Fantasmagorium

Autor: bedrníka
Hlavní postavy: William Bodie/Raymond Doyle
Shrnutí: Krátké pwp s Bodiem a Doylem
Poznámka: Za beta-read děkuju D. J. Orlovskému

Ráno v koupelně

Když Ray, už oblečený, vešel do koupelny, ještě se sprchoval. Ještě chvíli stál pod proudem vody a díval se skrz závěs, jak se Ray holí. Pak zastavil sprchu a sáhl pro ručník. Nahý vystoupil z vany a došel k Rayovi, který si na tvář nanášel kolínskou.
„Jestli sebou nehodíš, pojedu do práce sám,“ pohrozil mu Ray.
„To se nemůžeš Cowleyho tak dočkat?“ opáčil a objal Raye zezadu kolem pasu. Rukama mu přejel po stehnech a jemně ho políbil za krk. Ucítil vůni kolínské a uslyšel, jak se Ray nadechl, když ho pohladil v rozkroku. Dál ho líbal na krk a přitiskl se k němu klínem. Otírat se o hrubou látku Rayových džín bylo nečekaně stimulující. Přesně jak předpokládal, Ray nevydržel být pasivní a chytil ho za ruce, kterými mu masíroval rozkrok.
„Vykuř me,“ přikázal a otočil se k němu čelem.
Políbil Raye na rty, jen letmo, tak, jak ho předtím líbal na krk, a pomalu si klekl. Do holých kolenou ho zastudily dlaždičky a tím ostřeji si uvědomil, že před Rayem klečí nahý. Ten kontrast ho příjemně vzrušoval.
„Tak do toho,“ pobídl ho Ray, rozepnul si poklopec a opřel se zadkem o omyvadlo. Rayův penis už byl napůl ztopořený. Nemohl odolat trochu to neoddálit jen proto, že Ray chtěl, aby už šel na věc. Otřel se o něj tváří, ucítil hebkou kůži a už to sám nemohl vydržet, musel ho začít lízat. Ray ho rukou ve vlasech pobízel, aby ho vzal hlouběji, a tak poslechl. Prsty levačky mu mnul koule a pravou rukou si honil svoje péro. Ray chutnal nádherně, sladce i slaně zároveň, a voněl po mýdle, což ho trochu mrzelo, protože miloval vůni Rayova potu, zvlášť toho způsobeného vzrušením.
Brzo mu ovšem na nějaké vychutnávání nezbylo kdy a jen se soustředil, aby se Rayovými zrychlujícími se přírazy neudávil. Hladil ho přitom po stehnech, lačně vstřebával kontrast mezi svojí nahotou a Rayovým oblečením.
Rayovi netrvalo dlouho udělat se, a když polykal jeho semeno, jako už tolikrát ho naplnilo nesmírným štěstím, že je mu tohle s Rayem dopřáno.
Nechal Rayův ochabující penis vyklouznout z úst a ještě chvíli zůstal na kolenou, než Ray popadl dech a zvedl ho na nohy. Kolem erekce se mu sevřela Rayova pěst. Ray přesně věděl, jak to má rád, rychlými prudkými tahy ho přivedl k vrcholu, a dokonce měl tolik duchapřítomnosti, aby jeho sperma zachytil do ručníku místo na svou čistou košili.
Chtěl Raye znovu políbit a obejmout ho, ale jen se na něj usmál a o krok ustoupil. Ray zavrtěl hlavou. „Padej se oblíknout, najíš se v autě. Už teď máme zpoždění.“
„Já už jsem přece snídal,“ prohlásil cestou z koupelny a otočil se, aby viděl, jak se bude Ray tvářit. Sice mu teď Ray až do oběda nedovolí dát si něco k snědku, ale za ten jeho výraz mu to stálo.

Konec

Komentáře

Na těchto stránkách nevzniklo nic za účelem zisku. Kánon originálních děl je majetkem jejich právoplatných autorů. Na druhou stranu všechno ostatní je majetkem naším, proto nešiřte nic z těchto stránek bez souhlasu autora.
Design by D.J. Orlovský