Fantasmagorium

Autor: Bella Yossarian
Hlavní postavy: Harry Potter/ Ron Weasley
Shrnutí: Weasley má už dlouho jednu skrytou touhu. Co se však stane, když se sny snaží přeměnit ve skutečnost?

Weasleyho touha

Seděl tam, ve společenské místnosti. Hlavu s černými vlasy skloněnou nad knihami. Jeho brk klouzal po pergamenu, snažil se přivést na svět esej o lektvaru pro rychlejší růst rostlin, která by si zasloužila lepší známku, než Troll. Jako obvykle se mu to nedařilo a tak už jen tupě zíral do zpola popsaného papíru a s poslední nadějí čekal, jestli ho třeba nespasí nějaký nápad.
Ron se do Harryho vpíjel očima. Bylo to už dlouho, co si uvědomil, že ho jeho kamarád velmi přitahuje a ještě dřív si doopravdy přiznal, že nejspíš nebude nikdy milovat ženu. Mezi ním a jeho bratry bylo totiž až neobvykle silné pouto.
Rona už čekání přestávalo bavit a rozhodl se, že dnes večer se pokusí kamarádství s Harrym změnit v něco víc. Mladý Weasley byl bez sebe strachy, neustále si dodával odvahu opakováním přísloví: „Kdo se o nic nepokusí, nic nezíská“, ale hlásek v jeho hlavě pokaždé dodával: „Ano, ale taky nic neztratí!“ Moc dobře věděl, že tímto činem může taky stejně dobře Harryho přátelství ztratit.
Právě, když byl Ron zabraný do úvah o svém přitažlivém kamarádovi, Harry se zvedl ze svého křesla u krbu, sbalil své knihy chystal se odejít do své ložnice. Svůj předem prohraný boj s domácím úkolem už vzdal, takže nemělo cenu tu dál zůstávat. Harry byl pořádně mrzutý, Snape mu kazí náladu, dokonce i když vedle něho nestojí a nesyčí mu do ucha urážky.
Ron Harryho stále napjatě sledoval, a když vyšel ze dveří společenské místnosti, zvedl se a šel za ním. V téhle chvíli by se nejradši otočil a vrátil se do společenské místnosti, ale něco uvnitř něho ho hnalo stále dál, něco mu říkalo, že když už se k tak radikálnímu činu odhodlal, tak prostě nesmí ztroskotat na takové triviální věci, jako je jeho vlastní strach.
Kráčeli ztemnělou chodbou. Nic netušící Harry a asi dvacet kroků za ním odhodlaný Ron.
Buď teď, nebo nikdy.
Všechno, nebo nic.
Harry došel k ložnici a odhodil knihy na zem vedle postele. Sundal si svůj černý hábit posetý skvrnami od lektvarů a sám klesl na postel. Chvíli jen tak ležel a díval se do stropu, potom jedna Harryho ruka vklouzla pod jeho košili a nahmatala bradavku. Harry vzrušeně zavzdychal.
V tu chvíli stál Ron za nedovřenými dveřmi ložnice a hltal ukájejícího se Harryho očima. Sám už byl taky pěkně vzrušený a boule v jeho kalhotách se stále zvětšovala.
Mezitím Harry systematicky pokračoval. Rozhalil si košili a poskytl tak Ronovi dobrý výhled na své holé tělo. Rozepnul také kalhoty, osvobodil svou chloubu a začal ji zpracovávat.
To už Ron nevydržel. Vykročil zpoza dveří směrem k Harrymu. Jakmile ho mladý kouzelník uviděl, strnul a už se nadechoval, aby to Ronovi vysvětlil a přitom se snažil zakrýt svoji nahotu. Ron byl však rychlejší. Došel až k Harrymu, položil mu prst na ústa a políbil ho. Začal jemně, ale pak se začala projevovat jeho touha a on začal Harryho vášnivě líbat. Ten mu oplácel stejnou měrou a pokusil se Ronovi svléknout košili. Proklínal každý mizerný knoflíček, který musel rozepnout. Když se mu to konečně povedlo a Ron byl zbaven košile, Harry ho přinutil lehnout si na postel. Sám si sedl obkročmo na jeho hrudník a začal mapovat tělo pod sebou polibky. Ron se zachvěl a mezi vzdechy zašeptal Harryho jméno.
Při zvuku svého jména Harry vzhlédl a zadíval se Ronovi do očí. Chtěl v nich najít něco víc než touhu po uspokojení. Zřejmě byl s výsledkem spokojen, protože se vrátil ke své práci.
Chvilku na to byl Ron bez kalhot, úplně nahý a jeho vzrušený penis čněl vzhůru. Mladý Potter vzal Ronův penis do úst a pomalu jej zpracovával. Dělal to velmi zručně a Ron se v duchu ptal sám sebe, jestli to už Harry někdy dělal s klukem.
Těsně před tím, než se Ron udělal, vyndal Harry jeho penis z pusy. Ron zklamaně zasténal.
Potter se znovu přesunul nahoru a přivlastnil si jeho ústa v žhavém polibku.
Ron se chytil příležitosti, kdy Harry polevil v pozornosti a přezval iniciativu. Povalil udiveného Harryho na postel a dál pokračoval v polibku. Pak přesunul svou pozornost k Harryho bradavkám. Obkroužil každou jazykem, sjel ke kouzelníkovu pupíku a pokračoval pořád dolů. Jakoby omylem se dotkl špičkou jazyka jeho penisu a pokračoval v laskání jeho stehen.
„Rone, sakra, dělej prosím...“ vydechl Harry v přívalu touhy, který ho zaplavil.
Ron se na něj pobaveně zašklebil, zvedl se a znovu Harryho políbil. Pak se odtáhl a klekl si na všechny čtyři. Chtěl cítil Harryho v sobě, chtěl, aby si ho vzal.
Harry se přemísil za Rona a pohladil jeho zadek. Ron zasténal, když do něj Harry strčil svůj prst a dotkl se onoho místa. Weasley s dalším stenem přirazil k Harryho ruce, ale ten ji rychle vyndal a přejel po Ronově svraštělém otvoru jazykem. To Ron nečekal a překvapeně vyjekl. Harry to už nevydržel a vnikl do Rona. Tvrdě přirážel do svého kamaráda a po chvíli se oba s výkřikem udělali.
Harry se svalil na Ronovo zpocené tělo a z posledních sil ho políbil. Ron ho objal a pomyslel si, že jeho plán vyšel... Možná, že až se ráno Harry probudí v kamarádově náručí, bude svého rozhodnutí litovat, ale to teď nevadilo. Nebylo to vůbec důležité. Hlavní bylo, že tu leží v objetí s tím, koho miluje, na ničem jiném mu nezáleželo.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský