Fantasmagorium

Kapitoly: 2 3 4 5 6 Epilog
Autor: Styx
Hlavní postavy: Severus Snape/Lucius Malfoy
Shrnutí: Jak to vlastně bylo s jejich přátelstvím? Zkušený Lucius zasvěcuje svého mladého přítele Severuse do umění milovat a tato investice se mu do budoucna rozhodně vyplatí. Severus mu bude stát po boku nejen jako jeho přítel a Smrtijed, ale bude mu stát i v jeho posteli. Ze staré známosti ho Lucius představí svému nadřízenému, lordu Voldemortovi a zařídí mu u něj pracovní poměr na dobu neurčitou
Poznámka: když slash, tak detailní! Sex s roztomilým nezletilým Severusem, 6-6-6 (sex, sex, sex), co jiného můžou ti dva taky dělat – když neklábosí o černé magii, Voldemortovi nebo Smrtijedech, tak zrovna souloží, lehké prvky SM
Komu nevadí v povídkách trochu detailního sexu, no vlastně o trochu víc, než trochu, pusťte se do čtení o vášnivém vztahu tohoto páru. Původní záměr napsat pouze krátkou povídku dopadl tak, že je to zatím to nejdelší, co jsem napsala. Když ale o Severusovi a Luciusovi se tak nádherně píše ;-) … a proto taky připravuji pokračování…

In whisky veritas

Část první: Seznámení
L.P. 1974

Severusi Snape, ty černý ďáble, přitahuješ mě.
Severus vyjeveně koukal na slova, napsaná drobným úhledným písmem na jemném papíře, poskládaném do origami ve tvaru netopýra. Rychle zvedl zrak a rozhlédl se po zmijozelské společenské místnosti ve snaze zjistit, odkud to přiletělo.
U stolu si Rosier se Selsynem dávali šachovou partii, v rohu si unuděně povídali dva prvňáci, nevzpomněl si ani na jejich jména, u dveří se hlasitě bavil hlouček studentů posledního ročníku, v čele s hvězdou Bradavic Luciusem Malfoyem, obklopeným svými osobními strážci Goylem a Crabbem a na schodech nahoru zahlédl stoupat něčí nohy. Samý nepravděpodobný odesílatel.
Když zmateně sklopil zrak zpátky ke skládačce, slova se začala rychle rozpíjet, až se úplně vsákla do papíru a zmizela. Písmo se nenávratně ztratilo, pokusil se tedy identifikovat pisatele podle dalších indicií.
Začal pozorně zkoumat druh papíru. Kvalitní, originální japonský papír z bambusu, nebo možná - přičichl - z cukrové třtiny. V Evropě nedostupný. Drahý. Hodně drahý.
Pomalu zvedl zrak a nevěřícně spočinul na zádech, až pod lopatky zakrytých dlouhými vlasy barvy přezrálé pšenice. Lucius Malfoy se živě bavil se svými spolužáky a patřila jim celá společenská místnost.
Snape nikdy neměl moc rád toho nadutého a rozmazleného aristokrata. Nebylo to závistí, že mu bez výjimky každá holka ve škole ležela u nohou, že se mu bez výjimky každý kluk vtíral do jeho přízně, že se zalykal nesmírným bohatstvím, že měl neomezenou moc a vliv.
Byla to ta jeho arogantnost, panovačnost a zvrácenost pro cizí utrpení, kterou byl pověstný a taky jeho proslulá posedlost pro čistokrevný kouzelnický rodokmen, dědící se v celém rodu Malfoyů z generace na generaci už po staletí, kvůli kterým Severus jako snad jediný na škole doteď nepropadl jeho kouzlu a vlivu.
Nicméně Severus mu nemohl upřít jeho vrozený šarm a přirozenou krásu, kterými Malfoy nesporně oplýval a kterými dokázal každého okouzlit a podmanit si kohokoliv. Velice snadno se mu podléhalo, jeho oběť nestačila ani zaregistrovat, kdy uvízla v jeho zrádných sítích. Lucius Malfoy měl prostě vše. A co ještě neměl, toho velice brzy dosáhl.
Severus duchem nepřítomný hleděl na jeho elegantní profil a prstem si zamyšleně přejížděl po spodním rtu. Neuvědomoval si, že si zálibně prohlížel jeho pohledný obličej a vypracovanou postavu.
Co když to byl on, kdo mu poslal ten podivný vzkaz? Blesklo mu hlavou. Že by ho skutečně… přitahoval?
Okamžitě zaplašil tu myšlenku. Je to ještě nepravděpodobnější než to, že by se on někdy stal profesorem v Bradavicích. Kouzelník Malfoyova formátu by se přece nikdy nezabýval s nevýrazným, o několik let mladším, nehezkým a samotářským zmijozelským odpadem, když se mu na jediné kývnutí prstem plazí u nohou polovina Bradavic, stačí pak jen ukázat prstem své pěstěné ruky.
Malfoyovy utajované pohledy, které mu neunikly pokaždé, když prošel kolem něj, znamenaly jedno jediné. Vybral si ho - než definitivně opustí školu - za svou poslední oběť pro svůj zvrácený smysl pro humor, aby ho zesměšnil a pak se mu přede všemi vysmíval.
Hlouček sedmáků vybuchl v mohutný smích a Malfoy se letmo ohlédl k Severusovi. Když se jejich oči setkaly, Luciusovi umlkl smích na rtech a jeho zrak spočinul na Severusovi déle, než by se to dalo nazvat letmým pohledem.
Severuse polila vlna horka. Rychle odvrátil zrak a zadíval se do plápolajících plamenů v krbu. Když se po chvíli otočil, Malfoy už se bavil s Crabbem a jeho si už ani nevšiml.
Severus zmačkal origami do kapsy, zvedl se z křesla u krbu a rychlým krokem pospíchal do svého pokoje. Na temeni cítil něčí propalující pohled, když stoupal nahoru po schodech a byl si jist, že ví, komu patří.

*****

Týden nato připadla na Severuse služba v úklidu učebny lektvarů. Pozdě večer po práci pospíchal vylidněnými chodbami do své koleje ve sklepení. V blikajícím světle pochodní najednou uviděl na konci chodby tři postavy, opírající se o zeď. I na tu dálku neomylně rozeznal obří tvary Crabba a Goyla a bílou hřívu Luciuse Malfoye.
Zpomalil.
Když přišel až k nim a měl v úmyslu nevšímavě kolem nich projít, oba kolosy se odlepily od zdi a s rukama, zkříženýma na prsou mu zahradily cestu tam i zpátky.
Severus znejistěl.
Malfoy pomalým, rozvážným krokem přicházel k němu. "Severusi," začal úlisným hlasem. "Neuvěřitelná náhoda, že se potkáváme." Zastavil se až u něj. Bradu měl povýšeně zvednutou, nos nahoru, koutky rtů zvlněné v pohrdavém úsměvu. Z jeho šedých očí sálal chlad, studenější než kamenné zdi sklepení. Severus se otřásl.
"Copak, Severusi, máš ze mě strach?" dýchal mu přímo do tváře horký dech v ostrém kontrastu s jeho ledovým pohledem. Crabbe a Goyle se zachechtali a svaly se jim natřásaly jako pudink.
Severus se pokusil Malfoye obejít, ale on znenadání přiložil dlaň doprostřed jeho hrudi a v mžiku ho prudce přirazil ke zdi. "Kam pospícháš, příteli," řekl. "Rád bych si s tebou popovídal." Přitiskl se tak natěsno k Severusově tělu, že se jeho bránice nedokázala roztáhnout. Severus lapal zoufale po dechu.
"Jaká je tvá odpověď na můj vzkaz?" zašeptal mu Malfoy těsně u ucha.
Tak přece jen to byl on. Severus ucítil omamnou vůni, z které se mu zatočila hlava. Nějaká neviditelná ruka stáhla krk a nedovolila mu dýchat. Jeho hrdlo bylo příliš úzké, než aby přes něj mohl volně proudil vzduch. Ztěžka vyslovil. "Stručná. Abys šel do prdele, Malfoyi."
Lucius se usmál. "Špatná odpověď, Severusi." Sklonil se až nad jeho obličej. "Znova."
Severuse se začala zmocňovat panika. Byl skoro o hlavu menší, než Malfoy a namáčknutý mezi zdí a jeho tělem se cítil opravdu nepohodlně. Na zádech ho mrazil chlad, zepředu cítil sálající teplo. Snažil se pokud možno nevnímat Malfoyovu těsnou blízkost a jeho pohledný obličej, sklánějící se těsně nad tím jeho.
Ztěžka polkl, když ho pod žebrem začal tlačit Malfoyův rychle tvrdnoucí penis a s námahou ze sebe vysoukal. "Zbláznil ses, Malfoyi? Měj sakra rozum. Není mi ještě patnáct."
"Tobě to vadí? Mně tedy ne. Ptáka snad v ruce už udržíš, nebo ne?" řekl Lucius sarkasticky. Goyle s Crabbem se nahlas rozesmáli, znělo to jako páření dvou nosorožců.
Malfoy vklouznul rukou pod Snapeův hábit. Severus zaúpěl a strnul. Zalekl se toho pohybu.
Ruka nahmatala jeho hůlku a vytáhla ji ven. Malfoy od něj odstoupil a s neodolatelným úsměvem mu sdělil. "Přijď si pro ni zítra večer do mého pokoje." Pohybem hlavy pokynul svým gorilám, otočil se k odchodu a víc mu nevěnoval ani pohled.
Severus popadal dech a se svěšenými rameny zůstal stát sám v opuštěné chodbě a zmateně upíral pohled do míst, kde před chvíli zmizel Malfoy. S hrůzou si uvědomoval obrovské zklamání z toho, že Malfoyova teplá dlaň, která sálala i přes jeho kabát, nevklouzla ještě hlouběji až na jeho nahou kůži.

*****

Severus nikdy neměl ve zvyku žalovat, ať se na něm páchala jakákoliv křivda a tak dnes poprvé získal nedostatečné hodnocení z kouzelných formulí, protože bez hůlky nedokázal vykouzlit žádné zaklínadlo.
S rozporuplnými pocity hodnou chvíli postával u dveří Malfoyova soukromého apartmá v Bradavicích a oddaloval chvíli, kdy bude muset vejít dovnitř. Nakonec pochopil, že tady nemůže postávat věčně a sáhl na mosaznou kliku. Masivní dveře se otevřely a on vstoupil.
Ten přepych uvnitř ho naprosto ohromil. Prostorná místnost velikosti pokoje, který on sdílel s dalšími čtyřmi studenty, určená pro jedinou osobu. Luciuse Malfoye.
Oslepující světlo z křišťálového lustru, odrážející se od bílých dlaždic na podlaze, zrcadlové zdi, reprodukující luxusní zařízení pokoje, komfortní pohovka a pohodlná křesla, v rohu prostorná postel s nebesy, vedle ní na zemi leopardí kůže.
„Neumíš klepat?“ obořil se na něj Malfoy a vstal z křesla. Polovinu široké pohovky zabírala mohutná postava jeho tělesného strážce Crabba.

Severus se vzpamatoval z ohromení a nevrle se na něj podíval. „Proč bych měl?“

„Protože vstupuješ na mé výsostné území. To ti nedošlo?“

„No a co,“ odporoval Snape. „Tys chtěl, abych přišel.“

Malfoy ledabyle mávnul rukou. „Přišel jsi dobrovolně, nenutil jsem tě.“

„Mít svoji hůlku, nikdy bych sem nevkročil,“ vztekle pronesl Snape.

Malfoy se zvedl a změnil tón hlasu. „Severusi… nezačali jsme dobře,“ řekl pomalu. Nabídl mu místo na pohodlné pohovce. „Zkusíme to zase od začátku. Posaď se.“ Otočil se na Crabba a kývnutím hlavy mu dal němý pokyn. Gorila se zvedla, přešla ke dveřím a svým mohutným tělem je zcela zatarasila.

Severusovi neuniklo, že mu odřízl jediný únikový východ. „Vrať mi hůlku, Malfoyi, ať ukončíme tuto trapnou frašku.“ Nevěřil, že vyhoví jeho žádosti. Nebyl hloupý a bylo mu jasné, že Malfoy má své vlastní úmysly, proč ho donutil sem přijít.

„Zmlkni, Snape a sedni si.“

Severus zvažoval své možnosti. Pochopil, že mu nezbývá nic jiného, než hrát Malfoyovu hru. Přešel k pohovce a sedl si.

Malfoy si se záludným úsměvem přisedl k němu. Natočil se k Severusovi a ruku opřel na pohovku hned za jeho hlavou. „Přemýšlel jsi už nad mým vzkazem?“

Severus přemýšlel, jaká by měla být správná odpověď, aby dostal zpátky svou hůlku a mohl rychle odtud vypadnout.

„Neslyším,“ napomenul ho Malfoy.

„Zapni si titulky,“ nevrle řekl Severus.

„Moc vtipné. Tak přemýšlel?“

„Ne,“ zalhal Severus. „Není o čem.“ Snažil se, aby to vyznělo přirozeně. Nebude mu přece vykládat, že kvůli tomu nespal.

Malfoy se zamračil. „Měl bys. Své nabídky neopakuji.“ Přisunul se blíž k němu.

Severus sebou poplašeně trhnul. Nosní dírky se mu rozšířily a nasály Malfoyovu smyslnou vůni drahého parfému s feromony. Vmáčknul se do rohu k opěrce a rytmicky na ni bubnoval prsty.

„Nebuď tak nervózní, Severusi,“ řekl pobaveně Malfoy.

„Nejsem vůbec nervózní. Jak jsi na takovou blbost přišel?“ vyrazil ze sebe snad až moc podrážděně Severus a s námahou si udržoval v hlase lhostejný tón.

„Nedokážeš udržet ruce v klidu. Hruď se ti zvedá rychleji, než když jsi přišel. Pod nosem ti vyrazily kapky potu. Těkáš očima ze strany na stranu. A máváš tady koleny od sebe a zase zpátky tak rychle, že mám obavy, aby jsis nevykloubil kyčle.“

Severus se na něj letmo podíval provinilým pohledem baseta. Dobře si byl vědom toho, že je nervózní jako kotě v umyvadle. Nechápal ale, z čeho ta jeho nervozita pramení. Kolena přimáčkl k sobě a nacpal mezi ně sepjaté ruce. Najednou na temeni ve vlasech ucítil Malfoyovy prsty. „Co to sakra-“ Větu nedokončil.

Jeho překvapené rty spoutal divoký Luciusův polibek. Vytřeštil oči do šedých duhovek, tělo se mu vzepřelo a v nose mu hlasitě zavibroval překvapený výdech. Časovaná bomba v jeho útrobách, která tam tikala od chvíle, co sem vstoupil, se aktivovala. Do celého těla se mu rozlila silná vlna vzrušení.

Zcela se poddal tomu nečekanému Malfoyově útoku a přestal vnímat okolí až do okamžiku, kdy mu Luciusova ruka zajela do jeho rozkroku a okamžitě ho přivedla k rozumu. Odstrčil ho prudce od sebe a znechuceně se odtáhl.

„Co děláš?“ zklamaně pronesl Malfoy.

„Co ty děláš? Je mi teprve čtrnáct,“ pípnul Severus.

„Zase začínáš? Mně bude osmnáct. To se ti zdám starý, nebo co?“

„Jsem přece nezletilý!“ vyjekl Snape a hlas mu přeskočil.

„No a co? Koho to zajímá? Péro ti stojí jako stožár, tak kde je problém?“

Snape odvrátil zrak do klína. „Já… nemohu…“ řekl tiše.

„Proč jako?“ nechápavě se na něj podíval Malfoy.

„Jseš přece… kluk,“ rozpačitě konstatoval Severus. Cítil Luciusův pohled, ale odmítl vzhlédnout.

„To jsem,“ rozesmál se Malfoy. „Ale pták se ti přesto postavil, ne?“

Severus na něj upřel útrpný pohled. Nechtěl si za žádnou cenu přiznat, že ho Malfoyův útok nečekaně vzrušil a že se mu to dokonce líbilo. Nevěděl, jak se má s touto novou situací poprat. „Právě. Nemohu za to,“ řekl zoufale.

Vnitřnosti mu svírala panika. Už jenom samotný fakt, že ho políbil muž, ho vyděsil k smrti. A co teprve, když to nebyl jen tak obyčejný muž. Tohle byl Lucius Malfoy.

Lucius ho chytil za bradu a zvedl jeho vyplašený obličej ke svému. „O co ti jde? Nebuď z toho tak vyděšený.“ Svoji tvář přiblížil co nejblíže k té jeho. „Vím, že to taky chceš,“ pronesl tiše a svůj nos otřel o jeho.

Severusovo srdce opustilo své místo uprostřed hrudi a nacpalo se mu do krku. Dusilo ho a divoce tlouklo jako při běhu o život. Jeho ramena se obranně napjala, když se Malfoyova jedna ruka ovinula kolem jeho krku. Druhá mu stále svírala čelist a nutila ho dívat se mu do očí.

Lucius upřel svůj ocelově šedý pohled do Severusových jako uhel černých očí, pořád ještě trochu bázlivých. „Nechci ti ublížit,“ zašeptal Malfoy. „Uvolni se a bude se ti to líbit.“ Pomalu se přibližoval k Severusovým rtům. Když se neodtáhly, zlehka se jich dotkl. Nelíbal je, pouze je něžně laskal a hrál si s nimi.

Severus zřetelně vnímal to přímo hmatatelné fluidum, které z něj vyzařovalo. Černé oči se pomalu zavřely, hlava se zaklonila dozadu a opřela se o Malfoyovu paži a ústa se pootevřela. Luciusův jazyk našel škvíru mez rty a protáhl se mezi zuby hluboko do Severusových úst. Prozkoumával s vášní každý kout a pohrával si s jeho jazykem.

Severusovy ruce se zvedly a nezkušeně objaly Malfoye kolem krku. Těsný kontakt s tělem Luciuse Malfoye – jeho omamná vůně, jeho teplá dlaň na pokožce, jeho smyslný šepot, jeho zkušená ústa – ukolébaly Severuse do slastné letargie. Zcela se oddával jeho polibku a nic netušíc propadával se do jeho moci. Jeho srdce pomalu klouzalo z krku zpátky do hrudního koše a tep se mu zvolňoval.

Polibek se prohloubil a Lucius přidal na intenzitě. Jeho ruka se přesunula ze Severusovy tváře ke krku a prsty hbitě začaly rozepínat stříbrné knoflíky. Dlaň vklouzla pod košili a dotkla se nahé pokožky. Severus se elektrizujícím dotekem rozechvěl jako struna a rozrušeně zasténal Luciusovi do úst. Malfoyova ruka začala s vášní hladit jeho kůži na prsou a poté sklouzla níž na jeho hladké břicho.

„Ještě pořád ti je tvá nezletilost na překážku, Severusi?“ pošeptal mu Lucius do ucha. „Jo…“ rozechvěle řekl Severus. „Přímo mě štve…“

Lucius se usmál. Sklonil hlavu a vystrčeným jazykem přejížděl přes Severusovu hruď a ploché břicho. S požitkem nasával smyslnou vůni chlapce, který se mu pod jeho rukama chvěl vzrušením. Zajel prsty pod pásek jeho kalhot a zlehka se dotkl jeho erekce.
Severus ho najednou odstrčil tak prudce, že Malfoy zavrávoral a málem spadl z pohovky. Lucius dal patřičně najevo svou nespokojenost ze zmařeného pokusu. "Co je zase?" zasípal naštvaně.
"Přestaň!" řekl Severus vystrašeně a zahalil si hruď.
"Proč, sakra?" řekl zklamaně Malfoy. "Měl jsem dojem, že se ti to líbí."
"Já… já… prostě nechci," hlesl Severus a odtáhl se. Malfoy si povzdechl. "To budeš pokaždé takhle vyvádět, když ti sáhnu na ptáka?"
Severus se podíval na Crabba, rozkročeného u dveří, na kterého při Malfoyově hře úplně zapomněl. "Zírá na nás."
"No a co? Tobě to vadí, nebo co?"
"Tobě ne?" zeptal se nevěřícně Severus. Malfoy obrátil oči v sloup. Nevrle se na Crabba otočil a rozkázal: "Vypadni!" Jeho bodyguard beze slova zmizel za dveřmi.
Malfoy se otočil zpátky k Severusovi. "Spokojen?" Severusovi se mezitím vrátil zpátky zdravý rozum. "Ne. Vrať mi, prosím, hůlku, ať mohu odejít," řekl téměř prosebně.
Malfoy se na něj překvapeně podíval. "Ještě jsme ale neskončili," řekl a zajel mu rukou pod košili.
"O co ti jde, Malfoyi? O poslední trofej, než vypadneš ze školy?" rozkřikl se Severus. "Nebo nedokážeš ovládnout svoji zvrácenou touhu k tomu, abys mě zneužil a pak odkopl a vysmál se mi? Se mnou nepočítej. Nestanu se tvojí další snadnou kořistí," dodal vztekle a chtěl se zvednout.
Malfoy ho prudce vmáčknul zpátky do polštářů. "Jak jsi na takové nesmysly přišel, ty blázne?"
Severusův hněv nabýval na síle. "Umím si spočítat dva a dva dohromady. Lucius Malfoy se přece nebude zahazovat se svým absolutním protikladem. Máš vše, co já nemám a já mám zase vše, co nemáš ty. Jsem dvojí krve, navíc jsem nespolečenský, osamělý, uzavřený, nenápadný, nemluvný, bezvýznamný, ošklivý-"
Proud jeho vášnivých slov byl najednou umlčen Malfoyovým jazykem, zabírajícím celý prostor jeho úst a bránícím mu vydat jakýkoliv zvuk. Severus překvapeně vyjekl a udělal chabý pokus vymanit se jim. Malfoy mu nedal žádný výběr a nelítostně drtil jeho rty. Zalehl mu tělo a rukama pevně objal jeho záda.
Severus se cítil jako ve svěráku a zdálo se mu, že uslyšel zapraskat kterousi svoji kost. Když se jejich ústa konečně s hlasitým mlasknutím oddělila, Malfoy zhluboka nabral do plic dávku kyslíku a Severus zoufale zalapal po dechu.
"Už nikdy nechci slyšet ty absurdnosti, co jsi teď říkal," řekl Malfoy s hněvem v hlase. "Nic z toho není absolutně pravda. Nestojím o tvoji trofej a nechci tě zneužít. Kdybych o to stál, tak bych to udělal hned, když tady byl ještě Crabbe, aby mi s tebou pomohl pro případ, že bys s tím nechtěl souhlasit."
Chytil Severusovu bradu a zvedl mu hlavu. "To ti ještě nedošlo, že bych třeba můj vzkaz mohl myslet vážně?" Severus na něj vyjeveně třeštil oči. "Já… myslel jsem… nevěděl jsem…" koktal.
"Když si tak umíš vše spočítat dohromady, ty matematický génie…" říkal Lucius rozhněvaným hlasem, nepřipouštějícím žádné pochybnosti ani námitky, "…dokážeš si vůbec připustit, že mě skutečně přitahuješ a že moje touha po tobě může být nepředstíraná? Dokážeš pochopit, že nejseš jen další zářez na mé hůlce a že bych ti upřímně rád nabídl své přátelství? Dokážeš vůbec uvěřit tomu, že i takový bezcharakterní a bezcitný parchant, jako jsem já, lehce roztaje se spřízněnou duší?" Jeho hlas se nečekaně zklidnil. "I já jsem jen člověk."
Severus tiše poslouchal. Pomalu zvedl ruce, ovinul je kolem jeho krku a políbil ho na ústa. Lehce, nesměle, nezkušeně. Jeho polibek nebyl ani divoký, ani žhavý, ani vášnivý, jako byly Malfoyovy. Severus experimentoval s jeho rty a Malfoy se nechal svádět. Choval se pasivně a nechal iniciativu na Severusovi. Severus zapojil do hry nejen jazyk, ale i své zuby a jemně kousal, ne zcela bezbolestně.
Malfoyovi se tato lehce bolestivá hra začala líbit. To nedospělé štěně se učí rychle, pomyslel si vzrušeně. Připojil se k ní a převzal iniciativu. Rozhrnul Severusovi rozepnutou košili a zabořil hlavu na jeho prsa. Mlaskavými zvuky zlíbal chvějící se kůži a vlhkým jazykem se přesunul na pevné břicho.
S lehkými obavami z jeho reakce po chvíli položil přes látku opatrně dlaň na jeho částečně ochablý penis. Severusovo tělo ucuklo, ale žádné odstrčení se tentokrát nekonalo. Malfoy tedy začal hromádku jemně masírovat, za co byl odměněn prohlubujícím se Severusovým dechem a vnořením prstů do svých dlouhých vlasů. Špičkou jazyka se dotýkal jeho břicha a cítil silné napětí v jeho břišních svalech, když s ním zajel pod pásek jeho kalhot.
Malfoy najednou přestal a zvedl se z pohovky. Severus otevřel oči a neuspokojeně zapátral po důvodu přerušení příjemného laskání. Malfoy ho chytil za zápěstí a vytáhl k sobě.
Sundal mu z ramen hábit i kabát a shodil je na bílou dlažbu. Přitiskl se k jeho nahé hrudi a košili mu přetáhl přes paže. Uvěznil ho v ní, jak ve svěrací kazajce. Přisál své rty na jeho odhalené hrdlo a žádostivě sál jemnou pokožku. Severus vzrušeně zaklonil hlavu dozadu a zaneprázdněn svlékáním vůbec nepostřehl, že Lucius ho celou dobu nenápadně tlačil před sebou. Košile pomalu sklouzla po jeho ramenou na zem.
Když si Severus konečně uvědomil svůj zpětný krok, dál už couvat ani nešlo. Ohlédl se přes rameno. Těsně za ním stála široká postel, nad ním nebesa. Poplašeně upřel své černé oči na Malfoye.
"Neboj se," tišil ho Lucius. Položil ho na postel a lehl si k němu. "Nebudu ti dělat nic, co nebudeš chtít," zašeptal.
Severuse se zmocňovala počáteční panika. Jeho erekce ochabla. Ne úplně, ale ochabla. Zběsile přemýšlel, jestli má ještě nějakou šanci z toho vycouvat.
"Dělal jsi to už někdy s někým?" zeptal se Malfoy uklidňujícím hlasem a hladil mu napjaté břicho. Severus zavrtěl hlavou tak prudce, až mu dlouhé havraní vlasy spadly do obličeje.
Lucius se snažil rozptýlit jeho obavy a odhrnul mu vlasy z čela. "Když se ti cokoliv nebude líbit, tak mě zastavíš." Vzepřel se na loket a naklonil se nad jeho tělo. Přitiskl svá ústa na jeho rty a chvíli je jen hltal a sál. Druhou rukou intenzívně hladil jeho nahou kůži. Severus pasivně ležel a dokořán otevřené oči upíral do šedých.
"Uvolni se, Severusi," zašeptal mu do tváře Malfoy. "Neublížím ti." S námahou se mu povedlo dostat se jazykem mezi jeho stisknuté zuby. Vsunul ho hluboko do jeho úst, rty se silněji přitiskl na jeho netečná ústa a začal mu je divoce vymetat.
Po chvíli ucítil první nadějné pohyby Severusova jazyka a prohloubil už tak dost náruživý polibek. Severus zavřel oči a ovinul ruku kolem jeho krku. Přitáhl si jeho hlavu ještě blíž k sobě. Obavy rychle vystřídalo vzrušení.
Lucius se odtrhl od jeho náruživých úst a jazykem začal vyhledávat citlivá místa na Severusově těle. Pod uchem přímo nad krční tepnou objevil první. Dlouze laskal toto místo špičkou jazyka. Severus zrychleně dýchal a svaly se mu zachvěly pokaždé, když jazyk našel to pravé místo.
Malfoy mu olízl ostré tvary klíční kosti a přesunul ústa na nahou hruď. Jazykem přejel po zahojené jizvě. "Nejseš ještě moc mladý na jizvu po uřknutí?" podíval se na něj zpytavě. Severus neodpověděl.
"To ti zasraní nebelvíři, že jo?"
"Jak to víš?" vyjekl Severus překvapeně.
"Vím toho o tobě mnohem víc," přerušil Malfoy mazlení. "Že máš poloviční krev vím už dlouho. Vím taky, že svým skvělým prospěchem patříš k nejlepším studentům v Bradavicích, že ti nebelvírští bastardi tě už léta šikanují, že jseš inteligentní a hodně nadaný kouzelník, vím, že vynikáš v lektvarech a tvůj oblíbený předmět je Obrana proti černé magii, že se život s tebou nikdy nemazlil a osud ti často dával rány pěstí, vím, že máš narozeniny 9. ledna, že jseš samotářský, protože nedůvěřuješ lidem, vím, že miluješ Evansovou, vím o tvém podezřelém zájmu o černou magii. A taky, že se hodně podceňuješ a hlavně vím, že nejseš vůbec ošklivý."
Severus se opřel o lokty a ohromeně na něj zíral. Jakto, že Lucius ví toho tolik o bezvýznamném švábovi ze čtvrtého ročníku? Nechápavě se zeptal. "Proč?"
"Možná proto, že můj vzkaz byl upřímný. Možná proto, že nejsi jen trofej."
Severus vzal do dlaní jeho obličej a upřeně se podíval do studených, ocelově modrých očí. Nezdály se mu tak chladné, jako včera v chodbě. "Pokračuj," řekl tiše.
Lucius se sklonil nad jeho tělo a mazlil se s jeho kůží, jemnou jako hedvábí a bílou jako lilie. Položil ruku na rostoucí erekci a krouživými pohyby jemně hladil ztopoření pod napjatou látkou. Severusův odmítavý postoj k jeho intimním dotekům se rychle vytratil do nenávratna.
Lucius se mu podíval do obličeje a tiše řekl. "Svléknu tě celého, jestli mě nezastavíš." Severus otevřel oči, ale mlčel.
Lucius pomalu rozepnul pásek kalhot a poklopec a zbavil Severuse další části jeho oblečení. Sledoval jeho obličej. Severus se na něj upřeně díval, s lehce zrůžovělými tvářemi, ale neprotestoval. Lucius zasunul prsty za okraje spodního prádla. "Jsi v pořádku?" zeptal se. "Jo."
Malfoy odstranil poslední kousek oblečení a rychle shodil ze sebe všechno své. Se sebezapřením se snažil nevšímat si penisu, trčícího provokativně nahoru. Aspoň zatím. Zalehl Severusovo nahé tělo a vzepřel se na rukou. Jejich erekce se vzájemně dotkly o sebe.
Severus nadzvedl hlavu a vnořil ústa do Luciusova obličeje. Záplava jeho dlouhých vlasů mu spadala v bílém závoji do tváře a v ostrém kontrastu se míchala s jeho havraními. Ovinul ruce kolem Malfoyových širokých zad a třel své tělo o jeho.
Lucius se zvedl a klekl si mezi Severusova stehna. Podíval se mu do očí. "Chci se ho dotknout… chci ho vzít do úst," zašeptal vzrušeně. "Přestanu, když mi řekneš."
"Já vím," zašeptal Severus také. Přimhouřenýma očima sledoval Malfoye.
Lucius sevřel do prstů penis a dotkl se bříškem palce jemné kůže žaludu. Ucítil v dlani lehké zaškubnutí penisu a uslyšel dlouhý výdech ze Severusových plic. Podíval se na něj. Severus ho pořád upřeně sledoval zpod přivřených víček.
Lucius několikrát opětovně stáhnul předkožku a znovu ji přetáhl přes žalud. "Dělal ti to už takhle někdo, Severusi?"
"Ne…" vzdychl potichu Severus. "Jen moje ruka…" Tohle je neporovnatelně lepší, než když si to dělám sám, chtělo se mu říct.
Malfoy se pousmál a sklonil hlavu do jeho klína. Jazykem ohmatal špičku žaludu a okamžitě ucítil silnou křeč Severusova těla. Obtáhl tvar penisu až k jeho kořenu a dotknul se jemné kůže varlat.
Vrátil se zpátky po penisu nahoru a vzal si do úst jeho žalud. Setřel jazykem slanou kapku, uzavřel nad ním rty a zasunul penis hlouběji do svých úst. Severus roztáhl ruce do stran a sevřel v dlaních přikrývku. Oči měl pevně zavřené a hruď se mu rychlým tempem zvedala a klesala přerývaným dechem.
Lucius začal sát.
Severusovi se neovladatelně roztřásla stehna, nadzvedl se prudce v bocích, rukama přirazil Luciusovu hlavu do svých slabin a penis mu vrazil až do krku. Zbrkle ejakuloval do jeho úst.
Lucius bojoval s dávivým reflexem, s dušením a s tlakem Severusových dlaní na jeho temeni. S námahou se mu povedlo vysvobodit hlavu z jeho moci. Zalapal po dechu a rozkašlal se.
"Ohleduplností moc neoplýváš," řekl, když se trochu vzchopil. "Sebeovládáním a trpělivostí zjevně taky ne. Byl jsi s tím hotov dřív, než jsem čekal." Přilezl po čtyřech nahoru k němu. Musel se pousmát nad Severusovým provinilým výrazem.
Severus hořel jak pochodeň. "Divíš se? V životě jsem něco takového ještě nezažil," bránil se. "Tvá ústa byla přímo trestající."
Lucius se na něj ušklíbl. "Budeme muset vypilovat tvoji techniku."
Severus zvedl překvapeně obočí. Znamená to, že tím Malfoy naznačuje, že tento neskutečný erotický zážitek není jejich poslední?
Lucius se naklonil nad jeho obličej. "Ochutnej se," nabídl mu svůj jazyk, pokrytý bílým povlakem spermatu a vsunul mu ho mezi rty.
Severus váhal. Opatrně se dotkl svým jazykem toho Luciusova. Znechuceně se ušklíbl, čímž vyloudil na Luciusově tváři další úsměv. "Je to cítit… po rybině," řekl s pokrčeným nosem. Nevzdal to ovšem a zaplnil Luciusovým jazykem svá ústa. Když ho za chvíli Lucius vytáhl z jeho úst, byl růžový jako okvětní lístek.
Malfoy se svalil vedle něj na postel a bolestivě zasténal. V penisu mu divoce pulsovalo.
Severusovým bystrým očím jeho tepání neuniklo. "Já… chtěl bych ti to oplatit…" řekl nejistě. Nesměle se dotkl té cizí věci, kterou nikomu nikdy v ruce nedržel, svůj penis samozřejmě nepočítaje. Obdivoval štíhlost, krásu i velikost jeho penisu. Lucius byl bezchybný v detailech, dokonalý v celku.
"Ne," zamítl Malfoy a prudce mu ruku odstrčil.
"Proč?" udiveně se na něj podíval Severus. "Rád to udělám."
"Řekl jsem dost jasně, že ne?" zvýšil hlas Lucius a hodil si přes boky cíp přikrývky. Erekce se mu pod ní výrazně rýsovala jak přístřešek z celtu.
Severus se chvíli tvářil uraženě. Nevydržel to ovšem dlouho. Položil ruku na Malfoyovu rychle se zvedající a klesající hruď a prsty zaplétal do světlých chloupků. "Luciusi… jsi tak zkušený... tak znalý... tak profesionální…" řekl uznale.
Malfoy se ješitně pousmál. "Můj starostlivý otec mě zasvětil do tajů sexu, hned jak se mi poprvé pořádně postavil. Zaplatil mi zkušené učitele. Ženy, i muže. Bylo mi třináct."
Severus úžasem vyjekl. Nejvyšší čas začít s tím taky. "Chci, abys mě zasvětil do tajů sexu," rozhodl se.
Malfoy se rozesmál. "Vybral jsis mě za učitele?" Zvažoval Severusův návrh. "Je ti jasné, že to bude chtít hodiny a hodiny praktických cvičení, než se to všechno naučíš?"
"Naprosto."
"Že to bude chtít donekonečna opakovat, než to bude úplně dokonalé?"
"S tím počítám," pousmál se.
"Pořád to chceš?"
"Bez pochyb."
"Pak nejsem proti. Ale…" Malfoy si chlípně olízl rty. "…vychovám si tě k obrazu svému." Pak pro sebe dodal. "Myslím, že se mi to do budoucna vyplatí."
"Co tím myslíš?"
"Měl jsi pravdu, jsme absolutní protiklady, ve všem. A to mě fascinuje. Každý jsme úplně jiný, ale máme něco společného… něco zásadního… vím to… a láká mě objevit to. Jsme jako dvě strany jedné mince. Jsou úplně odlišné, ale mají společného víc, než by se zdálo."
"Není pochyb, kdo z nás je panna a kdo orel, viď?"
Malfoy se ušklíbl. "Přijď zítra večer. A teď už běž."
"Já myslel…"
"Běž už, sakra!" zasténal Malfoy a zvedl se z postele. Hodil přes sebe župan a odkráčel do rohu k baru. Nalil si do sklenice pořádnou dávku skotské a převrátil obsah do sebe.
Severus se zatím oblékl. "Tak zítra večer." Ještě před hodinou by ho ani ve snu nenapadlo, že tuto větu někdy řekne. Otevřel dveře a málem vrazil do širokých zad Crabba.
"Severusi, počkej," zastavil ho ještě Malfoy. "Tvoje hůlka."
Severus se k němu vrátil a vzal si svou hůlku, kvůli které sem vlastně přišel. Zmátlo ho, že kvůli nepředpokládaným událostem večera na ni úplně zapomněl. Zrak mu sklouzl do rozevřeného Malfoyova županu a neunikla mu jeho nepřehlédnutelná erekce, vyčnívající ze županu do prostoru. Malfoy se rychle zahalil. "Vypadni už!" řekl vztekle.
Když se za Severusem definitivně zavřely dveře, přešel k posteli, shodil župan na zem a padl tváří na postel. Zabořil obličej do ještě teplé prohlubeniny po Severusově těle, sáhl rukou pod sebe, silně zmáčkl naběhlý penis, až se mu tvář stáhla bolestí a trestajícím tempem ho začal třít.

Část druhá: Zasvěcování

"Neztrácej nad sebou kontrolu, Severusi," uděloval Lucius cenné rady třesoucímu se tělu pod sebou.
"Jak to mám... sakra dokázat..." chraptěl Severus a v pěstech pevně svíral kovovou pelest postele za hlavou, až měl na hřbetech rukou naběhlé žíly. "Rozhodně mi to neulehčuješ, ty prevíte." Malfoy mu zničujícím tempem kouřil k omdlení rozdrážděného ptáka.
"Luciusi… nevydržím to…" zoufale sténal Severus. "Vsaješ mi koule do těla, bože!"
Kdyby neměl Lucius plnou pusu, určitě by se pousmál. Nepovolil ale ani o píď. Osvobodil svá ústa. "Ovládej se… ještě chvíli," říkal naléhavě. "Kontroluj se i v okamžiku vyvrcholení." Zmáčknul žalud mezi palcem a ukazovákem. "Udělej se, Severusi. Teď!"
Severus hrdelně zasténal. ,,Bastarde!" Prohnul se do oblouku a jako na povel velkým obloukem pokropil semenem své břicho a hruď. Malfoyova ruka mu jemně zatlačila boky zpátky do matrace. Opakované gejzíry pomalu ztrácely na intenzitě a Severus hlubokými výdechy rozdýchával velkolepý orgasmus.
Malfoy sklonil hlavu nad jeho břicho a mrštným jazykem mu slízával z pokožky smetanu. "Nebylo to špatné, učíš se rychle," ušklíbl se. Dlouhé vlasy mu spadly z ramen a Severus si je omotal kolem svých prstů. Přitáhl si Malfoye za vlasy až k obličeji. "Ty hnusný despoto. Nemáš se mnou žádné slitování," zavrčel mu do tvíře a potrestal ho kousnutím. Slíznul jeho krev a vtrhnul do jeho úst. Malfoyův jazyk chutnal hořce po semenu.
Severusova erekce ochabovala, nemohl si ale nevšimnout, že Lucius se s tou svojí ještě nevypořádal. Převrátil ho na záda a sedl si mu obkročmo do klína. Malfoyův majestátní penis se tyčil mezi Severusovými stehny. Měl ho přímo na dosah.
Malfoy trhnul boky, jak se ho snažil shodit ze sebe. "Slez dolů. Hned."
Severus seděl ale pevně jako v sedle. "Teď jsem na řadě já," vznesl námitku.
"Na to zapomeň. Nechci," rázně zamítl Malfoy.
"Nechceš to, nebo nechceš ?"
"Prostě nechci."
"Proč?"
Malfoy ignoroval otázku, chytil ho kolem pasu a pokusil se ho setřást. Severus ho ale pevně chytil kolem obou zápěstí a celou svou váhou mu přirazil ruce za hlavu. Malfoy podnikl chabý pokus vymanit se ze sevření.
"Proč?" Severus zopakoval otázku. Malfoy uhnul pohledem.
"No tak?" Bolestivě mu zkroutil ruce.
Malfoy zasténal. "Protože... protože bys mě stejně nedokázal uspokojit."
"Proč myslíš?"
"Jsi nezkušený. A já jsem… náročný."
"Jsem učenlivý. Když mi budeš říkat, co ode mne chceš a co se ti líbí, třeba to zvládnu." Čekal na odpověď.
Chvilka zaváhání. "Nebudeš s tím souhlasit."
"Pokud se o to alespoň nepokusím, nezjistíš to."
Malfoy se chvíli nerozhodně díval do jeho tázavých očí. Pak povolil napětí v rukou v gestu kapitulace a Severus pustil jeho zápěstí.
Severus se naklonil nad něj a začal na klíční kosti a krku, jak se to jemu samému líbilo. Byl rozhodnut svou nezkušenost kompenzovat tím, že po vzoru Malfoye ho bude laskat všude a doufal, že Lucius mu sám řekne, co se mu líbí. Malfoy tiše ležel.
Severus sklouznul nad jeho hruď a jazykem se proplétal mezi světlými chloupky. "Tak co se ti líbí? Řekni." Přelétla mu hlavou myšlenka o jeho sexuální orientaci. Miluje osobu opačného pohlaví, přitom ho vzrušuje pohled na Luciusovo nahé tělo a touží po sexu s mužem.
Zmatené myšlenky odsunul na později. Vzal mezi rty jeho bradavku a začal se ji jemně dotýkat špičkou jazyka. "Kousni," uslyšel najednou tichý Malfoyův hlas. Na okamžik zaváhal, pak ale stiskl bradavku opatrně mezi zuby. "Víc," zaprosil Malfoy. Severus zesílil stisk a Malfoy dlouze zasténal. Jeho ruce se ovinuly kolem Severusových zad a začaly ho hladit.
Zdálo se mu to trochu nefér, že mu způsobuje bolest, Malfoy ale slastně sténal, zdaleka neměl ten problém. Severus se posunul níž na břicho a jazykem sledoval zarostlou cestu od pupku až do slabin. Penis mu narážel do obličeje, ale on pořád oddaloval tu chvíli, až se ho bude muset dotknout ústy.
Nejistě, téměř s odporem ho chytil do dlaně a rychle olízl špičku. Byl to zcela neznámý a velice divný pocit. Vůbec ne nepříjemný, ale… zvláštní. Chvíli vnímal v ústech jeho chuť a pak ho vzal opatrně do úst. Nejdřív jen špičku, chvilku se seznamoval s tím novým zážitkem, pak ho spolkl celý, jak to viděl u Luciuse. Neodhadl jeho délku a vsunul ho moc hluboko. Žalud mu ucpal hltan a on se zakuckal. Zachroptěl. Malfoyovy ruce mu nadzvedly hlavu z klína a žalud se mu ocitl mezi rty.
Do prdele, do prdele, do prdele! Tak se snažil ho nezklamat a zpacká to hned na začátku.
Luciusovy ruce se mu začaly prohrabovat ve vlasech, ale byl si téměř jist, že ve skutečnosti pečlivě hlídají, aby si ho zase nevrazil moc hluboko. Jemně naváděly jeho hlavu a Severus se trochu uklidnil. Přejížděl rty nahoru a dolů po celé jeho délce. Volnou rukou obejmul varlata a začal je mnout, jak to sobě dělal už aspoň stokrát. Tohle snad nezkazí.
Malfoy najednou řekl: "Stiskni mně."
Severus se na zlomek vteřiny zarazil, ale sevřel je v pěsti. Z Malfoyova hrdla unikl dlouhý sten. "Hlaď mě… drsně… tvrdě… hrubě…" šeptal vzrušeně. Kroutil se bolestí i slastí pod Severusovýma týrajícíma rukama.
Severus sál špičku Malfoyova penisu, když mu v uších zazněl jeho prosebný hlas. "Kousej." Zmáčkl žalud mezi zuby. Au! pomyslel si, to bylo asi moc. Malfoy sykl bolestí a jeho tělo se napnulo. Hruď se mu trhaně pohybovala pod náporem rychlých nádechů a výdechů. "Víc… prosím… ještě víc…" škemral.
Severus pochopil. Malfoy má rád bolest a drsný sex a vzrušuje ho násilí, páchané na něm. Přizpůsobil se. Začal mu hrubě přejíždět zuby po penisu a špičku nelítostně týral. Malfoy syčel, tělo se mu zachvívalo. "Ubližuj mi… prosím…" žadonil.
Severus chytil do prstů jeho bradavky, nemilosrdně je zkroutil a drtil je mezi prsty. Lucius lapal po dechu a zpoza zatnutých zubů se mu vydral slastný vzdech. Vzal do dlaní Severusovu hlavu a odtáhl ji z dosahu penisu. Ocelové oči, zastřené chtíčem, upřel do uhlových. "Severusi… prosím… vstup do mě…" Rukou objal jeho slabě ztopořený penis. "Pomůžu ti s erekcí," řekl a začal mu ji rychlým tempem třít.
Severus zpanikařil. Chytil Malfoye za zápěstí a odtáhl mu je z dosahu svého penisu. Zavrtěl hlavou.
"Prosím…," úpěnlivě žádal Malfoy.
"Nemohu… nechci... nejsem na to ještě připraven," odmítl Severus.
Malfoy zašmátral rukou ve stolku vedle postele, něco vytáhl a vložil mu to do ruky. Severus vytřeštil oči na umělý penis s širokým kořenem, určený k análním hrátkám. S nadměrnými rozměry, stačil postřehnout. "To nemyslíš vážně, že ne," řekl s nadějí v hlase.
Luciusovy šedé oči na něj prosebně hleděly. Myslel to smrtelně vážně. Malfoy roztáhl stehna od sebe a chytil Severuse za ruku. Navedl mu ji ke svému otvoru a umělý penis přiložil k němu. "Jen zatlač… nic víc." Hlas se mu třásl vzrušením.
Pro Severuse to bylo obrovské dilema. Na jednu stranu se snažil nezklamat Luciuse a poskytnout mu vše, co od něj vyžadoval, aby ho uspokojil, na druhou stranu věděl, že nedokáže udělat to, o co ho teď úpěnlivě žádal. Anální styk se mu zdál nechutný a odporný.
"Prosím…" zašeptal Lucius a sledoval ho přimhouřenými víčky.
Severus svíral v ruce dildo, stačilo opravdu jen zatlačit. Ruka se mu neovladatelně třásla. Vykouření je jedna věc a strkání ptáka nebo čehokoliv jiného do zadku věc úplně jiná.
Něco se v něm zablokovalo. "Nedokážu to… promiň mi to." Ruka mu klesla a umělý penis z ní vypadl.
Lucius frustrovaně padl naznak do polštářů a zhluboka dýchal. "Vyhoň mě aspoň… krutě, bezcitně, surově. Honem!" zalykal se chtíčem.
Severus pevně obejmul prsty jeho pulsující penis a začal přes něj rukou drsně přejíždět a pumpovat. Druhou rukou mu sáhl mezi nohy a rychle zavíral a otevíral dlaň, přeplněnou jeho koulemi.
Severus by tolik bolesti nevydržel, Malfoy naopak byl vydrážděn až na maximum a už jen stěží se ovládal. "Přitiskni jazyk na otvor v žaludu… nebude to pak všude kolem…" Severus sklonil hlavu.
"Honem... teď!" vykřikl Lucius a svíjel se v orgastické křeči. Zvedl boky a Severus se nešikovně snažil sebrat výstřik na jazyk. Silný proud ho zasáhl všude jinde, jen ne tam, kam chtěl. Zmateně zamrkal. Sperma měl po celém obličeji a stékalo mu po bradě jako mléko. Kam jazykem dosáhl, tam si ho slízl.
Když se Lucius trochu vzpamatoval z výbuchu extáze a zrak mu spočinul na Severusově tváři, ať se snažil sebevíc, nedokázal udržet svůj obličej vážný a rozesmál se. "Teorie se někdy značně liší od praxe, nemám pravdu?" Přitáhl si ho vedle sebe na postel. "Pojď ke mně, ty nezkušené mládě," řekl pobaveně.
Naklonil se nad něj a odhrnul mu slepené vlasy z čela. "Budeme muset na tom ještě trochu zapracovat." Vystrčil jazyk a něžně mu začal slízávat semeno z obličeje jako kočka olizující své kotě. Nakonec mu slízl rty a vtiskl ně měkký polibek. Nereagovaly.
"Co je ti, Severusi?" zeptal se opatrně Malfoy. "Jseš otřesený z toho, co jsi teď zažil? Šokuje tě, že mám rád bolest?"
Severusovy černé oči byly smutné jak oznámení s křížem. "Selhal jsem... zklamal jsem tě." Odvrátil zrak.
Lucius ho donutil podívat se mu do očí. "Naopak, bylo to úžasné. Dokázal jsi, že máš ohromný talent nejen na lektvary," mrkl na něj spiklenecky. "Napoprvé to vůbec nebylo špatné. Nemůžeš ovšem očekávat, že se ti hned všechno povede. Kromě toho... vůbec netušíš, žes mě dostal na lopatky, jako ještě nikdo předtím." Tajuplně se usmál. "Sám netuším proč, ale dovolil jsem ti víc, než komukoliv jinému."
Severus si odfrkl. "Chceš mě ukolébat falešným pocitem dokonalosti?"
"Opět se podceňuješ a to mě vede k rozhodnutí zapracovat na tvém sebevědomí."
"Od kdy Lucius Malfoy dělá dobré skutky?"
"Zásadně nedělám. U tebe ale udělám výjimku. Stojíš mi za to, abych své zásady porušil. Něco v tobě je, co mě extrémně přitahuje."
"Chápu, že protiklady se přitahují. Nechápu, co tě přitahuje na mně."
"Zase s tím začínáš? Tvůj komplex méněcennosti je přímo zarážející."
"Zkazil jsem, co jsem mohl. Jsem obyčejný diletant," řekl Severus rozčarovaně.
"Co jsi očekával, že se hned z tebe stane zkušený milenec? Tomu se musíš naučit. A vůbec nic jsi nezkazil, byl jsi skutečně skvělý. Nechápu, z čeho pramení ta tvoje frustrace. Nikdo z mých bývalých milenců ani milenek nedostal tu šanci zjistit, že preferuji bolest. Dostal jsi se dál, než ostatní."
"Ale těsně před cílem jsem selhal." Jeho zklamání by se dalo chytit do dlaně. Svěsil ramena. "Nedokážu vzdorovat překážkám." Nemohl se smířit s tím, že nepřekonal averzi vůči análnímu sexu.
"Neřekl bych. Vzpomeň si, s jakým přesvědčením jsi včera sahal po klice mých dveří a jak jsi se mu za krátkou dobu dokázal vzepřít. Mezi tou chvílí, když jsi mi tady před dvaceti hodinami řekl Mít svoji hůlku, nikdy bych sem nevkročil a tímto okamžikem…" při posledním slovu mu dlaní přejel po křivkách jeho penisu, "… je obrovská propast."
"Luciusi, dost nenápadně buduješ základní pilíře mé sebedůvěry. Nejsem hloupý, abych to nepoznal."
"Tvá inteligence je obdivuhodná," ušklíbl se Malfoy. "Ale budu muset na tobě ještě hodně zapracovat v jiných oblastech. Tato investice se mi ale do budoucna určitě vyplatí." Smyslně si olízl rty.
"Nerad ti beru tvé iluze, obávám se ale, že tvá zbytečná časová ztráta není moc užitečně vložená investice."
"Ten tvůj pesimismus je nakažlivý jako mor. Už mě nebaví zvedat tvé sebevědomí nekonečným opakováním toho, jak to bylo úžasné. Ne dokonalé, ale úžasné. K dokonalosti budeš potřebovat ještě mnoho a mnoho hodin praxe," mazaně se usmál.
Severusovi to v této chvíli moc vtipné nepřišlo. "Ztráta času… jak jsem již řekl."
"Severusi, nebuď tak zakomplexovaný kvůli tomu, že jsi nedokázal překročit hranice. Kam zmizelo tvé nadšení pro nové věci, sakra? Chceš to vzdát při prvním neúspěchu? Sám jsi to chtěl, abych tě naučil všemu, co umím. Navrhuji začít nejdřív s teorií."
"Celá teorie je v prdeli, jakonáhle přede mnou roztáhneš nohy."
Malfoyovo tělo se zachvělo špatně skrývaným smíchem. "Severusi, ty máš ze šoustání panickou hrůzu," bavil se. Podíval se mu do jeho uštvaných očí a řekl už vážněji. "Na začátku naší hry jsem ti slíbil, že tě nebudu nutit do ničeho, co nebudeš chtít. Sex má mnoho tváří a ty můžeš sbírat zkušenosti v jiných oblastech. Až budeš připravený odhalit tajemství análního sexu, zasvětím tě do jeho tajů tak, že budeš o něj škemrat."
Severus zkrabatil čelo. "Jestli vůbec někdy, ne dřív, než budu dospělý. S tím počítej."

*****

Do Severusových vzpomínek najednou nelítostně vtrhl čísi výsměšný hlas. "Koukejte, Srabus se nám zasnil přímo uprostřed snídaně."
Někdo mu podrazil ruku, o kterou si opíral hlavu a brada mu tvrdě narazila o stůl. Zasykl bolestí, jak si překousl jazyk a prudce otevřel oči. Jediný pohled na Potterův nenáviděný obrýlený ksicht postačil k tomu, aby jeho nostalgické vzpomínky okamžitě vyšuměly oknem ven do prosincového mrazu. Bleskově se vrátil zpátky do reality a rychle zmačkal Malfoyův vzkaz do dlaně. Vyplivl na zem chuchvalec slin, smíchaný s krví a nenávistně se na něj podíval.
Black pobaveně řekl. "Copak děláš v noci, Srabusi, když za bílého dne usínáš nad jídlem? Honíš si péro až do rána?" Potter s Pettigrewem se hlasitě rozesmáli.
Snape s nechutí odstrčil snídani od sebe. "Vážně, Blacku, neměl bys na mé péro tak často myslet. Nerad tě zklamu, ale není k mání. Ne pro tebe."
Blackovi se zablesklo v očích. Severus se zvedl od stolu a rychlým krokem zamířil pryč z Velkého sálu.
Black za ním vztekle zavolal. "Dej pozor, Snape, příliš častá masturbace má negativní vliv na pohlavní život. Aby si tvůj pták nezvykl jen na tvoji ruku a v budoucnu se bez její pomoci ani nepostavil." Jeho vtipná poznámka byla oceněna mohutným výbuchem smíchu.
Severus vyběhl ze sálu do haly a daleko za zády zanechal vzdalující se Potterův škodolibý smích. Cestou ještě několikrát odplivl krev z úst. Za jiných okolností by ho Potter a jeho parta určitě pronásledovali, za chvíli se ale konal poslední letošní zápas ve famfrpálu, jako pokaždé těsně před koncem roku a Potter byl hlavní hvězdou nebelvírského družstva.
Severus si znechuceně odfrkl. Zadoufal, že tam Potter někde nahoře zmrzne.
Jeho nohy zpomalily až v ústí chodby do podzemí. Seběhl schody a zamířil do zmijozelské společenské místnosti. Lomcoval jím vztek. Ti zasraní nebelvíři ho letos terorizovali obzvlášť často a obzvlášť krutými způsoby, jako kdyby chtěli ještě rychle dohnat těch posledních pár měsíců, zbývajících do jejich definitivního odchodu z Bradavic.
Severus zvolnil krok a vrátil se k přerušeným myšlenkám. Jsou tomu skoro přesně tři roky, co navázal důvěrné přátelství s Luciusem Malfoyem. Bylo to šest nejlepších měsíců v jeho životě. Všichni, včetně studentů z vyšších ročníků, si ho v té době předcházeli a nikdo si to s ním nechtěl za žádnou cenu rozházet. Dokonce i sám Potter a jeho parta mu dali načas pokoj a vyhýbali se mu širokým obloukem.
Malfoy držel nad ním ochrannou ruku a Severus poprvé v životě okusil moc. Vychutnával si svých patnáct minut slávy. S Malfoyem trávil veškerý svůj volný čas a využíval ho vskutku účelně a užitečně. Malfoy mu dával soukromé lekce ze všech oblastí, budoval jeho charakter a zasvěcoval ho do umění milování. Podle svých představ a k obrazu svému. Skryti před světem navzájem detailně poznávali svá těla a po divokém sexu si tajně zahrávali s černou magií.
Pak Malfoy školu opustil a Severusův život se nanovo zatáhl černými bouřkovými mraky, dokonce se zvýšenou intenzitou. Neměl už nablízku svého ochránce a ze všech stran začal dostávat rány. Díky malfoyské škole byl ale odolnější a rány často vracel zpátky.
Co Malfoy odešel ze školy, už ho Severus víckrát neviděl. První rok to těžce nesl, byl na něm závislý a hodně mu chyběla jeho spřízněná duše a - proč to nepřiznat - i jejich sexuální hrátky. Během dalšího roku nakonec Severus navázal jednu nebo dvě krátké známosti se spolužáky, ochotnými experimentovat s osobou stejného pohlaví. Zdaleka však nedosahovali Luciusových kvalit a nedokázali plně uspokojit jeho vysoké nároky. Lucius nasadil laťku hodně vysoko. Dokonce chvíli zkoušel chodit i s holkou, ale její vlhkost a oblé dívčí tvary ho brzy odradily a včas utekl z její náruče.
Nikdy ale nedokázal překročit zakázanou hranici. Kdyby byl ochoten - teď si byl vědom, že se dostává na nebezpečnou půdu, když o tom vůbec uvažuje - překročit tabu a ochutnat úskalí i slasti análního sexu, neměl pochyb, kdo by byl jeho milencem a učitelem.
Severus vešel do pokoje a padl naznak do své postele. Všude byl posvátný klid, všichni ostatní mrzli venku na famfrpálu. Narovnal pomačkaný pergamen a znovu se začetl do Malfoyova úhledného písma, jako kdyby si chtěl ten důvěrně známý rukopis vypálit do sítnice. Severusi, drahý příteli. Nastala vhodná doba prohloubit naše přátelské vztahy. Lucius. V očích mu plály plamínky těžko skrývaného vzrušení. To byl typický Malfoyův znak. Liboval si ve stručných vzkazech, do kterých však vložil tolik skrytého textu, jako kdyby popsal celý list. Jen zasvěcený uměl číst mezi jeho řádky.
Severus rychle pochopil skrytý význam vzkazu. Nezapomněl, parchant. Jsou to téměř tři roky, co Luciusovi nepřímo slíbil, že by mohl o análním sexu eventuálně uvažovat, až bude dospělý. Zítra je poslední den roku a jeho dělí od prahu dospělosti jen pár dní.
Severuse najednou přepadla silná touha po něm. Penis mu bolestivě tepal v úzkých kalhotech a hrozil, že vybuchne. Chvíli bojoval se silným nutkáním vyhonit se. Zkroutil se do klubíčka, zabořil obličej do polštáře a tiše vzlykal. S velkým úsilím se mu povedlo získat nad sebou kontrolu a ovládnout svoji touhu. Malfoyská škola - kurs sebeovládání - lekce tři.
Když se trochu srovnal, vzal brk a napsal krátkou neformální odpověď na Malfoyův vzkaz ve smyslu, že v zásadě nemá nic proti tomu znovu obnovit, popřípadě prohloubit jejich přátelské vztahy. Pečlivě vybíral slova, aby Malfoy nepoznal, že na to toužebně čekal od chvíle, co se jejich cesty rozešly a že po tom prahne celou svou duší i tělem.
Rychle odnesl svůj vzkaz do sovince a vrátil se na pokoj. Celé sobotní dopoledne prospal. Ještě v ten den mu u večeře sova přinesla odpověď na jeho vzkaz. Opět stručný, opět výstižný.
Drahý příteli. Přijmi prosím pozvání na zítřejší večeři v Malfoy Manor. Přivítáme Nový rok s novými zážitky. Lucius.

Část třetí: Setkání

Přijímací sál v Malfoy Manor byl rozlehlý jako ostatně celé panství. Severus stál u vysokého francouzského okna a nervózně se rozhlížel kolem sebe. Přepych, který ho obklopoval, byl hodný králů.
Jeho nervozita nepramenila ani tak z toho luxusu kolem, na který on nikdy nebyl zvyklý, jeho žaludek byl stažen křečí kvůli setkání, které ho čekalo v nejbližších minutách. Setkání po letech se svým nejlepším přítelem, učitelem, ochráncem a … milencem.
Těkal očima po obrazech na zdech. Z většiny portrétů na něj povýšeně koukaly studené oči modré nebo šedé barvy, s typickými malými nahoru ohrnutými nosy a světlými, téměř bílými vlasy. Severuse překvapilo, že i vzhled se u mužských potomků rodu Malfoyů dědil z generace na generaci. Ve všech výrazech tváří malíři dokonale vystihli malfoyskou nadutost a povýšenost.
Severus přistoupil k obrovské, přes celou zeď se rozkládající ručně tkané tapiserii, znázorňující rodokmen rodu, sahající hluboko do minulosti. Větve stromu se široko rozvětvovaly a pod každým výhonkem bylo vyšité jméno. Malfoyská čistá krev se bez výjimky celá staletí míchala pouze s čistokrevnými kouzelnickými rody.
Zrak mu padl na spodní větev. Zlatou nití tam bylo vyšité jméno posledního dědice rodu Malfoyů. Lucius. Severus se nervózně ošil, jako kdyby mu po zádech lezla stonožka.
Mohutné dubové dveře na druhém konci sálu se hlučně otevřely. Severus za zvukem prudce otočil hlavu, až mu havraní vlasy spadly do obličeje. Pod žebry ucítil nepříjemný pocit svírajících se vnitřností.
Ve dveřích stál Lucius Malfoy.
Severus se k němu otočil, zůstal ale na místě. Jejich pohledy se setkaly. Několik vteřin se jen pozorovali a zkoumali jeden druhého. Ve vzduchu bylo cítit silné napětí, očekávání a vzrušení. Malfoy konečně volným krokem vykročil směrem k němu. Jeho mazaně pomalý krok, kterým dával na obdiv svou majestátnost, poskytl dostatek času dostat emoce na obou stranách pod kontrolu.
Severus si otřel zpocené dlaně o hábit a přivřenými víčky hladově sledoval přibližující se postavu. Lucius vznešeně kráčel sálem, s hlavou povýšeně zvednutou. Chladné sivé oči se pánovitě upíraly na Severuse. S grácií francouzských monarchů vedl své kroky pomalu přímo k němu.
Dlouhé světlé vlasy, sčesané dozadu, měl vzadu svázané černou sametovou stuhou. Stažené vlasy zdůrazňovaly ostrou aristokratskou linii jeho obličeje. Jeho tvář byla hezčí a půvabnější, než kdy předtím. Byl si toho vědom a vysoko zvednutým nosem to dával pyšně najevo.
Očima dravce pozoroval Severusovu štíhlou postavu, zahalenou v černém plášti a hábitu. Jeho démonický zevnějšek, vyzařující tajemno a respekt, jako kdyby zrovna vystoupil z učebnic o černé magii, Luciuse příjemně pohladil na duši. Ztěžka polkl zhmotnělý vzdech, co mu uvízl v krku.
Když přišel až k němu, emoce už držel bezpečně na uzdě. Usmál se a neosobně mu podal ruku v uvítacím gestu. "Vítám tě, drahý příteli. Jsem upřímně rád, že jsi přijal mé pozvání," pronesl konečně. V Severusově bledém obličeji postřehl ještě patrné poslední zbytky jemné dětskosti, kterou si pamatoval, ale ty oči barvy půlnoci, to byly oči ďábla.
Severus mu oplatil úsměv a přijal jeho ruku. "Já taky," řekl, i když Malfoyovo uvítání nevyžadovalo odpověď.
Dlouho si tiskli navzájem pravou ruku jako jediný dovolený tělesný kontakt a nespustili ze sebe oči. Prostor mezi nimi ale jiskřil silným erotickým napětím, které se obě strany s námahou snažili udržet pod kontrolou.
Pak ho Malfoy najednou stáhl k sobě do náruče, rozpřáhl ruce, pevně ho objal kolem zad a přitiskl k sobě, až Severus ztratil dech. Severusovy paže se okamžitě ovinuly kolem něj a oba spočinuli v pevném objetí. "Chyběl jsi mi," zašeptal mu Lucius do ucha. "Ty mně taky," zašeptal Severus také.
Lucius mu vzal do dlaní jeho obličej a své šedé oči upřel do černočerných. Dýchal mu rozrušeně do tváře a Severus ucítil v jeho dechu vůni šampaňského. Z očí si vzájemně vyčetli, že oba touží po tom samém a v tuto chvíli neuskutečnitelném.
"Bože... Severusi, tak rád tě vidím," šeptal Lucius. Přiblížil svoji tvář tak blízko k jeho, že Severus čekal - zadoufal - že ho políbí. Malfoy od něj ale nečekaně odstoupil a urovnal si kalhoty. Ruku mu přátelsky ovinul kolem ramen a už zcela kontrolovatelným hlasem řekl. "Pojď dál, představím tě svým přátelům."

*****

Vstoupili do obrovské jídelny. Sál zmlkl a desítky očí se otočili k nim. Severus zjevně zaskočen tím množstvím cizích lidí přelétl zamračeným pohledem hosty. Několik jich znal už z minulých dob, byli to vesměs Luciusovi bývalí spolužáci ze zmijozelské koleje.
Lucius měl pořád jednu ruku položenou na Severusově rameni. Sundal mu hábit z ramen a hodil ho domácímu skřítkovi. Uvedl ho dál. Když si Severus odbyl nezbytnou ceremonii představování se lidem, kteří ho absolutně nezajímali, Lucius ho odvedl na jeho místo a vzdálil se.
Severus se usadil a nenápadně se rozhlédl kolem. Co tady vlastně dělám, ptal se v duchu sám sebe, nepatřím sem. Začínal litovat, že sem přišel. Jeho představa o setkání s Luciusem po letech se vymykala realitě. Myslel, že bude jaksi... soukromější.
Zrakem zavadil o krásnou ženu, vcházející do místnosti za doprovodu Luciuse. Byli zaklesnuti do sebe a Lucius ji letmo políbil na tvář. Šli přímo k němu.
Když mu Lucius představil svoji snoubenku Narcisu Black, Severusovi se na několik tepů zastavilo srdce. Zdvořile jí políbil nabízenou ruku. Zvedla svou půvabnou tvář k němu a zahleděla se na něj inteligentníma očima. "Jsem ráda, že vás konečně poznávám, pane Snape," usmála se na něj mile. "Lucius o vás velice často mluví." Lucius ji rychle zarazil. "Narciso, lásko, nepřeháněj," a nabídl jí své rámě. Obešli stůl a posadil ji přímo naproti Severusovi.
Severus ji zachmuřeně pozoroval. Postřehla to a usmála se. Smutně a nepřítomně. Nebýt to Luciusova milenka a snoubenka, možná by si ji i oblíbil. Takhle ho ale u srdce bodala silná žárlivost. Její melancholický výraz přivedl Severuse na nadějnou myšlenku, že se s ní divoký a nespoutaný Lucius bude zaručeně nudit.
Jeho ponuré myšlenky se však okamžitě rozplynuly, když si vedle ní sedl Lucius a usmál se na něj. Místnost se rozzářila. Byl to taktický Luciusův manévr posadit ho přímo naproti sobě. Lucius podal Severusovi skleničku pravého šampaňského z oblasti Champagne. Toho nejkvalitnějšího. Tajuplně hleděl na Severuse. "Na tvůj návrat a naše staré přátelství, Severusi."
Hosté nevázaně pokračovali v přerušené zábavě. Narcisa se zvedla, oba muži také. "Omluvíte mě? Jistě si máte hodně co říct po tak dlouhé době," řekla chápavě, opustila je a přisedla si k Belatrix.
"Opravdu inteligentní a krásná žena," podotkl Severus. "Skutečně," souhlasil Lucius. "Je světlem v mém temném životě." Přesto se na něj významně podíval.
Z jejich očí, vzájemně spojených nepřerušenou linií, se odrážela dlouho odříkaná a nyní těžko skrývaná touha po tom druhém. V žílách jim divoce bušila krev, načechraná bublinkami sektu. Severus začínal přehodnocovat svou přítomnost v Malfoyově domě z nežádoucí na přijatelnou. Zdálo se, že vše kolem přestalo pro ně existovat. Jen oni dva.
"Tak co je nového v Bradavicích, Snape?" bezcitně přetrhl jejich nit drsný hlas. "Slyšel jsem, že svatý Brumbál nadržuje nebelvírské koleji."
Severus sebou trhnul a nevrle se otočil ke zdroji. "Dalo by se to tak říct, Dolohove. Vidí jen to, co vidět chce a je slepý k tomu, co by vidět měl," řekl znechuceně.
"Ten starý blázen by už konečně měl zvednout svůj zadek z ředitelské židle a pustit na ni někoho povolanějšího. Někoho ze Zmijozelu," přidal se Lestrange.
Ozval se typický chraplavý smích Waldena Macnaira. "Myslím, Rodolphe, že to už dlouho nepotrvá. Brumbálovi pomalu odzvoňuje. Přichází nová doba a noví vůdci."
Severus přestal vnímat jejich nudné tlachání a otočil hlavu zpátky k Malfoyovi. Lucius mlčel, zúženýma očima pozoroval přes okraj sklenice Severuse. Napil se šampaňského a smyslně si pomalu olizoval kapky sektu nejprve z horního rtu, pak i z dolního. Pootevřel rty, vystrčil jazyk z úst a zakmital s ním.
Severusovi okamžitě vystřelilo péro nahoru, myslel, že se z toho zblázní. Rozhlédl se na obě strany a když zjistil, že přiopilí kouzelníci se baví v hloučcích a nikdo si jich nevšímá, opřel se o židli a ruku zasunul pod hábit. Dráždivě si pohladil klín a významně se přitom podíval na Luciuse. Za přivřenými řasami se mu třpytily plamínky vášně.
Zaklonil hlavu dozadu a zavřel oči. Hruď se mu zvedala jako měchy. V poslední chvíli zadržel vzrušený sten, který se mu dral z hrdla, když se dotkl palcem žaludu. Nutně potřeboval Luciusovy rty, nebo alespoň ruku.
Otevřel oči a podíval se na něj. V Malfoyově zrůžovělé tváři vyčetl těžce kontrolovatelnou žádostivost po tom samém.
Lucius sáhl rukou do košíku s jižním ovocem, vytáhl velký banán a oloupal ho. Nespustil zrak ze Severuse. Otevřel ústa nad zralým plodem a pomalu ho vsunul hluboko do krku. Semknul nad ním rty a dráždivě ho vytahoval zpátky až po špičku. Olízl ji.
Severusův penis zběsile pulsoval. Ten parchant ho provokoval k hranicím šílenství.
Mladičký Black se zrovna ohlédl. "Nemazli se tak s tím banánem, Luciusi, nebo ti z něj vyteče šťáva," řekl dvojsmyslně, na svých šestnáct let překvapivě zkušeně. Severus se pousmál.
"Hubě neporučíš, Regulusi," zavrčel Malfoy bez toho, aby odvrátil zrak od Severusových očí a zasunul banán celý zpátky do úst. Když ho opět vytáhl, byly v něm patrné rýhy od zubů. Zakousl se do špičky.
Severus jeho gesto pochopil. Jejich neverbální komunikace byla důmyslně vynalézavá. Nezůstal mu nic dlužen. Naklonil se přes stůl, chvíli očima vybíral v misce s čerstvými jahodami a pak vytáhl rudý exemplář velikosti Luciusova žaludu. Sevřel ji mezi prsty a namočil do šampaňského.
Vyzývavě se díval do Luciusových zastřených očí. Bylo mu už jedno, jestli je náhodou někdo nepozoruje při těchto jejich provokacích. Přiblížil jahodu k ústům, vystrčil jazyk a nemravně olizoval z ní sekt.
Lucius odložil banán a ztěžka ovládal svůj dech. Upřeně ho sledoval jako zhypnotizovaný.
Severus našpulil rty, vsunul jahodu mezi ně a požitkářsky ji cucal. Rty mu klouzaly sem a tam po vlhké špičce. Když se do ní zakousl a červená šťáva se mu rozstříkla kolem úst a on ji rozkošnicky slízával ze rtů, Luciusovu tvář proťala křeč, ne nepodobná té při orgasmu.
Malfoy se prudce zvedl od stolu a s nesrozumitelným zabručením Omluvte mě rychlým krokem odkráčel z místnosti. Severusovy rty se vítězně zvedly nahoru. Počkal deset sekund, víc by ani nevydržel a pak ho následoval.
Snape na chodbě zahlédl pootevřené dveře. Opatrně do nich strčil a vstoupil.
Okamžitě byl hrubě přimáčknut ke zdi Luciusovými silnými pažemi, bolestivě svírajícími jeho ramena. Severus narazil zády na studené černé dlaždice. Zasténal.
Lucius kopnutím zabouchl dveře. Zmáčknul mezi dlaně Severusovu hlavu a než Severus stačil popadnout dech a cokoliv říct, ústa mu divoce zahltily Luciusovy žhavé rty. Jeho jazyk mu hříšně zabíral celý prostor úst a nedovolil mu dýchat. Kyselá chuť šampaňského se mísila se sladkou chutí jahod.
Luciusovy nedočkavé ruce shodily jeho hábit na dlažbu a netrpělivě zápasily s jeho poklopcem. Když se mu kolem péra sevřela pěst, Severus zaúpěl do jeho úst.
Lucius klesl na kolena, rychle mu stáhnul kalhoty až na paty a vzal do úst jeho zduřelý penis. Nenasytně ho hltal a honil a sál, lapal po dechu a nevytáhl ho s úst, dokud z něj všechno nevysál a nevyždímal poslední kapičku, která v něm zbyla.
Severus zatínal prsty do spár mezi dlaždicemi a myslel, že už umře. Takhle jako Malfoy mu péro nedokázal vykouřit nikdo.
Lucius si otřel ústa a zvedl se z kolen. Rozepnul si kalhoty a stáhnul je, opřel se o zeď, aby udržel rovnováhu a roztřesenou rukou vytáhl svého ptáka. Začal si ho tak prudce honit, že ho málem sedřel z kůže.
"Luciusi, já-" zašeptal Severus, částečně už při smyslech.
"Sklapni! Ani slovo! Využij svá ústa k něčemu užitečnějšímu," zasténal Lucius a hlavu mu zatlačil dolů do klína.
Severus vzal jeho ptáka do své péče. Divoce ho třel, tak jak to Lucius miloval a neměl s ním slitování. Klekl si a drsně ho vzal mezi zuby. Lucius se kousal do hřbetu ruky, aby utlumil zvuky, deroucí se z jeho hrdla.
Jak Severus pilně pracoval v jeho klíně, dveře se najednou otevřely a hned zase tiše zavřely. Severus otočil poplašeně hlavu, Luciusovy ruce mu ale nelítostně vrazily jeho obličej zpátky do slabin. Jeho dlaně mu sevřely hlavu jako do svěráku a nemilosrdně ji přirážely na penis.
Severus ho tvrdým způsobem přivedl až k vrcholu. Lucius rozpřáhl ruce jako na kříži a přimáčkl dlaně do zdi. Měl co dělat, aby nezakřičel, když mu Severus kousl do péra a on vyvrcholil do jeho úst.
S křečovitým úšklebkem, skrývajícím se za pramenem uvolněných vlasů v obličeji ze sebe ztěžka vypravil. "Máš talent způsobovat jiným bolest, zvrhlíku."
"Mám dobrého učitele a dobrou motivaci," pousmál se Severus.
Malfoy si natáhl kalhoty, opláchl si zpocený obličej, prsty hrábnul do rozcuchaných vlasů, uhladil si je před zrcadlem a svázal je stuhou do uzlu. Nebýt jeho ještě zrůžovělých lícních kostí, bylo nemožné na něm poznat, že tady na toaletě ještě před chviličkou prováděl něco mnohem ušlechtilejšího, než vykonání své potřeby.
Přistoupil k Severusovi, přejel mu palcem po rtech a s úsměvem spokojeně zapředl. "Hmm, ani kapka nazmar." Upravil si hábit a sáhl na kliku. "Obleč se, než sem někdo přijde," řekl a otevřel dveře.
"Luciusi..." zastavil ho Severus. "Kdo nás to viděl?"
"To byla Narcisa," líně pronesl Malfoy. Když Severus zbledl, Malfoy se ušklíbl a dodal. "Je to velice tolerantní žena."

*****

Když se Severus vrátil zpátky do jídelny, domácí skřítci právě nosili na stůl večeři na japonském porcelánu. Severus se usadil a s předstíraným zaujetím pozoroval jiskry ve sklenici sektu. Za nic na světě se nechtěl setkat s Narcisiným pohledem.
Po chvilce stejně zvedl zrak. Narcisa se nevšímavě k okolí věnovala uzenému lososovi s kaviárem v křenovém krému. Severus si oddechl. Malfoy se na něj usmíval, rty měl povýšenecky ohrnuté. Jeho tvář však byla vyrovnaná, spokojená, ukojená.
K Severusovi přistoupila jeho osobní skřítka a držela mísu s vodou, Severus v ní namočil prsty a osušil se. Napil se aperitivu. Suché martini probudilo žaludek k životu a připravilo ho na příjem většího množství stravy. Ticho v jídelně bylo přerušované pouze cinkáním příborů.
Malfoy se zeptal jakoby mimochodem. "Severusi, slyšel jsi už o lordu Voldemortovi?" Kradmým pohledem ale napjatě sledoval Severusovu reakci.
Severus zvedl hlavu. "Myslím, že neexistuje kouzelník, který by o něm neslyšel," řekl po chvíli, když spolkl poslední sousto a napil se sektu.
Malfoy zabořil lžíci do hovězího bujonu s koňakem, oříškovým olejíčkem a křepelčím vajíčkem. "Co jsi slyšel?" vyzvídal nenápadně dál.
Severus si přisunul blíž misku s polévkou. "Že se přidal na stranu temnoty a zla… že usiluje o uchopení vlády nad celým kouzelnickým světem... že vládne mocnými a smrtelnými kouzly, které používá bez skrupulí a jakéhokoliv projevu lítosti… že má rozsáhlé kouzelnické schopnosti a dokáže čarovat bez pomoci zaříkadel … " Severus si po každé větě nabral do úst lžíci polévky. "Že vládne velkou mocí, čerpanou z jeho širokých znalostí o černé magii… že pomocí zvláštních kleteb, které mu dávají naprostou moc nad druhými, si podrobil velké množství jiných čarodějů a ovládá jejich mysl a tělo... že je mimořádný mistr v používání kletby, jenž skolí každého nepřítele jedinou smrtelnou ranou… že své protivníky s oblibou vraždí ve spánku a pokud na ně jeho moc nestačí, brutálně odstraňuje jejich rodiny i přátele... že odhalil tajemství nesmrtelnosti." Než domluvil, talíř měl prázdný. "Stačí to?"
"To je úplně vyčerpávající odpověď," řekl s úžasem Rosier. "Snape, ty toho víš o Pánovi Zla víc, než já sám, a to jsem S..."
"Sklapni, Evane!" okřikl ho Malfoy. Otočil se zpátky k Severusovi, naklonil se přes stůl a potichu se zeptal. "Odkud máš tak rozsáhlé znalosti o Pánovi Zla, Severusi? Tohle Brumbál v Bradavicích zaručeně neučí."
"Řekněme... že jsem se zajímal sám," řekl Severus neutrálně. Skřítka mu naservírovala hlavní chod na čínském porcelánu. Vypadal velice lákavě a podráždil jeho chuťové buňky.
Malfoy nad jídlem zamyšleně přemýšlel o Severusových posledních slovech. "Tebe to skutečně zajímá?" zeptal se opatrně. "Lákalo by tě dozvědět se víc?"
Severus si vychutnával vynikající jídlo. Napíchl na vidličku porci masa, namočil do omáčky a s potěšením si ho vložil do úst. Převaloval ho labužnicky na jazyku a hlavou mu bleskla myšlenka, že nikdy nejedl nic tak lahodného. "Co to je za delikatesu?" zeptal se zvědavě, když požitkářsky spolkl sousto. " A ne, nelákalo."
"Pravý Chuleton de buey z galicijského býka, dovezeného přímo ze Španělska, v kořeněné smetanové omáčce s bílým vínem, podávaný s domácími borůvkovými knedlíčky, mini papričkou plněnou morkem a hruškovým kompotem, marinovaným v červeném víně a medovém griliáši. Bojíš se dozvědět víc?"
"Je to znamenité. Jen doufám, že to ubohé zvíře nezahynulo v aréně rukou nějakého pomateného toreadora. A pamatuj, že nemám strach z něčeho, co se mě absolutně netýká."
Malfoy se ušklíbl. "Je zvláštní projevovat lítost nad jatečním zvířetem od člověka, který svými pokusy připravil o život víc zvířat, než Bovinní Spongiformní Encefalopatie, nemoc šílených krav,“ řekl pobaveně. „Buď v klidu, to, na čem si teď pochutnáváš, nemělo o býčích zápasech ani tušení. A dnešní menu sestavovala Narcisa, tvůj obdiv patří jí.“ Nenápadně se vrátil k tématu. „Slyšel jsi taky něco o následovnících a stoupencích Pána Zla?"
"Skládám Narcise mou hlubokou poklonu," řekl Severus, odsunul talíř a utřel si ústa do ubrousku. "Zdá se mi to, že mě nenápadně tlačíš do sfér, s kterými nechci mít nic společného?" Naklonil se přes stůl. "A můžeš mi říct, co máš s tím společného ty?"
Skřítka rychle sklidila ze stolu a postavila před něj křehký ledový salát s plátky tomat, podávaný s endivií a olivami a hoblinkami z pikantního kozího sýru.
Lucius mu místo odpovědi podával sklenku rubínového vína. "Severusi, vychutnej to nejkvalitnější víno z malfoyských sklepů. Tohle je 40-leté portské." Nepostřehl, že mu skřítek zrovna servíroval misku se salátem a strčil mu do ruky. Sklenička se převrhla a vzácné víno zanechalo na drahém ubrusu rudou skvrnu.
Malfoy rychle vytáhl svou vycházkovou hůl a vztekle přetáhl skřítka přes záda. Skřítek zakňučel bolestí a schoulil se. "Deset ran za trest!" rozkázal Malfoy.
Skřítek vytáhl z rozedrané haleny bič, určený k trestání služebnictva. V Malfoyově domácnosti si všichni skřítci nosili sebou trestající nástroje pro případ potřeby. Při Luciusově výbušné povaze jich bylo zapotřebí poměrně často. Skřítek se začal sebepoškozováním zraňovat. "Táhni a pošli mi sem někoho šikovnějšího!" rozkázal mu, když skončil. Kouzlem vyčistil ubrus.
Tento incident vzal Severusovi chuť k jídlu. Odsunul salát a zamračeně hleděl do mísy s pečenými krevetami.
"Severusi, co je s tebou? Snad ti není líto toho sluhy?" zasmál se Malfoy a podal mu novou sklenici portského. "Já jsem ten, kdo je tady pánem a kdo má v rukou moc."
"Jsi dost krutý, Malfoyi," řekl Severus posmutněle.
"Nevíš nic o krutosti, ty štěně," pohrdavě frknul Malfoy a přisunul si poslední chod bohaté večeře, dezert Mango sorbet s limetkou, čerstvými jahodami a skořicovým krémem. "Ale neodpověděl jsi mi na otázku," řekl s ústy, plnými zmrzlého krému.
"Ty na mou taky ne," oponoval Severus. Vychladlý pohár ho zastudil na prstech. "Dobře... ano, slyšel jsem taky o Smrtijedech, věrných a slepě oddaných přívržencích Voldemorta, kteří v sobě sami chovají temné úmysly, děsí celý svět a šíří strach a paranoiu. To je má odpověď. Obávám se té tvé."
"Severusi, opět jsi mě přesvědčil o svém neobyčejném intelektu a důvtipu. Je ti asi jasné, že ti odpověď na tvoji otázku neposkytnu hned. Ale jedna věc mě zaráží. Řekni mi… Severusi… když tvrdíš, že se tě to absolutně netýká… proč o tom tolik toho víš?

Část čtvrtá: Sblížení

Hodiny na věži odbily půlnoc a rozjařená společnost se hlučně rozloučila s rokem starým a přivítala Nový rok 1977.
K ránu už byl Severus příjemně ukolébán jak množstvím, tak druhy alkoholu, kolujícím v jeho žilách. Neušlo mu, že Lucius mu přes stůl posílal vyzývavé pohledy a on mu je bohatě oplácel smyslnými gesty. Oba mlčeli, ale z očí se jim dalo přečíst jako z otevřené knihy, že by nudnou zábavu s opilými kouzelníky ihned vyměnili za vzájemné sebepoznávání.
Severuse polil studený pot, když si najednou všiml, že Narcisa jejich významné pohledy nenápadně pozoruje. Na tváři se mu objevil nepovedený provinilý úsměv a v rozpacích se rychle zvedl.
"Už odcházíte, pane Snape?" zeptala se Narcisa.
Než Severus stačil zareagovat, ozval se Luciusův panovačný hlas. "Můj host tady zůstává přes noc, drahá Narciso. Jdu mu ukázat jeho pokoj. Omluvíš nás? Přeji ti příjemný zbytek noci, miláčku." Rozloučil se s ní polibkem na čelo. Kývnul Severusovi hlavou a on ho zmateně následoval.
Vystoupali po schodech do patra a Malfoy otevřel dveře jeho pokoje. Pokynul mu rukou, aby vstoupil. "Udělej si pohodlí, Severusi. Koupelna ti je k dispozici. Až budeš hotový, rád bych tě ještě pozval k sobě na sklenku mé oblíbené skotské." Záhadně se usmál. "Mé komnaty jsou přímo proti té tvé." Přešel přes chodbu a vstoupil do dveří naproti. Věnoval mu poslední, vše říkající pohled a zmizel za nimi.
Severus se zběžně rozhlédl po pokoji. Opět žasl nad přepychem kolem, ale nezdržoval se, rychle ze sebe sundal všechno oblečení a vklouzl do koupelny. Dával si načas, chtěl Luciuse trochu potrápit čekáním, i když on sám by se už nejradši viděl v jeho náručí.
Po půl hodině konečně vypnul sprchu a oholil si tvář. Sáhl po drahé kolínské na polici, nalil kapku do dlaní a vklepal si ji do pokožky tváře a krku.
Zvažoval, jestli si má opět navléknout své společenské oblečení. Byl přece pozván na skleničku, ne na šoustání, pousmál se. Bylo by to společenské faux pas, kdyby byl Lucius oblečen na jinou příležitost, než on.
Nakonec mávnul rukou nad hromadou šatstva, pozvání stejně neskončí jinak, než v posteli. Byl si jistý, že návštěva se brzy zvrtne do divokých sexuálních hrátek a tak, aby ušetřil své oblečení před rozerváním, z praktických důvodů nakonec sáhl po županu.
Vyšel na chodbu a opatrně se rozhlédl do všech stran. "Glo... glo... glo... glória..." ozýval se zezdola vzdálený falešný zpěv opilých Smrtijedů. Severus rozklepanými prsty tiše zaťukal na dveře naproti.
Dveře se okamžitě rozletěly. "Pojď dál," uvítal ho se širokým úsměvem Lucius. Měl na sobě jen župan ve zmijozelských barvách a bosé nohy. Severusovi zacukaly koutky rtů. Lucius nezklamal, oblékl se na tu samou příležitost, co on.
Malfoy přešel k baru a do dvou skleniček nalil pravou skotskou whisky. "S ledem?" zeptal se.
"Nevím. Nikdy jsem ji ještě nepil," odpověděl Severus.
"Ani netušíš, o co přicházíš. Takže čistou," znalecky řekl Malfoy.
Severus se nenápadně rozhlédl a úžasem zamrkal. Celé malfoyské sídlo bylo honosné, ale Luciusovy komnaty byly zařízeny nadmíru okázalým luxusem a vytříbeným vkusem v kombinaci bílé barvy, zlata a kouřového skla. Jeho luxusní pokoj pro hosty se mu v porovnání s tímto zdál jako vězeňská kobka.
Lucius přistoupil k němu a podal mu sklenici. "Na dnešní setkání… a na tisíc následujících."
Přiložil sklenici k nosu, labužnicky nasál vůni sladu a ovoce a ochutnal ušlechtilý nápoj. Převaloval ho na jazyku, mazlil se s ním a vychutnával jeho nezaměnitelnou chuť. "Ne ve víně je pravda, ale ve skotské," usmál se Malfoy se záhadným úsměvem. "To je mé oblíbené rčení. A zatraceně pravdivé."
Severus přiložil sklenici ke rtům a nechal zlatý mok sklouznout do úst. Ucítil příjemnou, kořeněnou chuť. S požitkem polkl. Blahodárná tekutina stékala dolů hrdlem a příjemně hřála v žaludku. Rozproudila se mu krev v žilách. Skotská začala být i jeho oblíbeným nápojem.
Malfoy odložil skleničky a přistoupil k němu. Byl tak blízko, že Severus cítil vůni parfému z jeho kůže. Podbřiškem mu projela vlna vzrušení.
"Vyrostl jsi, Severusi," řekl tiše Lucius a pohladil mu hřbetem ruky tvář. "Vyrostl a zmužněl." Severus zavřel oči, naklonil hlavu a nechal se hladit po tváři. Luciusova blízkost mu brala dech.
Lucius se zlehka dotkl jeho bledých rtů. "Jsi téměř dospělý." Vklouzl mu rukama pod župan, ovinul je kolem pasu a prudce přitiskl jeho tělo ke svému. Pootevřenými ústy mu měkce dýchal po tváři. "Chtěl bys v sexu vyzkoušet úplně vše?" šeptal vzrušeně.
Severus byl jako v transu. Naskočila mu husí kůže, přestože ho spalovalo sálající teplo Luciusova těla. "Musel bych mít silnou motivaci. Velice silnou," zašeptal.
"Bylo by to pro tebe dostatečně motivující mít nade mnou neomezenou moc?" pošeptal mu Lucius do ucha. Když Severus překvapeně otevřel oči, dodal. "Dočasnou samozřejmě."
"To by byla, myslím, velice podnětná stimulace," povzdechl Severus. V hlavě mu hučelo množstvím vypitého alkoholu.
Luciusovy rty mu uchvátily jeho ústa ve žhavém polibku, tak žhavém, že nebýt silných Luciusových paží, které ho pevně svíraly kolem pasu, Severus by ztratil rovnováhu. Ohromeně ucítil na sobě zvýšenou sexuální touhu a citlivější vzrušivost. Každým nervem jeho těla proběhl elektrizující pocit, rozechvěl mu svalovou tkáň a uzemnil se až v konečcích prstů na nohou.
"Chceš si zkusit moc, Severusi? Řekni, chceš?" uslyšel naléhavý šepot u svého ucha.
"Chci… ano, chci…" jako ve vytržení sténal dychtivě Severus. "Chci tě ovládat… chci o tobě rozhodovat… chci, abys prosil na kolenou…"
V pevném objetí oba padli do měkkých polštářů komfortní pohovky. Severus převzal aktivitu a začal se žádostivě sápat po Luciusově těle. Dusil ho divošskými polibky a jediné, po čem teď zrovna toužil, bylo dobýt se mu pod župan a zajmout jeho orgán.
"Počkej, počkej, počkej," lapal po dechu Lucius a odstrčil ho. "Zvolni trochu. Máme pro sebe celý den."
"Chci se tě zmocnit... slíbil jsi mi to," nedal se odbýt Severus.
"Zmocnit se někoho a mít nad někým moc je velký rozdíl, Severusi." Chytil ho za ramena a snažil se ho udržet na délku paží od sebe. "Máš se ještě hodně co učit." Lehl si pohodlně na pohovku. "Dívej se," řekl vyzývavě.
Zatáhl za pásek županu. Tkanina, kterou držel pohromadě, se rozevřela a odhalila nahá, drobnými světlými chloupky zarostlá prsa a svalnaté břicho. Malfoy položil dlaň na širokou hruď a začal se pomalu hladit. Za přimhouřenými víčky sledoval Severuse. Drsně mnul mezi prsty bradavku a druhou rukou sklouzl níž na ploché břicho.
Severusovi se zadrhl dech v krku. "Svádíš mě, jak nějaká děvka," zasténal.
Lucius se usmál a nespustil zrak z černých očí. "Klekni si," řekl hlubokým hlasem. Severus klesl na kolena do hustého perského koberce.
Malfoy si odhrnul župan. Jeho tělo se odhalilo v celé své kráse. "Dotýkej se mě," šeptal a naváděl jeho ruku.
Severus cítil, jak tvrdne. Položil dlaň na jeho horké tělo a začal hladit jeho hedvábnou pokožku. "Zatím máš spíš v moci ty mně, ty prevíte," promluvil ztěžka. "Provokuješ mě a čekáš, že po tak dlouhé době nevyteču dřív, než vůbec k něčemu dojde?"
Na Luciusově tváři se objevil nepatrný úsměv, pohrávající si s koutky jeho rtů. Severus sklonil hlavu a potrestal ho za ten jízlivý úsměv kousnutím do bradavky. Malfoy slastně zasykl a tělo se mu prohnulo. Spíš, než trest to byla pro něj odměna.
Severusova ruka sklouzla na jeho břicho. Svaly pod kůží se napínaly do tvaru polštářků při každém jeho doteku. Ruka mu pomalu zajela do Malfoyova klína.
"Probuď ho k životu," pobízel ho Lucius zastřeným hlasem.
Severus chvějící rukou obejmul částečně ztopořený penis. Stáhl předkožku a vzal do úst ochablý žalud. Snadno a lehce klouzal mezi jeho rty až do doby, kdy mu začal přímo v ústech rychle nabývat do nebývalých rozměrů. Za chvíli ho měl plná ústa.
Lucius zavřel oči a dech se mu slyšitelně zrychlil, když Severus přešel na drsnější způsob kouření. "Přestaň!" zaúpěl najednou. Severus nechal penis pomalu vyklouznout ze svých úst a sebral na jazyk průhlednou krůpěj z jeho špičky.
Malfoy zhluboka rozdýchával ustupující orgasmus. "Nechci se udělat. Ne teď." Oči měl pevně zavřené, jak se snažil nad sebou znovu získat kontrolu. "Máš neskutečně talentovaná ústa, ty mizero," sípal.
Severus se sklonil nad jeho obličej a vsunul mu jazyk mezi zuby. Lucius začal lačně sát a kapka touhy se vrátila zpátky do jeho těla. "Tvoje škola," pobaveně řekl Severus.
Malfoy se ušklíbl. "Začínám sklízet ovoce svého snažení." Několikrát se zhluboka nadechl a pak přikývl. "Můžeme pokračovat." Severus se dychtivě naklonil nad jeho erekcí.
"Ne, ne. Ptáka nech chvíli v klidu," zastavil ho Malfoy. "Je čas vyzkoušet něco nového." Sedl si, shodil ze sebe župan a odhalil skvělé tělo. Záměrně jím odpoutal pozornost Severusova obdivného pohledu od tetování na levém předloktí, které se snažil skrývat.
Lucius změnil polohu, ramena si pohodlně opřel do pohovky a bosé nohy položil na koberec. Kolena mírně odtáhl od sebe, dost na to, aby Severusovi odhalil žlábek mezi hýžděmi, ale ne zas tak, aby obnažil úplně vše.
Zúženýma očima upřeně sledoval Severuse. "Svlékni se," řekl smilně. Severus se zprudka nadechl. Ta dvě slova na něj zapůsobila jako afrodisiakum. Byla to ta nejerotičtější slova, jaká slyšel za posledních pár let. Postavil se a nechal župan sklouznout po ramenou na zem.
Lucius ho nenasytně pozoroval přivřenými víčky. "Jak jsem již řekl, vyrostl jsi." Vzrušeně si olízl rty. "Ve všech směrech." Z válejícího se županu vytáhl lahvičku lubrikantu a podával mu ji. Ocelově šedé oči upřel do jeho rozšířených černých zorniček a pozvedl jedno obočí v němém otazníku.
Severus mu chvíli hleděl upřeně do očí. Uvědomoval si, že teď nastala ta chvíle, co dnes nezbytně přijít měla. K jeho překvapení však z toho najednou neměl obavu ani strach. Naopak pohled mu neustále sklouzával na odhalené Malfoyovy přednosti a on pocítil neobvyklou touhu prozkoumat je podrobněji. Při této chlípné myšlence se zastyděl, ale v břiše mu podivně zalechtalo.
Natáhl ruku a vzal mu z dlaně lahvičku. "Nevím... nevím, co mám dělat," řekl potichu a sklopil zrak. "Ukážu ti to," uklidnil ho Malfoy. "Klekni si." Severus poklekl.
Lucius roztáhl stehna široko od sebe a Severus jen úžasem zamrkal, když se Luciusovy hýždě rozevřely. Lucius vsunul dva prsty do úst a nasliněné je strčil do svého těla. "Och," nedokázal Severus zadržet překvapený výdech, když sledoval, jak Lucius sám sebe šoustá vlastními prsty. "Och, bože…" sténal při pohledu na Luciusův zrůžovělý obličej, lesknoucí se potem, na jeho chvějící se víčka, touhou přivřené do úzkých škvír a do běla skousnutý spodní ret. Nedokázal odtrhnout zrak od té scény.
Z ohromení ho vytrhl Luciusův chraptivý hlas. "Na co čekáš?" zasípal. "Že ti pošlu po sově osobní pozvánku?"
Severus se vzpamatoval a začal otevírat lahvičku. Malfoy mu zastavil ruku. "Teď ještě ne. Já to nepotřebuji, nejsem ze skla. Ten lubrikant je pro tebe, abys to poprvé neprožíval s bolestí." Severus naprázdno polkl.
Lucius vytáhl prsty z těla, pohodlně se zavrtal do polštářů a rozpřáhl ruce. "Pro začátek mi vsuň do zadku prst. Viděl jsi, jak jsem to dělal. Můžeš začít hned dvěma, žádné ohledy brát nemusíš." V Luciusově hlase byla slyšet nedočkavost.
Severusovi se třásla ruka jak stoletému starci. Pomalu zasunul do otvoru prostředník až po poslední kloub. Luciusovi se kromě zavření jeho víček nepohnul ani sval.
Severus otáčel prstem na všechny strany hluboko v jeho útrobách a přidal ukazovák. Jediným dalším Malfoyovým pohybem bylo našpulení rtů, když řekl: "Přidej třetí, dělej."
Severus zasunul prsteník. Odpor byl citelně větší. Severus zatlačil proti němu až na doraz. Lucius zasykl a svraštil obočí. "Šoustej mě prsty," vyslovil další přání.
Severus pomalu zasouval a vysouval prsty v otvoru. K jeho překvapení se mu to začínalo doopravdy líbit.
Malfoyova hruď se začala prudce zvedat a klesat a jeho dech ztěžkl. "Víc. Nešetři mě, sakra," zasténal Lucius a z hrdla se mu draly hlasité vzdechy, když Severus přidal na intenzitě.
"Povytáhni prsty… a dotkni se prostaty… najdeš ji hned za otvorem," přerývaně dával Malfoy další instrukce. Severus poslechl, povytáhl, našel a… přitlačil.
Lucius vykřikl bolestí, tělo se mu prohnulo v zádech a obličej mu zkřivila křeč. "Řekl jsem dotknout," vyjekl. Severus v úleku rychle vytáhl prsty.
Lucius krátkými výdechy vyfoukával bolest z těla. "Pokračuj," řekl, když se trochu zklidnil. "Trochu ohleduplněji. Míň je někdy víc," usmál se na něj s pocitem viny, že ho vystrašil.
Severus vrátil prst zpátky a tentokrát se jen opatrně dotkl malého kaštanu a pohladil ho. Překvapeně zíral, co tento nenápadný pohyb dokázal dělat s Luciusem.
Stimulací tohoto bodu se během několika vteřin přestával ovládat. Šeptal mu instrukce, ale jeho pokyny byly čím dál víc nesrozumitelnější. Hrudník se mu leskl potem, tváře zrudlé do odstínu čerstvě uvařeného raka, jeho dlouhé vlasy byly teď rozevláté jak mořské řasy a rozházené po polštářích, majestátně se tyčící penis sebou nespokojeně škubal.
Severus na malou chvíli zatoužil být na jeho místě.
Malfoy pevně sevřel svůj penis u kořene a přivřenými víčky sledoval Severuse. "Vykuř mě," zašeptal rozechvělým hlasem a olízl si vyprahlé rty.
Severus zformoval prsty do písmene C a několikrát mu s nimi přejel po celé délce penisu. Mačkal ho pevně v dlani a nad žaludem uzavřel svá ústa a sál tak intenzivně, jakoby vysával jed z rány. Prstem nadále jemně dráždil prostatu. Sledoval, jak se krůpěje potu na Luciusově břiše pohyby svalů formují do obrazců.
Lucius se ze všech sil snažil zachovat si zdravý rozum, bylo ale zřetelně poznat, že ztrácí nad sebou kontrolu a propadá se do Severusovy moci. Hlasitým sténáním se rychle blížil k hranici, kde už ani mozek nepřemýšlí. Byl už tak zatraceně blízko…
Severus opojeně sledoval svíjející se tělo pod svýma rukama a Luciusův vzrušený šepot ho přiváděl do extáze. "Severusi… bože… Severusi…"
Začínal si pomalu uvědomovat, že ho má zcela ve své moci jako pod kletbou. Jen na jeho vůli záleželo, jestli Luciuse přivede až do cíle. Rozhodnutí o Luciusově momentálním osudu měl zcela ve svých rukou. Byl silně vzrušený už jenom z toho poznání. Moc ho zcela ovládla.
Vibracemi a silnějším ztuhnutím erekce najednou ucítil, že Lucius letí k vrcholu. Stačilo ještě jedinkrát nasát a vycucnul by z něj všechno do poslední kapky.
Rozhodl se však jinak. Pohotově v poslední chvíli odtáhl ústa z jeho slabin a ještě včas stihl vytáhnout prst z análního otvoru.
Malfoy prosebně zasténal. "Severusi... pokračuj... rychle!" Hlas se mu silně zadrhal a stehna se mu chvěla jako horký vzduch ve žhavém létě.
"Ne," řekl rozhodně Severus a provokativně mu jazykem olizoval vnitřní stranu stehen.
Malfoy se opřel o lokty, aby na něj viděl. "Co?" zasyčel. "Dělej, sakra, než se mi prdel zase stáhne!" Vzteky začal mluvit vulgárně.
Severus si tu moc užíval plnými doušky. "Až já rozhodnu, že si to zasloužíš," řekl pomalu a kladl důraz na každičké slovo.
Lucius s červenou tváří, bílými rozcuchanými vlasy a vzteklým výrazem ve zpoceném obličeji vypadal téměř komicky. "Ty hajzle!" rozčarovaně zasténal a padl naznak do polštářů.
"Popros mě o to," řekl Severus s předstíraným klidem. Ve skutečnosti byl úplně opilý pocitem, že ho ovládá jako loutku. Aby poskytl Malfoyovi argument k ponížení a doprošování, dráždivě mu špičkou jazyka lízal citlivou kůži na koulích. Zrudlého penisu ani otvoru do jeho těla si však schválně nevšímal.
"Zabiju tě, Snape!" zuřil Malfoy. Dýchal trhaně jako rotvajler za horkého dne a frustrovaně si uvědomoval pomalu odeznívající příznaky orgasmu. Ztuhlé bradavky ho bolely, koule se mu bolestí vtahovaly až do těla a nevybouřený penis mu svým zuřivým pulsováním dával patřičně najevo, že potřebuje vyprázdnit. "Pokračuj… prosím," řekl téměř neslyšně.
Severus se s pocitem důležitosti naklonil nad jeho tělo. "Říkal jsi něco, Luciusi?" pronesl líně a širokým jazykem mu stíral pot z hrudi. S rozkoší si užíval pocit nadvlády nad Luciusem Malfoyem.
"Prosím… ošukej mě, Severusi…" uslyšel teď už zřetelně. Opřel se na lokty, sklonil hlavu nad jeho obličejem a černý pohled vítězně zabodl do chtíčem zastřených šedých očí. "Chtěl bys to… že ano?" vrčel jako vlkodlak hlubokým hlasem. "Řekni mi, jak moc... chci to slyšet." Vzrušením se zalykal.
"Chci to moc… chci tebe… chci tvého ptáka cítit v sobě… teď hned… prosím, pane…" Prosebná slova, šeptaná ústy Luciuse Malfoye zněla pro jeho uši jako rajská hudba. Triumfálně jak vojevůdce na vítězném poli se postavil nad něj. "Otoč se!" rozkázal a ztěžka ovládal své vzrušení z moci.
Malfoy se otočil a se stehny roztáhlými od sebe si klekl na koberec. Objal rukama měkký polštář a zabořil do něj obličej.
Severus rozrušeně pozoroval Luciusovo nahé tělo v pozici kajícníka. Chvíli mu dlaněmi hladil jemnou bílou kůži na vystrčeném zadku a poskytoval sám sobě čas na psychickou přípravu na své první vniknutí.
Otevřel lahvičku a nabral na prsty průhledný gel. Postavil se za Luciuse a široce se rozkročil. Sáhnul mu kluzkými prsty k otvoru a namazal vstup. Pak klesl na kolena a nasměroval rukou špičku svého žaludu k otvoru. Zavřel oči… a pomalu zatlačil.
I přes počáteční odpor to šlo snadněji, než očekával. Přibližoval boky k Malfoyově zadku, dokud nebyl penis až po kořen uvnitř. Ucítil kolem něj pevné sevření svalů a taky nádherné horko, že chvíli oddaloval jeho vytáhnutí ven.
Sevřel Luciusovy boky, zaklonil hlavu dozadu a začal přirážet prudčeji a rychleji. Když mu tělem prolézaly vlny dosud nepoznané slasti, hlavou mu probleskla myšlenka, že tímto už je definitivně jasné, které pohlaví ho eroticky přitahuje. Než se pokusil myšlenku rozebrat, vyplavila se pryč s přívalem adrenalinu do krve.
Luciusovy hlasité projevy tlumil polštář, přimáčknutý na jeho tváři. Severus si omotal Malfoyovy dlouhé vlasy kolem pěsti, zatahal za ně a nemilosrdně mu zvrátil hlavu dozadu. "Pros mě o víc… dělej!" křičel na něj nepříčetně. Moci se dá velice snadno přivyknout a člověka rychle opanuje.
"Chci to ještě tvrději… ještě víc drsněji… prosím o to… neměj se mnou slitování…prosím, pane…" doprošoval se Malfoy.
Severus pustil jeho vlasy a sáhl mu pod břicho. V pěsti mu silně zmáčkl houpající se penis, až Lucius sykl jak zmije a začal ho týrat a mučit. Lucius se bouřlivě vzpouzel bolestnou slastí jak neochočený hřebec.
Severus pak drsně sevřel jeho boky a přeřadil na vyšší stupeň. Jejich soulož se během chvilky zvrhla na spleť divokých výkřiků, nespoutaných projevů, adrenalinem nasycených emocí a animálního sexu. Pach potu čpěl z jejich zpocených těl a v pramíncích stékal po kůži na zem.
Severus dal posledním důrazným úderem na jeho útroby Malfoyovi ránu z milosti a vyvrcholil do jeho těla. Luciusovi se roztřásla stehna. "O, můj bože!" zařval a téměř ve stejném okamžiku pokropil následkem své vášně drahý perský koberec.
Obě mokrá těla se svalila na zem vedle sebe a ztěžka oddechovala. Lucius zadýchaně, ovšem uspokojeně konstatoval. "Byl to… emocionálně nabitý zážitek." Severusovo tělo se třáslo tlumeným smíchem.
"Líbilo se ti mít nade mnou moc, že ano," poznamenal Malfoy. "Užíval jsis to, ty bastarde." Severus spokojeně zavrněl. "Bylo to... grandiózní."
"Počítám s tebou i do budoucna," řekl s úsměvem Malfoy, když se otočil k němu a podepřel si hlavu do dlaně. "Nerad si to připouštím, ale obávám se, že se stávám na tobě závislý." Naklonil se nad jeho obličej a zlehka se dotkl svými ústy jeho pootevřených rtů.
Severus otevřel oči a povzdechl si. "Merline chraň, hlavně sem netahej žádné city."
Malfoy si odfrkl. "Přitahuješ mě, to nepopírám," pokračoval a jazykem mu slízal loužičku potu v důlku mezi klíčními kostmi. "Jde mi ale čistě jenom o sex. A ten mě s tebou baví. A city?" Zvažoval svá slova. "Pojí mě k tobě silné přátelství."
"A co Narcisa?" zeptal se zvědavě Severus.
"Miluji ji," odvětil Lucius. "Svým způsobem."
Severus sarkasticky ohrnul rty a zvedl se ze země. "Jdu se vysprchovat. Nenávidím své zpocené tělo." Otočil se ještě a významně se podíval na Malfoye. "Pak by mě docela lákalo vyměnit si pozice."
Malfoy se za ním díval přimhouřenýma očima, se zalíbením pozoroval jeho štíhlé tělo a na rtech mu pohrával samolibý úsměv.

Část pátá: Přesvědčování

"Přemýšlel jsem… o tvém zájmu o Pána Zla," řekl ledabyle Malfoy po návratu ze sprchy. Přisedl si k Severusovi na pohovku a podal mu skleničku se skotskou. Opřel ruku za jeho hlavou a prohraboval se mu v mokrých vlasech.

Severus zavřel oči, zaklonil hlavu a položil ji na jeho paži. "Špatně jsi to pochopil, Luciusi," řekl a zvedl skleničku ke rtům. "Proč bych se měl zajímat o nějakého blázna, který si hraje na pána světa?" Přiblížil nos ke skleničce, přičichl a pak se napil ostrého moku.

"Četl jsi o něm… vyhledával jsi materiály… zjišťoval jsi podrobnosti… to nemůže být náhoda."

"Zajímám se o spoustu věcí. Prostě jsem jen náhodou na to narazil."

"Jestli to bylo jen náhodou, proč jsi četl dál?" nedal se odradit Lucius. Naklonil se k němu blíž a potichu řekl. "Co když má Pán Zla takovou moc… co když má tolik věrných stoupenců… že ten svět už skutečně ovládl?"

"Nesmysl. Jsou to jen báchorky, kterými se straší malé děti," zamumlal ospale Severus.

"Ne tak docela," řekl pomalu Lucius. Vyhrnul si rukáv županu na levé ruce a odhalil své předloktí.

Severus zprvu nevěřícně koukal na podivné tetování, pak mu to začalo docházet. Dobře věděl, co znamená ta vypálená černá lebka, které z tlamy vylézá had. O znamení Zla, kterým byli ocejchovaní Voldemortovi přívrženci Smrtijedi narazil v zakázaných listinách.

Bál se zvednout zrak a podívat se Luciusovi do očí a tak jen civěl na ten symbol. Mozek mu ztěžkl myšlenkami, zběsile se honícími jeho hlavou.

Hrobové ticho po chvíli přerušil Malfoy. "Jsi v šoku z toho, že jsem Smrtijed?"

"Neměl bych být?" promluvil Severus přiškrceným hlasem a konečně zvedl zrak. V černých očích se mu zračil děs. "Tušil jsem to. Ty tvé otázky… nikdy neříkáš nic jen tak náhodou."

"Máš úžasnou schopnost dát si dohromady zdánlivě nesouvisející věci."

"Proč jsi mi to neřekl?"

"Přišel bys sem do doupěte Smrtijeda, kdybys to věděl?" tázavě se na něj podíval. "Říkám ti to teď."

"A proč právě teď?"

"Pijeme skotskou. A ve whisky je pravda," pousmál se Malfoy.

Severus nevěřícně zakroutil hlavou. "Celý večer jsem ve společnosti Smrtijeda..."

"Celý večer jsi ve společnosti samých Smrtijedů, Severusi," upřesnil Malfoy.

Severus se šokovaně na něj podíval. "Co... Crabbe... Goyle... Macnair... všichni? Evan taky?"

Malfoy přikývl. "Regulus je nejmladší Smrtijed," doplnil a dopil zbytek whisky ze sklenice.

"Musím jít," řekl najednou Severus a chtěl se zvednout.

Malfoy tuto reakci očekával. Rychle mu položil dlaň doprostřed hrudi a zamáčkl ho zpátky do pohovky. "Až se uklidníš, rád bych ti řekl, co Pán zla může nabídnout svým věrným." Ruku přátelsky nechal na jeho prsou.

"Nemám zájem. Nechci nic slyšet. Chci odejít." Severus s námahou přemáhal nutkání na zvracení. Byl si téměř jist, že to není tím vypitým alkoholem.

"To nepůjde. Nepustím tě," řekl tiše Lucius a přisunul se těsně k němu. "Ještě jsem tě neměl tak, jak jsi měl ty mně." Přiblížil obličej k jeho tváři a špičkou jazyka si smyslně roztíral zbytek skotské po rtech. "Chci tě, Severusi…." zašeptal vzrušeně.

Severus se nervózně zavrtěl. "Ale já to už nechci. Situace se změnila."

"Ale chceš. Akorát to ještě nevíš," pošeptal mu Lucius do ucha. "Dopij svou skotskou, příteli."

Severus potřeboval vzpružit. Vděčně kopl do sebe celý obsah sklenice, Malfoy je obě odložil a naklonil se nad jeho tělo. Když ho chtěl políbit, Severus odvrátil hlavu. "Jdi do prdele!" odstrčil ho prudce.

"Jestli je to pozvání do té tvé, tak hrozně rád," zavtipkoval Lucius. Když viděl, že Severus vtip nestrávil, naopak, zvedl se a chtěl odejít, rychle se pokusil ho zastavit. "Počkej ještě," řekl prosebně a chytil ho za rukáv. "Než odejdeš, chci ti něco ukázat." Obejmul jeho zápěstí a odvedl vzpouzejícího se Severuse do vedlejšího pokoje, chabě ozářeného plamínky z krbu.

Povelem Lumos se celá místnost rozzářila prudkým světlem ze zlatých lamp, umístěných podél všech zdí a odhalila nebývalý přepych. Jasná záře sálala i z černé leštěné dlažby na podlaze, odrážející světla z lamp jako v zrcadle.

Severus zamrkal, oslnivé světlo ho úplně oslepilo. Stačil ještě zaregistrovat všude kolem na všech zdech i na stropě broušená benátská zrcadla a obrovskou kulatou postel uprostřed ložnice, než ho na ni Lucius naznak povalil.

"Ještě jsem nedostal to, co chci," řekl důrazně Malfoy, když ho zalehl svým tělem a silnými pažemi mu obě jeho zápěstí tvrdě přimáčkl do matrace. Nebral na vědomí jeho chabé pokusy vymanit se. "Nebraň se, Severusi. Nikdy jsem si nikoho nevzal násilím a tebe obzvlášť nechci proti tvé vůli. Záleží mi na tom."

"Tak mě pusť!" vztekle zalomcoval zápěstími Severus.

"Pustím, ale až za chvilku," řekl tiše Malfoy. Pomalu se sklonil k jeho vztekem ohrnutým rtům. Když se odvrátily z jeho dosahu, přesunul svá ústa k jeho hrdlu a špičkou jazyka našel jeho citlivé místo pod uchem. Znal moc dobře jeho tělo a věděl, co na něj platí. Líbal a laskal jeho erotogenní zóny a trpělivě čekal, až se Severuse zmocní vzrušení a touha.

Severusovo tělo se silně zachvělo pokaždé, když Luciusův jazyk našel citlivou oblast. "Pusť mě," opakoval potichu. Jeho protesty nebyly už vůbec přesvědčivé. Jeho zlostné funění ztrácelo na intenzitě a odpor vzpírajících se rukou ochaboval.

Když konečně zavřel oči a pootevřel rty, aby se mu přes ně prodraly zadržované vzdechy, Malfoy uvolnil sevření. "Teď tě pustím. Ostatní záleží na tobě." Osvobodil mu uvězněná zápěstí a lehl si vedle něj. Severus měl teď jedinečnou možnost odejít. Zůstal však tiše ležet.

Malfoy mu rozhrnul župan a naklonil se nad jeho břicho. Pokožka se zachvěla, když se jí dotkl uvolněný pramen mokrých studených vlasů. Malfoy přitiskl ústa na horké břicho a jazykem laskal okolí pupíku a proplétal se řídkými černými chloupky, vyrůstajícími kolem pupku až do slabin. Severusovi se pod jeho doteky rozechvívaly nervy hluboko pod kůží a vysílaly vzrušivé impulzy do celého těla.

Lucius přesunul jazyk na další jeho citlivou zónu ve slabinách vedle hustého porostu černých chlupů. Jeho koutky úst se nadzvedly v úsměvu, když se v těsné blízkosti jeho obličeje začal Severusův penis rychle napřimovat a šťouchat ho do oka.

Severusův odmítavý postoj trval mnohem kratší dobu, než Malfoy předpokládal. Jednoduše věděl, kam sáhnout. Spokojeně se vrátil zpátky k jeho obličeji. Severusova ruce se mu ovinuly kolem jeho krku a přitáhly ho blíž. Jeho ústa už na něj čekala, aby ho zahltila a jejich milostná předehra začala nanovo.

"Dost... dost..." Malfoy se s značným úsilím vymanil z objetí jeho paží a z uvěznění jeho úst. "Na chvilku zklidni své touhy," pousmál se. V mžiku svlékl ze sebe župan a během půl vteřiny svlékl i Severuse. Připravil si po ruce lubrikant.

Když se oba ocitli zcela nazí, naklonil se nad něj, aby mu viděl do tváře. Jeho jindy chladné ocelové oči teď planuly touhou po tom, co mu Severus pořád odepíral. Ústy se dotkl jeho bledých rtů a zašeptal. "Jsi připraven ztratit v mé posteli panictví, Severusi?"

Severus ho místo odpovědi políbil na ústa, což muselo znamenat jedině souhlas.

"Budu ohleduplný," usmál se Lucius, aby ho povzbudil. "Nebudu ti dělat nic, s čím nebudeš souhlasit," pošeptal mu do vlasů a pak si klekl vedle vysoké postele na kančí kůži.

Pokrčil Severusovy nohy a chodidla mu položil na kraj postele. Chtěl mu roztáhnout stehna od sebe, Severus ale kolena držel zatvrzele u sebe. Lucius se snažil rozehnat jeho obavy a rozptýlit ho. Nejlepší je povídat, povídat, povídat.

"Sex má spousty odstínů… může být brutální… tvrdý… a drsný… jak to preferuji já, že ano," přitom se usmál. "Ten si ale necháme na příště, pokud budeš chtít zkusit nádhernou bolest." Pomalu mu hladil břicho a boky, aby uvolnil jeho k prasknutí napjaté svaly. Hlasitým mlaskáním mu jezdil ústy po břiše. Úspěšně se mu dařilo odpoutávat Severusovu pozornost od nervozity. "Může být ale také jemný a něžný… téměř milenecký. Ten ti poskytnu za chvilku."

Severusovy svaly se mezitím uvolnily. "Teď ti ukážu rituál sexuální magie. Nech to zcela na mně, já se o tebe postarám. Garantuji ti, že na to své poprvé nezapomeneš."

Lucius začal pomalu roztahovat Severusovy nohy. Šlo to ztěžka, jako kdyby otvíral past na medvěda a musel se hodně přemáhat, aby se neusmál. Severusova kolena se pořád držela u sebe, jako kdyby proudilo mezi nimi silné magnetické pole, zabraňující jejich oddělení od sebe.

Lucius měl s ním svatou trpělivost. "Šššš…" uklidňoval ho. Položil mu ruku na břicho a jemně masíroval. "Uvolni se. Neublížím ti." Jeho uklidňující dlaň působila jako sedativum. Lucius vtěsnal hlavu mezi Severusova stehna a olizováním jeho hladkého žaludu se mu po chvíli konečně povedlo dosáhnout toho, že ohnutá kolena ležela každé na jiné straně těla. Nezdálo se, že by si to Severus vůbec uvědomoval, jeho vzdychání svědčilo o tom, že se zcela soustředil na Malfoyův snaživý jazyk.

Lucius zasouval penis do svých úst až po jeho kořen a dusil se jím, lapal po dechu, když ho nechal na vteřinu vyklouznout z úst, aby se zase vrhl po něm jako žralok po kořisti. Přitom začal zvenčí stimulovat prostatu. Jemným krouživým pohybem prstu mu masíroval G-bod na hrázi pod varlaty.

Severus tiše sténal pod náporem nepoznané slasti. Zrak upíral ke stropu a s úžasem pozoroval v zrcadle Luciusova široká svalnatá záda a jeho bílou hlavu, sklánějící se nad jeho klínem. Jeho vzrušení letělo bleskově nahoru a ucítil přicházející orgasmus.

Lucius to poznal také a nechal penis vyklouznout z úst, aby oddálil jeho vyvrcholení. Ještě zdaleka nechtěl tuto hru skončit. Počkal, až Severus vydýchá nával vzrušení a pak mu roztáhlé nohy ohnul až na hruď a podržel je. Zálibně si prohlédl Severusovy přednosti a pak sklonil hlavu. Špičkou jazyka olizoval citlivou kůži varlat a pak vzal jedno do úst a jemně ho cucal.

"Teď ti udělám něco, co jsi zaručeně ještě nezkusil. Ne že se lekneš a kopneš mě," varoval ho s úsměvem Lucius. Jazykem pomalu přecházel od varlat přes hráz až k tmavému otvoru. Jemně ho začal lechtat a olizovat. Když zjistil, že Severus neprotestuje, naopak vzrušeně sténá, šukal ho špičkou jazyka a laskal citlivá nervová zakončení v ústí otvoru.

Lucius najednou přestal a Severus otevřel oči a pohlédl na strop. Zahlédl, jak Luciusova ruka sáhla po lubrikantu. Tělem mu proběhl mráz.

"Připraven na penetraci?" zeptal se Lucius. Severus mlčky kývl.

Lucius nabral průhledný gel na prsty a opatrně vsunul dovnitř kousek kluzkého prstu, jen po první článek. Okamžitě ucítil obranné sevření svěrače kolem něj. Začal s ním otáčet a zasouvat hlouběji. Po kratičké chvíli prst klouzal bez odporu.

Bříškem prstu se dotkl jeho prostaty a zkušeně ji hladil. Začal se věnovat thajské masáži. Pracoval se zaujetím a přesností chirurga. Odměnou mu byly Severusovy slastné vzdechy na hranici výkřiků. Oči měl obrácené v sloup, čelo orosené krůpějemi potu a opojnou slastí se ocitl téměř na hranici vědomí.

Malfoyovou precizní péčí o prostatu Severus málem předčasně vyvrcholil, nebýt včasného zásahu Luciuse. Ve vteřině přerušil všechny aktivity na jeho těle a odtáhl se. "Dýchej zhluboka, Severusi," radil zkušeně a ignoroval jeho kletby a sprostá slova, směřovaná na svoji adresu.

Po chvilce vrátil prst zpátky, ale prostaty už se nedotkl. Začal ho připravovat na vstup svého penisu. Když si Severus zvykl na pocit cizího předmětu ve svých útrobách, přidal další prst a jemně s nimi pohyboval. Svaly svěrače se rozehřály a roztáhly.

Nespěchal, této fázi přípravy věnoval maximální péči. Původně úzký otvor se začal rozšiřovat. Severus blaženě vzdychal. Malfoy přidal třetí prst a začal je od sebe roztahovat. Pro Luciusovy zkušené prsty bylo otázkou několika málo vteřin, aby svaly svěrače byly dokonale uvolněné. Vytáhl prsty.

Severus pochopil, že přišel čas. Chtěl se otočit na břicho. "Ne," zastavil ho Lucius. "Chci na tebe vidět. Chci se ti u toho dívat do očí."

Malfoy se postavil a zasunul Severusovi pod zadek polštář. Naučenými pohyby přivedl svůj penis k dostatečné tvrdosti, aby mohl lehce proniknout. "Připraven?" položil fatální otázku.

Severus rozpažil ruce a v pěstech sevřel přehoz. Přikývl.

"Zastav mě, když ti cokoliv nebude příjemné," ujišťoval ho Lucius.

Namazal si žalud gelem a široce se rozkročil. Přisunul si Severusův zadek do klína a hlemýždím tempem se začal vsouvat dovnitř. "Ty mě při mém zasouvání naopak vytlačuj, půjde to líp," radil mu zkušeně. "Nejširší část žaludu je kritické místo." Dal si načas, než mu dovnitř vklouzla celá hlava žaludu až po korunu. Pak přestal.

Upřeně sledoval Severusovu reakci a byl připraven kdykoliv styk přerušit. Severus ho však nezastavil, i když z jeho tváře vyčetl bledé stíny bolesti. Lucius zasouval pomalu, opatrně, ohleduplně. Amplituda jeho pohybu byla velice nízká. Nechtěl mu způsobit víc bolesti, než bylo nutné, nebo ho poranit.

Když penis zasunul až na doraz, dal Severusovi čas vstřebat nový zážitek a seznámit se s pocitem plnosti ve svých útrobách. "Jsi o.k.?" zeptal se starostlivě.

"Úplně," usmál se Severus. Malfoy mu úsměv oplatil. "Šikovný chlapec," řekl žertovně a poplácal ho po hýždích.

Začal pomalu přirážet, svíraje jeho stehna široko od sebe a se silným vzrušením sledoval vnikání svého penisu do Severusova zadku a opojeně vnímal těsné sevření kolem erekce. Nárazy nesměřoval přímo na prostatu, ale hlouběji do útrob. Koutkem oka bedlivě sledoval Severusův obličej.

Pro Severuse to byl zcela zvláštní pocit. Ze začátku pořád propadal panice z falešného pocitu nutkání vyprázdnit se, naštěstí ten nepříjemný pocit po chvilce odezněl.

Lucius přidal na intenzitě přirážení a s potěšením zjistil, že Severus zcela propadl touze. Ve tváři se mu zračil slastný výraz a vzrušeně vzdychal. Do krve se mu začali vyplavovat hormony oxytocinu, přinášející příjemné pocity.

Lucius sledoval Severusovu tvář, zrůžovělou vzrušením a zatoužil políbit ta vzlykající pootevřená ústa. Odhodil teď už překážející polštář a posunul Severuse doprostřed postele, lehl si na jeho tělo a jeho nohy si vyložil na svá ramena. Bokama přirážel opíraje se o ruce a hleděl mu fascinovaně do zrudlé tváře, zkropené kapkami potu. Vzrušeně mu líbal lýtka.
Severus upíral oči jako zhypnotizovaný na strop a v zrcadle sledoval celou jejich soulož z ptačí perspektivy. Nic úžasnějšího v životě neviděl. Luciusova zpocená záda se vlnila nad jeho tělem, boky prudce přirážely do jeho útrob a jeho nádherný zadek se hýbal při každém pohybu jeho boků.

Lucius zrychlil pohyby pánve, ale ovládal se, aby nesklouzl do divokého, drsného sexu, ke kterému mu chyběl už jen krůček. Kapky potu z jeho čela dopadaly na Severusovu tvář. Oba se beznadějně propadali do osidel nezvladatelné rozkoše.

Severus si rukou honil trestajícím tempem svou erekci. Jeho vzdechy přešly plynule do hlasitých výkřiků, když ho pohltil extrémní pocit slasti na hranici zdravého rozumu.

O pár vteřin později se na Luciusově břiše tříštil teplý gejzír, stékající v provazcích po jeho bocích. Stimulovalo to jeho vlastní vyvrcholení, hluboko přirazil do Severusova těla a zaplnil ho přímým produktem svého chtíče. Ruce se mu podlomily a on zničeně padl na jeho dozvuky orgasmu kroutící se tělo a roztáhl ruce i nohy do stran.

Severus byl v dost nevýhodné pozici, zalehlý těžkým Luciusovým tělem, v zadku s jeho pérem, na břiše klouzačka z potu a vlastního semene. Ale všechno toto nepohodlí mu vynahradil nádherný zážitek z této nové alternativy sexu, kterou mu Lucius poskytl.

Orgasmus z análního sexu bylo něco zcela jiného, než doteď zažil, něco zcela nepředstavitelného. Dozvuky trvaly déle, než jindy a pravidelné kontrakce svalů cítil téměř celou minutu.

Bylo mu tak úžasně, že ani sám nevěděl, co ho to popadlo, když zcela spontánně objal Luciuse kolem krku a prohraboval se mu ústy ve vlasech. Odhrnul mu záplavu vlasů z lopatek a prstem mu kreslil na zpocená záda.

"Kristepane, Severusi, dohodli jsme se, že sem nebudeme tahat žádné city, probůh," zamumlal Lucius. Vůbec se ale tomu nevzpíral a dál zůstal ležet na něm.

"Ty vidíš, že bych sem něco tahal?" oponoval Severus. "Prostě jsem jen s tebou rád."

Nemohl zahlédnout, jak se koutky Luciusových rtů šťastně zvedly nahoru.Věděl ale, proč Luciuse zarazil jeho zcela nový přístup. Doteď vždy oba po orgasmu padli zničeně vedle sebe únavou a když se trochu vzpamatovali, zvedli se a šli si každý po svém. Dokonce si byl jist, že kdyby spolu spali v posteli celou noc, zaručeně by byli oba k sobě otočení zády.

Teď ale cítil potřebu dokončit nádherný zážitek ze sexu něčím neobvyklým a nenuceným - cítit blízkost toho druhého, i když už je po všem. Zahrnoval ho proto dál svými polibky a ruka mu pomalu klouzala po jeho zádech.

Lucius zhluboka oddechoval a spokojeně předl jako kočka. "Severusi… chceš to dělat zas, viď?" unaveným hlasem mu Lucius ospale říkal do ramene. "Neměl jsi ještě dost, ty mizero?" Otočil hlavu k němu a zaprosil. "Dej mi čas."

Severus se jen usmál. Když pak zvedl zrak nahoru do zrcadla na stropě, uviděl přes celá Luciusova záda v potu nakreslené znamení Zla.

*****

Severus netušil, na jak dlouho ho přemohl spánek, ale vzbudil se na Malfoyovo zavrtění. Ten měl pořád ustláno na něm. Lucius mu ovinul ruce kolem pasu, otočil hlavu na druhou stranu a pokračoval dál ve spánku. Severusova hruď plnila funkci polštáře. Severus se sám divil, jaké může mít vůbec pohodlí na jeho kostnatém těle.

Podíval se na strop. Luciusovo přitažlivé tělo leželo na tom jeho, dlouhé světlé vlasy měl rozhozené po zádech, jeho paže ho nevědomky ve spánku objímaly. Ten pohled ho podivně rozechvěl. Uvědomil si, že to nebyl jen jeho přítel a milenec, byl to jeho nejlepší a vlastně jediný přítel a nejbližší člověk, jakého měl. Pocítil silné nutkání dotknout se ho. Zvedl ruce.

Před očima se mu najednou objevil jeho cejch na levém předloktí. Nerozhodně držel paže nad jeho tělem. Po chvilce je pomalu položil a objal jeho záda. Myslel, že Lucius spí a lekl se, když najednou promluvil. "Ty se na mne nezlobíš?" řekl Lucius na půl úst, jak mu to jen obličej, rozpláclý na Severusově hrudi umožňoval.

"Ne," řekl tiše Severus.

Malfoyovi se s námahou povedlo otevřít jedno slepené oko. "Tobě nevadí, že jsi šoustal se Smrtijedem?"

"Ne."

"Takže můj hřích je mi odpuštěn?"

Krátké zaváhání. "Ano."

Lucius konečně zvedl hlavu. Jednu polovinu obličeje měl otlačenou, jak na ní spal. Nevěřícně se podíval do jeho tváře. Severus měl ale zavřené oči a z výrazu jeho tváře se nedalo nic vyčíst. Slezl z jeho těla a překulil se na záda. Severus zhluboka vydechl úlevou, když se jeho tělo konečně osvobodilo od tíhy. Malfoy vzal za cíp přikrývky a utřel si břicho. Nejdřív sobě, pak i Severusovi.

Oba chvíli sledovali v zrcadle nad sebou svá nahá těla s roztaženýma nohama a rukama a povadlými penisy v klíně, pak se rozesmáli.

"Mám v ústech jako pitevně," řekl Lucius a několikrát zamlaskal s výrazem nechuti ve tváři. Severus se snažil polknout. "Má ústa nejsou má," řekl, když zjistil, že polknout prostě nejde.

"Co jsme to vlastně v noci všechno vypili?" snažil se rozpomenout Lucius a hlava se mu náhlým zapřemýšlením málem rozpůlila. "Připadá mi, že mám místo žaludku šejkr." Severus sevřel pevně rty a tvářil se vážně, ale jeho tělo se chvělo skrývaným smíchem. Malfoy se zatvářil kysele. "Tobě je to k smíchu? Jak je tobě, co?"

Severus sepnul ruce za krkem. "Až na to, že mám zpřelámaná žebra z toho, jak jsis rozestlal na mém těle, že mi v hlavě mlátí na kovadlinu tisíc miniaturních trpaslíků, že se mi žaludek houpe jako koule při šukání, že mám v puse vyždímanou propocenou ponožku a že mě prdel pálí, jako kdybych v ní měl nacpanou feferonku, je mi úplně skvěle."

Lucius se rozesmál, až ho smíchy rozbolela bránice. "Přinesu ti něco na tvé neduhy," řekl, když se trochu zklidnil. Zvedl se a na chvíli se vzdálil. Vrátil se s dvěma skleničkami skotské a chladící nádobou s kostkami ledu.

Dvě kostky hodil do sklenice, protřepal a napil se. Chvíli v ústech vychutnával lahodně kořeněnou chuť svého oblíbeného nápoje, než s požitkem polkl. "Ta skotská mi poskytuje stejné potěšení jako sex," řekl s výrazem blaženosti Lucius. "No… téměř," rychle se poopravil.

Pak vzal do úst další lok i s ledovou kostkou. Naklonil se nad Severusův obličej a do úst mu vsunul svůj jazyk. Když se Severusovy rty studeným dotekem pootevřely, předal mu ze svých úst do jeho lok skotské a kostku ledu. Severuse příjemně zchladila a alkohol mu částečně odstranil nepříjemnou pachuť v ústech.

Lucius si podepřel hlavu do dlaně a prstem mu hladil rty. "Tak povídej, Severusi, jaké jsou tvé první pocity po odpanění?" zeptal se zvědavě.

"Uspokojivé," zašklebil se Severus. Na rtech mu pohrával jízlivý úsměv. "Tvůj výkon byl… řekl bych… ucházející."

"Ty lháři!" zaprotestoval Lucius. "Celých třicet minut jsi sténal takovou slastí, jakou jsem u tebe ještě nezažil, rozum jsi měl mimo provoz a beznadějně jsi ztratil nad sebou veškerou kontrolu. A klidně můžu tvrdit, že takový orgasmus, k jakému jsem tě dovedl, jsi neprožil za celou dobu, co spolu šoustáme. A že jich bylo," ušklíbl se.

"Dejme tomu," připustil Severus s úsměvem. "Jseš prostě dobrý, stačí ti to?"

"Služebník Pána Zla je elita ve všem, to znamená i v šukání," ušklíbl se Lucius.

"To s tím nemá nic společného. Kdybys jím nebyl, nešoustal bys líp, ani hůř."

Lucius se naklonil k jeho uchu. "To není tak jisté. Dáme si repete?" zašeptal.

"Bože… teď ne," zasténal Severus. "Myslím, že dám svému zadku den volna."

Lucius se usmál. "Fajn, zítra se mi to hodí. Důležité je, že to sám chceš. Aspoň ti už příště nebudu muset dávat do skotské afrodisiakum," uculil se Malfoy.

Severus na něj vytřeštil oči. "Ty kryso! Tys mě zne-," příval jeho vzteku zastavil Luciusův jazyk, nacpaný až po kořen v jeho ústech, že se nemohl ani nadechnout. Snažil se ho odstrčit, ale Malfoy mu zamáčkl obě zápěstí do postele. Pustil ho, až když se Severus přestal vzpírat a začal mu polibek oplácet.

"Jsi pěkný parchant, víš to?" řekl Severus, když Luciusův jazyk vyklouzl z jeho ústní dutiny. V jeho hlase už ale nebyl ani stín zlosti.

"Vím. A neříkej, že se ti to nelíbilo," povýšeně se zašklebil Malfoy. "Chtěl jsem jen vyburcovat tvou žádostivost."

"Příště mě toho laskavě ušetři. Nepotřebuji žádnou mandragoru nebo guaranu, nebo jiné svinstvo, aby se mi postavil," řekl uraženě Severus. "K povzbuzení mého sexuálního apetitu úplně postačí tvá chlípná ústa a dovádivý jazyk. To je jediné povolené afrodisiakum, pamatuj si to laskavě."

Lucius se zachechtal a přesunul se k jeho klínu. "Roztáhni nohy," požádal a když se Severus na něj překvapeně podíval, dodal. "Jen zkontroluji, jestli jsem tě v zápalu vášně neporanil."

Severus odtáhl od sebe kolena a Malfoy si klekl si mezi jeho stehna a prohlédl mu otvor. "Napoprvé to není tak hrozné," poplácal ho po hýždích. Pak vzal z nádoby kostku ledu mezi prsty, přejel s ní kolem análního otvoru a zchladil podrážděné místo. Severus pod ledovým dotekem hlasitě zasykl.

Malfoyovy rty se zvedly v širokém úsměvu. "Nebuď tak choulostivý, Severusi," zasmál se a zasunul mu kostku do těla.

"Ty hajzle!" zasyčel Severus a jeho kolena sklapla k sobě jako past.

"Ty jsi ale nějaký zhýčkaný," pobaveně řekl Malfoy. "Zmlkni a uleví se ti."

"Máš s tím osobní zkušenost, co?" řekl vztekle Severus.

"Mám s tím mraky osobních zkušeností," pochlubil se Lucius.

"Abych si kvůli té tvé promiskuitě příště opatřil ptáka nějakým ochranným kouzlem," odfrkl si Severus.

"Před chvílí ti to evidentně nevadilo," ušklíbl se Lucius. "Když jsi okusil moc, řádil jsi jako ďábel."

"Divíš se? Mít nad tebou moc je silně vzrušující."

"Líbilo by se ti mít takovou moc nad spoustou dalších lidí?" zeptal se Malfoy najednou tajemně a přesunul se z klína k jeho tváři. "Ovládat je, rozhodovat o jejich životech, řídit jejich osud..."

"Nereálná představa."

"Neřekl bych. Pán Zla tě může přes noc udělat mocným, obávaným a uznávaným." Naklonil se k němu blíž. "A za to žádá pouze věrnost a oddanost."

"Zase s tím začínáš?" převrátil Severus oči v sloup. "Nezajímá mě to. Nejsem jako ty, který se celý život ženeš za mocí a za slávou."

Malfoy se nedal jen tak odradit. "Budeš mít všechno, po čem toužíš. Moc, respekt a uznání. Budeš se moct pomstit všem, kteří ti kdy ublížili. A to jen za přísahu sloužit Pánovi temna."

"Jdi s tím k čertu." V Severusově hlase byl ale slyšet podtón skrývaného zájmu, skoro jako kdyby spíš řekl Vyprávěj mi o tom. Malfoyův citlivý sluch si toho nepatrného odstínu v hlase povšiml.

Lucius přiložil své rty k jeho uchu a naléhavě zašeptal. "Představ si, že budeš mít v ruce takovou moc, že tví nepřátelé se budou před tebou třást strachy a budou padat na kolena k tvým nohám a prosit o milost. A ty rozhodneš, jestli ti budou sloužit anebo jim zasadíš poslední ránu z milosti."

Severus fascinovaně hleděl do zrcadla na svůj rozrušený obličej. Srdce mu divoce tepalo v hrudi a ve spáncích mu hučela krev. Jakoby z velké dálky k němu doléhalo zanícené přesvědčování fanatického Voldemortova přívržence.

Ne, nesmí se nechat svést jeho argumenty, zapřísahával se. Ten frenetický šepot u svého ucha ale nešlo ignorovat. "Bojím… se toho," hledal výmluvy Severus.

Lucius postřehl, že jeho bariéry se rychle bortí. "Není proč se bát, Severusi. Jsem tvůj přítel a vždy budu stát po tvém boku. Budu s tebou, když mě budeš potřebovat. Nikdy tě neopustím. Slibuji."
Severus pomalu zavřel oči.
Pod víčky se mu objevil fascinující obraz. Viděl pokořeného Pottera, bolestí křičícího a svíjejícího se v křeči na podlaze pod paprskem jeho zakázané kletby a doprošujícího se, aby ho raději zabil. Viděl podrobeného Blacka, strachy pokorně klečícího na kolenou s čelem opřeným na zem, žadonícího o milost, zatímco mu jeho noha nemilosrdně zašlapává obličej do země. Viděl svého zvrhlého mudlovského otce, vytřeštěně hledícího do jeho pomstou zastřených temných očí a úpěnlivě žebrajícího o život, než jeho hruď zasáhne smrtící kletba.
Uchvátila ho obrovská vlna satisfakce. Cítil, jak se propadá do propasti vlivu moci. Jako zhypnotizovaný otevřel oči a z úst se mu vydral blouznivý sten. "Chci mít velkou moc… chci pomstu… chci být... Smrtijedem." Poslední slovo sotva zašeptal.

Část šestá: Přísaha

"Padni na kolena!" zašeptal Lucius naléhavě a sám rychle klesl na černou dlažbu, když do temného sálu majestátně vkráčel Lord Voldemort. Tucet dalších postav kolem v černých pláštích s kápěmi Malfoye následovaly a padaly na zem jedna po druhé, jako by je zasáhla Smrt svou neviditelnou kosou.
"Nedívej se, hlavně se nedívej," šeptal Lucius. Severus měl pevně zavřené oči, až se mu kolem nich dělaly vějířky. Prudce otevřel oči, když se najednou přímo nad jeho hlavou ozval skřípavý hluboký hlas. "Luciusi, můj milý Smrtijede, vidím, že jsi přivedl dalšího potencionálního stoupence naší idey."
Severus se skloněnou hlavou bázlivě sledoval v zrcadlové dlažbě vysokou postavu, zahalenou do dlouhého černého pláště. Do obličeje mu ze své pozice ale neviděl.
"Pane… ano, pane," mluvil pokorně Malfoy do země.
"Vstaň!" rozkázal Voldemort. Malfoy se rychle zvedl z kolen.
"Oba!" zazněl temný hlas. Severus povstal, zrak pořád upřený do zrcadlového odrazu Pána Zla na dlažbě.
"Podívej se mi do očí," řekl Voldemort sugestivně. Severus pomalu zvedal zrak a oddaloval ten okamžik, kdy se mu bude muset podívat do tváře. Jak mu zrak stoupal výš, viděl dlouhé prsty se širokými klouby, svírající se v pěst, aby se hned nato zase rozevřely a zase sevřely, pak hubený dlouhý krk a krutá tenká ústa.
Poté, co zahlédl jeho podivně zdeformovaný obličej voskové barvy, pohltil ho pronikavý pohled temných očí v krvavém bělmu, propalující se mu sítnicí až do vnitřku lebky. Měl nepříjemný pocit, jako kdyby mu někdo brčkem vysával mozek. Nedokázal však odvrátit zrak. Na těle mu vyrazil studený pot a stékal mu v praméncích po zádech. Chtěl uhnout očima, ale proti vlastní vůli jen fascinovaně hleděl do hypnotizujícího Voldemortova pohledu.

"Ty spratku jeden!" řval z plných plic muž a tvář měl vzteky červenou jako přezrálé rajče. "Ty budeš tady na mne zkoušet ty své čáry máry?"
V koutě na zemi se choulil desetiletý černovlasý chlapec a černé oči měl rozšířené strachy.
Rozzuřený muž se v cholerickém záchvatu vrhnul na dítě a železnou tyčí ho mlátil hlava nehlava. "Ty nejseš můj syn! Jseš černokněžnická zrůda, stejně jako tvoje zkurvená matka!"
Chlapec se snažil chránit zakrvácenýma rukama obličej a hlavu a navzdory bolestivému výprasku neuronil ani slzu, nevydal ani hláska.
Jeho matka se chabě pověsila na paži svého muže a ze všech sil se snažila zadržet pohyb jeho trestající ruky. "Uteč, Severusi! Uteč!" zoufale křičela na vyděšeného chlapce, než ji rozzuřený muž širokým obloukem mrštil přes celou místnost do druhého kouta.

Ve Voldemortově hlase se objevil stín zájmu. "Je to ten zmijozelský mladík s talentem na lektvary, o němž jsi mi už říkal, nemýlím se?" Mluvil k Malfoyovi, ale zrak neodtrhl od Severusových rozšířených zorniček. "Myslím, že se jmenuje..." pozvedl obočí. "…Snape?"
"Ano, pane. Severus Snape," řekl Malfoy a poníženě sklonil hlavu na prsa.
"Je prověřený? A jakou mám záruku, že sdílí naše cíle? Co mi zaručí, že mu můžu důvěřovat?"
"Tou zárukou jsem já," odvážně podotkl Malfoy. "Ručím za něj vlastním životem."
Voldemort konečně obrátil zrak na něj. "Jsi pošetilý, že dáváš tak lehkomyslně svůj život v sázku. Ale budiž. Jsi můj nejlepší Smrtijed a tvé slovo pro mne dost znamená." Otočil hlavu zpátky k Severusovi. "Zdá se, že máš velké štěstí na dobré přátele," pokusil se o úsměv, ale byl to spíše křečovitý úšklebek. Zvážněl. "Co tě přimělo k rozhodnutí přidat se na stranu Temna?" Zavrtal se do jeho zorniček jako červ do mrtvoly.

"Srabusi, přestaň se konečně vzpouzet a začni spolupracovat!" hulákal na Snapea Potter. "Kazíš nám hru!" Jako vrhač nožů metal po něm kletby, záměrně mířené těsně vedle. Black držel Snapea před sebou jako štít, jeho spoutaná zápěstí držel zkroucená za jeho zády a uhýbal Potterovým paprskům.
Severus se zoufale bránil a snažil se vymanit z jeho sevření.
"Srabusi, zklidni se, jestli nechceš schytat přímý zásah do břicha," varoval ho Black.
Potter mrštil po něm další kletbu. Tentokrát cíl neminula. Zasáhla Severuse přímo do hrudní kosti. Síla kletby mu vyrazila dech a bolestí se předklonil dopředu.
Black najednou povolil stisk. Severus, neschopen ztlumit pád nataženýma rukama, které měl svázané za zády, tvrdě dopadl na kolena na kamenitou cestu. Obličej mu zkřivila další bolestivá křeč, když se mu tvář zabořila do drobného štěrku a do krve si sedřel obličej. Z rozbitého nosu se mu začala valit krev.
"Zdá se, Srabusi, že dnes nemáš svůj den, co?" škodolibě se zasmál Potter.

"Nespravedlnost, světem vládnoucí," odpověděl Severus na Voldemortovu otázku.
"Další oběť křivdy a bezpráví." Voldemort uchvátil svým zrakem jeho onyxové oči. "Co víš o mém cíli?"
Měšec zlatých galeonů, hozený na patřičná místa a moc rodinného klanu Malfoyů umožnil Severusovi trávit každý víkend v Malfoy Manor. Brumbála lesk peněz neoslnil, ale jeho nadřízené na ministerstvu ano. Když zrovna nedováděli v posteli, Lucius zasvěcoval Severuse do Voldemortova plánu.
Severus mu celý měsíc pozorně a se zájmem naslouchal. Proto předpokládal, že s klidným svědomím může odpovědět. "Vše. Vše podstatné." Jakonáhle to vyslovil, bodla ho uvnitř lebky ostrá bolest, až mu ruka instinktivně vystřelila k obličeji. Přitiskl si dlaň na čelo a zavřel oči. Bolest okamžitě přešla.
"Nedovolil jsem ti zavírat oči," řekl tichým, nebezpečným hlasem Pán Temna. Lucius prudce zvedl hlavu a s rostoucími obavami sledoval Severuse. Dobře znal tento tón Voldemortova hlasu, znamenající jeho nastupující hněv. Vydechl úlevou, když Severus oči zase rychle otevřel. Voldemortův hypnotický zrak se mu okamžitě vpil přes zorničky hluboko pod mozkové blány.

"Pán Zla má vskutku ušlechtilý cíl," nadšeně pokračoval Lucius. Na jeho zpocené nahé břicho, jen kousek od uvadajícího penisu ho tlačilo temeno černé Severusovy hlavy. Jejich nahá těla tvořila písmeno T. T jako temnota.
"Tvůj skutečně přesvědčivý výklad mě fakticky zajímá,," s rostoucím zájmem podotkl Severus. "Chci vědět víc." Zavřel oči.
"Mistr chce ovládnout černou magií celý kouzelnický svět. Chce utvořit Temnou říši, ve které se kouzelníci konečně přestanou skrývat před ostatním světem a budou vládnout mudlům a čarodějům s nečistou krví," povídal se zaslepenou vášní Lucius. "Ušlechtilá představa," zdůraznil téměř bigotně.
Severus dlouhé minuty zaujatě poslouchal. Pak otevřel oči. "Vskutku zajímavé vyprávění. Svým fanatismem jsi mě docela rychle nakazil," sugestivně nakonec poznamenal. "Za tvoji námahu… tě teď čeká odměna," zašeptal s probouzející se vášní. Otočil hlavu a zabořil obličej do Luciusova klína…

Severus rychle sklopil zrak. Pán Zla se jeho spontánní reakci pousmál. Tentokrát ale jeho nedovolené přerušení kontaktu přešel bez zájmu. "Nikdo neví vše. Dokonce ani já ne," pobaveně pokračoval v jejich dialogu. "Ale líbíš se mi. Rád uvítám ve svých řadách každého, kdo se nadchne pro odkaz mého předka Salazara Zmijozela. A tvůj ďábelský zjev svědčí o tom, žes byl zrozen stát se Smrtijedem. Není ovšem jednoduché získat si mou důvěru. Post Smrtijeda si musíš zasloužit a přesvědčit mě o své nezlomné loajalitě. Luciusovo neobjektivní toto slovo zdůraznil, " doporučení zjevně nestačí.
Severus tušil, že bude vystaven zkoušce spolehlivosti a oddanosti. Od samého začátku věděl, že služba Pánovi Zla nebude žádný dýchánek s čajem o páté. Pozorně poslouchal instrukce.
"Jako novice tě čeká křest krví. Bude to zároveň i tvůj první úkol a na jeho splnění záleží, zda jsi hoden pozice Smrtijeda. Přesvědč mě, Severusi Snape, o své věrnosti a odvaze a já tě odměním přijetím do svých služeb," řekl tichým hlasem Voldemort. Jeho tichý hlas nebyl totéž, co klidný hlas. Naopak, čím tišeji Pán Zla mluvil, tím hrozivěji zněl. Severusovi se z toho autoritativního hlasu zježili chlupy na zátylku.
"Doneslo se mi, že v Prasinkách v hospodě U tří košťat se začali scházet mí odpůrci z řad bradavických studentů. Je důležité tento odpor zarazit už v počátcích. Prosákneš mezi ně a zjistíš, kdo je vede. Vlákáš ho do pasti..." pokračoval Voldemort. "... a pak ho zabiješ," řekl bez soucitu, jako kdyby se bavil o obtížném hmyzu.
V Severusově těle proběhly tři anatomické změny v rychlém sledu po sobě. Hrdlo se mu stáhlo do průměru bambusového výhonku, srdce mu kleslo až ke kostrči a žaludek se mu převrátil naruby, jako když si večer sundává ponožky z nohou. Naštěstí Voldemort otočil svůj temný zrak k Malfoyovi.
"Sundej masku, Luciusi," poručil. Když Malfoy odhalil tvář, zaryl mu ostrým nehtem do tváře. "Teď je tvůj, zasvěť ho. Chci z něj mít aspoň tak dobrého a věrného Smrtijeda, jako jsi ty. Vycvič ho. A nezapomeň, ručíš mi za něj vlastním životem," připomněl mu varovně. Lucius se beze slova hluboce uklonil.
Pán Temna opět otočil znetvořenou tvář k Severusovi. "Poprvé se většinou ještě třese ruka, proto doporučuji, abys zabil rychle. Lucius tě jistě rád procvičí ve smrtelné kletbě. Samozřejmě pokud máš v sobě dost odvahy a ... zvrácenosti," pousmál se křivým úšklebkem, "... je ti dovoleno si s obětí před smrtí pohrát. Proti nepříteli není nic zakázané." Voldemort dokončil rozkaz slovy, mrazivými jak arktický ledovec. "Do týdne se bude nad hnijícím tělem toho štváče vršit kopa hlíny. Postarej se o to. Do té doby pro mne Severus Snape neexistuje."

*****

Lucius si ve spěchu přehodil přes noční úbor lehký župan, v běhu si prsty prohrábl rozcuchané vlasy a rychle seběhl schody do přijímacího sálu. V patách mu běžel skřítek, holí sám sebe trestající za to, že si dovolil uprostřed noci vzbudit svého pána a rozespalému Malfoyovi se zděšeným výrazem ve svraštělé tváři sdělit, že pan Snape bouchá jako o život na hlavní bránu. "Pusť ho dovnitř!" rozkázal skřítkovi a vstoupil do sálu.
Pár okamžiků nato vešel dovnitř i Severus a Lucius si ihned všiml té změny. Jindy hrdě nesoucí hlavu měl teď vmáčknutou mezi svěšenými rameny, jeho obličej byl mrtvolně bledý a jiskry v temných očích vyhaslé. Severus pomalým krokem přistoupil k Luciusovi.
"Severusi, co se stalo, že takhle v noci-"
"Zabil jsem ho-" vychrlil ze sebe Severus a hlas se mu zlomil. Obličej skryl do dlaní.
Lucius se na nic neptal. Nechal ho pomalu vstřebávat otřesný zážitek. Dokázal se vžít do jeho pocitů, sám je kdysi zažil, když vzal ve jménu svého pána poprvé svému nepříteli život.
Chytil Severuse za zápěstí a pokusil se pomalu mu sundat ruce z obličeje dolů. Když se mu to konečně povedlo a ruka Severusovi klesla podél těla, přivinul si ho do náruče a objal pevně jeho záda. I přes několik vrstev oblečení cítil, jak mu v hrudi divoce tluče srdce.
Tiše stáli přitisknuti k sobě. "Bylo tak… snadné zabít," zašeptal Severus téměř neslyšně do Luciusova hedvábného pyžama.
Lucius ho přivinul pevněji. "Máš to za sebou. Teď jsem s tebou," utišoval ho. Opatrně mu sundal z ramen hábit a hodil ho skřítkovi, čekajícímu v koutě na další pánovy rozkazy. Pak ho pro dnešek propustil ze služeb. Odvedl Severuse do svých komnat a nalil mu skotskou. Rovnou dvojitou. Severus zhrouceně klesl do křesla a celý obsah sklenice okamžitě zmizel v jeho hrdle.
Lucius se na chvíli vzdálil a pak mu vložil do dlaně malou lahvičku. "Vypij to, pomůže ti to na chvíli zapomenout a přivolá ti bezesný spánek." Severus bez nejmenšího odporu poslechl a dál otupěle civěl před sebe. Lucius mu pomohl svléknout se a uložil ho do postele. I když to původně nezamýšlel, do své. Lehl si k němu.
Severus se bázlivě zavrtal do jeho náruče a svou skleslost kompenzoval uklidňujícím monotónním šeptáním. Pociťoval, jak mu mozek začíná pomalu vypínat. Poslední myšlenka, kterou byl schopen vnímat, když se propadal do milosrdného bezesného spánku byla, že až do dnešní noci byl skálopevně přesvědčen o tom, že kdyby spolu spali s Luciusem v jedné posteli, zaručeně by byli oba k sobě otočeni zády.
Lucius si ho přivinul na hruď a trpělivě čekal, až začne působit uspávací lektvar. Severusovo tělo se v jeho náručí chvělo jako zimnicí. "...slíbil jsi, že budeš vždy se mnou..." tiše zněl donekonečna jeho opakovaný šepot. "...slíbil jsi, že mě neopustíš..." Lucius zesílil stisk svých paží kolem Severusova těla.
Šepot utichl.

*****

"Jsi připraven složit přísahu věrnosti?" zahřměl ztemnělým sálem silný autoritativní hlas.
"Jsem," řekl odhodlaně Severus.
Voldemort přešel k Smrtijedům, pokorně ležícím na dlažbě. I přes dlouhými černými plášti zahalené postavy, kápí zakrývající jejich hlavy a masky přes obličeje je poznal. "Mulcibere... Notte... Selwyne... Wilkesi..." Jmenoval každého z tuctu zvlášť. "Vstaňte. Všichni!" Ležící maskované postavy se zvedaly a utvořily půlkruh.
Voldemort kroužil kolem Severuse jako sup nad mršinou. Kostnatá ruka sáhla pod hábit a vytáhla bílou vyřezávanou hůlku. "Podmínkou pro přijetí do mých služeb je věrnost, oddanost a absolutní loajalita. Ptám se tě, Severusi Snape, chceš mi z vlastního přesvědčení věrně a oddaně sloužit a plnit bez výjimky všechny rozkazy, které ti udělím? Přísahej!"
"Přísahám," řekl Severus pevným hlasem.
Voldemort položil špičku své hůlky Severusovi pod bradu a přinutil ho zvednout obličej výš. "Vlastnostmi Smrtijeda jsou odvaha, brutalita a poslušnost a výhodou diskrétnost a má ochrana. Za dobré služby a obětavé vykonávání povinnosti nabízím moc, slávu, respekt a uznání. Chceš dobrovolně naverbovat do armády Smrtijedů s vědomím, že v případě potřeby budeš pro mne zabíjet anebo položíš za mne svůj život? Přísahej!"
Severusův hlas se zachvěl při vzpomínce na svůj křest. "Přísahám."
"Zrada se neodpouští. V případě selhání čeká zrádce tvrdý trest a pak krutá a bolestivá smrt z mých rukou." Voldemortova hůlka na znak varování prudce vystřelila a její špička škrábla Severuse do tváře.
Severus zasykl bolestí a instinktivně zvedl ruku k obličeji. Z rozřízlé kůže vyteklo pár krůpějí krve a stekly po čelisti na jeho hruď. Severus si prsty rozmázl krev po tváři.
Voldemort se naklonil těsně k němu, že se téměř dotýkal nosem jeho tváře a pomalu a tiše řekl. "Přísahej, že mě nikdy nezradíš!"
Severus věděl, že to, co teď řekne, definitivně rozhodne o tom, kterým směrem se bude jeho život ubírat. "Přísahám," zašeptal.
Voldemort odstoupil krok dozadu. "Odhal levé předloktí," rozkázal mu.
Severus vyhrnul rukáv kabátu až nad loket. Voldemort ho chytil za zápěstí a přiložil mu špičku hůlky k bílé napjaté pokožce. "Připrav se na bolest, první v mých službách," varoval ho.
Autoritativním hlasem řekl. "Severusi Snape, přijímám tě do svých služeb a dovoluji ti vstoupit do řad mých věrných stoupenců Smrtijedů. Odměňuji tě vypálením Znamení Zla na tvé tělo jako cejch, potvrzující tvou přísahu věrnosti a jako poznávací znamení našeho kultu. Křtím tě tvým krycím jménem Black Angel."
Zamumlal zaklínadlo a Severusovou rukou projela ostrá bolest. Zatnul ruku v pěst, až mu naběhly pod kůží modré provazy žil a obličej mu zkřivila bolestivá křeč.
Pod špičkou hůlky se najednou začal rýsovat nejasný obrazec a začal nabývat na intenzitě, jak barevnosti, tak bolesti. Po pár vteřinách nabyl jasných tmavých tvarů jako čerstvé tetování.
Hůlka se odklonila a bolest okamžitě ustala. Voldemort širokým obloukem máchnul hůlkou a na Severuse se z prostoru vznesl černý plášť s kápí a zahalil jeho tělo. Na jeho tváři se znenadání objevila stříbrná maska.
"Tvá proměna je dokonalá. Vítám tě mezi námi, můj mladý Smrtijede," usmál se Voldemort a štíhlým prstem mu přejel po rtech.
Severus ohromeně koukal na lebku s hadem na své bílé kůži. Nesmazatelné znamení. Pečeť, přetrvávající navěky. Pomalu mu začínalo docházet, že se z něj právě stal... Smrtijed.
Audience byla skončena a Voldemort pomalu odcházel pryč.
Najednou se prudce otočil, nečekaně se rozmáchl hůlkou a zařval Crucio! Přesně mířený paprsek kletby zasáhl jednoho ze Smrtijedů a ten klesl k zemi. Zástup ostatních poplašeně couvl o krok zpátky. Ticho temného sálu přerušil pronikavý křik svíjející se postavy na podlaze.
Severus Snape se v nepředstavitelných mukách zmítal na zemi. Tělo se mu třáslo v mučivé křeči a do všech nervů v těle mu prosakovala ukrutná bolest. Po celém těle cítil bodání neviditelných nožů, otáčejících se v ranách. Krev v těle dosáhla bodu varu a zuřivě bublala v žilách. Z hrdla se mu draly chrčivé výkřiky a dusil se vlastní krví z prokousnutého jazyka. Zoufale si přál, aby to už skončilo, anebo aby radši zemřel.
Lucius útrpně hleděl na Severusovo týrané tělo a uvnitř sváděl obrovský boj. Chtěl z plných plic zakřičet Dost! Dost už pro smilování! Místo toho zavřel oči, skousnul spodní ret a jen bolestně poslouchal Severusův drásavý nářek.
Týrající hůlka se konečně odklonila a mučící kletba se přerušila. Severus se zkroutil do klubíčka a těžce oddechoval.
"To byl názorný příklad trestu, který tě čeká v případě, že bys odmítl poslušnost anebo měl někdy zrádcovské úmysly," řekl temným hlasem Pán Zla. "Ber to jako varování." Otočil se a než definitivně odkráčel pryč ze sálu, zahlédl, jak se Lucius zoufale vrhl k zmučenému tělu.
Severusovo křehké tělo se neovladatelně chvělo bolestí rozdrážděnými nervovými buňkami a silný třes nedokázal nijak ovládnout. Lucius mu strhl masku a kápí, zvedl ho do náruče a přitiskl na hruď. "Už je po všem… už jseš v bezpečí," konejšil ho a hladil po vlasech. "Jsem u tebe, můj malý Severusi," šeptal mu do ucha. "Odpusť mi, prosím… můj černý anděli."

*****

Se zvukem, jako když práskne bičem, se Lucius přemístil se Severusem do svých komnat v Malfoy Manor. Podepíral jeho ztýrané tělo a odvedl ho do pohodlné pohovky. Sedl si vedle něj.
Severus si položil hlavu na jeho hruď a ruce ovinul kolem jeho pasu. Tiše ležel, jen jeho tělo se chvělo. Lucius objal jednou rukou jeho záda a druhou ho hladil po vlasech. Seděli tiše několik dlouhých minut.
Lucius si už myslel, že Severuse přemohl lehký spánek, když se najednou ozval na jeho prsou tichý hlas. "Zkusil jsi to taky na vlastní kůži?"
"Ano," zašeptal Lucius.
Severus zvedl hlavu a podíval se mu do očí. "Nikdy to už nechci zažít."
Lucius mu odhrnul neposlušné vlasy z tváře a vtiskl mu polibek doprostřed čela. "Jdi se vysprchovat a smyj ze sebe tu bolest. Pořádně horká voda ti pomůže."
O chvíli později se v koupelně pustila sprcha a Malfoy odešel do kuchyně vybrat pro ně něco k pozdní večeři. Když se za půl hodiny vrátil do svého pokoje, jídlo bylo už na stole, zato Severus uvnitř nebyl. Z koupelny bylo pořád slyšet hučení vody.
Lucius s obavou potichu otevřel dveře. Ven se vyvalil oblak mlhy. Uvnitř nebylo vidět téměř ani na krok přes obrovské chuchvalce páry, vznášející se všude kolem. Vzduch byl až moc horký a až moc vlhký. Lucius zahlédl přes obláčky páry za matným sklem Severusovu postavu, stojící pod zdrojem vší té páry kolem. Nahlédl pootevřenými dveřmi do sprchového koutu.
Severus stál k němu otočen zády, doširoka rozkročen, dlaně opřené o černě vydlážděnou zeď, hlavu skloněnou na prsa a mezi lopatky mu stékal silný proud horké vody. Záda měl červená jak po bičování. Dlouhé mokré vlasy, ještě černější než jindy se mu lepily na ramena a krk. Tiše sténal.
Lucius si svlékl hábit a kabát a odhodil je k pečlivě srovnanému Severusově oblečení. Vysvlékl se donaha a potichu vklouzl dovnitř k Severusovi. Položil mu dlaně na záda. Vařící voda mu opařila ruce. Zasykl.
Rychle sáhl po kohoutku se studenou vodou a nastavil vodu na přijatelnou teplotu. Vlezl si k Severusovi pod proud vody, přitiskl se na jeho záda a obličej zabořil do mokrých vlasů. Ze Severusova těla sálalo horko jako z právě dopečeného krocana.
Lucius vzal do ruky mýdlo s vůní žlutého santalového dřeva a kousek po kousku roztíral voňavou pěnu po Severusových zádech. Silně tlačil na jeho kůži, aby rozmasíroval bolestí podrážděné nervy. Severus tiše vrčel.
Lucius po chvíli zjemnil dotek a širokými dlaněmi s citem přejížděl po jeho zádech a hrudi. Zpočátku nevinné mytí sklouzlo do smyslného dráždění a mileneckého mazlení. Teplá voda se tříštila na jejich nahých tělech a odplavovala pěnu i Severusovu bolest pryč.
Luciusovy ruce sklouzly do Severusova klína. Do dlaně vzal povadlý penis a zlehka ho mnul v ruce. Něžně mu líbal vlhkou a horkou pokožku na zádech a na šíji.
"Luciusi, teď ne. Nejsem schopný," protestoval Severus.
Lucius nedbal na jeho námitky. "Vždyť ti nic nedělám, jen tě líbám. To snad můžu," šeptl mu do ucha. Odhrnul mu vlasy z krku a špičkou jazyka našel místo, o kterém věděl, že doteky na tomto místě vyvolávají u Severuse rychlý nárůst sexuálního vzrušení. Paradoxem bylo, že prudkým úderem do té samé časti šíje lze způsobit smrt. S postranními úmysly se dotýkal jazykem tohoto nebezpečného místa.
Severus začal pod jeho polibky a doteky rychle tát. Ten prevít věděl, co na něj zaručeně platí. Přestal vnímat neodeznívající bolest a oddal se vzrušení, které mu přecházelo celým tělem. Zaklonil hlavu dozadu a zavřel oči.
Lucius našel jeho sténající ústa a spoutal je žhavým polibkem. Drobná hromádka v jeho dlani začala rychle tvrdnout. Namydlenou rukou ji pomohl do správných rozměrů, Severusovy rty ale zahlcoval dál a nedovolil jim odtáhnout se. Jeho vzdechy mu vibrovaly v ústech.
Vmáčkl koleno mezi Severusova stehna a roztáhl je od sebe. Přejel prsty přes mýdlo a sáhl mu mezi hýždě. Nahmatal otvor a lehce vklouzl prstem dovnitř. Jednou rukou mu začal dráždit prostatu, druhou rychlým tempem přejížděl po jeho erekci. Za asistence Severusových hlasitých vzdechů, odrážejících se od vydlážděných zdí ho přivedl k brzkému vyvrcholení.
Lucius pevně držel zezadu Severusovo tělo kolem pasu, kroutící se v orgastické křeči, aby se mu nepodlomila kolena a tiše šeptal. "Pusť to všechno ven, zbav se toho, pomůže ti to překonat tu bolest." Bílé loužičky semene na černých dlaždicích voda rychle smývala do odpadu.
Severus opřel své utahané tělo do Luciusovy náruče, ale jestli si bláhově myslel, že v ní najde oporu a bezpečí, hodně se spletl. Jeho tryskající gejzír ještě zcela nevyschl a Luciusova nenasytná ústa opět vyhledala ta jeho a neúnavné ruce pokračovaly v hlazení jeho hrudi a břicha. Prsty jemně mnuly jeho bradavky a jazyk sklouzával po jeho krku až k ušnímu lalůčku a něžně ho olizoval.
Severuse zalily opět velice příjemné pocity, ale bylo toho na něj dnes už moc. "Luciusi, ty jsi k neutahání. Nech mě vydechnout," zaprosil unaveným hlasem.
Lucius nechal vyklouznout ušní lalůček z úst a zašeptal mu do ucha. "Orgasmus tlumí účinky kletby Cruciatus. Tím rychleji odeznějí, čím víc orgasmů po sobě zažiješ."
"Lháři," pousmál se Severus. "Chceš šoustat, viď?"
"Nelžu, věř mi," tajuplně se usmíval Lucius. "Způsobuje to adrenalin, vyplavující se do krve při orgasmu."
"Vážně, Luciusi, proč rovnou neřekneš, že jsi nadržený jako hřebec?"
"No… to taky," přiznal Lucius a špičkou jazyka mu něžně olizoval pulzující krční tepnu. "Ale proč nespojit příjemné s užitečným?"
"Ty bestie," zasténal Severus, rozrušen doteky na erotogenní zóně. "Chceš mě úplně dorazit?"
Lucius přisál své rty na jeho krk a zanechal rudý otisk. "Ne tak docela." Začal drsně hladit jeho břicho a vzrušeně šeptal. "Chci tě ošukat do bezvědomí. Chci v tvých očích vidět nezkrotnou touhu. Chci svírat tvé tělo, svíjející se ve výbuchu orgasmu."
Při jeho slovech stoupala jeho žádostivost v hlase a svůj ztopořený penis nemilosrdně zasunul do Severusova zadku. Teplá mýdlová voda plnila funkci lubrikace. "Chci tě slyšet, jak křičíš slastí." Přestal ovládat svůj chtíč a prudce přirážel. "Křič!"
Jeho rozkaz byl zcela zbytečný. Severus s rukama opřenýma o zeď, aby silnými nárazy zezadu neztratil rovnováhu, spontánně křičel slastí bez ohledu na Luciusovo přání. Zpočátku nevinná konverzace se zvrhla do divokého animálního sexu. Koupelna se otřásala jejich prostopášným řáděním.
Najednou Lucius vytáhl penis ven a Severus se roztouženým pohledem ohlédl přes rameno. "Proč jsi přestal, do prdele? Neslíbil jsi mi náhodou další orgasmus? Jestli jsis to nevšiml, ještě jsem se neudělal," řekl vztekle.
"Dejme si chvíli pauzu. Potřebuji rozdýchat ten svůj."
"Nic nevydržíš," posměšně se ušklíbl Severus.
Lucius ho plácnul po hýždích. "To se ještě uvidí, kdo víc vydrží. Chci, aby jsis na mě sedl." Otočil ho k sobě, objal ho kolem krku a jazyk mu strčil hluboko do úst. Kopnutím rozrazil dveře a tlačil ho před sebou ven z koupelny. Z mokrých těl a dlouhých vlasů jim odkapávala voda a zanechávali za sebou mokrou stopu na dlažbě.
Svalili se do pohovky, se rty pořád spojenými v hlubokém polibku. Lucius si pak pohodlně sedl do měkkých polštářů a pobízejícím gestem si poplácal na břicho. Severus si sedl obkročmo do jeho klína a stehny se přitiskl k jeho pasu. Nadzvedl zadek a dosedl na Luciusův penis. Ucítil ho hodně hluboko v útrobách a vzrušením vydechl.
"Tak kdo z nás dvou víc vydrží? Chceš se vsadit?" ušklíbl se Lucius a bokami přirážel do Severusova zadku.
"Klidně. Kdo prohraje, bude tomu druhému dnes dělat poslušného psa," řekl Severus.
Pravidelně se nadzvedával a tiše vzdychal, když mu Luciusův penis vnikal hluboko do těla. Výhodou byla nádherní slast, nevýhodou hrozba, že moc dlouho nevydrží. Ten mizera dobře věděl, proč vybral zrovna tuto dráždivou polohu.
Lucius mu brnkal na bradavky a přitáhl si jeho obličej k sobě. Divokým polibkem zvyšoval jeho žádostivost a když se vlhkými rty přisával na citlivých místech jeho krku, Severus pochopil, že ten prevít ho chce co nejdřív udělat. "To není fér," bránil se, Lucius ale nepovolil.
Severus si plynule reguloval hloubku i intervaly vnikání a jeho vzrušení se stupňovalo rychleji, než by si teď zrovna přál. Za jiných okolností by si už dávno začal honit péro, teď se ale ze všech sil vyhýbal už jen pohledu na něj. Snažil se ovládat a neztratit nad sebou kontrolu. Jediný pohled na Luciuse mu stačil, že on se zoufale snaží o to samé.
"Už budeš?" zeptal se ho zastřeným hlasem Lucius.
"Ne," zavrčel Severus.
"A teď?" zeptal se Lucius s úsměvem půl vteřiny poté.
"Děláš si prdel? Nech si ty vtípky, jo?" řekl Severus vztekle. Cítil, že se rychle blíží jeho prohra. Naklonil se nad Luciusovým tělem a začal mu bolestivě kroutit bradavky.
"To taky není fér, ty mizero," zařval Lucius a hlasitě sténal silným vzrušením. Tváře mu zčervenaly a házel hlavou, až mu mokré vlasy padaly do obličeje a lepily se na tvář. Najednou se jeho boky prudce nadzvedly. Nedokázal už víc oddálit nevyhnutelné a s hlasitým projevem a silným přírazem vyvrcholil do Severusova těla.
Severus sice s křečovitým, ale přece jen vítězným úsměvem na rtech rychle přetáhl předkožku přes svůj žalud a začal se zběsile honit. Stehny silně tiskl Luciusovy boky.
"Postříkej mi obličej," vzdáleně slyšel Luciusův hlas. Stačilo šest nebo sedm temp a pár vteřin po Luciusovi se jeho penis vzepřel a vystříkl ejakulát přímo na Luciusovu tvář. Ždímal ho, dokud celý obsah neskončil na jeho hrudi a obličeji.
Lucius si rozmazával semeno po tváři a po prsou, vlhké prsty strkal do úst a požitkářsky olizoval z nich sperma. Severus se zničeně svalil vedle něj. Několik minut jen tiše leželi, neschopni jakéhokoliv pohybu, včetně pohybu rtů.
Hrobové ticho přerušil Severus. "Jaké ti dám pro dnešek jméno, pejsku?" zašklebil se posměšně.
"Nebuď sarkastický. Vsadím se, že stačilo se jen dotknout tvého ptáka a psa bys dělal ty," bránil se Lucius.
"Už se radši nesázej," bavil se dál Severus. "Mohl bys dopadnout ještě hůř, než s obojkem na krku."
Lucius se přidušeně zasmál a zvedl se, aby nalil pro ně skotskou. Severus si ho se zalíbením prohlížel přimhouřenýma očima. Zvláštní, že i když Lucius před ním stál zcela nahý jak přerostlé novorozeně, tvář červenou jako peklo a zplihlé mokré vlasy rozházené po zádech a ramenou jako mořská tráva, stejně vypadal přitažlivě, elegantně a aristokraticky.
„Nikdy jsi mi neřekl, jaké je tvé smrtijedské jméno, Luciusi,“ zeptal jsem se zvědavě. „Jak tě mám vůbec oslovovat v boji?“ Věděl jsem, že v akci se kvůli zachování anonymity Smrtijedi musí jmenovat krycími jmény.
„Všechna naše jména se dozvíš na zítřejším srazu,“ řekl a podal mi sklenici. „Ale proč ti neříct své jméno již teď? Letifer. Smrtonosný.“
„Letifer…Letifer,“ šeptal jsem si, abych si hrůzu nahánějící jméno zapamatoval.
Lucius podržel sklenici před očima a přes zlatavou tekutinu pozoroval Severuse a zamyšleně nad něčím dumal.
"Zase něco chystáš?" usmál se Severus. "Vidím ti to na očích. Jsi čitelný jak kniha."
"Nejsem. Jenom ty dokážeš ve mně číst jak v učebnici lektvarů," řekl nečekaně vážným hlasem Lucius. "Máš pravdu, chystám. Znáš mé oblíbené úsloví, že ve whisky je pravda. Rád bych se ti s něčím svěřil a přemýšlím, jak to říct nejlépe."
"Nejlépe bude říct to rovnou, nemyslíš?"
Lucius chvíli přemýšlel a pak bez obvyklých rituálů převrátil najednou do sebe obsah sklenice. "Jsem hodně náročný a celá léta jsem hledal k sobě vhodného společníka. Vzpomínáš, jak jsem ti kdysi řekl, že mě na tobě něco fascinuje a že my dva máme něco společného a láká mě zjistit, co to je?"
Lucius počkal na Severusovo přikývnutí. "Už tehdy jsem věděl, že tou mou spřízněnou duší jsi ty. Proto jsem se tehdy rozhodl do tebe investovat svůj čas a naučit tě všemu, co jsem uměl. Navíc nás pojí silné přátelství, vzájemná důvěra, úcta a oboustranná partnerská shoda."
"Chceš mi tady vykládat dějiny našeho vztahu?" líně pronesl Severus. "K věci, Malfoyi."
Lucius vstal, vzal Severuse za ruku a vedl ho ke krbu. Sáhl na tajný mechanismus a knihovna se zakázanými knihami o černé magii se začala otáčet. Odkryly se tajné dveře a Lucius do nich vstoupil. "Pojď," kývnul na něj. "Tohle jsem pro nás pořídil nedávno a jen doufám, že nebudeš proti."
Severus vstoupil dovnitř a knihovna se za jeho zády opět zavřela. Ocitl se v malé tmavé místnosti. Na zdech plály pochodně a slabě osvětlovaly dokonale zařízenou mučírnu. Severus vyjeveně koukal kolem. Ucítil, jak se mu kůží začal prokousávat podivný chlad. "Jestli si myslíš, že si tady nechám ubližovat-" řekl poplašeně.
"Ne já tobě… ale ty mně," rychle to uvedl Lucius na pravou míru.
Severus s otevřenými ústy nevěřícně vykoktal. "Ty?" Nahlas se rozesmál. "Nevěřím, že by se krutý, bezcitný, nelítostný, obávaný a mocný Lucius Malfoy chtěl přede mnou plazit a nechat se ode mne týrat." Jeho smích se odrážel od kamenných zdí kobky.
Malfoyův obličej byl klidný jak hladina v lesní tůni. "Ano, chci."
Severusovi uvízl smích v krku. Věděl, že Lucius má rád bolest, ale nedokázal si představit, že by mu ten arogantní a všemi pohrdající aristokrat, zvráceně si libující v cizím utrpení, ležel u nohou a dobrovolně se od něj nechal ponižovat. "Netušil jsem, že jsi submisivní typ."
"To netuší nikdo. Docela úspěšně to skrývám za svou dominancí," prozradil Malfoy snad své největší tajemství života.
Severus nezapíral, že by mu to samotnému nebylo příjemné mít absolutní moc nad Luciusem Malfoyem, ale byl snad proto sadista? Nehledě na to, že by ho skutečně zajímalo, jakou roli vůbec hraje v Luciusově životě, když mu důvěřuje natolik, že mu svěřuje tak choulostivou záležitost. "Proč já?" Nedalo mu, aby se nezeptal.
"Dřív jsi rozhodně ještě nebyl zralý nato, abys mě ponižoval. Teď jseš Smrtijed. Jako já."
"Vážně, Luciusi, ty mi nerozumíš. Ne proč teď, ale proč já." Severus z něj docela trpělivě doloval odpověď.
"Jak jsem řekl, jsi má spřízněná duše, mé druhé já. I když mám obavy z toho, jak se k tomu postavíš ty, protože k tomu jsou zapotřebí dva, chci za zamčenými dveřmi mých komnat přijímat bolest a ponížení právě z tvých rukou."
"Děkuji za důvěru," řekl pozorně poslouchající Severus. "Moc pěkná řeč, Luciusi, až na to, že opět nedává přímou odpověď na přímou otázku." Zeptal se znova. "Proč právě já?"
Lucius se nervózně ošil. "Protože… protože tvůj démonický zjev, z kterého běhá mráz po zádech, tajemnost, která z tebe vyzařuje, tvůj hypnotický pohled, to vše mě na tobě extrémně přitahuje. Ani netušíš, jak jsem z tebe úplně mimo. Do prdele… to jsem nezamýšlel vůbec říct. Prokletá whisky,“ zasyčel. „Ok.... ok. Dobře… je to venku. Chci tě. Víc, než jen na šoustání, víc, než jen k příležitostným schůzkám. Přál bych si, abys to cítil stejně." Lucius se rozpačitě odmlčel.
Severus napjatě poslouchal jeho monolog a pak několikrát pomalu zatleskal. "Dojemné. Můj instinkt mi ale říká, abych ti nevěřil. Tento vztah nelze realizovat. Ne s Luciusem Malfoyem. Od posledního dědice Malfoyů se očekává pokračování rodu a s druhým mužem to jaksi není fyzicky dost možné. Nehledě na to, že v kouzelnickém světě není registrované partnerství uzákoněno," zašklebil se sarkasticky.
Lucius ignoroval ironický dovětek. "Pokračování rodu se dá zajistit i s druhým mužem v pozadí," oponoval mu. "Důležité není to, co je na povrchu a všem na očích, ale to tajemství, co je skryté hluboko pod povrchem."
Severusovi se krabatilo čelo, prstem si projížděl po spodním rtu a zamyšleně hleděl do jeho očí. Poprvé v životě se mu zdálo, že nejsou chladné a pohrdavé. Byly stejně modré, ne ovšem jako tvrdá ocel, ale jako blankytná obloha za jasného letního dne.
Logickou dedukcí došel k závěru, že k tomu, co mu teď Lucius prozradil, se vlastně schylovalo od toho dne, kdy si tehdy nedobrovolně přišel pro svoji hůlku a jejich tříleté přátelství bylo akorát milostnou předehrou k hlubšímu vztahu, k hranicím kterého teď oba dorazili. Nebyl si jist, jestli dokáže tu hranici překročit, dokud si neuvědomil, že si to vlastně celou dobu přál, i když si to nikdy nepřipustil.
"Řekni mi…Luciusi… proč musí být můj život tak komplikovaný?" řekl s vážnou tváří. "Proč v něm nikdy nic nejde jednoduše?"
V Luciusově tváři se zaleskly bílé zuby. "Jestli je to zašifrovaným způsobem zodpovězené <h4>ano</h4>, je to pro mne výzva ještě víc zkomplikovat už takhle složité. Výzva s hořkosladkou příchutí. Hořká reakce okolí, jestli to vyplave na povrch, vyvážená sladkostí tvých rtů."
Soustředěným zamyšlením protínala Severusovo čelo hluboká vráska mezi obočím a přidávala mu navíc několik let, ovšem vůbec ne ke škodě. Po tváři mu přelétl tajemný úsměv, když došel k racionálnímu poznání. "Máš pravdu, ty orgasmy mají něco do sebe. Cruciatus ze mne téměř vyšuměl." Významně dodal. "Aby to bylo dokonalé, chce to ještě alespoň jeden." Sáhl po koženém biči na zdi, vzal ho do rukou a poklepal s ním do dlaně. "Dáme si další kolo?"
Vzduchem zasvištělo prásknutí kůže o kůži.

Epilog

Týden nato se v Malfoy Manor konala velkolepá svatba.
Lucius Malfoy stál zády k oltáři a za zvuků svatebního pochodu s úsměvem sledoval uličkou přicházející osobu, která každou chvilku stane po jeho boku nejen tady u oltáře, ale i v životě.
Lucius odhrnul Narcise z tváře bílý závoj, chytil ji něžně za ruce a zlehka políbil. Starobylý rod Malfoyů pokračoval ve staleté tradici a opět se spojil s čistou kouzelnickou krví a zpečetil tak neposkvrněnost pro další generaci.
V tmavém koutě obřadního chrámu se opírala o zeď černě zahalená postava mladého kouzelníka, schovaná před zraky ostatních. Jeho temné oči barvy noci se sebejistě upíraly na ženicha, který právě přísahal své ženě věrnost až za hrob.
Při těchto slovech Luciusův zrak letmo zalétl do rohu a na kratičký, ale o to významnější okamžik se setkal s jiskřivýma očima svého přítele. Ocelově šedý pohled se na zlomek vteřiny spiklenecky propletl s uhlově černým. Tajemné postavě v koutě pohrával na rtech sebevědomý úsměv.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský