Fantasmagorium

Autor: Lana
Hlavní postavy: Severus Snape/ Lucius Malfoy
Shrnutí: Lucius tráví se svým milovaným poslední noc. A to v nevšedním duchu.
Poznámka: Za beta read děkuji Styx

Ve svitu svící

Lucius se s lehkým úsměvem probíral jeho čerstvě umytými vlasy. Propouštěl jednotlivé pramínky mezi prsty. V jemném svitu několika svící měly lesk sametu.
Složil si hlavu vedle něho na zelený polštář. Ležet s ním na jednom loži pro něj bylo stejně přirozené, jako dýchání. Přivinul se k Severusově tělu a objal ho pažemi. Vychutnával si ten úžasný pocit být svému milenci nablízku. To chvění které se mu šířilo tělem, prostupovalo všechny orgány a směřovalo do Luciusových slabin.
Prsty odhrnul černé vlasy a polaskal špičkou jazyka ušní boltec. Přejel mu po čelisti, zanechávaje za sebou vlhkou cestičku slin a skončil u chladných úst. Bez námahy si vymanil vstup mezi dokonale tvarované rty. Přejel přes hradbu stisknutých zubů.
Odtáhl se a slastně vydechl.
Luciusova ruka zabloudila do mezery mezi knoflíky černé košile. Pohladil sametovou hruď, pokrytou tenkou sítí jizev po Cruciatu a drobnými černými chloupky.
Usmál se.
Jediným rychlým pohybem se posadil na Severusova stehna.
"Severusi," vydechl hlasem, ochraptělým z dlouhého mlčení, "lásko moje."
S prapodivným, až šíleným leskem v přimhouřených očích, rozepnul perleťové knoflíčky a rozhrnul černou látku. V dlouhém polibku přitiskl rty na nehybný ohryzek. Složil aristokratickou hlavu na chladný hrudník, mručíc a přivírajíc oči jako spokojená kočka. Několikrát se zhoupl v bocích.
"Cítíš to? Jak mě vzrušuješ?"
Pozvedl hlavu, aby se znovu dostal k vláčným rtům. Obtáhl jejich konturu nosem. Jen lehce, skoro se jich nedotýkal, jako by byly posvátné.
Luciusova ruka však skoro sama sklouzla mezi stehna a zcela světsky začala přes látku třít vzrušený penis. Odtáhl se od Severusovy tváře a zaklonil hlavu ve vlnách rozkoše. Dýchal rychle, syčivě přes stisknuté rty. A pak, v návalu poslední slasti, ztlumil svůj výkřik v zeleném polštáři.
Horký vzduch z Luciusových úst příjemně rozehřál Severusovu ledovou líc.
Aristokratovi se na tváři objevil skoro uličnický úsměv.
"Miluji tě," hlesl Severusovi do ucha.
Pak znovu políbil milencovy rty. Čelist i pod tak jemným tlakem povolila a rozevřela se, aby vpustila zkoumající jazyk.
Zřejmě už začal pomalu odeznívat rigor mortis.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský