Fantasmagorium

Autor: D.J. Orlovský
Hlavní postavy: Doyle/Bodie/Murphy
Shrnutí: Proč si odpírat ty prosté radosti, které nám život nabízí
Poznámka: Dopsáno srpen 2009
beta read bedrníka

Radosti života

Doyle hekl pod nečekanou váhou, která se mu opřela o záda. Bodie přestal přirážet, zasténal mu do ucha a kousl ho rozvášněně do krku, protože Murphy mu právě vrazil svoje nadržené péro do zadku.
Chvíli trvalo, než Bodie s Murphym sladili svoje pohyby. Přece jen ve třech to vyžadovalo víc koordinace. Ale nedělali to poprvé.
Doyle zasténal. Bodie, vzepřený na rukou, ho šukal krátkými rychlými přírazy. Bylo to nepopsatelné. Už dávno se přestal divit, že Bodie s Murphym našli v téhle praktice takové zalíbení, i když mu to stále přišlo poněkud perverzní.

*****

„Ne, ne,“ zavrtěl Bodie hlavou. „Ty si, Rayi, pleteš dva pojmy. Sexuální chování není sexuální orientace.“ Bodie upil ze své sklenice piva.
„Co mi tím říkáš? Že už šest měsíců pícháš Murphyho, ale teplej nejsi?“ zeptal se Doyle znechuceně.
Bodie se jen uculil.
„Myslel jsem, že tě znám, Bodie,“ potřásl Doyle hlavou. „Ale ty mě znovu a opět dokážeš překvapit. To ti už ženský nestačí, nebo co?“
„To není nestačí,“ bránil se Bodie. „Tohle je něco trochu jiného. Je to skvělý a já nevidím důvod, proč bych si to měl odpírat. To ze mě ještě nedělá teplouše. Chlapi se mi nelíbí. Ale líbí se mi, když mi někdo –“
„Detaily vynech!“ zarazil ho Doyle ostře. „Je to perverzní. A nechutný.“
„Měl bys to někdy zkusit,“ pousmál se Bodie. „Nevíš, o co přicházíš.“
„Jedno mi ale řekni – jak jste se k tomu dostali?“ nechápal Doyle.
„Oba jsme měli to štěstí, že jsme narazili na tu správnou ženskou,“ uculil se Bodie. „Zbytek je zvědavost a trocha experimentování. Jinak mimochodem anální dráždění chlapa –“
„Bodie!“ okřikl ho Doyle.
„Není to jen věc homosexuálů. Na východě už dávno přišli na to, jak si pořádně užívat. To jen my Evropani jsme sto let za opicema a děsně konzervativní,“ mrkl na něj Bodie.
„No jo, hlavně, že ty jsi zcestovalej,“ odfrkl si Doyle.
Bodie se jen potutelně usmíval.
A Doyle zjistil, že mu to celé začíná nějak vrtat hlavou.

*****

Murphy svíral Bodieho boky a vrážel mu svoje péro do zadku až po kořen. Oči měl zavřené a hlavu lehce zvrácenou dozadu. Bodie byl tak zatraceně těsný.
Všichni tři byli zpocení a blízko vyvrcholení.
Murphy zasténal.
Byla věčná škoda, že jeho současná přítelkyně anální sex kategoricky odmítla. Ještě že se o tomhle Bodie tehdy zmínil. Nikdy by jinak nezjistil, že mají společnou zálibu v téhle poněkud diskutabilní praktice – aktivně i pasivně.

*****

„A vždycky u toho vzdychala, ať ji vylížu do sucha,“ zašklebil se Murphy. „Což pochopitelně nejde.“
„No jasně, čím víc se snažíš, tím mokřejší je,“ uculil se Bodie.
Seděli v autě na sledovačce a z nudy si vyprávěli pikantnosti ze svých milostných životů.
„Já teďka chodím s holkou, co to má nejradši do zadku,“ pousmál se Bodie. „Má to snad radši než normálně. Mý péro v zadku, v kundičce vibrátor a je žhavá jak plotna. Nejspíš by nejradši, abych měl dva.“
„Sousedi vás musí milovat, co?“ uchechtl se Murphy.
„To jo.“
„Já jsem asi před půl rokem chodil s holkou, která to měla taky ráda,“ zavzpomínal Murphy. „Jednou mi strčila,“ zaváhal. „Strčila mu prst do zadku. Prý abych věděl, proč se jí to líbí. A řeknu ti, že to bylo úžasný.“
Bodie se uculil.
„Teda jako nemysli si o mně něco špatnýho,“ dodal Murphy rychle.
„Objevuješ Ameriku,“ řekl Bodie pobaveně. „Anální dráždění je naprosto běžnou součástí thajské masáže. V Holandsku jsem poznal jednu holku, co se v tomhle vyznala. Měla takovej malej vibrátor, tak akorát, a s tím mi dělala neuvěřitelný věci. Nejlepší orgasmus, co jsem zažil.“
„To věřím,“ zabručel Murphy trochu závistivě, ale rád, že ho Bodie nepovažuje za úchyla.
„Tak jsem se nechal přemluvit, abych to zkusil s jejím homosexuálním kamarádem.“
Murphy vykulil oči.
„A?“ vydechl. „Jaký to bylo.“
Bodie se na Murphyho zadíval.
„Fakt to chceš vědět?“
Murphy polknul.

*****

Bodie zasténal a přitiskl se k Doyleovým zádům. Kousl ho pod ucho a pak mu to místo olízl. Doyleův pot byl slaný a jeho chuť ho vzrušovala. Okusoval mu a olizoval krk a cítil, jak se rychle blíží k vyvrcholení.
Zakousl se Doyleovi do krku a udělal se. Miloval být uprostřed – ptáka v něčí chtivé dírce a v zadku něčí pořádně rozrajcované péro.
Murphy s Doylem Bodieho ve vyvrcholení rychle následovali.
„Au!“ ozval se Doyle, když si na něj Bodie lehnul celou svou vahou.
Murphy se udýchaně odtáhl a Bodie se svalil vedle Doylea.
„Dal bych si pivo,“ prohlásil Bodie.
„Něco přinesu,“ zvedl se z postele Murphy. Tenhle týden to dělali v jeho bytě.
Bodie se slastně protáhl, překulil se na Doylea a laškovně ho kousl do ramene. Přitom si všiml, že Doyleovi udělal na krku moc hezký cucflek.
„Nech toho, ty,“ odehnal ho Doyle se smíchem.
Murphy přinesl pivo.
„Stejně si myslím, že až na to Cowley přijde, stáhne z nás kůži zaživa,“ mlaskl Doyle. Studené pivo přišlo vhod.
„Zatím na nás nepřišel, ne?“ namítl Bodie spokojeně.
Murphy se usmíval a díval se na své dva kolegy, špičkové agenty CI5, jak se nazí prostopášně povalují s plechovkami piva v ruce v jeho posteli. To jsou ty radosti života, pomyslel si.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský