té zvrácené myšlence vzít Harryho mezi lidi. Je to mnohem víc vzrušující než jsem předpokládal. Spořádaně sedím ve svém profesorském hábitu, zatímco mi pod ním penis pulzuje touhou. Je tvrdý a toužící po tom chlapci. 

Jenom pohled na něj mě přivádí skoro k vrcholu. Sedí, dychtivě se rozhlíží kolem sebe. Možná, že přemýšlí o tom, co si objedná. Můj chlípný pohled ho nechává chladným.

Jsem si však jist, že si ho je dobře vědom. Způsob, jakým se na něj dívám… nikdo nemůže poznat, jak moc po něm toužím. 

Jeho sukně je možná trochu krátká, ale ne zase tolik, aby to někoho pohoršovalo. Zpod sežehlených záhybů vykukují kolena. Nejdřív je k sobě tiskl, ale tím, jak se pořád vrtí, má teď nohy rozevřené. Zavírám oči a snažím se nesténat při představě, co má pod sukní: bílé krajkové kalhotky, které jsou příliš malé a stěží ho zakrývají.

Vím o nich, protože jsem mu je koupil. 

Také jsem mu koupil bílo černé polobotky, které zdobí jeho delikátní chodidla. A ještě bílé nadkolenky, které mají tendenci sklouzávat dolů a odhalovat jeho hladkou kůži. 

Je mu teprve dvanáct. Vypadá přesně jako školačka, když ho takhle obléknu. Nikdy se mě na nic neptá. Nikdy si neztěžuje. Jen ke mně vzhlíží s tím nevinným výrazem ve tváři. S výrazem, pod kterým se mi srdce rozbuší rychleji a můj penis tvrdne. S výrazem, který způsobuje, že mám chuť se na něj vrhnout a bez slitování si ho vzít. 

Má vůbec tušení, co se mnou provádí?

Pravděpodobně ne.

Je mu pouhých dvanáct.

Prohlíží si menu a jeho oči září. Pak na mě stydlivě mrkne a ptá se mě, co si může dát.

Copak neví, že mu nedokážu nic odmítnout?

Kouše si rty, když mu říkám, že může mít cokoliv, co chce.

Cokoliv.

Už má moji duši.

Pro objednávku přišel vytáhlý šestnáctiletý mladík. Pod Harryho pohledem se zakoktal. Krev ve mně vře, když vidím, jak se na něj Harry ostýchavě usmívá a objednává si třešňovou limonádu.

Ještě nikdy se takhle na nikoho nedíval. Na nikoho kromě mě. 

Mladík zrudl a přikývl. Cestou zpět zakopl o židli a Harry se vesele rozesmál.

Pak se obrátil na mě. Jeho pohled nejistě pátral v mé tváři. Nic jsem neřekl, ale Harry se na mě zamračil a sešpulil rty takovým způsobem, že jsem se cítil slabý touhou i přesto, že jsem měl co dělat, abych přemohl žárlivost. 

Zatímco jsem se na něj díval, Harry vstal a obešel stůl. Zřejmě aby mě odškodnil, zeptal se, jestli si mi může sednout na klín. Za normálních okolností bych mu na veřejnosti nic takového nedovolil, ale dnes jsem byl obzvláště dychtivý a chtěl jsem vědět, co ke mně opravdu cítí. Přikývl jsem. Harry mi věnoval ten nejzářivější úsměv a vyšplhal mi na klín. 

Nebyl jsem si jistý, ale měl jsem pocit, že mě ten chlapec schválně dráždí. Otřel se o můj ztvrdlý penis kdykoliv měl příležitost. Použil daleko více pohybů, než bylo nutné k tomu, aby se dostal na můj klín. Nakonec se však šťastně uvelebil. Nohy měl křížem přes můj klín a bokem se ke mně tiskl. Pociťoval jsem skoro až bolestnou touhu. 

Harry se trochu napřímil, když mi povídal nějaké neškodné hlouposti. Jeho boky mě rytmicky laskaly, čímž se postaral o to, že se moje pozornost zcela upřela na jeho počínání. Opět si pravděpodobně neuvědomoval, co to se mnou provádí.

Přiváděl mě tím k šílenství.

Harryho limonáda byla doručena tím samým mladíkem, který zase něco koktal a skoro ji vylil. Harry se na mém klíně posunul tak, že se o mě opíral zády. Teď se mohl bez problémů napít. Mezitím se však kroutil tak, že jsem skoro zasténal nahlas. 

Mladík se dal na odchod, stále však nespouštěl z Harryho oči. Najednou jsem uviděl, proč. Zatímco se Harry vrtěl, jeho sukně se vyhrnula výš a nařasený materiál odkryl jeho stehna. Jelikož byly jeho nohy roztažené, byl jsem si jistý, že mladík má dobrý výhled pod Harryho sukni.

Harry bezstarostně obemkl svými nádhernými rty brčko, které vykukovalo ze sklenice, a začal sát sladkou tekutinu. Přitom vydával spokojené zvuky, které byly skoro nesnesitelně smyslné. Moje erekce tlačila proti jeho malému pevnému zadečku. Musel jsem bojovat s touho vzít si ho rovnou teď a tady.

Nemohl jsem však. Nemohl jsem rovněž udělat nic s tím drzým mladíkem. Nepochyboval jsem, že co nevidět zmizí na záchodcích a bude při tom myslet na Harryho.

Na MÉHO Harryho.

Konečně se ke mně Harry otočil. Rty měl zrůžovělé a ulepené od limonády. Opakovaně si je olízl a oznámil mi, že je hotov. 

Také mi poděkoval.

Rychle jsem ho odtud musel odvést předtím, než exploduji. 

Harry mě vzal za ruku a tak jsme opustili obchod. Díky erekci jsem mohl stěží chodit. Musel jsem ho mít a to brzy. Můj dům byl však tak daleko.

Škola byla mnohem blíž a já málem zasténal nad představou, jak si Harryho beru v jeho posvátné komnatě.

Ano.

Vedl jsem Harryho přes liduprázdný, pečlivě opečovávaný, trávník. Nohy se mi skoro třásly, když jsem odemykal dveře.

Když jsem táhl poddajného Harryho do své učebny, na chodbách jsme, díky Salazarovi, nikoho nepotkali. Za námi jsem zavřel a zajistil dveře. Pohyboval jsem se po paměti. Došel jsem ke stolu a posadil jsem se za něj. Řekl jsem Harrymu, aby si stoupl před stůl. Udělal, co jsem mu řekl. Stál tam tak klidně, jak jen dokázal. Paže zkřížil před sebou, nohy překřížil v kotnících. Svým růžovým jazýčkem putoval po plných rtech, jako by se chtěl ujistit, že nezapomněl ani na jedinou kapičku limonády.

Byl perfektní. Do syta jsem si vychutnal pohled na něj, než jsem promluvil. Vyčinil jsem mu, že byl nezbedný a choval se bezohledně.

Jakmile jsem to řekl, pomalu se ke mně začal přibližovat. Věděl jsem, že chce oponovat, ale neopovážil by se mě přerušit nebo mi dokonce odporovat. Oznámil jsem mu, že by se všichni chlapci chtěli podívat pod jeho sukni, ale jenom já mám právo vidět jeho krajkové kalhotky.

Chci ho teď vidět. Chci se dívat, jak se bude svlékat. Pro mě.

Pomalu a ostýchavě si vyhrnul sukni a já se zachvěl v předtuše toho, co bude následovat. Jeho hladká a svalnatá stehna přecházela v bílé hedvábné krajkové kalhotky. Držel sukni zvednutou a já si mohl dopřát dlouhý pohled. Přejel jsem rukou přes látku kalhot zakrývající mojí erekci. Byl jsem tak tvrdý a roztoužený. Jasně jsem mohl vidět jeho mladý penis přes tenký materiál. Stejně jasně jsem mohl vidět, že je úplně vzrušený. Červenal se pod mým pohledem. Nemohl však popřít, že se mu to líbí. Měl jsem před očima nesporný důkaz.

Ví, že mám rád podívanou. Proto se pomalu otočil a nepatrně se předklonil. Ještě trochu víc si vyhrnul sukni. Bože, ano. Skrz ten tenký materiál hedvábného spodního prádla jsem mohl vidět vstup do jeho těla. Přesně tam jsem chtěl být…

Stěží jsem poznával vlastní hlas, když jsem mu hrubě nařizoval, aby si stáhl kalhotky. Toužil jsem po něm tolik, že jsem se chvěl námahou, abych se držel zpátky. To očekávání bylo nesnesitelné. Harry poslechl a zahákl prsty za pas kalhotek. Pomalu je stahoval dolů, vystavujíc na odiv mým očím svůj nádherný hladký zadeček. Můj. Než jsem si to uvědomil, rozepl jsem zip u kalhot a zoufale jsem obtočil prsty kolem své pulzující délky. Jak snadno mě ten chlapec dokázal dostat do tohohle stavu…

Harry se hluboce předklonil, nohy široce roztažené. Tím mi dával pohlédnout na místa, která jsem toužil vidět. Konečně jsem se zvedl z křesla a spěšně se zbavoval vlastního oblečení. Kolem stolu jsem skoro klopýtal. Nařídil jsem mu, aby si ty kalhotky sundal a ohnul se před desku stolu. Pak tam tak stál, čekající na mě. Hleděl na mě přes rameno a žádal mě, abych si pospíšil. 

Harry mě nutil ke spěchu. Sáhl za sebe a roztáhl svůj zadeček, vystavujíc tak svůj růžový vstup. Roztažené nohy mi poskytovaly výhled na jeho macaté zarudlé kouličky. Prosil mě, otevíral se mi. Skoro se zalykal žádostí. 

Nahmátl jsem tubu lubrikantu, kterou jsem nosil neustále při sobě. Stanul jsem za Harrym a očima se pásl po tom chlapci, který se mi nabízel, sukni vyhrnutou. Byl celý můj. Moje prsty se rozběhly po jeho zadečku a já si vychutnával jeho naříkání, když jsem dráždil jeho nemravný vstup. Otíral jsem o něj svůj kluzký palec, ale nic víc. 

Harry zavzlykal a rukama sevřel okraj stolu. Nemohl jsem dál čekat. Hrubě jsem ho připravoval na svůj vpád a on žádal víc. Byl ohnutý přes desku stolu, sukni vyhrnutou. Byl na mě připravený. Vytáhl jsem svůj dosud opomíjený penis a chystal se udělat to, po čem jsem prahnul celý den.

Jednou rukou jsem roztáhl Harryho zadeček a druhou naváděl svůj penis do úzkého kruhu žhavého ráje. Harry zalapal po dechu, ale ne bolestí. Najednou přirazil dozadu a úplně se napíchl na můj penis. Byl jsem těsně před vrcholem jen díky jeho lákavému tělu a rozkošným zvukům, které se draly přes jeho rty. Jediné, co jsem mohl dělat, bylo držet svoje vášně na uzdě, dokud se mi nepřizpůsobí. 

Ale můj Harry nic takového nepotřeboval. Úmyslně stahoval svaly kolem mého penisu, který byl hluboko v něm. Připravoval mě o veškeré mé sebeovládání. Povzbuzoval mě, abych mu ho tam vrazil znova. 

To bylo přesně to, po čem Harry toužil. Chtěl, abych ztratil kontrolu, aby mi spadla ta maska nadřazenosti a aby ze mě sklouzl můj plášť slušnosti. To bylo to, k čemu mě doháněl. Chtěl ze mě mít samce v říji, zbaveného veškeré lidskosti. Už když jsem se do jeho hříšného zakázaného těla vecpal poprvé, jsem věděl, že nedokážu přestat. Věděl jsem, že nedokážu odolat jeho kouzlu stejně tak, jako nedokážu přimět své srdce přestat tlouci. 

Objal jsem jeho štíhlé tělo a své dlouhé prsty obtočil kolem jeho penisu. Vykřikl mé jméno a ještě pevněji mě v sobě sevřel. Po pár dalších přírazech a polaskání to Harrymu přišlo. Křičel a zarýval nehty do desky mého stolu. 

Shlížel jsem na chlapce, který se opíral o můj stůl. Sukni měl vyhrnutou mým divokým milováním. Jedna za druhou mě začaly přelévat vlny orgasmu. Ve svém srdci jsem věděl, že zemřu, jestli mě Harry někdy opustí. 

Oba jsme se zhroutili na desku stolu. Harry se přetočil a usmívajíc se na mě se ke mně přitulil.

Něco tak úžasného nemůže být špatné.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský