Fantasmagorium

Autor: Mystick za Eowyniny psychické podpory
Hlavní postavy: Severus Snape/ Lucius Malfoy
Shrnutí: Parodie na svět Harryho Pottera, který nás někdy pobaví a někdy nám přivodí slzy.
Poznámka: Povídka věnována přítelkyni Styx, která mě dokáže rozesmát v každé druhé větě a slzy mi tečou jen ze smíchu.

Záchodová romance

Snape, nepříliš vybíravě, rozrazil dveře k Prasečí hlavě a s naštvaným výrazem vpochodoval do lokálu. První co uviděl, byl tlustý chlápek za výčepem, kterému právě stékal čůrek potu po masité tváři. Mávnutím ruky si objednal vodku „Pushkin“ a usadil se ke stolu v odlehlé části místnosti. Pořád ještě cítil pachuť bradavických vajíček v puse. Jedním lokem vyprázdnil Pushkina a s bolestným výrazem se chytil za břicho. Jako kdyby mu někdo pouštěl do střev elektrický proud.
Zašuměný lokál pročíst paprsek světla, který se vedral do místnosti otevřenými dveřmi. Lucius přišel. Snape se zaujatým pohledem přejel Malfoye od hlavy až k rozkroku. Najednou mu bylo o trochu lépe. Blonďák se pátravě rozhlédl po hospodě a spatřil muže, který mu ho provrtával pohledem. Přešel přes umaštěnou a poblitou podlahu a sedl si naproti Severusovi.
„Tváříš se jak můj strýček Leodegar, když mu prováděli vasektomii,“ řekne to zpoza sklenice whisky.
Snape se na něj znechuceně podíval: „Vtipný jako vždy, co Luciusi?“
Lucius se pobaveně ušklíbl a jako by nic, posunul svou nohu blíže k Severusovu rozkroku.
Snape se zavrtěl a snažil se nepozvracet. Už to prostě nešlo vydržet, vstal a v předklonu odklusal na záchod. Lucius jen zavrtěl hlavou, dopil svoji whisky a následoval ho.
Pánské toalety nebyly nic moc. Stály tam tři prokopnuté kabinky a všude se vznášel zapáchající močovinový odér. Severus vlítnul na první kabinku a vyprázdnil obsah svého žaludku. Do mísy…Opřel se o záchodové prkénko a zhluboka dýchal, což ovšem byla chyba, protože záchody páchly opravdu ukrutně. Žaludek se mu zvedl podruhé…
„Pěkný,“ poznamená Lucius, který se zatím opřel o kabinku.
„Božský,“ narovnal se Severus. Přešel k umyvadlu a pořádně si opláchl obličej.
„Napij se, udělá se ti líp,“ podal mu Lucius malou placatku.
Snape se beze slova napil. Nic moc, alespoň už necítil zvratky v puse. Jak se tak díval na Malfoye, zvědavě ho pozorujíc, začala se mu formovat v hlavě vidina sexu.
„Co mělo znamenat to ošmatávání ?“ zeptal se Snape.
„No, co myslíš Severusi? Pekelně mě vzrušuješ,“ odpověděl Malfoy chtivým hlasem.
„A vzrušovalo by tě, kdybych udělal tohle?“ vsunul pravou ruku Luciusovi pod plášť a stiskl mu levou bradavku , až Lucius vzrušeně vzdychl.
„Ty si vždycky věděl jak na mě, ty malá děvko, rozdáme si to tady a teď!“
Severus odpoví s chladnou maskou na obličeji: „Když ti tvoje frigidní žena nechce dát, tak přijdeš za mnou, co?“
Lucius zatne zuby: „Dost řečí, jde se šukat!“
Násilím rozepnul Severusovy kalhoty, které se mu svezly až ke kotníkům a odhalily černé slipy.
„Černá ti sluší,“ podotknul Malfoy a klekl si na kolena, „ale bez ní vypadáš ještě líp.“
Obratně ho zbavil i poslední vrstvy a s obdivem hleděl na chvějící se šourek. Stiskl ztopořený penis u kořene a celou jeho délku pohltil svými ústy. Přejížděl jazykem sem a tam a občas udělal zastávku u naběhlého žaludu. Snape se snažil i nadále tvářit lhostejně, ale ten zatracený parchant věděl, jak ho rozpálit. Lucius ještě chvíli pokračoval v kuřbě, když se najednou zvedl a rychlým pohybem vyndal na světlo svou výbavu.
Snape ho sjel chtivým pohledem.
„Vypadáš píchatelně,“ pronesl mlsně.
Lucius se jen letmo usmál a otočil se k Severusovi zády. Ten na nic nečekal a strčil mu do análu nasliněný prst. Malfoy reagoval okamžitě. Opřel se o umyvadlo a zavřel oči.
„Nemáš tam něco většího?“ otázal se drze.
Snape si jenom odfrkl a vrazil mu do otvoru penis. Přirážel v pravidelném tempu a náležitě si to užíval. Užívali si to oba. Ani jeden z nich nevnímal divné zvuky, ozývající se z poslední kabinky u okna.
„Pícháš jako ďábel, Sverusi. Škoda, že nejsi moje žena,“ dostal ze sebe Lucius mezi přerývanými vzdechy.
„Být tvá žena? Ne, díky. Moc chrápeš,“ přirazil Snape ptáka hlouběji do zadku. Ještě si párkrát smočil, pak ho vyndal a zaujal Luciusovo místo. Ten si chvíli třel penis, než ho zarazil Severusovi do prdele. Chytil ho za rameno a už to jelo. Vrážel mu ho do zadku s narůstající intenzitou a vzrušení ho hnalo dál. Blonďaté vlasy mu clonily obličej, jemu to však nevadilo. Dělal to, co uměl nejlíp. Šukat…
„Chci něco zkusit,“ řekl Malfoy a vyndal péro ze zadku.
Snape otočil hlavou: „Zkusit? Nepřijdu u toho o žádnou část těla, že ne?“
Lucius zavrtěl hlavou: „Ne, možná jenom o prdel…“
„To zní dobře,“ řekl Severus a zvědavě pozoroval, co tam provádí. Malfoy se shýbl pro svou vycházkovou hůl, která měla na horní části stříbrného hada. Vlastně jen jeho hlavu. Ta se teď nebezpečně přibližovala k roztaženému zadku.
„Do prdele,“ pronesl Snape do nastalého ticha. Ano, měl pravdu. Přesně tam se mu zaryla zubatá, kovová hlava. Severus zavřel oči a stiskl zuby. Tak tohle bolelo…Malfoy byl ale neúprosný. Se stále zvětšující intenzitou přirážel vycházkovou hůl do, teď již notně zarudlého, otvoru. Druhou rukou si přejížděl sem a tam po zduřelém penisu. Snape se začal jeho nátlaku podvolovat a užívat si.
„Tak jak se ti to líbí, ty moje malá děvko?“ otázal se Lucius vzrušeným hlasem.
„Vlez mi na hrb, úchyláku!“ nezněl moc přesvědčivě.
Lucius se jen zachechtal a plácl ho po zadku. Severus se zakousl do své pěsti, aby nevykřikl a s mocným výstřikem se udělal. Hůl mu vyklouzla ze zadku a Malfoy ji hodil na zem, přitáhl si Snapea k sobě čelem a silou ho zatlačil k zemi ke svému penisu. Severus ho už jen párkrát objel jazykem, než se blonďák taky udělal. Vyškrábal se nahoru a oba dva lapali po dechu.
„Teď si alespoň týden nesedneš,“ konstatoval Lucius, když si navlíkal kalhoty. Severus se hořce ušklíbl a společně vyšli ze zapáchajících záchodů.
„Myslím, že odedneška budu mí rád hady,“ prohodil Snape a přemístil se.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský